Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

a ja tez na piwko:) tez kozystam jak moge pic:) i pochodzic po knajpac:) chociaz moge z tego bardzo chetnie zrezygnowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie rezygnacja, to tez nie problem :) no i nie planuje dzis wrócic pozno bo jeszcze z mezulkiem chce pobaraszkować... :) starsznie mi sie jakos od paru dni chce :) dokładnie jak @ dostałam to sie zaczeło z ta moja ochota :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania ja tez mam ochote ostatnio:) jakos przed @ nie ma wogle a po to normalnie jestem napalona:) hahhahaaaha wic udanego wieczorka i baraszkowania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fakt tóż przed @ to ciezko mnie namówić, no chyba ze mezulek dobrze sie postara :) ale najczesciej to jak tyklo głowe na podusi położe to zasypiam w pare sekund :) po @ to co innego... jak ja to mowie zaczyna sie faza produktywna w cyklu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
także miłego wieczoru życze i lece bo pranie musze powiesic i zaczac sie szykowac bo niedugo wychodzimy :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dziewczynki muszę się pochwalić, zrobiłam dwa testy ciążowe i oba pozytywne!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja! no jestem! Fisia tez podpisuje sie na liscie obecnosci! Fisia ty urwisie wstretny! Cebulko ja tez dostalam kare!!! do diaska ale sie porobilo! Fisia z takimi bakcylami to nie wyskakuj bo komp mi sie zawiesi! hahahaha!!!! ale lekka panika byla! :-) Co do \"chcenia\" Validosku to ja tez po odstawiniu antykocepcji napalona jestem ostatnio jak nie wiem! zwlaszcza podczas zblizajacej sie owulacji! normalnie nie poznaje siebie czasami! ;-) Dziubassek ani mi sie waz! tak tu normalnie pisac!!! do jasnej ciasnej! jak zaraz w porcelanki zarobisz to zobaczysz! co to ma byc to pozegnanie! oj Mala zaraz sprawdze gdzie mieszkasz wynajMe detektywa i Cie odnajde, przyjade i lunty takie dam ze popamietasz! Dziubdziusiu no cos Ty zwariowala? zle Nam bedzie bez Ciebie... :-( Masz byc tu z Nami i tyle! sciskam i goraco przytulam, i wiedz ze wszystko sie ulozy, jesli nie chcesz pisac o ciazy i starankach, pisz o kwiatkach ptaszkach chmurkach, a ja sie do Ciebie przylacze i razem sobie pobazgrolimy...cmok! Cebulcio widze ze wczoraj nie mialas ruchomego taborecika? hehe sorka ale padnieta wczoraj bylam... Harbatko dziekuje za zyczenie milej pracy, wlasciewie nawet przyjaznie bylo,a to chyba dlatego ze czekalam za dzisiejszym dniem - dzis wolne! Robur moj maz wie ze pisze na topiku, ale nie wie na jakim, wie ze z Wami pisze, czasem rowniez wymawia, ale ja wtedy krotka pilka...a jak ty gole baby ogladasz to dobrze?! i doopa konwersacja zamknieta! :-) :-) oni sa zazdrosni o to ze mamy jeszcze inne kontakty i to ze tak to Nas wciaga...i ze czesto stoja w kacie, niby takie czekajac na Nas... PHI! tez mi co! czekaja by im obiad ugotowac! taki tam ich wywody... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i mamy Czerwonego Kapturka na topiku!!! Validosku to sie porobilo! Czyzbys odziwerciedlala stan psychiczny?! te ciagle napalenie? he he he ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validosek przyznaj sie do czego byl ten casting? do bajeczki mysliwego potrzebowali... hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł wróciłam z zakupków:-) Kasika gratulacje!!!! buziaki dla małej Fasoluni:-) Titek masz racje, co im do tego że my sobie tu bazgrolimy. Moj nawet nic nie mówi i czesto mu opowiadam co tu piszemy oczywiscie w miare rozsądku:-) Sam przesiaduje przed kompem i zawsze mu o tym przypominam. Zreszta facetom nie pokazuje sie całej dupki, tak mi kiedyś powiedziała starsza Pani:-) i tego się trzymam:-) z ta owulacja to macie racje, ja tez jakaś bardziej nakrecona chodzę i chyba sobie zaraz winko otworze tak na wyluzowanie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validosku