Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Majek na te pazury to bardziej mysz a nie mucha :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koug wyjelas mi to z ust:-) właśnie o tym miałam napisać, że masz gina który idealnie pasowałby do naszej kadry:-) młody, przystojny no i te oczy...ahhhhh szkoda gadać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kandydat 2:( niski mały:( kandydat 3 włosy jak szopa:( nawet sie nie uczesał!! agitalku nie skarz!!ja tylko potrze:) i patrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz wiem o co chodzi z tymi tipsami, ponoc patrza na kolor plytki paznokcia niekiedy, ja zas mam prawie zawsze przezroczyste wiec nie bedze problemu. Moja tipserka robi tak ze nie widac ze jest tips. Ale sie zapytam lekarki o to nastepnym razem jak bede. Bo temat mnie zainteresowal, nie slyszalam o czyms takim jak sciaganie tipsow. Zreszta ja nie wiem czy sie na cesarke nie zdcyduje. Ale mam czas aby o tym myslec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihi:D Koug no mysz:D ale laski na forum gdzie znalazłam to zdjątko zgodnym chórem uznały,że to mucha:D a jak sie zastanawiałam co ma mucha do sera:D Kurde no, mnie babki mówiły,że nie wolno mieć, bo jak usypiają to później anestezjolog sprawdza na paznokciach czy jest ok. No i podobno nie można mieć, a poza tym jak wszystko jest ok to nigdy nie ma się świadomości,że poród nie zakończy się cesarką. Tak się zastanawiam czy pazurki w stópsiach nie wystarczą:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validosku kochana my nie chcemy takich kandydatów!!! zrób no jakąś selekcje:-) :-) chcesz by nam się dobrze pracowało czy nie? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validosku:D:D a ilu ich jeszcze zostało? powiedz,że duuuuuzo:D:D Kurde no widze,że sama do tego doszłaś:D:D bystra dziewczynka:):):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ten kolejny nawet dzien dobry nie powiedział:) aha co do tipsów i porodu to ja słyszałam ze tez nie mozna miec:) ale co ja tam wiem!!! zadnego ciacha!!!! tem 1 była najsympatyczniejszy:)ale mój moa i tak przy nich to gwiazda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no staram sie ;) a powiedz, jak beda PRZEŹROCZYSTE i beda wygladaly jak pomalowane naturalnym lakiem to tez nie mozna? bo wiesz, ja bez tipsow, czy dluzszych paznokci czuje sie okropnie ;( mi to przeszkasza jak sa krotkie ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validos gwiazda na drodze?:D:D hihi:) to już koniec kandydatów? oj nio:P musimy chyba iść na naszą klasę poszukać:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde no, nie mam pojęcia czy to ma jakiś wpływ, bo tak na chłopski rozum to chyba takie mogą być a może tak jak pisałam wystarczą w nogach naturalne i nie trzeba nic ściągać, bo tam przecież też normalne paznokcie są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój chłop to jest normalnie niesamowity, wczoraj babcia potrzebowała nr do tych co szambo wywożą, bo juz jej wybijało a mój pracuje właśnie niedaleko takiej firmy, no i podał mi nr, spisałam go na kartce a mój mądry chłop nad numerem napisał "szambonurki":D:D:D naprawdę wymiękam przy nim:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde no też czasem uda mi sie być bystrzakiem:D hihi:D Validossku:> no podziel sie z nami:D:D coś długo nie piszesz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde no niestetyb ale pazurki nalezy sciagnac bo tak czy inaczej dziecko dostaniesz do rak w szpitalu i krzywde mozes mu wyrzadzic przyzwyczaj sie,ze napewno z 6 m-cy bedziesz musiala miec kruciusie chocby do kapieli i przewijania maluszka ale czego sie nie robi dla dzidzi:) dasz rade;) Validos to u mnie bywaja kastingi na informatykow i zgadnij jacy faceci przychodza? same dziwolagi wciagnieci w dywan:O Majek ja jakos gustuje we frenczu z ozdobami i cyrkoniami:) ale moje nastepne beda brokatowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziubek ja juz rozne eksperymenty robilam i wierz mi ze bardziej potrafie sie podrapac nauralnymi niz plastikowymi tipsami ;) nie raz chodzilam podrapana po konkfrontacji z cienkimi czyli swoimi naturalnymi. coz, bedzie trzeba to sprawe przeforsuje. Nie sciagne wcale bo bez tipsow mam ADHD ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubassku:D informatycy tak mają:D jeszcze nie spotkałam \"normalnego\":D z jednym byłam nawet zaręczona, ale jak widać wyszłam za kucharza:D Moje następne pazurki to będą takie z odbitą gazetą:D o ile wyjdą:D a jak już mi przyją ozdóbki i reszta to z tym serem będę się bawić:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to już wszystko wiemy:D Kurde no będzie w szpitalu walczyć z położnymi:D:D hihi;) ja myślę,że obejdzie się bez ściągania, bo sama najlepiej wiesz jak się obchodzić z takimi pazurami i dziecku krzywdy nie zrobisz:) a poza tym żele przecież nie są ostre, najwyżej kształt zmienisz na łagodniejszy:D byle nie szpice:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiedziałam:D:D troszkę będziesz musiała skrócić, ale nie tak duzo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ale jesteście rozgadane aż trudno nadążyć :) Widzę, że temat pazurków nadal na topie :) Ja generalnie noszę dłuższe ale swoje i też już pomału przyzwyczajam się do myśli, ze będę musiała mieć całkiem krótkie (chociaż głupio się w nich czuję) żeby dzidzi krzywdy nie zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja Majuś je skroce, wieksza polowe nawet, ale MUSZE cos miec, bo z krotkimi czuje sie tak ze mam ochote cale palce poobgryzac, nie umiem nic zrobic, na kompie nic nie napisze itp.. prznajmniuej byscie mialy spokoj z wywodami Kurde nio vel Avinion ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello laski! Melduję się ! zaraz nadrobie zaległości... obiecuję ;) jestem strasznie śpiąca dzisiaj i niemrawa... jednym okiem patrze na monitor ;) 🌼 dla Was kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 12 stron do przeczytania !!!!!! no przegiełyście normalnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agital dzisiaj humorek nam bardziej dopisuje niż wczoraj, więc trzeba korzystać z chwili i pisac poematy, żeby koleżanki którą wpadną wieczorkiem za główki się złapały:D:D Kiedyś dasz się przekonać na długaśne:P zobaczysz:D Kurde no ja też wole mieć długie niż krótkie i sądzę,że jakbym zdjeła teraz to też czułabym się jak ostatnia kaleka:D pamiętam jak pierwszy raz założyłam sobie akryle:D łaziłam za mamą,żeby mi spodnie rozpięła:D no,ale to bylo chyba 4 lata temu:D Herbatka w takim razie zapraszam na różowe pazury:D:D zobaczysz,że wszystko przejdzie:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×