Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

hejka Yenny no cos ty:( nie chcesz nawet z nami pogadac?ja tez nie fasolkuje a tu siedze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w poniedziałkowy poranek Yenny nikt nikogo z tabelusi wykreślać nie będzie.co to to nie.ogarnij te wszystkie swoje sprawy i wracaj jak najszybciej do nas.Bedziemy czekac napewno Ania mnie gardło boli.ojjj boli chyba też coś mnie dopadło.tylko nie wiem dlaczego przecież Ja lodów nie jadłam hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry dziubassku.czy jesteś usatysfakcjonowana wczorajszym wynikiem BB? bo ja owszem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przykro mi,ale o tym nie mogę rozmawiać z nikim. Nie chodzi o Was, po prostu nikt nie może pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To bylo do Dziubaski. Dziewczyny - ok, nie wykreślajcie. Wrócę jak tylko będę mogła się strać znów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yennyfer proszę Cie nie odchodz!!!! :(:(:(:( smutno mi !! bez wzgledu na wszystko co sie wydarzyło:!!!!!!!!!! prosze Dziubasek tez czeka ze starankami...ale jest z nami i razem czekamy:) JA czekam na @ hmmm juz sie martwie!!!!! ja mam znowu przeboje z mezem - nie moge sie doprosic zeby sie obronił a on ma to daleko w dd......... nie wiem jakimi argumentami sypac!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validosku - zrozumcie, ja niedawno straciłam dzicko, chciałam drugie szybko i dupa blada, nie mogę. NIestety - mam tak durny charakterek, ze tylko dolowalabym się pisząc. Jestescie super -ale ja na razie odpadam. Pozdrawiam jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yennyfer ja tez chce dzidziusia!! zaczynam leczenie! nie wiem jak wyniki meza i wogle czasem tez łapie doła strasznego! zwłaszcza ze mój w delegacji i sprawa lekko skomplikowana:( z jego pobytem! a jednak walcze jestesmy razem!!!! walczymy razem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam moje kobitki!!! w brzydki poniedziałek... fisia zaraz sprawdze poczte moze doszły ???? yenny rozumiem cie .ale w życiu nie zawsze jest tak jak byśmy sobie wymarzyły ...ja teraz bym chciała być w ciąży ale strach mnie paralizuje i doszłam do wnoisku ze ide robie jeszcze jedna cytologie i zostawiam wszystko w rekach BOGA teraz nic nie planuje a Ty jak będziesz gotowa to wrcaj do nas czekamy na Ciebie wielkie buzjole 👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki, yennyfer --- przykro mi że jakies problemy sie u Ciebie pojawiły, ale trzymam kciuki ze bedzie wszystko u Ciebie dobrze i że sie pojawisz szybciutko u nas. dziewczynki ciesze sie ze spotkanie Wam wypaliło :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania -jak samopoczucie ???? wcale sie nie dziwie że cie dołek łapie przy takiej pogodzie .ale trzymaj sie i nie poddawaj humorkom ;-);-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wiola, u mnie to taka maksymalna hustawka nastrojów :/ czasami sama nie wiem o co mi chodzi. dzis tez nie mam najlepszego samopoczucia, bo wiem ze moje staranka w tym miesiacu owocne nie były :( dzis 28 dzien cyklu i nie wytrzymałam i musiałam stestować i nic :( normalnie sie pobeczałam jak dzieciak :( teraz tylko niech ta @ sie nie spóźnia i do dzieła od nowa kurcze martwie sie tym ze nie moge sie wyluzować, tylko cały czas mysle o tym czy sie uda, wiem dobrze ze to mi nie pomoze i maz tez mi to mówi, nawet czsem sie złosci na mnie ze jestem tak scisnieniowana. przeciez wcale długo sie nie staramy, tyle ze pamietam ze poprzednio od razu zaszłam i stad ta moja niecierpliwosć,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki głowa do gory! wiosna idzie:D kwiatki kwitna, ptaszki swiewaja... zajac kica gdzies niedaleko czekajac na swieta:D niestety