Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Harbatka jak na dół spada to wtedy:D i łap żółte kółeczka i rakiety:D Validosku Kochana no starałabym sie,ale jeszcze nie mogę:( muszę zrobić te badania wszystkie,żeby wiedzieć co mi tak naprawdę dolega

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koug ja tez dostalam ten mailik od Majek:) Majek z tymi chomikami to juz bawilam sie znacznie wczesniej(przed zeszłymi wakacjami) ale wole \"ubieranki\" lubie mode itp ale znowu mi jajniki badz nerwki dokuczaja:( promieniuja mi cale boczki:O Habrbatka nio dzidzia ulokowala sie wyzej na przeponie i dlatego ci tak dziwnie sie oddycha ale przyzwyczajaj sie bo dzidzia rosnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wy szybko marudzicie... nadążyć nie można! ;) Jak wam szaro to zapraszam do Irlandii tu w prawdzie rano jest mroźno ale od trzech dni niebo jest błękitne!! Aż się zastanawiam czy to na pewno Irlandia... Validos przestaw zegarek i idź do domu a jak Ci złapią to powiedzze myślałaś że to dziś czas przesuwali ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubassku ja dawniej też w to grałam,ale przyznam się szczerze że niebardzo mi wtedy wychodziło:D ładnie musi promieniować skoro nie wiesz co boli:( Aniu faktycznie marudzą coraz bardziej:D u mnie już słoneczko świeci:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooooooooooooooooooooooooooooo matkooooooooooooooooooooooo ale się rozpisałyście a ja zamiast obiad robić to czytam zawzięcie te Wasze posty. dzisiaj dzień mam suuuper.najpierw jazdy.oczywistycznie:Dronda skrzyżowania i jeszcze raz ronda i skrzyżowania.ale...pan istruktor powiedział,że dzisiaj było ZNAKOMICIE.hihi później poszłam małą zapisac do przedszkola i............tak ją zapisałam ze mała idzie już od 3 marca.huuuuuuuuuuuuuraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.moje dziecko jak miało wyjśc z przedszkola (bo była ze mna) to dostała szału.zaczęla się rozbierać i płakać ze ona tu ZOSTAJE.hehe. co do paznokci to zabijcie mnie ale to coś mi też na muche wygląda bardziej niż na myszkę:P:P:P:P widziałam kiedyś u laski takie paznokcie ale miała zrobionego pająka na pajęczynie.no ale ja za tipsami raczej nie szaleje bo ja lubie u siebie krótkie paznokietki.jakoś długie mi przeszkadzają a wrecz odnosze wrażenie ze jak mam długie to mnie bolą hihi (a nie mówiłam ,że dziwna jestem) no ale te muszy.myszy to chyba na jednym pauchu tylko co????? bo jak na każdym to jak se podłubać w nosie??????? zaraz zaciupe w chomika.może pobije rekorda validos dalej przyjmuje menów bo cicho siedzi n

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Fisia:D wreszcie się pokazałaś:D ciekawe jak długo Twoja mała będzie taka chętna w chodzeniu do przedszkola:D ja pamiętam,że tak mi się "podobało", że uciekałam przez dziurę w płocie:D mieliśmy sztućce takie jakieś miekkie i je łamaliśmy:D dawniej przedszkola inaczej wyglądały:D a teraz:D:D No widzisz jak instruktor chwali to jest cacy:D:D od razu jazda przyjemniejsza:D:D może kiedyś dasz się namówić na sztuczne szpony:D:D pająka w życiu bym nie zrobiła, bo się ich brzydzę:D jak widzę, albo słyszę o nich to zaraz mam ciarki:D:D a ta myszomuszka to chyba na serdecznych i na kciukach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj taaaak, z tym przedszkolem to u dzieci jak w kalejdoskopie ;) raz jest super a raz placz ze nie pojdzie i juz. Wiem (pamietam)z autopsjii a troche temu to bylo. Ja mialam taka pania co lubila uderzyc, i w lutym kazala chodzic bez rajtuzek i w krotkim rekawku bo..zaswiecilo sloneczko wiec BYŁO CIEPŁO!. Idiotka. niektore dzieci faworyzowala inne nie. az dziw bierze ze nadal to pamietam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majek nigdy nie mówie nigdywiec moze sie kiedys skusze na pazurki mam nadzieje ze małej nie minie szybko zapał do przedszkola.dwa razy była na cały dzień w przedszkolu(koleżanki mama jest przedszkolanką) no i jak przyszłam po nią to była tragedia bo mała nie chciała iśc do domu jutro ide na 2 godziny jazd.od 11-13 jejku ide wtrąbić jakąs zuuupe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisia no widzisz będzie z ciebie niezły pirat drogowy!! Moja Weronisia jest zapisana od września na 4 godzinki zobaczymy co z tego będzie bo jak narazie to też nie chce wychodzić z zajęć w szkole... tylko że potem będzie bez mamy. Z jednej strony chciałabym żeby szybko się przyzwyczaiła i lubiła to przedszkole a z drugiej tak mi jakoś smutno... że moja mała kruszynka już nie jest taka malutka i nie zawsze mnie potrzebuje (jestem troche toksyczną mamą...) :( Co do pazurków to ja też wlę krótkie i mnie też bolały paznokcie jak miałam akryle przy żelach było trochę lepiej ale to nie dla mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstrętne babsko jakieś:| ja tam nie narzekałam:D najbardziej dobijało mnie