Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

a ja leże, Mąż biega koło mnie z gorącą herbatką srednio co pół godziny:-) ma żonę jedną wiec niech o nią dba, prawda?!:-) własnie dzwoniły dziewczyny, bawią się świetnie. Wcinają lody i chyba 4 pizze:-) szkoda że nie spotkałyśmy się tam wszystkie, ale zrobimy kiedys mega spotkanie:-) Dzziubasek jak cię zacznie rozkładać to leć do lekarza bo teraz jakies wredne wirusy w powietrzu, Wiola ty też dbaj o siebie. Validos jak masz zamiar zacząć staranka to też lepiej się wykuruj do końca, ja sobie obiecałam ze do wtorku nie wstaje z łóżka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Malenkie! moje Wy chorowitki! dziewczynki bawia sie w najlepsze, czekam na fotki jak obiecalyscie a pizzy nie wiem, dzwonilam przed lodami :) :) no to daj czadu w menu! Koug Ty ci moja jedz ile wlezie! szczesliwie wroccie do domciu i mi tam przed zmrokiem do domku wroccie bez zadnych ekscesow lobuzice :p Cebulcio pewnie ze nastepnym razem trzeba wszystkie sie razem zebrac! im wiecej tym weselej! wiecej czekolady lodow i pizzy zejdzie!!!! :) :) :) :) 😘 caluje Was wszystkie goraco sobotnie😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakas spiaca jestem! Cebulcio a maz to niech lata!!! dobrze dobrze!!! Validosku Ty cos za czesto bawisz sie w te pomarancze hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki!! Dzień doberek :) Nie jestem na bieżąco ale chciałam przekazać wrażenia z naszego spotkania z Fisią i Koug :D Dziewczyny są suuuper i bardzo żałujemy że nasze krakowianki nie mogły dojechać :( Validos zdrówka życzę kochana ❤️ Odezwę się jeszcze jutro jak będę u siebie w domku (polskim ;) ) botam mam necik :) Narazie papa 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
titowa::) nio jakos tak ostatnio mi sie trafiaja pomaranczowe:( postaram sie uwazac bo wiem ze sa niemile widziane!! dziewczynki jak spotkanie? czekam na relacje!! ja nadal w łózku:( bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuuuuuuuuuuuuu a ja się chciałam podzielić wrażeniami ze spotkania a Wy już śpicie. podsumuje w jednym słowie jak było na spotkaniu-------------->>ZAJE***BIŚCIE spotkanie rzecz jasna się udało.Koug i Ania to naprawde super dziewczyny.szkoda ,że reszty dziewczyn nie było😭no ale cebulcia i Tituś były z nami telefonicznie. buziaki do jutra kochane baby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Dzieńdoberek! No dziewczyny :) spotkanie się udało? co? :) Ja mam zajęcia, zaraz będe wychodzić na uczelnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 helloł gwiazdy 🌻 Robur-sprawdź poczte Titek i Cebulcia-fajnie że chociaż fonią byłyśmy razem Validos i Avinion-macie czego żałować-było wesoło Fisia i Ania ciążowo zarażone (nawet podwójnie,bo pani z knajpki też świeciła brzuszkiem) Fisi nie kopałam choć miałam wcześniej taki zamiar ale to dlatego że z moim mężem na spotkanie przyjechała-nota bene...szkoda że nie widziałyście jego zdziwienia jak mnie zobaczył i to nie chodzi o mój widok bo sie dziwie że się nie przewrócił ale o fakt że fisia go przekonała w pół godziny przejade190km :D:D:D Fisia wrzuć mi kobieto zdjęcia wszystkie na poczte plizzzzzzzzzzz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny dzięki za zdjęcie, ale prócz tej koleżanki w środku, nie wiem kto jest po boku...takie miłe panie :) i jeszcze nie znam hasła do naszego bloga...czy mogłabym je dostać?? pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki!! nie wie co mi jest ale nie czuje sie nadal dobrze:( głowa mi pęka:( i juz nie wiem co mi jest!!dziewczynki fotki super:) strasznie mi przykro ze nie byłam ......nastepnym razem na pewno:) sie spotkamy:) ja cały dzien spie i nie wiem jak jutro pójde do pracy::( CAŁUSKI WIELKIE!