Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

To ja zaświece:) Dzięki dziewczyny Nadal nie mogę uwierzyć, Uwierze, chyba dopeiro w środę na wizycie u Ginekologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek :) Jak się macie w niedzielny poranek?? Czy ktoś już zlokalizował Dziubasska?? Miłego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaska gratuluje:) ale sie ciesze ze tak po koleji sie udaje:) daje mi to wiare ze kiedys i mi sie uda:) co z dziubaskiem hmmm cos pisałam ze bedzie w poniedziałek:) Koug te Twoje zołnierzyki :) 5 dni:):) sa boskie:) ja jade zaraz na myjnie umyc auto bo wstyd:) hmm przyznaje sie ze dopiero wstałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w niedzielne przedpołudnie:-) Pogoda cudna, tylko jechac do lasu:-) ale ja niestety nie moge bo moja Niunia jeszcze nie wykurowała sie...ale nadrobimy:-) Juz gotuje rosołek az pachnie w całym domu, mięsko doprawione:-) może wieczorkeim skocze na basen. zycze miłego dnia Dziewczynki i samych dobrych wiadomości:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny , jestem nowa :) Mogę się dołączyć? Ja tez planuję rozpocząć starania o dziecko. bardzo chcę dziecka, a z drugiesj strony boję się .... Nie wiem czy poruszałyście juz ten temat, a mianowicie,jeśli znacie odpowiedź powiedzcie: Czy gdy mężczyzna przyjmuje leki - wpływają one na nasienie? Tzn chodzi mi o to, ze kobieta starająca się o dziecko jak bierze leki to wiadomo... , czy leki w takim samym stopniu są niewsakzane i dla kobiety starajacej o dziecko i dla mężczyzny który ma byc (że tak brzydko nazwę) dawcą? Martwię się strasznie .. Chcialabym mieć zdrowe maleństwo... boje sie ze leki ktore porzyjmuje moj luby moga miec zły wpływ.... Z gory dzieki za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Junka:-) z tego co wiem i co mi kiedys lekarz mówił, to leki przyjmowane zarówno przez matke jak i ojca mają wpływ na dziecko. Oczywiście zależy jeszcze jakie to są leki..?! Mnie lekarz kazał dawać mężowi 2 miesiące przed planowanym poczęciem folik więc juz samo to daje do myslenia jak ważne jest nasienie naszych lubych:-) tez nie ma co popadac w jakąś paranoje i skonsultuj to z lekarzem. Mnie lekarz po poronieniu zasugerował np. że to wcale nie musiała być moja wina, tylko nawet mąż mógł miec wtedy jakąs infekcje. pozdrawiam i życze udanych staranek:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki cebulka30 :) Za kazdym razem mam tyle pytan do gina, ze wydaje mi się ze mysli że jestem wariatką i hipochodryczką .... To będzie mój debiut :) , więc wiadomo ,że nieznane budzi wiele pytań i obaw.... Dopytam się go i mam nadzieję ,że wszystko będzie ok. Ale często mnie zastanawia , czemu tak jest ,że setki narkomanek, niedożywionych i chorych kobiet nie ma problemów z zajsciem ( ba nawet nie chcą zajść ) i utrzymaniem ciąży ...A inne chuchają na zimne i to nic nie pomaga... Nie rozumiem tego. To troche niesprawiedliwe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Junka ja juz przestałam sobie zadawać to pytanie, choc wcześniej mnie to strasznie nurtowało...niestety tak się dzieje i już:-( Ja od dzisiaj biore letrox lek na tarczyce, którą przypadkeim odkryłam. Mam niewielką niedoczynność a to przed ciążą trzeba unormowac. Więc sugeruje zrobienie sobie badań TSH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż, życie jest niesprawiedliwe. Trzeba się przyzwyczaić. Dzień dobry dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cebulka30 , Dzięki za rady. I szczerze Cię podziwiam,że jesteś taka twarda :) Życzę powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie się dowiedziałam, że jade znowu do teściowej. Buuu... Do zobaczenia wieczorem. Boże daj mi siłę i cierpliwość ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika gratulacje!!!!U mnie niestety @!Poproszę o zmianę w tabelce-ostatnia @ 23.02,5 cykl starań.Koug dzięki za kontakt z koleżanką ,ale już sobie załatwiłam-lecę w najbliższą sobotę na 12 dni,więc niestety w tym mies nici ze staranek,ale trudno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, jestem nowa, od wczoraj się przyglądam temu forum i widze, że jest o wiele weselsze, niż ciąża obumarła. Jeżeli pozwolicie, to chciałabym do was dołączyć. My teraz z mężem też się staramy o nasze maleństwo. Nasz synek umarł rok temu, byłam w 30 tyg. Ale staram się myśleć pozytywnie, że teraz będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello! Gooosha widze ze masz poczucie humorku! cieszyc sie na widok mamy prawda? heheh! wytrzymasz wierze w to! usmiechaj sie czesciej i wicej mysl o tym co sprawia Ci przyjemnosc po prosty wylacz sie na slowiczy glos mamci ;-) ja tego nie mam...nie zdazylam poznac mojego meza matki... Junka A co do tab spozywanych przez mezczyzn i jakos ich materialu, hmmm podam przyklad: ja biore takie jedne, ponoc na kobiety nie dzialaja, ale u mezczyzn spada jakos i zywotnosc zolniezykow... B_eata i Junka witam Was! tu znacznie znaaaacznie lepiej! ...a ja znowu plamienie podczas owulacji...czerwonawo-brazowe,az sie matwie bo nigdy tak nie mialam...moze \"po\" cos sie porobilo i az musialam poplakusiac sobie, bo czulam sie zle, ni z tego ni z owego... hormoniaste humorzaste chyba mi szwankuja... :-( Aniu81 oooooj jak sie ciesze ze wrocilas! szczerze ja przeczytalam tylko pare nascie stron i wicej jakos nie dalam rady...loczka siadly! fajnie ze sobie wszystko uporzadkowalas z tym netem, jakies zmiany przez te 6dni? pracujesz w weekendy? jak to u Ciebie wyglada? I ahoj dla calej reszty! buziole!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholerka to mialo byc ahhhooooj do diaska! ja takich beee slow nie uzywam a oni zmieniaja mi teksty, ja grzeczna dziewczynka! :-) noooo choc czasem mi sie zdaza obejzec filmiki Fisi hihi :-) i dostaje wtedy kare!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze malo tego! ja to napisalam przez H a oni CH i gwiazdeczke na dodatek przypieli, co za kutafoniasci dyslektycy! no! toś to sprostowanie walłam! znaczy sie walnełam! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Titowa sąsiadeczko moja bardzo mi Ciebie brakowało, gdybym miała gdzie odczytać Twoja ofertę dzielenia się kompem to pewnie bym Cię odwiedziła ;) (choć chyba w nocy haha bo dnie to ja mam zajęte) Przez ten tydzień miałam trochę luźniej bo moi polscy podopieczni Kubus i Paulinka pojechali do Polski na tydzień i została tylko Tofunmi no ale to i tak nic nie zmieniło... rano trzeba zawieźć do szkoły potem odebrać... a w weekendy pracuję na nocki bo Tofunmi u nas śpi w piątki i soboty... czasem mam tego dość ale cóż nie moge narzekać taką pracę sobie wybrałam ;) A pytasz o weekendy bo masz jakąś propozycję na spotkanie?? Dołączyła do nas koleżanka z Dublina więc zbiera nam się towarzystwo... może Gooosha też się skusi na wycieczkę do Dublina??