Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

dzień dobry laski ja w dalszym ciągu zdycham.wpadłam się tylko przywitać i mykam do wyrka.pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis tez protest? :D biedne jestescie wszystkie chorutkie:O ja nie biore fervexu 2 dni i kaszel wrocil:O do diaska!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry choruski :( uważajcie na siebie, bo pogoda jest taka zmienna... wczoraj deszcz, dziś słońce, ale mrozik. W marcu jak w garncu! właśńie wcinam kiszoną kapustkę na drugie śniadanie. mniam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale @ daje mi wcire:( jedac do pracy mało sie nie popłakałam 4 tabletki i jakos działam!! wreszcie ciesze sie bo pzresunełam wiyte u lekarz a wiem ze ma full a moge isc tylko 31 marca na USG !1 hmm prosze o kciuki za moje jajeczka:) i ten cykl!! zeby wróciła owulacja....akurat na swieta zaczynam brac te tabletki mam nadzieje ze nie dadza mi bardzo w kosc!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEń DOBEREK!!! U mnie zima na całego, snieg pada i wieje ....brrrrr az nie chciało mi sie iść z Angela do przedszkola ... jak z nosa zfolgowało to kaszel męczy aż gardzołko sobie tak obdrapałam , a co naj gorsze to wygladam jak bym sie najarała nie zle nawet tapeta nie pomaga a wszystko co jem to takie bez smaku cholerka gdzie ja sie tak załatwiłam:):-):-):-) Maniuś kochana przestań ciągle myśleć o ciąży daj sobie na luz a zobaczysz uda sie napewno zacznij sex traktować jak przyjemność a nie jak obowiazek i nie wiadomo kiedy uciekniesz nam na duł do tabelki ❤️ wszystkim chorutkim szybko wracamy do zdrówka dość tego zarazania ja teraz robie kartę sw. dla PANI z przedszkola od dzieci by było jej miło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! validos na pewno bedzie dobrze :) ja tez czekam na @ i niech juz cholera jedna przychodzi, nie chce by znów sie spóźniła. smutno mi troszeke ze w tym cylku sie nie udałao :( validos tez musze przełożyc sobie wizyte, bo w srode po swietach miałam usg zrobic sobie ale jesli @ mi sie opóźnia to moze byc tak ze jeszcze po swiatach bede ja miała. no niech juz przychodzi!!!! a dziewuszki nie strajkujcie dzisiaj :) ja w domku siedze i na rozmowe mam chec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiola na 100% masz racje :) ale kurcze tak mi jakos trudno wyluzować :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania ja w pracy!!! ake nie mam zamiaru sie przemeczac! ledwo dojechałam tak mnie brzuch bolał:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień doberek :) no faktycznie szpital nam się zrobił :( ja też kaszlę jak gruźlik mało płuc nie wypluwam i z nosa leci że z chusteczkami nie nadążam :( a tu trzeba zaliczyć te wszystkie odwiedziny u rodziny. Wczoraj wieczorem łyknęłam tabcin i objawy przeszły ale w środku bolało jak cholera :( Dziś wieczorem przed kolejną wizytą pewnie też się tak poratuję, no bo co, nie mam wyjścia. Już nie mogę się doczekać kiedy znów będę u mojej babci to się wybyczę a prababcia i pradziadek zajmą się Małą z radością :D Kochane moje trzymajcie się ciepło i wesoło z uśmiechem na ustach i zdrówka Wam życzę no i sobie też ❤️ Jedno co mnie pociesza to piękne słoneczko za oknem, choć chyba mroźno tam jest Yenny - sercem jestem z Tobą, wierzę, że Twoje problemy szybko się rozwiążą i spełnią się twoje najskrytsze marzenia, a przynajmniej tego Ci życzę 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!Współczuję wszystkim chorującym,pozdrawiam