Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

ojjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj przepraszam jakis link niechcacy skopiowalam;) to chyba z wrazenia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubasku pomoge:) moze razem nam sie wtedy uda:) Koug tu Allach nie pomoze:) pomarancze sa innej tej ciemnej wiary:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej pisarki, ja juz za wami nie nadazam -- tyle stron do nadrobienia wczoraj bylam u lekarza i slyszalam jak to lekarz okreslil mocno bijace serduszko :) cudowne uczucie byly to badania prenetalne same usg trwalo prawie godzine - lekarz pokazywala mi wszystkie narzady -- jak na razie wszystko jest w porzadku tylko mama jest ciagle zmeczona buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helooooołłłłłłll Matko ale Wy się rozpisałyście hoho Sylwia musisz do nas częsciej zaglądać.to dotyczy tez reszty opylajacych się dziewczyn ten chomiczek to juz mi na nerwy działa ale nie potrafie się powstrzymać zeby nie zagrac jest tu kto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj i koug nie ma:( chyba ja zgasze światło dzisiaj pstryyyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem od pol h na necie i czytam to co napisalyscie! ja sie tak z wami nie bawie! Majku lubie czytac kochana, tylko ja cholernie chyba wolno czytam albo jakiegos ukrytego zeza mam tyle mi to zabiera:-) Cebulcia i Koug zdradzcie mi te tajemnice o nowym anestezjologu w naszej klinice? czy cos powinnam wiedziec czego nie wiem ;-) macie kogos konkretnego..to barrrrdzo prosze! imie wiek kolor oczu, i my przeprowadzimy casting hihihih rozbieeeeerany!!! Validosku zazdroszcze ci twojej pracy hihihi widze ze razem z Fisia sobie lekko dalyscie z tymi wk##eniami no no ostre z was dziewczynki! ja ogolnie niby spoko nerwowa ale spoko, gorzej ze mna jak cos mi nie wychodzi, zwlaszcza przy jedzeniu arbuza, pestki wypluwam wiec jak mi ktoras przez omylke na podloge spadnie i wyslisguje sie poraz dziesiaty z paluchow, trasa kuchnia przedpokoj salon jak w tej grze z kapselkami...oooo to wtedy wiazaneczke puszcze...ale co mam zrobic jak to pomaga ;-) A co do klientow, upierdliwi, krzycz na nich ile sie da, wez schowaj gdzies przy sobie megafon, i zademonstruj sile swego glosu nastepnym razem. Yenny-czytam i odpisze jutro,dzieki. aaa Validosku dasz rade z chomikami tylko spulchniaj poduszki heheheh ok uciekam bo rano trzeba wstac... znowu w tyle przez ta prace jestem, wydawnictwo ksiazek powinniscie otworzyc! piszecie w ciort...naklad ogromny, a i tresc ciekawa... ok uciekam bo znowu szalone pomysly mi w glowie, jak nie zakladanie choru to kliniki teraz wydawnictwo, czy naprawde jestem tak pokrecona :-) aaa Fisia wracajac do twojej grzywki w przedszkolu nie przejmuj sie malenka, ty mialas wtedy 4-5latek a moja babcia ponad 60 jak sobie tak wloski skrocila! :-) :-) :-) heheheh powaaaaga! caluje na dobranoc Andzia pogoda rzeczywiscie piekna, puk puk nie zapeszyc. ok to juz kolejny i ostatni buziak motylki cmok papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaświecam światło!!! Dziubasek zmien tabelke @ 14-02 wrr od rana jestem na prochach:( bo taakk mnie boli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validosku znam ten bol;( moja @ sie zbliza, ma przylesc w poniedzialek ale jeszcze chcialam zdazyc z rana isc do gina z wynikami i niech przebada moje jajeczka:O ❤️KOCHANE BUZIACZKI ODE MNIE DLA WAS NA WALENTYNKI, KOCHAM WAS JAK WŁASNE SIOSTRY❤️ 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w Walentynkowy dzień dużo miłosci Wam życze dziewczynki kochane ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️[❤️❤️❤️serce]❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️[❤️❤️❤️serce]❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️[❤️❤️❤️serce]❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️[❤️❤️❤️serce]❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️[❤️❤️❤️serce]❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️[❤️❤️❤️serce]❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️[❤️❤️❤️serce]❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️[❤️❤️❤️serce]❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia! Miło mi cię poznać :) Majek123 To masz niesamowite zdolności. Ja miałam kilka razy zakładane pazurki u różnych manikiurzystek i powiem ci że twoje wyglądają rewelacyjnie, przede wszystkim wyglądają naturalnie bo są cieniutkie :) Otwieraj ten swój biznes, na pewno nie będziesz narzekała na brak klientek ;) validos27 Nie zmieniaj tych flag bo są fajne. Żyjemy w demokratycznym kraju i jak masz ochotę je mieć to je miej i nie patrzy na innych Fisiu! Nie ważne jak ci wyszły serduszka, ważne są intencje ;) A to dla was ode mnie na walentynki: 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ Całuję was moooocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane jak tam humorek od rana? ciekawe jakie niespodzianki wam mezczyzni przygotowali pochwalcie sie koniecz jutro;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde no a po jaka cholere cie ciagaja do roboty???? nie odbieraj telefonow w koncu masz prawo do odpoczynku na zwolnieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, po prostu wole uniknąc wymowek i awantur next week. denerwuje sie wtedy bardzo a nie powinnam. Zaraz ide do lekarza po skierowanie na rutynowe badanka. Mam nadzieje ze mi da, jak nie mimo ubezpieczenia bede musiala za glupie OB placic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Skarby moje Kochane:D:D nie poszalałyście wczoraj za bardzo:P:P http://www.goraceserce.pl/394771/Walentynka-od-Majek123.html Validosku:( buuuuuuu:( przecież miałaś być w ciąży:( nie taką \"Walentynkę\" dla Ciebie wywróżyłam:( Wenuss dziękuję 🌼 właśnie idę na allegro zrobić mega zamówienie:D Dziubek ja znowu mam dobry humorek:D:D ja od mojego nic nie dostanę:( ale mam taką cichą nadzieje,że chociaż jakiegoś kwiatka mi kupi:D w sumie jak nic nie dostanę to już sobie odpowiednio odbiję jak pojedziemy na zakupy:D nie ma,że boli:D Właśnie sobie przypomniałam co kupiłam mojemu rok temu:D dostał koszulkę SUPERTATY (wypatrzyłam taką kiedyś u młodego tatusia pchającego wózek:D), łancuszek, dużego lizaka i kartkę:D i miesiąc później się zafasolkowałam:D a ja dostałam biżuterię:D pierścionek przedzaręczynowy:D i kolczyki i wisiorek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majek przeciez mam na Ciebie czekac:) wiec nie bede taka:):):): koleżanka i poczekam:) oj nie miała kiedy przyjsc @ wredna:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam nadzieje,ze chłop cows o mnie pomysli;) ale sie najadlam slodkosci,pekam w szwach ktoras chce goraca czekolade:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki w ten Serduszkowy Dzień życzę Wam dużo miłości, radości i usmiechu każdego dnia. Żebyście były kochane i same kochały....❤️ ❤️ ❤️ 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validosku jaka dyplomatyczna odpowiedź🌼 pewnie razem sobie zqjdziemy:) i też będzie fajnie, jak tak razem będziemy "rzygać":D Dziubasski ja chcę:D:D najlepiej duuuuuży dzbanek:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAJEK:) ja oprostu dotrzymuje słowa:) dziewczynki ja tez prosze o czekolade!!! na @ najlepsza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×