Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Demiluna -- suuuper! mam nadzieję, że jak zaciążę to też taki \"widok\" zobaczę na usg :) Gratuluję i cieszę się razem z tobą, że wszystko jest OK!! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubassku moze byc i rzeznik! lewatywka to przeciez ogniwo w procesie...chyba ze jak Validosek zawetowal mdlosci to lewcie tez pominiemy...bo kto to lubi... ty pacjentka...jak my wszystkie...na nas samych zdobedziemy praktyke, mowisz maruda...ja tez sie wsciekam bo kolejek nie lubie, posiedzimy razem na laweczce, raz ty pojdziesz do recepcji, drugim razem pojde ja z bura... no wlasnie a kto zajmie sie recepcja? telefony, zgloszenia? o tym zapomnialysmy... Validosku dzialke piszesz ze masz to juz polowa naszego sukcesu! rozstaw kochana tam jakis znak, taki duzy zolty jak to czynia na budowach tzw tablica informacyjna... cel -klinika, a telefon z info o planach i zagospodarowaniu obiektu podamy do pomaranczy hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Titka personel prawie dobrany...hmmmm brakuje nam jesszcze do zszywania:-) haloooo kto umie dobrze szyć?:-) bo ja lewa jestem jedynie guziki wchodzą w grę a chyba ładnie chcecie wyglądać po....?:-) ja moge sie zająć jeszcze stroną marketingową...no już rozbujam tą klinikę by przynosiła nam zyski.. Jutro zebranie akcjonariuszy, wstępne rozmowy kwalifikacyjne i szkolonko:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cebulko nie chce dziewczynom zabierac posady, ale szycie to w zasadzie moja specjalnosc...ukonczylam 3 kurs projektowania ciuszkow, petelka, scieg fastrygowy, maszynowy...no ale wyszlam z wprawy a kuba rozpruwaczem to ja nie chce by (to nie ta klinika) ...pozostane wiec przy zastrzykach a'la auuuuutitka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja do szycia się nie nadaję... więc zostanę przy robieniu rodzinnych fotografii i mogę też zapewnić rozrywki np starszemu rodzeństwu ;) jak to Titek zasugerowała. jestem ekonomistką więc mogę pomóc w papierkach. A gdzie ta działeczka Validos, bo chyba będę miała kawałek do przejechania do pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje titka dla wszystkich coś się znajdzie:-) zrobisz szybkie szkolonko z zakresu ściegów i będzie ok. Nasza klinika będzie najlepsza na świecie. Będą pracowali najlepsi fachowcy zarówno od strony medycznej jak i personelu administracyjnego:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu o transport sie nie martw Fisia będzie wszystkich woziła wesołym kaffeautobusem:-) :-) my jej damy prawko:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję, że ten kaffeautobus to też amfibia bo conajmniej jedną "większą wodę" trzeba pokonać (dobrze że będzie nas 3 to koszt się rozłoży ;) ) a najlepiej jak zahaczymy o sąsiednią wyspę i zabierzemy też Demilunę ale wtedy to już dwie wody do pokonania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mogę szyć, wykształcenia jako takiego nie mam ale kiedyś sama ciufy sobie przerabiałam. Może się przyda. Ja prawko zdałam w lipcu 2005, w październiku 2005 przyjechałam tutaj i własciwie tutaj jeżdżę. Raz jak byłam w polsce to mi się strony pomyliły, całe szczęście droga była pusta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super demi no to będzie parka :D a Wy dziewczynki tak się przejęłyście jakbyście siuraczka nigdy nie widziały..... :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super demi no to będzie parka :D a Wy dziewczynki tak się przejęłyście jakbyście siuraczka nigdy nie widziały..... :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam tylko powiedzieć wam dobranoc :) Spadam do łóżeczka... Owocnej nocki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptryyyk muszę zaświcić na chwilke jeszcze bo nie zdązyłam Wam powiedzieć,że przez Was cholernice jedne nic teraz nie robie tylko wale poduchą w chomiki i zbieram pkt.jak narazie udało mi się 390:):) trochę czasu mi zajęło zanim uświadomiłam sobie że lepiej jest walić w nie jak lecą do góry niz jak spadają na dół.ojjj najbardziej mnie przerażają te co w ziemie się wbijają.biedne chomiczkia nie ma wersji z innymi zwierzaczkami mniej kochanymi np.z karaluchami albo pającurami????? dobra kobiałki nie przeszkadzam w spaniu koug sorki,że zaświeciłam światełko oki gasze.jakby która chciała jeszcze poklachać to mnie wołać pstryyyyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek :) Dziękuję za tak miłe przywitanie :) O matko! Dopiero co tu wczoraj pisałam a wy zdążyłyście napisać 7 stron!!!!!!! 7 stron na dobre – nie jedno forum by chciało mieć taki przyrost!!! Dziewczyny! Opamiętajcie się! Czytałam, czytałam, czytałam i myślałam że nie doczytam do końca! Ale po kolei :) Ja jestem z Mińska Mazowieckiego, ale mieszkam też w Warszawie. W Warszawie pracuję i łatwiej mi tu dojechać do pracy. A na każdy weekend jadę na moje ranczo w Mińsku :) Pamiętam jak to było jak ja zdawałam prawko :) Co prawda miałam wtedy z 17 lat (a teraz 26 – o Bońku! To już tyle lat!!!) ale nadal miło mi się to wspomina :) Oczywiście pierwszym razem oblałam, ale za drugim już poszło gładko :) Mój mąż mówi że jestem piratem drogowym bo jeżdżę jak wariat :) Ja też chcę się przyłączyć do biznesu :) Ja mogę odbierać telefony na recepcji :) Moja przyjaciółka z pracy mówi że jak ja odbieram telefon to ma wrażanie ze dodzwoniła się do sex-telefonu ;) hahahahaha Fisia! 390 pkt ci się udało zdobyć?!!!! Wow! Brawo! Ja grałam pół godziny i wszystkie moje chomiczki miały bliskie zbliżenia 1szego stopnia z glebą :P Ja dzisiaj idę na badania. Wczoraj poszłam do 2 różnych laboratoriów. W jednym za badania krzyknęli mi 488,00 zł a w drugim 385,00 zł. To 103,00 zł rocznicy!!!!! Chyba wiece już do którego pójdę ;) Miłego dnia życzę :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
