Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

uuufffff Cebulcio, jak dobrze ze wszystko w porzadku... a te dusznosci to masz przez swierszczyki, przyznaj sie diablico ! :-) :-) hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tituś cmok 👄 wiesz...jak ja przy wzroście 173 ważyłam 58kg to w pracy mnie pytali czy nie mam czasem raka.Przytyłam 5 kg i było git więc wiem o czym mówisz :D o wadze dzisiejszej nie wspomnę ale jest duuużo więcej ale za to nie jaram juz jak lokomotywa,jestem spokojniejsza mam w miarę dobre ciśnienie i ciuchy mi nie capią fajkami. Cebulcia...no kriste elejzon w końcu sie odezwałaś! :o Poproszę tego eklerka i... kakao....-no właśnie HARBATKA !!!!gdzie jestes??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Titowa, ja też mam 171 wzrostu ale ważę 70kg... Z tym że miałam od dziecka grube kości, "ubitą" posturę ciężkiej dziewczyny, to nie tak od sadełka. Raz schudłam do 60kg i wyglądałam bardzo chudo. I biodra mam szerokie i mocne, za to zero sadełka na nich :D tylko na brzuchu tak trochę i na buzi... :P także rodzić może byłoby mi lżej z moimi biodrami. Mam je po mamie, a ona urodziła spokojnie czwórkę dzieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia nie ma przeciwwskazań do podania znieczulenia w ciąży,na pewno ból i stres bardziej zaszkodzą dzidzi niż znieczulenie.Cześć Wszystkim-Mamuśkom,Starszym Staraczkom i Nowej Krwi Topikowej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Agi 🌻 co tam słonko u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę nie zaglądałam, a tu tyyyle postów. Nie jestem przyzwyczajona do takiego tempa. Ale się nauczę :p Jakby ktoś coś chciał do tabelki wpisywać, to już podaję. Lat mam 24. Jestem ze śląska. potomstwa do tej pory żadnego. Staramy się od 5 cykli. Ostatnia @ 14.02 Aktualnie mąż w pracy na nocy i sama siedzę w domu. Zaraz idę się wyrelaksować bo jutro czeka mnie uczelnia, potem nocka w pracy i znów zajęcia. I dopiero weeekend i walczymy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gargamelko jak Ci na imię? no i skąd konkretnie jesteśz tego sląska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duużo pracy!Chcę wziąć tydzień urlopu,więc teraz muszę trochę popracować,poza tym bez większych zmian-czekam na @,mam ochotę napić się winka,a przy tych cholernych tabletach nie wolno...Mój chłop w piątek jedzie na narty,będzie mi trochę smutno.Ja mogę wziąć wolne dopiero na początku marca,ale już szukam jakiegoś fajnego last minute.A od połowy mies druga praca,3 dni w tyg od 8 do 20-tej.I jak tu zajść w ciazę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisz mi co Cię interesujei konkretną date mam znajomosci w biurze podrózy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najbardiej chciałabym polecieć na Wyspy Zielonego Przylądka,ale muszę czekać aż cena spadnie,chciałabym polecieć 7 marca z Itaką,ale pewnie dobra cena bedzie dopiero 3 lub 4,teraz jest dla mnie za drogo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam dzisiaj u ginekologa. I wiecie co? Powiedziała,że wszystko jest OK, a brak okresu i bolące piersi to mogą być objawy ciąży.Powiedziała,że nie jest pewna ciąży,gdyż mam macicę powiększoną przebytą ciążą i cesarskim cięciem.Wczorajszy test byl negatywny,ale powiedziała,żeby powtórzyć test w piątek,bo może owulacja była później.Chociaż powiedziała,że test powinien już wykazać ciążę teoretycznie.Czekam więc do piątku na wynik testu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robur 🌼 to czekamy do piątku razem.. :) mój test kilka dni temu też był negatywny. a @ ni ma, a ja się dziwnie czuję... A ile Ty czekasz na @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny Agi apropo wyjazdow, ja znalazlam taka fajna wcieczke na wyspy Bora Bora, tak nam sie marzy tam pojechac, cos pieknego te domki na oceanie, kryte strzecha, piasek, nic tylko wypoczywac i sie gzdzic he he ;-) ale cana tez