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam !! weszłam z ciekawosci by poczytac jak było na spotkaniu ciesze sie ze choc wam sie udało spotkanie mam nadzieje ze nastepne bedzie bardziej liczne .. no tak ja nie mam nawet fotek ... która mi cos prześle na poczte albo podajcie HASłO na blooga..bo na blooga c os zuciłyscie.. cebulko kochana mężulek niech dba wkońcu ma jeden taki skarb w domku :-).. ja tez jestem nie do życia głowa mnie boli nos od wycierania czerwony a tu jak na złość pełna chata ludzi ... :-(:-(;-( WRACAJCIE DO ZDRóWKA KOBIETKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór laseczki Wiola zdjęcia Ci wysyłam. Koug sprawa Twojego speeda wyjaśniona:):) kiedy następna kawa????buziak dla mojego męża 😘dla wszystkich chorowitek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNKI JUZ UCIEKAM DO LóżECZKA ... mężulek sprzata po gosciach az mo go zal ale jak mi sie poleprzy to mu podziekuje ... trzymajcie sie kochane i miłej nocki do juterka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisia-mówisz i masz.Przekaze chociaż i tak wiem że sama to zrobisz lepiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koug ja od telefonu uciekam jak mój mąz dzwoni a co dopiero buziaka :D:D:D:D:D:D:D:D:D Wiola powinny zdjęcia już być u Ciebie w skrzyneczce wysłałam je na ten adres który masz przy nicku co robicie dziołszki????Ja własnie BB oglądam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziuybassek
Fisia ja tez ogladam BB do napisania jutro z ranca dobranocka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczeta milo slyszec ze sie dobrze bawilyscie!!!!! ja odezwe sie niestety jutro bo skonana jestem, bylismy na wycieczce o zgrozo 12h ale warto bylo przesle Wam zdjatka jak chcecie dobranoc do juterka me Aniolki!!! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczorek :) Ale się za Wami stęskniłam!!! ❤️ Nadrobiłam zaległości, widzę, że szpital otwieramy i to nie porodówkę niestety :( No i ja też nie mam dobrych wieści... dopadł mnie jakiś wirus, nie wiem może to sprawka telefoniczna Cebulki ;) Z nosa leci jak szalone, wczoraj gorączka zwaliła mnie z nóg :( Na szczęście Weronika jest zdrowa! Co do spotkania to ja mam nadzieję, że spotkamy się w szerszym gronie kiedyś, tylko dajcie trochę wcześniej znać, żebym tani bilet mogła sobie kupić ;) Titowa a gdzie to kochanieńka się wybrałaś?? Dawaj no tu focie na maila. Trzeba Cię skontrolować co tam wyprawiałaś. No kochane mam nadzieję, że nocka owocnie mija u tych co to się starają a u reszty, że jest po prostu przyjemnie :D Trzymajcie się kochane. Zaglądnę do Was w miarę możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, no i światło zgaszę, bo oczywiście żadna o ekologii nie pomyśli ;) Nic tych żaróweczek nie szanujecie ;) A potem to narzekania, że rachunek za prąd astronomiczny :D 😘 Pstryyyyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Dziewczyny - przepraszam, ze nie bylo mnie tak długo. Ślub się odbył - pogoda była piękna i ogólnie nie mam na co narzekać-w kwestii ślubu. A pozatym - mamy z meżem bardzo poważny problem. Do Was na razie zaglądać nie będę - z przyczyn odemnie niezależnych (ten problem) na razie muszę zapomnieć o dziecku i starankach. Dlatego proszę o wykreslenie mnie z tabelki - a jak poprostuje się wszystko to wrócę, o ile mnie przyjmiecie jeszcze. Buziaki dla wszystkich - zafasolkowanych i nie zafasolkowanych. I najlepsze zyczenia z okazji świąt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×