i życzę zdrówka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ja w pracy ze \"srajtasma\" w szufladzie bo nosa cieknie katar... juz 2 dni @ mi sie spoznia 😠 nio niech przylazi ile mam na nia czekac😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniuś dużo zdrówka tylko pogodych lat i wszystkiego co sie szczesciem zwie spełnionych marzeń i wszystkiego naj naj naj !!!!!z okazij rocznicy ślubu 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 ]usta]👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 zobaczysz uda Ci sie tylo wyluzuj wiem to po sobie ja wkoncu dałam spokuj i za miesiac była w ciazy i jest nasz kochany skarb ANGELUśIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziubassku tylko sobie nochalka nie ukręć ;-);-);-)dobrze że mam to za soba teraz tylko boli bo popcierałam:-(:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widziałam zdjęcia ze spotkania-super!Nie mam czasu przeczytać tych 2 tyg kiedy mnie nie było ale postaram się nadrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł lejdis:-) chyba juz starczy u mnie tego leżenia i w końcu zrzuce już ten szlafrok i ubiore się jak człowiek. Kaszel już znacznie mniejszy, jeszcze tylko słabiutka jestem. Mam nadzieje, że to nie ja was chorowitki pozarażałam:-) Dbajcie o siebie kobitki i dużo pijcie:-) Ja uciekam troche mieszkanko posprzątać bo Święta tuz, tuż a ja tylko Zajączki z moją Perłą pomalowałam:-) buziaki i wracajcie do zdrowia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubasku ja tez chce do domu!!!! brzuch mi daje popalic...................i ogólnie samopoczucie kiepskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze iść po Angele do przedszkola a za oknem śnieg i tak wieje az mnie ciarki przechodza brrrrrrrrrrrrrrr!!!! jak przyjde poprosze o herbatke z cytrynka razy dwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tam teraz podczas@ nic kapletnie nie bvoli az sie dziwie bo zawsze mnie skrecało z bulu a teraz po poronieniu jest supero !!!! spadam trzymajcie sie cieplutko!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiola --- dzisiaj to miesięcznica, a nie rocznica :) pierwsza rocznica za 5 miesięcy (w sierpniu), ale i tak dziękuje za zyczonka :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pogoda zeczywiście do niczego, wieje i pada na przemian deszcze i snieg brrr.. :( dobrze ze dzis z domku nie musiałam wychodzic, ale wstyd bo przespłam cały dzień :) ale co tam, kazdemu czasem sie należy :) validos: czekam i czekam na @ i myśle że razem zaczniemy staranka, ale ja juz na luzie (postaram sie) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania u mnie sloneczko nie chce sie pokazac:O Fisia nie wiem skad to sie wzielo ale nie chcacy podmienilam twoja @ na swoja :P sorka juz poprawiam:) ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻NICK .......WiEk...MIEJSCO..POTOMSTWO ..CYKL....OSTAT.@ 🌻Validos27 ....27 ....Kraków -....................9 cykl....14.02 🌻Fisia ..........29 ....śląskie.....Marta 3lata ...7 cykl....11.02 🌻Dziubassek...22....Pomorskie..................0 cykl....14.03 🌻Maliwina29...30.....Warszawa..................2 cykl....18.02 🌻Michelle.......21.....kuj.-pom..Daniel..2 lata.5 cykl....27.01 🌻Agi37..........37.....Warszawa..................5 cykl....23.02 🌻Schering......35.....Wrocław....................2 cykl....07.03 🌻Basiunia*.....29.....