obledna 15tys na osobe o zgooozo! Koug to Ty tez do wysokich nalezysz, fajno sarenko! ok, uciekam na chomiki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MamaZuzi i Robur no szanowne panienki! jeszcze bedziemy Wam gratulowac i zdjecia z usg ogladac! oj tak bym chciala aby Wam sie zafasolkowalo!!! :-) wskoczylyscie na topik ciazowe staranka i myk zapylilo Was ;-) Ale byloby fajnie! aaaa niech ta @ nie przychodzi! normalnie juz czekam na Wasze kolejne tesciochy! Koug jestem beznadziejna w te chomiki! hahahah :-) Fisia a jak Tobie Ci idzie nawalanie ich poduszkami, leca? bo moje slabo na deskorolkach jezdza,jakby autka byly to moze by bylo lepiej, Ty bys mogla sie wykazac i robic brruuum brrrum yyyiiii yyyiii z klaksona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Titowa, ja zaczęłam szaleć na forum odkąd zaczęłam podejrzewać "zapylenie", więc to chyba nie tak myk :D kurcze piątek jest teraz dla mnie tak odległym dniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Titek dasz rade wal w te chomiki w przód a nie w góre wtedy lataja dalej i więcej jest pkt. mój rekord to 510

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewuszki no tak jak mnie nie ma to Wy szalejecie.powinnam się do tego przywyczaić witam konwalie nową kolezanke robur.cebulcia suuuper ze wizyty u lekarza poprawiły wasz humor ale jestem coś zamroczona gram w te chomikimoj rekordos to ponad 1100.najważniejsze to latac nisko i trafiać na turbo dopalacze dupne czyli na rakiety. halo jest tu ktos?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ja Cie pierdziele Fisia jak Ty tak szalejesz na drodze jak te Twoje chomiki to....ło matko :D Ty weź poszukaj na necie księgi rekordów może będzie głośno o Tobie w świecie :) Będę wszystkim opowiadac że Ciebie znam i bedziemy handlowac Twoimi autografami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze jestem Fisiu, ale tak w przelocie bo remontuję i co chwilkę zaglądam :) co tam słychowywach w bożym świecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noooooo to mi się podobaja nie spie to i Wy nie śpicie a mało tego.mała fisia tez nie spi ."boże dodaj mi siły bo zwariuje" Koug moj wrócił z roboty a moja mała"ja dzisiaj gadałam z Olą i ciocią Anią"no popatrz jaki kapuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aten rekord na chomiczkach to czysty przypadek.przyszedł sąsiad i mu pokazywałam tą gierkę jak się wogóle pakuje w te chomikij ak wypierdzieliłam chomikowi z poduchy to za pierwszym razem miałam 440.fuks i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra drogie Panie, ja i mój ewentualny Fasolek/Fasolka idziemy spać :) tak na wszelki, przemęczać się nie można :) miłego wieczorku Wam życzę, i fasolkowych snów, buziaki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to pięknie...ja miałam 216 za jeden rzut max. ale jak się zawzięłam tak się poprawiłam teraz 554 pkt :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koug trening czyni mistrzem.mnie te chomiki to już się śnią po nocach ide lulu bo jutro z rana jazdy doblanoć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mialam wczoraj super spotkanko klasowe:) jak to milo po latach znow sie spotkac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie Panie.. Ja wczoraj nie mogłam zajrzeć bo byłam z moim kociakiem u weterynarza.Coś mu się w oczko stało.Ale miałam do czytania dzisiaj🌼 ufffff.. trochę mi zeszło.Dziewczyny bardzo was przepraszam że wspominam o \"tamtym\" już nie będę promys..Ja teraz czekam na @ i potem do gina i już staranka na MAXA ;) wierze w to i jak czytam wasze posty to wiem że mi też się uda.Tym razem nie podaruje..A wiecie że mój gin powiedział że już teraz mogę się starać bo nawet po 3 miesiącach już można zafasolkować..Tak się cieszę i już nie mogę doczekać całuje was mocno👄.Dziewczyny dajcie trochę dobrych fluidów i mnie❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×