leżakowanie:D:D byliśmy podzieleniu na starszaki i maluchy:D ja oczywiście w maluchach byłam a siostra i kuzyni w starszakach:D ale często do niech uciekałam:D a później juz nie było starszaków tylko zerówka:D i pamietam jak mnie nauczycielka wkurzyła:D powiedziałam jej ,że moja noga tam więcej nie stanie (czy jakoś tak) i poszłam do domu:d strasznym nerwuskiem byłam:D:D hihi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziewczyny zrobiłam rozeznanie w przedszkolach.jeno mam pod nosem.prawie za blokiem ale tam nie dam dziecka z kilku powodów.po pierwsze przedszkole graniczy (płot w płot)z knajpą ala mordownia a drugi ważny powód to taki ,że dzieci wychodzą z przedszkola śmierdzące papierochami ulane i brudne.więcej powodów szukac nie muszę.do tego przedszkola co ja zapisałam jest troszkę dalej ale przedzkole ma dobrą opinie i jest czyste i zadbane. ja tez pamiętam pierwszy dzień dzień w przedszkolu.pół dnia siedziałam płakałam i na zmiane trąbiłam w trąbke.byłam taka rozzalona ze mnie mama zostawiła ale z drugiej strony tak mi sie ta trąbka podobala ze na przemian trąbiłam i płakałam hihihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszłam na poczte !nic ciekawego nie przychodzi!:) co do paznokci:)miałam 2x :) i były piekne ! ale gorzeja jak zdjełam!!!!:(głodnam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojejku nie rozumiem tego jak paznokcie mogą boleć:D:D rozumiem,że jak się uderzy to wtedy boli i to jeszcze jak, ale tak same z siebie?:D Aniu zobaczysz,że sobie poradzi:) nie zamartwiaj się na zapas:) kto jak kto,ale takie małe dzieciaczki szybciutko potrafią się zaklimatyzować:) Fajnie tak powspominać stare czasy:D:D Fisiu z jednej skrajności w drugą:D:D ale musiałaś fajnie wyglądać:D:D aż dziwne,że przedszkole w takim miejscu zrobili:| też nie dałabym tam dziecka:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do przedszkola:) lubiłam chodzic ale nigdy nie spałam:) i urwis byłam:) fisiu:) Ty za chwile bedziesz na TVN Turno w UWAGA PIRAT:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I hate przedszkole ;) brrrr, zbuntowałam się i nie chodzillam :P mam nadzieję, że teraz jest lepiej to zorganizaowane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validosku w takim razie musiby same wziać sprawy w swoje ręce, ale może ostatni kandydat się nada:D:D z takimi pazurkami owszem, trzeba uważać, ale sa takie ładniusie,że nosiłabym je choćby nie wiem jak miały boleć:D tak samo mówiłam jak szłam zakładacz sobie kolczyk do pępusia:D co chwilę pytałam kolesia czy już:D mało tego był ze mna kolega z pracy i za rekę mnie 3mał:D:D no i kolczyk może 3 miesiące miałam i wyjełam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo komicznie wygladałam z tą trabką.i pamietam mojego kolege jak sie futryny zaparł i nie chciał wejśc do przedszkola.aaaaaaaaaaaaaaaa i jeszcze pewnien mój dobry kumpel gryzł dziewczyny pod stolikiem w kolana.teraz nie omieszkałam mu pare razy o tym przypomnieć hihi i jeszcze jedno pamietam jak sobie sama grzywke obiełam nożyczkami przy samej skórze.jaka dumna poszłam do przedszkola na drugi dzień :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papa dziubasku kochen kirczak.nie zasypiaj nam dzisiaj o 18.00 tylko pobaluj na topiku chociaż do 20.00 :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisiu jak tez sobie grzywę zrobiłam:D:D ten kolega dalej gryzie?:D:D ale fajnie:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dzisiaj chyba nie gryzie .jest poważnym pracownikiem Banku no ale cholerka go tam wie co robi kolezanka pod biurkiem.chyba ze role się odwróciły hihi ojjjjj swinskie mysli mi do głowy przychodzą oj oj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisia ty tak o tych kolankach, a czy ty jestes grzeczna w autku z instruktorkiem?:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihi:D:D a tam świńskie:D:D ja tam na naszek klasie jak głupia siedzę i zrywam boki ze znajomych:D:D juz chyba z 20 zaproszeń wysłałam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Huuurrraaaa nowa strona:D:D Titek cieszysz się?:D:D lubisz czytać to masz:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majek dawaj namiary na siebie to Cię zaproszę do moich znajomych na nasza klasa bo ja tez siedze tylko na tej stronce cebulka o fuuuuuuuuuuuuuuj.moj intruktor ma chyba ze sto lat i jest gruby i łysy.nie ma mowy!!!!!!!!!! gałek napewno sobie nie pomyle hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisia no wiesz, mówisz, że raczej jeździsz po miescie a tam redukcja biegów non stop:-) ;-) uważaj kochana uważaj :-P jeszcze ciągle po rondach jeździsz to może ci się w główce zakręcić :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisia na maila wysłałam namiary:D:D Cebulka skoro instruktor taki blee to sie raczej nie pomyli:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×