śląsk.....Szymon 4 lata...1 cykl....18.02 🌻Yennyfer.....31.....Lublin....Wojtek 12lat....2 cykl....01.11 🌻Cebulka30....30.....Piotrków Try..Nadia 6lat.2 cykl....08.03 🌻Gooosha......24....Ballymena...................2 cykl....05.02 🌻Majek123.....22 ...Zakopane....................0 cykl....28.01 🌻Titowa1.......28....Irlandia......................2 cykl....06.02 🌻Anucha26.....27....Śląsk..........................0 cykl....20.02 🌻Ania.K_81.....26....Dublin..Weronisia 2lata...1 cykl....01.03 🌻Mania23.......23....Warszawa....................2 cykl....19.02 🌻MamaZuzi.....20....Bytom........................1 cykl....19. 01 🌻Wiola30........30....Kuj.-Pom....Angela 7lat...1 cykl....04.02 🌻Zuza-82........25....Pomorskie...................1 cykl.......... 🌻Sara82..........25...Podkarpacie.................0 cykl....24.02 🌻Robur................Zach.-pom...Daniel 8lat.....0 cykl....21.02 🌻A.N.N.A........30...BARLINEK.....Oliwier 4lata..2 cykl...06.04 ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻...........................ZACIĄŻONE........................ .ter.por. 🌻Demiluna .....26....Anglia .....Wiki 3 lata....ciąża....21.06.08 🌻Mar--gerita..26 ....Warszawa...................ciąża....30.06.08 🌻Sylwia ........29 ....Trójmiasto ................ciąża....30.06.08 🌻Harbatka ....29......Warszawa................ciąża.....05.07.08 🌻Agital.........26.....Żywiec.....................ciąża..... 20.07.08 🌻Avinion........29.....Kraków.....................ciąża....02 .08.08 🌻Wiktoria80...27...................................ciąża.... 22.08.08 🌻Dafodilek ....29.....Wrocław....................ciąża....12.09.08 🌻Koug..........34....Opole...Michał 11,Ola 7....ciąża...18.09.08 🌻Kasika1......23....Rzeszów..Kacper 21m-cy..ciąża....02.11.08 ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny - meldować się zwłaszcza te które ostatnio nas zaniedbują!!! ciężarówki poproszę o relacje na bieżąco z postepów lokatora a te starające sie o wniesienie poprawek do tabelki z datami @ AMEN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wam Perelki! uuuuuuuu ale ja mam zakwasy po tej niedzielnej spinaczce! chodze jak paralityk! Aniu bylismy w Donegal\'u ladnie ale meczaco! 4.5h w jedna strone w druga 5h ale widok fajnypodobny do Moherowych klifow z tym ze tam jest ok 250m a te w Donegal 601! przeszlam sie pod gorke w te i z powrotem i mnie tak naderwalo ze chodze jak dziecko w wieku niemowlecym. ;) Validosku wspolczuje Ci takich @ uuuuuuu beeeeeeee nie dobrze kochana! no-spe wzielas moze pomoze? Moja kolezanka z liceum jak miala @ to w ogole na zajecia nie przychodziala...co za pierunstwo! ja mialam zawsze bezbolesne tylko od tych 2cykli to sie tak porabalo, ze odczuwam jej obecnosc, trzymaj sie malenka! moze termofor i lozeczko dobrze Ci zrobi, herbarka z limonka i swieza mietka! wlasnie taka pije! ale Ci ona dobra! mniam mniam! Manius badz Slonce dobrej mysli, bo inaczej zyc sie nie da... ja nie wspominam przeszlosci, nie wytezam tez mysli o przyszlosci, choc snie o dziecku juz druga noc! dzis snila mi sie podroz, w ramionach przez cala droge trzymalam swe dziecie, pokazac rodzincom chcialam, moze mam takie sny bo czekam wciaz na @ dzis juz 41dc i niccccccccc :p poswiadomy sen...no nie wiem to sie okaze... Dziubassku, Cebulko, Fisiu, Wiolu, Anus preciutko mi wracac do zdrowia! Wodeczka z miodem moze pomoze! to receptura mojego dziadka a naliczy sobie on 97 wiosenek wiec cos w tym musi byc! Caluje bardzo bardzo goraco!😘 😘 ide sprawdzic poczte czy mam i ja Wasze zdjatka z ostatniego spotkania, bo wczesniej nie mialam czasu sprawdzic! cmok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×