Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

czesc dziewczynki:) jestem! ale od rana ogladam strony z wyposazeniem placów zabaw:) musze sie konkretnie wziąś za moje interesy:) hmmm coraz nas wiecej czeka na zielone swiatełko:) ja bedzie zielona fala to dziubasek nie zdazy tabelki zmieniac:) basiuniu:) widze zielone swiatełko u Ciebie :) kurde no -zero stresów pamietaj:) dziubasku:) wredne @ wrrr daja nam popalic:( Fisiu kuzynka ma zakład fryzjerski i kobieta z firmy Wella mi bedzie farbowac:) wiec spokojna głowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe i jak tam \"zjebki\" :P Validos nio zobaczymy jak cie urzadzi ta kolezanka:P ja bylam kiedys modelka na piokazie fryzur niby dobry sprzet firmy\"chi\" a wypadlo mi polowa kudłów :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziubasek nawetnie strasz:) cóz najwyzej bede łysa:) bosko a dziewczynki co Wy spicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł laski:-) no dzisiaj pogoda butelkowa tylko siedzieć w domu i sprzątać. Ale pospałam z Małą do 10...husband pojechał dzisiaj do Krakowa na jakąś konferencje więc mamy tylko dzień dla siebie:-) Idę ogarnąć troszke chałupkę i zrobić kawusie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde no pisz nam tu szybciuśko co ta Fr**ca znowu wymyśla. cebulka u mnie też pizga na dworze.brrrr.dobrze,że nie wybieram sie nigdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zapomniałam Wam napisać co mój małżonek wczoraj powiedział...a mianowicie w tych całych odwleczonych starańkach i tych doświadczeniach jakie mieliśmy to obawiałam sie że mój M jakoś ucieka w rozmowie o drugim dziecku. Sądziłam że juz chyba mnie bardziej na tym zależy i kiedy juz byłam na bank o tym przekonana to.....na moje pytanie o plany wakacyjne powiedział mi że mam wpisać....Dzidziusia:):):):) Super no nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co Wy dziewczynki? nic nie piszecie:(:( jak mnie nie ma na topiku to szalejecie a jak jesten to Was nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na kłuciu dziś byłam... pobrali mi krew i mnie rączka boli... jutro wyniki. Kurde no -- odezwij się, jak szefowa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusia79
Witam wszystkie dziewczyny!!! Ja staram się o dziecko drugi cykl i zobaczymy co z tego wyniknie ;))).Mam już śliczną pięcioletnią córeczkę. Wszystkim starającym życzę wiary i wytrwałości...a tym, którym się udało życzę spokojnej ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żyje, wyprawiłam ja w sluzbowke i do konca tygodnia jestem sama. Ale coz z tego jak telefony i tak są co chwila. Musze wyjsc wczesniej a nie dam rady,ech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziubassek dziewczynki zapracowane napewno. jak mnie nie ma to szaleją z postami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio zapracowane:( a ja jeszcze siedze i próbuje zrobic biznesplan! a mam co robic:) uwierzcie mi;) przegladam strony z zabawkami, placami zabaw:) meblami i nocnikami:) bosko.............bedzie jak znalazł! na potem! miłego popołudnia bede w domu po 19:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czeeeść wam dziouszki :) mogę się dołączyć? ja troszkę się boję. chcę dzidziusia, ale boję się, że nie jestem w ciąży... poszaleliśmy podczas moich płodnych, no i teraz okres spóźnia się już troszkę, bo miałam mieć 16.02. A ni ma.. trzy dni przed planowanym okresem zrobiłam test ciążowy, taki jakiś super czuły co ponoć po 3 dniach potrafi wykryć i...nic. Jedna kreska. Wczoraj popołudniu zrobiłam znowu (a to już przecież po terminie okresu) i też tylko jedna.. ;( boli mnie bardzo \"tam na dole\", i niedobrze mi. Ale to może ze stresu, bardzo bardzo bardzo bym chciała.. Kiedy pierwszy raz zaszłam w ciążę zrobiłam test po pięciu dniach od terminu @, która nie przyszła. Matko jak ja się cieszyłam :) ale niestety cieszyłam się moim maleńkim szczęściem tylko dwa miesiące... zobaczymy. jeśli jutro nie zobaczę @, to pojutrze zrobię jeszcze jeden test. i jeśli znowu nie będzie, to chyba się rozpłaczę.. zaczęłam brać luteinę, i jakoś póki co guzik z @, a dzidziusia też ni ma chyba.. 