Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Cześć dziewczyny... dziś w pracy znowu mnie okropnie bolał brzuch... po 4 godzinach chyba zaczęło się paskudzić i leciał po troszku ciemnobrązowy sluz, a potem godzinę później, to - chluuuust! poleciało tak z tą @ jakby się jej przypomniało że miała być kilka dni temu i nadrabia zaległości...jak z prysznica.. ;( nie ma Fasolci :( rozbeczałam się jak małe dziecko ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamoZuzi nie płacz!!!wiosna idzie :) a jak mówi wtedy wzmaga sie płodnosc:) wiec czas dla nas bedzie dobry!! ja za 26 min do domu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Herbatko, Validosku 🌼 ale...ja sobie odpuszczam chyba...może nie należę do tych które "mogą"..te nadzieje teraz też wyszły z przypadku, nie z planowania, ale po tamtym..bardzo bardzo bym sie cieszyła i miałam nadzieję że jednak..Trudno. Odkładam sprawy macierzyństwa na później, teraz wszystko się sypie. Może później przyjdzie na to wszystko czas.. 3majcie się ciepło Dziewczyny, oby wiosna faktycznie szła. Trzeba nam słoneczka. Jak to mój K. na wiosnę mówił, "nic tylko dzieci robić" ;) to powodzonka Wam życzę! ja tymczasem chyba wypisuję się z topiku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj MamoZuzi !!!! żadnego wypisywania !!! zaglądasz do nas i już !!!! A odpuścić warto, bo to najlepsze lekarstwo :D na bobo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyluzuj się i już, ale musisz do nas zaglądać! Nim się obejrzysz Kruszynka sama do Ciebie przyjdzie. 😍 dla Ciebie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny - przemówcie MamieZuzi do rozsądku !!! bo ja zaraz wychodzę do domu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Herbatko :) wielki hug :) ale...pod wiatr nie siusiam, a teraz jakoś...nie wiem. Chyba nie mam ochoty się seksić z moim K...Może przejdzie z czasem. Ale nie jestem pewna czy byłby dobrym ojcem..czy kochałby Kruszynkę tak mocno jak ja. Czy kochałby w ogóle. Dołka złapałam i pieprzę bez sensu. Dobra, zaglądać tu będę :) oby wiosna była dla Was hojna! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej, ja przecież napisałam hojna, h o j n a !! to nie przekleństwo ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholerstwo ten filtr brzydkich wyrazów. Sam wstawia "ch"! wiosna ma być h o j n a a nie hojna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dołek ewidentny.... Ale to normalne i chwilowe, zobaczysz jak słoneczko ładnie poświeci, od razu Ci lżej będzie ! Ano pieprzysz ;) ale to nic, tu można ! Wysłuchamy, damy radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, widze, że nie tylko ja mialam dziś spięcie z szefem... co za porąbaniec, w dupie ma wszystko, sklerozę na maxa, a jak przyjdzie do tlumaczenia się, to zawsze znajdzie kozła ofiarnego! Ile razy się wstydu przez niego najadłam, ile razy musiałam świecić oczami, ile razy to na mnie zwalił winę i to ja przez niego wychodziłam na idiotkę.... Eh, nie warto sie denerwować. Palant, leser do kwadratu.A ja zbieram żniwa jego olewactwa...;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ponownie :) odebrałam dzis wynki cytologii i własciwie wszystko ok (II grupa ale ja I nigdy nie miałam :( nadzerka). jest tam jakis lekki stan zapalny, ale ja nic nie czuje by cos sie działo, nie mam tez zaleconego leczenia przeciwzapalnego wiec o bobo chyba moge sie starac :) ide 5 marca do gina to zobacze co na to powie. a myslałam ze bedzie cos powazniejszego, i juz sie bałam. cebulko: super z tym tsh, ze tak szybko spadło. jaka dawke leku bierzesz?? ja biore euthyrox 25 i miałam tsh 2,8 i tez niedługo miesiac brania minie, ciekawe jak