dobry wybór z tym płaszczykiem, ja tydzień temu tez sobie kupiłam czerwona kurteczkę i bezowy płaszczyk:-) Bardzo lubie czerwony kolor. oczywiscie nie bez przesady ale do czerni pięknie się komponuje:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Titowa Nawet nie wiesz jak się uśmiałam jak przeczytałam,że Twój mąż ogląda gołe baby (więc Ty jesteś usprawiedliwiona,że siedzisz na kafe)Ha,ha... Kasika Gratulacje z powodu ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czołem kobitki co tu się dzieję,że tak zapytam???? dziubassek co Ty za numer nam odpie**lasz??????he????? proszę mi się tu odezwać na gg .jak nie to ja się do Ciebie karne a co.600km to pikuś validos czererwony płaszczyk jakoś od razu skojażył mi się z listą schindlera(czy jakoś tak się pisze) laseczki ja własnie leże w wyrku i żłope pifffoa co mi tam jest tu kto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o Ja pierdykam Kasik GRATULEJSZYN kochana i tysiące kisosków dla Ciebie i Twojej maluśkiej kruszynki hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubasku co się dzieje?? Czemu sie żegnasz?? Kasik gratuacje, naprawdę się cieszę,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goooosha no ja jak ścigne Dziubassek to ją udusze :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki!!! Jak ja za Wami tęskniłam!!!! kupiliśmy nowego neta, a co sobie będę muszę mieć dostep do kaffe :) Ale zaszalałyście, nono 20 stron przez 6 dni, miałam co nadrabiać :) No i tyle nowych koleżanek :) Trudno się połapać ale damy radę :) Witam Was wszystkie kochane moje :) cieszę się że do nas dołączyłyście Szczególnie serdecznie witam koleżanki ze Śląska (bo z tamtąd pochodzę) i moją kolejną sąsiadkę z Dublina :) Dziewczyny muszę Wam się pochwalić :) przeczytałam cały topic od początku, od pirwszej stroniczki do ostatniej :) teraz czuję sie tak jakbym była z Wami od początku ;) A co to nasz Dziubassek odstawia?? Mam nadzieję że nas tylko wkręca... bo chyba będzie trzeba delegację wysłać do niej żeby do szanownej w .... nakopać!!! Ale się cieszę, ze mam was z powrotem :):):):) Kasika gratulacje kochana 🌼 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania noooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo w konu.telepatycznie Cię ściągnęłam chyba. ja tez za Tobą się stęskniłam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczorową porą:-) Ania fajnie że wróciłaś:-) Fisia ile wyzłopałaś tych piwek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cebulka aże dwa wyżlopałam a czuje się jabym wypiła z 10.nie to żebym nawalona była ale jakoś wymordowana jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najgorsze jest to że na gg dziubaska też nie ma. Konkurs ogłaszam, kto wie co z dzubasskiem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Dziewczyny musimy jakos zmobilizować Dziubaska by nas nie opuszczała:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę do łóżeczka. Dobranoc :) miłych snów i owocnych staranek ;) Mam nadzieję że jutro Dziubassek przywita nas z rańca :) A może ona po prostu na urlop wyjechała?? Wracaj do nas kochana!!!!!!!! Do jutra. Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł lasencje Kasik ❤️-ciesze się bardzo. Drogie kożelanki żeby proporcje zachować to jeszcze jedna do piątku musi się pochwalić dwoma krechami!!! W grudniu -2 Vanilka i kurde no w styczniu -2 Dafi i Chuck Norris -a luty to co zły jakiś?Tylko Kasik nie próżnowała? Gargamelko nie mów HOP ja tez mam zazwyczaj owulkę kolo 14 dnia więc lekarz stwierdził że mój ma armię husarzy-sama zbrojna bo normalne żołnierzyki 5 dni by nie przeżyły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra dziewczynki, ja ide pozmywać i do wyrka. Dobranoc, nie gaszę światła bo ktoś pewnie jeszcze zaklika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pora duchów....gasze światło bo się spłoszą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×