Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

ja mam jakąś imprezkę u znajomych w sobote. A jak nie wypali to do kina pójdziemy. Na spacerek do lasu z moją Perłą:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Wodze, ze ja wypłoszyłyście :) a piszecie jak szalone :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
sorki widzę*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Validos ja weekend zamierzam wykorzystać i męża z rąk nie wypuszczać :) w zeszły weekend był na uczelni i za tydzień znowu pojedzie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny NIE DYSKUTUJ Z DEBILEM. NAJPIERW SPROWADZI WAS DO SWOJEGO POZIOMU, POTEM POKONA DOśWIADCZENIEM!!!! Obiad gotowy, czekam na moich panów, nakarmię i lecę na zakupy - kasa na konto wpłynęła :-D Muszę sobie humorek jeszcze poprawić. Primo - kółka srebrne secundo - sweterek zielony itd... :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
a ja sie nie chwale ale na razie już w ogóle mam długie ferie :) jeszcze tylko jak dzidzia podrośnie myślę o jednych studiach podyplomowych, ale to za dłuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuższą chwilę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj a ja jutro mam dentystę:( buuuuuuuuuuuuuuuuuuu:D pokłóciłam się dzisiaj z chłopem, bo miał mieć wolne jutro i idzie do pracy, bo szwagier sobie wolne wymyślił:D wpadłam w taki szał,że kazałam przekazać szwagrowi,że moja noga więcej u niego nie stanie, bo jest cholernym egoistą i myśli zawsze tylko o sobie:D myślicie, że mój mu przekazał?:D:D hihi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Yennyfer zakupy to świetny polepszacz humoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Majek myślimy, że może ujął to nieco łagodniej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agitalku -- czy ja wiem... w końcu Majeczek wyraziła swe uczucia bardzo "męskim" językiem ;) myślę, że to trafi do szwagra. Tylko parę barwnych epitetów bym dodała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
No chyba, że tak :) Ja za chwile kończę pracę i proszę o kciuki ok 18:00 bo mam wizytę u gina i mam nadzieję, że wszystko OK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mnie bola piersi po bokach:( i obzarlam sie slodkiego az mi bokiem to wychodzi bleeee :O zaraz spadm do cioteczki na imieninki papski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ja też się już żegnam i życzę miłego wieczoru i weekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agitalku -- będę trzymała kciukasy! Czemu płci nie chcecie poznać ? ;) Dziubasku -- po bokach bolą ? mmm ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki co to zaopuszczanie sie:) na 3 stronie od tyłu:( ja mam meza:) i niestey nie moge Go uzyc:) hahaha agitalka dzidzia zdrowa i machała do nas:) miłego wieczorka!! a wogle co tu talkie pustki przyznac sie co robicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validosku ja cierpię nadal... nie mam nawet weny zeby z Wami pisać ale podglądam na bieżąco ;) Mam nadzieję, że u Was wieczór w lepszym nastroju... ale patrząc po frekwencji na forum to chyba wieczorek udany :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kchane nie czuje sie dobrze:( nie dosc,ze jajniki nawalaja to byo mi nie dobrze pol dnia az zwrocilam wszystko co dzis zjadlam:( łamia mnie stawy i chyba mam goracze masakra!!! wskakuje do lozeczka jak dam rade to wejde.papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc dziwczyny, idę siępołożyć bo zaraz oszaleję z tego bólu... Miłej nocki i owocnych staranek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki mam pytanie? jak jest z tymi tygodniami ciązy!? moja kuzynka dostała zwolnienie od dziewczyny z dniem 14 -02 i napisane 8tc! czy to jest dzien w którym zaczeła 8TC? moze głupie pytanie ale czy TC jest liczony od poniedziału do niedzieli !! czy w jakis inny sposób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hohoooohooo! widze ze sie dzialo! a mnie poraz kolejny bura omija! przepraszam was dziewczeta za wczorajsza abstynencje... Do Wszystkich Serduszek: zycze Wam gwiazki wszystiego naj naj, z calego mojego serduszka przez serduszko do serduszka, zycze to czego Nam tak brak, to czego pragniemy najbardziej oraz mase rzeczy tych nieopisanych nigdzie indziej, bysmy poczuly ze zyjemy pelna piersia i okielznaly uczucie zblizone do latania, cieplosci slonka, bialuskiego piasku, szumu morza, swiergotu ptakow, wszystko to co nas rozmarza, szczescia i jeszcze raz szczescia, i nie tylko w dzien Walentego, ale i na kolejne i kolejne latka, i tak na okraglo, caluje i sciskam najmocniej jak sie da!