Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

hej dobry wieczór dziewczynki. Wpadłam tylko chwilkę ale muszę się wam czymś pochwalić. Kupiliśmy dzisiaj wózek dla maluszka i jak tak stoi w pokoju to wszystko jakieś takie realne sie stało. Dotarło do mnie że jeszcze tylko 3 miesiące. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki łep mi peka!!!:( masakra ide spac pieknych snów nie wiem czy jutro sie wybiore na spotkanie:( całuski:) i mam nadzieje ze rano sie lepiej poczuje całsiki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elo dziubaski mnie nochal boli od smarkania:( klade sie tez do lozka i czas na filmik papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem wam że tem weekend będzie kiepski mnie i Angeli boli gardło ja mam chrype i kaszle ...:-(:-(:-(:-(:-(a Mareczek juz śpi bo jest chory i wszystko go boli ... Witam Cię A.N.I.A !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubassek A w jakich okolicach mieszkasz jeśli to nie tajemnica? Jak nie chcesz na forum to dam Ci maila: robur5@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubassku Dzięki za maila,Tobie również wysłałam mojego maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooojeeejjj dziewczeta nam sie do konca rozchorowaly, statystyka jak w przychodni :( ja jakos trwam. 🌻 Wiolus a prosze Cie bardzo! Dizubuss jak nochal boli to nie w husteczki dmuchaj tylko niech same leca gilaski a co! :) :) Piatek nam cos nie ciekawie wyszedl, bynajmniej koncowka-chorobowo, ja uciekam na stronki, poszukac cos co mnie rozsmieszy ;) Demulina to wspaniale!!! pojazd juz stoi, pozniej dojdzie lozeczko i dziecinna tapeta w misie czy slonka, to takie cuuuuuudowne! jeszcze 3miesiace zleci ze nawet sie nie obejrzysz 🌻 Validosku lyknij proszki na gryposzki i pod kolderke ;) ja tez uciekam na dzis 🖐️ a jutro dziewczeta maja spotkanko!!!!! faaaajowsko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej jak ja wam zazdroszcze tego spotkania i wiecie co spotykacie sie tak blisko mojego rodzinnego miasta a mnie musiało właśnie na wyspy wywiać. Bawcie się dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki wpadłam sie pozegnac i zyczyc miłej i owocnej nocki .. ładnej pogody na jutro bawcie sie dobrze tylko sie nie pochorujcie.. titowa bym posmiała sie z Toba ale nie mam sił ... cała rodzinka juz lula ja uciekam do nich ..słodkich snów kochane napiszcie jak było na spotkaniu troszke wam zazdroszcze .. ale cóż..😢

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio usnelam o 20.30 i wstałam:( wczoraj było masakrycznie -ból głowy taki ze myslałam ze sie popłacze:( rano nie lepiej -niestety ja sie na spotkanko dziwczynki nie wybieram :(:(:( maz mi napukał w głowe ze mnie taka chora nie pósci i zabrał mi kluczkyki-wiem ze ma racje ale ja tak sie nastawiałam:(:( mam dosyc człowiek czekam na wekeend jak na zbawienie a potem choruje:( zycie jest niesprawiedlie:( prosze Was dziewczynki zróbcie fotki dla mnie! i przepraszam ze nie dam rady:( oki od dzis moja @ ma przyjsc ma czas do pniedziałku jak nie to jej pokae;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień doberek psioszki Validos załamałas mnie kochana😭 witam nowe kożelanki🌼 Koug i Ania.mam nadzieję,ze u Was sie nic nie zmieniło i będziecie dzisiaj na umówionym miejscu. ja mam lekkiego stresa.w zwiazku ze spotkaniem i ogromnego stresora w zwiazku z wyznaczonym juz terminem egzaminów ehhhhhhhhhhhhhhh spadam się szykować na randke z Wami papapapapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaaaaaaaa Dziubassku sklerozo Ty moja.tyle razy tabelke wklejałaś ale moich zmian juz nie wpisałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł w koncu troche nocy przespałam, jeju juz dawno mnie tak nie rozłożyło, ludzie sprzatają myją okna a ja leże i walcze z tym choróbskiem:-( Dziewczynki bawcie sie dobrze na spotkaniu i obiecuje, że kolejnego nie odpuszczę:-) kurde nawet nie czuje smaku kawy, bleeee jakbym pomyje piła:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kobiety!!!! obudziłam sie z bulem głowy aż huczy gardło boli czuje sie do d**y napiszcie jak było na spotkaniu poprosze o fotki ... cebulko kuruj sie ,a robota nie zając nie ucieknie zdazysz porobic pozadkii ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alo dopiero wstalam :O wzielam Ferwex na noc i Tamtum Verde P na gardziolko i jak by dzis lepiej, jeszcze ze dwie nocki i zobacze czy ide do pracy czy lekarza... chociaz w domu mi sie nie usmiecha siedziec... dziewczynki milego spotkania!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! focie koniecznie do obejzenia dla nas!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam rwe kulszowa. Bol kosci ogonowej w nocy iscie diabelski!!! eh, moje malzenswo to pomylka.. nie mam co liczyc na mojego meza, kaze mi np wozek tani uzywany kupowac!? bo mu szkoda kasy.. mam dosc.. az sie boje co bedzie jak przyjda wydatki na dziecko ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde no --- nie martw sie na razie, facet przezywa, stresuje sie i nie wie gdzie emocje ulokowac to Cie wkurza. na pewno sie ułoży zobaczysz :) buziak ode mnie dla Ciebie... cmok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a ja mam wciąż doła :( straszny smutas ostatnio ze mnie i płakac mi sie jakos chce, jakas beznadzieja mnie dopadła. chce juz wiosne taka prawdziwą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość validso27
ja tylko spie!!! ledow zywam:( a na topiku szpital pełna para:( masakra Fisiu strasznie mi przykro ze nie dała rady!! obudziłam sie rano i dopiero wstałam dziewczynki miłej soboty i czekam na wiesci ze spotkania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×