u mnie z tym tsh. ale na razie na wizyte nie musze isc, dopiero jak w ciaze zajde to wtedy tak w 7-8 tyg tsh i ft4 endo mi kazała zrobić i powiedziała ze jesli tsh bedzie pon 2 a ft4 w gurnej granicy normy to ok i przychodzic nie musze i dawka leku ta sama. i w ciazy to tsh i ft4 tak co ok 7 tyg bede musiała kontrolowaci jesli wyniki sie beda pogarszac to wtegy wieksza dawka leku i bedzie ok :) wogole to endo mi powiedziała ze gdzybym nie chciała sie teraz starac to nie musiałabym beac leków, ale wiadomo dla uragnionej dzidzi wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MANIA super ze wyniki dobra wiec do dzieła\' Mamazuzi nie odchodz!! słonko ja sie staram 10 cykl!! i nie przestałam walczyc a ja mma mezA:) i nie zawachm sie Go uzyc:)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzisiaj miałam koszmarny dzień.Pokłóciłam się z mężem na cały dzień.Zaczęło się od rana,że ja tylko w tych kafeteriach siedzę i on ma już dosyć. A jak mu później powiedziałam o tych testach owulacyjnych i jak jedna z Was powiedziała,że jej mąż stwierdził:Po co testy jak można się codziennie bzykać? to mój mąż się wściekł.Owszem,prawda nie mam ostatnio ochoty na seks (chyba wina hormonów,może po poronieniu), poza tym on jest w tygodniu w innym mieście a wieczorem to jestem taka zdechła,że mi się nic nie chce.Później poszłam do koleżanki tak sobie pogadać (mieliśmy jechać do Niemiec na zakupy) no i nie byłam zbyt długo, ale mu to pokrzyżowało plany i już było za późno na wyjazd.Cały dzień zrypany,nie odzywamy się do siebie.Zabrałam samochód,pojechałam sama coś załatwić na mieście a on cały dzień oglądał telewizję.Jestem dziś wściekła i tyle i chyba będę musiała kafeterię przeglądać jak go nie będzie albo będzie już spał.Pocieszcie mnie jakoś,bo mam strasznego doła.Do tego jeszcze ten okres,leje się ze mnie i w ogóle szkoda gadać. Jutro idę na te badania hormonalne LH,FSH,progesteron,estradiol i może testosteron - może jakoś uda się stwierdzić co z tą płodnością u mnie i dlaczego tak mi się okres przesunął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamaZuzi Głowa do góry,nie załamuj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniu właśnie o to chodzi, że nic nie brałam na to TSH. Samo spadło...nie wiem czemu. Czyżby hormony skakały...?! dzisiaj na 22 ide do endo-gina i zapytam czemu taki spadek ...? Robur niech mąz nie wymaga od Ciebie żebys nie wchodziła na kaffe powiedz mu że to ci pomaga i tu przynajmniej masz wsparcie i zrozumienie:-) Fisia zaraz zobacze co tam nam zaserwowałaś do oglądania:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no podobało:-P idę do wanny wygrzac tyłek bo niedługo jade na penetracje jak mi to Koug powiedziała czyszczenie komina po same migdałki:-) no w koncu to endo-ginka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisia, jestes okropna :D booooli...cholera, nigdy tak nie boli podczas @ :( tapetuję pokój i ruszyć tyłka nie mogę bo boooliiiii ;( Robur, nie przejmuj się mężem, w czym mu to przeszkadza że kafe przeglądasz? chyba możesz mieć trochę jakiejś przyjemności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra laski ja uciekam odezwe sie jak wróce. A Wy tu otwórzcie jakieś winko czy cóś:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mojemu mężow jednak chodziło (jak twierdzi) o seks rano,że za rzadko się kochamy.Ostatnio tak raz na 2 tygodnie (kazał mi to napisać,bo twierdzi,że jest zazdrosny o Waszych mężów).Ale co ja mam poradzić jak mi się nie chce, do tego Wiecie jak to jest jak są grzyby lub bakterie w pochwie? Jak będę chciała zajść to oczywiście zwiększę częstotliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×