3majcie się ciepło babeczki, zima nam coś wraca! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dzis dostałam okres... także Dziubasku przepisz mnie do góry zpowrotem. kurcze miałam troszke tej nadzieji, ale jednak nie tym razem. prawda jest taka ze za bardzo nie staraliśmy sie bo ja sie bałam jeszcze ze moze za wczesnie od zabiegu i tamtej obumarłej ciązy,tyle ze jak okres mi sie porzadnie spóźniac zaczął to zaczełam sie zastanawiac, czy kogos sie zmajstrowac nie udało, bo niby w dni płodne uwazaliśmy, ale potem zaczełam myslec ze skad ja mam wiedziec kiedy one sa i czy sie nie poprzesuwało mi po tamtej ciazy. także 36 dnia okres przyszedł :( a jesli chodzi o tamten test i ta drugą słabiutka kreseczke to była to chyba wina testu, bo dzis rano zrobiłam jeszcze jeden i była tylko jedna kreska. zastanawiam sie tez czy ja teraz bede miała tak długie cykle ( nie chce), przed ta ciaza miałam max 30dni a zazwyczaj 28-29, taki 36-dniowy to zdarzył mi sie chyba ostatnio w liceum. w tym miesiacu juz na maksa rozpoczniemy staranka :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamaZuzi : witam Cie, :) skoro @ ciągle nie ma to szansa zawsze jest, co prawda u mnie tym razem to sie nie sprawdziłao i @ przyszła porzadnie spoxniona :( a długo sie staracie?? my dopiero własciwie zaczynamy, na poczatku grudnia miałam usuwana obumarłą ciaże :( :( :( takze musielismy troszke poczekac ale teraz porzadnie do pracy sie wezmiemy, w tym miesiacu @ porzadnie sie spozniłam i myslałam ze cos juz wyszło mi mo ze staralismy sie uwazac ale niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki odwiedze Was wieczorkiem, bo musze spadac szykowac mezowi obiadek bo niedługo z pracy wraca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania23 ---> witam Cię Maniu! :) ja mojego Aniołka straciłam 17-go kwietnia zeszłego roku... był z przypadku, ale go od razu pokochałam. I kocham nadal. Od tamtej pory zaczęłam bardzo dużo myśleć o macierzyństwie i teraz to naprawdę się staram. W październiku '07 podejrzewałam ciążę, spóźniająca się @ i standardowe objawy, test pokazał bardzo bladziutką druga kreseczkę. Ale kilka dni po spodziewanej @ pociekło ze mnie "błoto", bo to krew nie była...brałam wtedy luteinę i nie wiem do końca czy byłam znowu w ciąży czy nie..Wolę o tym nie myśleć. Czekam teraz na następny dzień. Bardzo boli, muszę się posiłkować no-spą i przeciwbólowymi żeby jakoś w pracy wysiedzieć :( trzymajcie kciuki za moją fasolkę! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziuassek
mamaZuzi, i Mania23 😘 bedzie dobrze dziewusszki mamaZuzi podaj dane do tabelki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziuassek
mamaZuzi, i Mania23 😘 bedzie dobrze dziewusszki mamaZuzi podaj dane do tabelki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻NICK .....WiEk...MIEJSCO..POTOMSTWO ..CYKL....OSTAT.@ 🌻Validos27 ....27 ....Kraków -...................8 cykl....19.01 🌻Fisia .........29 ....śląskie.....Marta 3lata ...7 cykl...11.02 🌻Dziubassek..22.....Trójmiasto.................0 cykl....18.02 🌻Maliwina29...30.....Warszawa..................5 cykl...05.02 🌻Michelle.......21.....kuj.-pom..Daniel..2 lata.5 cykl...27.01 🌻Agi37...........37....Warszawa.................4 cykl...19.01 🌻Schering.......35....Wrocław....................2 cykl....22.01 🌻Basiunia*......28.....śląsk......Szymon 4 lata............18.02 🌻Yennyfer.......31...Lublin.....Wojtek 12lat..2 cykl....01.11 🌻Cebulka30......30..Piotrków Try.Nadia 6lat..2 cykl...11.02 🌻Gooosha........24...Ballymena...................2 cykl....05.02 🌻Kasika1........23...Rzeszów..Kacper 21m-cy..3 cykl...29.12 🌻Majek123.......22 ...Zakopane...................0 cykl..28.01 🌻Titowa1........28....Irlandia.....................2 cykl....06.02 🌻Anucha26.......27....Śląsk.......................1 cykl....26.01 🌻Ania.K_81......26....Dublin..Weronisia 2lata..1 cykl..27.01 🌻Mania23........23...Warszawa.................2 cykl.....19.02 ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻...........................ZACIĄŻONE.........................ter.por. 