„To 103,00 zł rocznicy!!!!!” oczywiście miało być „To 103,00 zł różnicy!!!!!” Mam jeszcze do was czysto techniczne pytanka: Po 1sze – jak jeszcze pisałam na forum OBUMARŁA CIĄŻA zaznaczyłam tam że „chcę otrzymywać powiadomienia o nowych wypowiedziach w tym temacie”. Teraz za każdym razem jak wchodzę na moją pocztę widzę wiele maili zatytułowanych „OBUMARŁA CIĄŻA – DLACZEGO”. W kurza mnie to bo za każdym razem widzą ten napis wszystko do9 mnie wraca, a ja naprawdę chce już iść na przód. Próbowałam już usunąć z moich preferencji mojego maila, próbowałam tez wpisać innego – ale to wszystko bezskuteczne. Czy nie wiecie jak się tego pozbyć? :/ A drugie moje pytanko brzmi: Skąd wy bierzecie te serduszka, kwiatuszki i skąd wiece jak znaki oznaczają jakie buźki? – widać że nowicjuszka ze mnie ;) hehehe CMOK! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helołłłłłłłłłłłłł z rana Demiluniu kochana to super ,że sisior na usg wyszedł hihihi.Mała Wikusia będzie mieć braciszka:D:D imię już ustalone|?????jejku jak ten czas szybko leci.dopiero dwie kreski na teście a tu proszę bardzo.za nie długo będziecie rodzić Wenuss😘 jak zrobić kwiatki i buźki masz tutaj http://www.forum.o2.pl/emotikony.php jezeli chodzi o te posty to ja nie wiem ale zapytaj modessy.Ona fajna babeczka to napewno Ci nie odmówi pomocy ta gra chomiczek to jest normalnie super.dziewczyny wczoraj wycziłam ze jak juz przywalisz w chomika poduchą i w trakcie jego lotu naciskam lewym przyciskiem myszki to........ chomik leci w góre.moj chomikos w kosmos poleciał ale tam nie ma wiatraczkówi tych kul

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
titowa :) bedzie nas szyła:) bosko:) Demiluniu :) piekne rzeczy sie ty posze :) bo nas Modessa usunie :) jak my tu o sisiorkach:) ale bosko ze wszystko dobrze! Wenuss:) zagladaj kochana ja czasem tez nie nadazam nad dziweczynakmi:)aha działaka jest w Sułkowicach koło iwanowic:) kawałek bedziecie miały:) ja mam pomysł trzeba na poddaszu dla nas łózka zrobic:) a w lecie namioty i mezaoiwe sie zmieszcza:) co do chomików:) wrrr jestem do bani:( kawy?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wenuss zdjęcia suuuuper.Fajna kobitka z Ciebie Validosku😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WENNUS:) SUPER ZDJECIA:): i sliczna z Ciebie Kobietka:) hmmm na męza uważaj bo tu rózne rzeczy sie dzieja z tymi meazmi:) jakies wymiany:):):) hahhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Potwornie niewyspana - spałam moze ze dwie godziny. napięcie ostatnich dni dało o sobie znac. A pozatym - ok. Buziaki. Do medycyny się nie nadaję, więc ja mogę tylko jako pacjentka w klinice. Prawka też nie mam zamiaru robić, próbowałam się uczyć jeździć - i dałam sobie spokój. Ma mnie kto wozić pozatym :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yennyfer 😘 noooo jak to jako pacjentka.już titowa Ci etet znajdzie hihi co do jazd to ja tez się nie widziałam na kółkiem ale jest kilka osób które we mnie nie wierza i dlatego chce im udowodnić,ze i JA potrafie.moj się cieszy bo wkoncu jemu tyłek będę woziła.czekał na to 9 lat hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz prawka nawet nie chce robić. Nie czuje wogóle samochodu, nie bawi mnie to. 💤 potwornie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ale wczoraj napisałyście :) Miałam z Wami siedzieć dłużej, ale co się okazało, że muszę coś zrobić do pracy! na moje nieszczęscie mam komputer pracowy ze sobą i musiałam to zrobić. A dziś jeszcze kończę :( Wczoraj miałam dość tej pracy, choć genetranie ją lubię. Tylko że nikt mnie nie może zastąpić :( Postanowiłam, że po urlopie macierzyńskim zmieniam pracę. Chce robić to samo, tylko ze w innej firmie. No ... w sumie to się jeszcze zastanawiam... A w poniedziałek czeka mnie rozmowa o mojej ciąży... zobaczymy co powiedzą. Będą musieli kogoś wziąć na zastępstwo. Dobra, wracam do pracy, skończę to szybko (mam nadzieję) i pojawię się tu. Powinnam w 2 godzinki się uwinąć. Pozdrawiam kochane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JUZ MNIE WKUR.........przyszła jakas baba i mówi zebym nie krzyczała na nia!! jak krzykne to zobaczy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Validos coś Ty słoneczko taka nerwowa? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×