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja sie melduje. Mam tyły z czytanie ale trudno, jak bedzie wiecej czasu to nadrobie. pisze aby sie wyżalic. Polozylam dzis jazde! mialam tylko 2 tygodnie przerwy a jezdzilo mi sie dzis zleeee. Dostalam kilka zjech od mojego pana. ech, ten kurs to szkoda czasu i kasiory. Co tydzien 80 zl za 2 dodatkowe godziny trace. A do egzaminu uczyc mi sie nie chce wcale. teorie mam juz za tydzien a jazde? nawet nie chce mi sie zapisywac ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam, przeżyłam, zmęczona jak po całym dniu orania w polu :) Aniu ja bardzo chętnie na spotkanko w Dublinie nigdy nie byłam tam rekreacyjnie. Jednak u mnie wchodzi w rachubę dopiero kwiecień i dalej. Za tydzień jadę na wakacje do Afryki. Odliczam już dni i zaczynam sie pakować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje ze ide spac! rano do roboty:( nie gasze swiatła bo pewnie jeszcze któras bedzie:) pieknych snów i do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam takie jajeczkowanie, że zaraz zwine się w kłębek tak bardzo kłuje mnie prawy jajnik:-( ide wziąść nospe i też chyba położe się wcześniej... buziaki i erotycznych snów Wam życze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam Was ciepło! >>Koug: No ja tam liczę na te silne żołnierzyki. Bo dzisiaj to jeszcze może poszalejemy. Ale potem 3 dni przerwy, bo w ciągu dnia któreś z nas jest na uczelni, a w nocy w pracy. Więc potem to już będzie po owu. :/ Lecę się bujać :) z mężem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tydzień mnie nie było i tyle czytania, że ho ho :-) Szybko zleciał ten tydzień, bo przez 2 tygodnie była w Polsce moja prawie 4-letnia bratanica i starałam się poświęcać jej każdą wolną chwilę, jedną noc nawet chciała spać u cioci :-) ale fajnie było!!! Dziś dostałam @ w 33 dniu, proszę mnie dopisać do tabelki, 25 lat, Podkarpacie, narazie bez dzieci, jedynie mąż i pies :-) Pozdrawiam cieplutko i do jutra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł 🌼 ....szkoda Sara :(- myślałam ze jeszcze któraś dołączy z newsem.... Z tych nieobecnych to moze któraś próbuje zrobić mój reaplay z 200 strony chcąc wstrzelic się w 300. No....ciekawe która....Schering...basiunia....a może....DZIUBASSEK :D !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki padam na nos widzę że nikogo juz nie ma Pranie mi się konczy więc porozwieszam i zmykam do łózia. Jutro dzień załatwiania wielu ważnych spraw-m in.zaczynam cykl badań,dokładne pomiary zdjęcia itp.Już się nie mogę doczekać.... Gaszę światło,bo i tak chyba juz nikt nie przyjdzie 💤 Do juterka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ! Ale mam zaległości nie było mnie 2 dni i tyle stronek do czytania??? jesteście niesamowite!!! - ale nadrabiam zaległości ja dalej czekam na pierwsza @ nie myślałam że będe na to czekac z radościa bo to oznacza ze wracam do normy - dzisiaj mam 25 dzien po zabiegu takze mam nadzieje ze juz niebawem... mam do was pytanie - bo moja gin kazała mi brać tabletki anty przez 3 miesiące a potem odstawic nie robić przerwy i zachodzić w ciąże, czy któraś też dostała taką \"diagnoze\"? dodam ze u mnie wszystko z wynikami ok (psychika też ha ha) prosze o odpowiedz z góry dziekuje. jutro ide zapisać mojego 4-latka do przedszkola czy możecie sobie wyobrazić że mam już marne szanse żeby sie dostał??? to jest chore trzeba juz w styczniu zapisywac dziecko do przedszkola zeby zaczęło chodzić we wrześniu!!! no cóż takie jest życie... dobranoc słodkich snów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień doberek wpisać mnie na liste obecności witam nową kożelanke kurde no nie ma się co przejmować jazdami.to wszystko zalezy od isntruktora.moj jest naprawde oki więc weź papiery i przyjedz do mnie na jazdy.godz.30zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×