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koug kochanienka nie denerwuj sie malenka, mamcia bobusia jestes, nie stresuj malca, zrelaksuj sie, herbatusie wypij, nie mysl o schizofremii... Validosku mnie sie wydaje ze 8tc oznacza ze skonczylas pelny 8tydz np 6dzien 14tyg czyli 14pelnych tyg plus 6 dni, a tydzien liczy sie od pierwszego dnia ost @ wiec nie od pn-ndz, roznie, mnie przypadl na piatek i pt-pt, ale zapytaj sie dziewczyn, bo ja moge sie mylic. Aniulka wspolczuje bolu, dasz rade, nic nie ma gorszego od bolu zeba, bylas u dentysty? Fisia dziekuje za serduszka! tylle ich bylo, sporo czasu cie to kosztowalo. Dziubassku pazurki nakleisz i beda jak nowe ;-) Majus naoliw lozko nie bedzie skrzypiec, gorzej jak masz drewniane, to masz problem, ale masz jeszcze wiele miejsc na schadzki...podloga, fotel, wanna :-) ;-) Cebulcio dawaj slodkosci! mnie od kilku dni tak na nie bierze ze kpuje sobie kinder kanapke i wtryniam ino ino :-) a biodra uuuuuu! ponad norme, wszyscy mowia ze ja wysoka jestesm ze mam ja w sam raz, ale ja wiem swoej hihihih 8cm w obwodzie wiecej niz 5latek temu i cos wytluscic sie nie moge hihihih aaaaa tam dobrze ze sie duchem dobrze czuje! Yenny czasu brak poczta pozniej, ciesze sie z udanych walentynek ;-) A ja dostalam od mezuniala kubasek w serduszka i bobra w lateksowym czerwonym ubranku wyjanie maskotke w przebraniu inaczej, i przytulanko i grzeszonko, bylo bardzo milo, i chateczka wolna to moglam pokrzyczec ;-) heheheh ja kupilam butelke perfum Hugo Bossa Black, polecam bo zapach podnieca :-) :-) :-) wypobowane i sprawdzone byle bubla wam bym nie polecala heheheh Uciekam babeleczki myju myju i lulu bo sie zmeczylam tym tygodniem pracy...odezwe sie jutro. Anius wes jakies tabletki bo spac trudniej jak cos pobolewa. cmok cmok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majus ale ty nas zalewasz emailami, dzieki za nie, ale odbiore je jak bede miala nieco wiecej czasu, znow jestem w tyle z nowosciami :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Widzę, że afera była. Miałyśmy nie reagować na pomarańcze, i co?? O co wogóle poszło?? U mnie bez zmian, praca-dom i tak w kółko. Czekam na owulkę. Może w tym miesiącu się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasa wczoraj nie przyszła, nie było zakupów kosmetyczno-ubraniowych- wszyscy w pracy z ktorymi gadałam mieli przelewy, a ja nie!!!!!!!!!! W banku byłam nawet po 17 - po ostatniej sesji ściągającej kasę - i nic! Wróciłam do domu zła jak osa - bo kasa na ten weekend potrzebna nam bardzo. Mój mnie wkurzył, dostał zjebkę, dzis jestem obrażona na cały świat. Na dodatek dostałam okresu - i brzuch nie boli a napier... Chyba wezmę ketonal, bo po nospie krwawię jak zarzynany wieprzek. A earaz idę na miasto na zakupy spożywcze - a mój w szkole i nie ma mnie kto wozić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc laseczki. opier papier mi się należy jak nic za tą wczorajszą nieobecnośc ale moj miał wolne i jeżdziliśmy cały dzień po urzedach. widzę ,że znajoma pomarańcza się pojawiła na topiku? niestety nie wiem co pisała bo jej postów juz nie było lece na jazdy papapapa.odezwe sie wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany co za okropne chorubsko😭 wszystkie stawy mnie tak bola,ze z trudem wypełzłam z łozka:( mam nadzieje,ze te wczorajsze hafty to nie grypa zoladkowa tylko zatrucie bo chyba nie dam juz rady:( milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!Dziubassku bardzo współczuję choróbska...Trzymaj się ciepło!Fajnie,że tak dużo piszecie,nie mam czasu pisać ale przynajmniej mogę sobie poczytać.Znów ominęła mnie akcja z G.Ta dziewczyna naprawdę jest chora,po co tak się zachowuje-wyzwiska,tel w nocy,trzeba mieć naprawdę problemy z psychiką...Trzeba jej po prostu współczuć...Aniu co z Twoim ząbkiem,wyrzyna się 8?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki... Dzięki za wszystkie dobre słowa. U mnie dalej to samo ta 8 nie daje mi spokoju :( do dentysty nie mam co iść bo nawet otworzyć dziuba nie potrafię, więc chyba musiałby mi ten ząb od zewnątrz wyciągać... no i ciągnę już trzeci dzień na kakao i jakiś zupkach, głodna jestem jak cholera! Na noc biorę ketonal bo nic innego mi nie pomaga i jako tako śpię, poza tym płukanki z ziół... Najgorsze jest to że nie mam miejsca żeby ten ząb wyszedł więc jak się nie uspokoi to chyba nic innego jak tylko chirurg mi pozostanie :( Miłego dzionka Wam życzę. P.S. A ta wczorajsza pomarańcza to ta sama Gosia - \"specjalistka\" od temperatur co pozjadała wszystkie rozumy - z początku topicu?? Chora jest... biedna... że też ziemia takich ludzi nosi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania K łącze sie z toba w bolu bo sama tez od wczoraj nie jem na sniadanie byla herbatka i kisielek na obiad krupnieczek na podwieczorek znowu ksielek a na kolacje hmmm nie bedzie kolacji:O boje sie poprostu ,ze mam podrazniony zaladek po wczorajszych ekscesach i wole jesc cos plynnego w malych ilosciach od 14-tego roku zycia nie mialam spotkanek z kibelkiem dlatego to takie dziwne dla mnie ale coz wzielam gripex i nawet bol stawow troche odpuscil i moglam troszke ogarnac chałupke zeby odciazyc mojego mezula... co was dzis tak malo cio??? siedze w lozeczku i nudze sie;) Agi dzieki🌻 Validosek penie na stokach narciarskich:D (tej to dobrze) Fisia nie udawaj,ze taka zajeta jestes i zajzyj do biednych schorowanych kolezanek:P Reszta kochane hop hop!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×