ode mnie w tym roku nie dostanie marchewki:P ale cudny zapach na dworze pachnie wiosna mmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziubasku, gdyby choc ta wiosne tak na maksa było widać, gdyby było tak ciepluko juz i słonecznie, tylko tak coraz cieplej a nie taka pogodowa kratka, to moze jakos by i samopoczucie lepsze było, a tak o kurcze tak jak Wiola napisała nie ma co sie dziwic kiepskim nastrojom :( buu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie kwiatki......... w piatek moje dziecko idzie zrobić papa zimie i miałam za zadanie zrobić kwiatka jakiegoś z bibuły.No i własnie wyszedł JAKIS NIJAKIŚ.talenciara ze mnie żadna komu makreli wędzonej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania na mnie pogoda w kratke tez dobrze nei dziala bo niezdaze sie nacieszyc sloneczkiem i zapachem kwiatkow jak zaraz pada i jest szaro:O ale pocieszam sie,ze jeszcze z m-c i bedzie pieknie a narazie ciesze sie z tego co jest:) na zly nastroj najlepszy sex,kakałko i ciepły kocyk:) Fisia a co ty mi tu z ryba wyjezdzasz hehehehe herbatki poprosze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chetnie, oststnio mam smaczka na rybki, wczoraj jadłam pulpety łososiowe w pomidorach :) mniam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co Wy dziewczynki strajkujecie dzisiaj czy co?????????? łeb i Gardło mnie napieprza 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisia bo tu na topiku kafe-grypa panuje:) ja powoli wypisuje sie z Validoskiem z tego szpitala:) niby ciut poprawa;) kuruj sie kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przespałam cały dzien a raczej weekend:) i wypisuje sie ze szpitala!!!!! hmmmmmmm juz prawie widze idzie moja@@@\"_\"_ bosko zaczynam działac:) od kwietnia!!!! która chetna ze mna:) to miesiac moich ur;) wiec licze na cud

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł lejdis no a ja własnie wstałam, raaany jeszcze nigdy tak długo nie spałam. Moja Mała niedługo z przedszkola z Dziadkiem wróci a ja dopiero sniadanie jem. Oj wymęczyło mnie to choróbsko, dalej jestem bardzo słaba i tylko bym leżała. Na nic nie mam siły:-(Na szczęscie nie kaszle już tak bardzo i gorączka mniejsza. Tylko pije i pije nawet jeść mi się nie chce. Wyglądam jak zombi, blada, oczy zasikane, no generalnie strach w lusterko patrzec:-) Yenny wszystkie sprawy napewno ułożą się po twojem myśli, a jak juz sie to ziści to wracaj do nas prędziutko:-) Fisia co ty tu kurna z tą rybą wyskakujesz?hihiihihihihii złowiłaś ją ?:-) buziaki dziewczyny dla was wszystkich. Ide do wyrka bo mi się słabo juz robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez strajkuje !! mam plamienia a nie @ i bede musiała wizyte przesunac u gin:( JAK STRAJK TO STRAJK!!!!! CZUJE SIE LEPIEJ:) WRESZCIE !!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjjjjjjjjj umieram umieram.czuję się jak z krzyża zdjęta.całe popołudnie przespałam.teraz leże w wyrku w dresie i w szlafroku i trzęsę się jakbym w goła du*ą na mrozie stała. dobrej nocki gwiazdeczki moje.😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obudziła mnie @@@@@@@@@@ masakra ale mnie boli:(:( wizyte musze przesunac na 31 marca i mam nadzieje ze nie bedzie problemu!!! kobiety maja przewalone z ta @@@ wziełam tabletki i czekam az przejdzie Fisiu duzo zdrówka ja przespałam cały weekend i wie co to znaczy zostaje w łózku!!!!!!!!!!!!!! nigdzie nie ide dzisiaj !zeby sie tak dało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie @ nadal brak ale moze dzis wreszcie raczy przyjsc? Validosku ciesze sie,ze tabletki posklutkowaly:) a tak w ogole to dzien dobry:) u mnie za oknem snieg i mroz :O brrrrr zaraz zbieram sie do roboty Fisia kuruj sie bo swieta za pasem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×