🌻Demiluna ....26.....Anglia .....Wiki 3 lata....ciąża....13.06.08 🌻Mar--gerita..26 ....Warszawa................ciąża....30.06.08 🌻Sylwia ........29 ....Trójmiasto . .............ciąża....30.06.2008 🌻Harbatka ....28.....Warszawa...............ciąża....05.07.2008 🌻Agital..........26.....Żywiec................ ..ciąża....20.07.08 🌻Avinion........29.....Kraków..................ciąża....02.08.08 🌻Wiktoria80...27.................................ciąża....22.08.08 🌻Dafodilek .....27....Wrocław..................ciąża....12.09.08 🌻Koug..........34...Opole..Michał 11,Ola 7...ciąża...20.09.2008 ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro idę do lekarza z tymi wszystkimi wynikami po poronieniu (13.01 miałam pierwszą miesiączkę po zabiegu i od tej pory nie dostałam drugiej).Na szczęście dziś rano wykluczyłam ciążę i bardzo się cieszę,bo przy takich wynikach jakie mam musiałabym całą ciążę jeść tabletki (antybiotyki,hormony itp.) i nie wiem czy utrzymałabym ciążę.Wygląda na to,że i tak ten cykl miałam bezowulacyjny, w połowie cyklu temperatura 36,6 dopiero kilka dni temu temp. skoczyła do 37,0-37,2 - ale boli mnie gardło i może to od tego.Mam nadzieję,że okaże się u lekarza,że nie jest ze mną tak źle jak mówią badania i nie będę się musiała za długo leczyć.Wolę być całkowicie zdrowa przed ponownym zajściem.Poroniłam 7-tyg.ciążę 13.12 (tego dnia miałam łyżeczkowanie,cały czas ciąży bóle brzucha i krwawienia) i wolałabym aby tym razem wszystko było idealnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noooooooooooooooooooooooooooo Mania następny cykl bedzie NASZ zobaczysz robur kciuki zaciśnięte. dziubassku coś z tym nickiem trafić nie możesz.przyznaj się.wyżlopałaś piwo bez Fisi MamaZuzi witaj kochana🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK .......WiEk...MIEJSCO..POTOMSTWO ..CYKL....OSTAT.@ Validos27 ....27 ...Kraków -...................8 cykl....19.01 Fisia ..........29 ...śląskie.....Marta 3lata ...7 cykl...11.02 Dziubassek..22....Trójmiasto.................0 cykl....18.02 Maliwina29...30...Warszawa..................5 cykl...05.02 Michelle.......21...kuj.-pom..Daniel..2 lata.5 cykl...27.01 Agi37..........37...Warszawa.................4 cykl...19.01 Schering......35...Wrocław....................2 cykl....22.01 Basiunia*.....28....śląsk......Szymon 4 lata............18.02 Yennyfer.....31....Lublin.....Wojtek 12lat..2 cykl....01.11 Cebulka30....30....Piotrków Try.Nadia 6lat..2 cykl...11.02 Gooosha......24....Ballymena...................2 cykl....05.02 Kasika1.......23.....Rzeszów..Kacper 21m-cy..3 cykl...29.12 Majek123.....22 ...Zakopane...................0 cykl..28.01 Titowa1.......28....Irlandia.....................2 cykl....06.02 Anucha26.....27....Śląsk.......................1 cykl....26.01 Ania.K_81.....26....Dublin..Weronisia 2lata..1 cykl..27.01 Mania23.......23....Warszawa.................2 cykl.....19.02 MamaZuzi.....20....Bytom....Zuzia/Michałek........19.01 ...........................ZACIĄŻONE........................ .ter.por. Demiluna .....26.....Anglia .....Wiki 3 lata....ciąża....13.06.08 Mar--gerita..26 ....Warszawa................ciąża....30.06.08 Sylwia ........29 ....Trójmiasto . .............ciąża....30.06.2008 Harbatka ....28.....Warszawa...............ciąża....05.07.2008 Agital..........26.....Żywiec................ ..ciąża....20.07.08 Avinion........29.....Kraków..................ciąża....02.08 .08 Wiktoria80...27.................................ciąża....22. 08.08 Dafodilek .....27....Wrocław..................ciąża....12.09.08 Koug...........34....Opole..Michał 11,Ola 7..ciąża...20.09.2008 MamaZuzi.....20....Bytom.....................ciąża??..ew.25.10.08 :) czuję się przy was baaardzo małoletnia hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc MamuniuZuzi ;) nie raz bedziesz wysluchiwac tu moich wywodow, ale ogolnie spoko ze mnie babka ;) pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubassek i Fisia dzięki za miłe słowa, Wam również życzę wszystkiego dobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×