Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

koug jestes nie oceniona i kochana dzieki za serducho dziewczyny wiem ze na was moge liczyc to cudnie ze jestescie i tak trzymajcie ....👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anucha co do owulacji to tem moze chyba wzrosnac nawt przed juz do 3 dni lub 3 dni po !! kiedys cos takiego wyczytałam wiec te plamienia to moze była owulacja!!!! a ja nadal czuje @ i juz czekam i czekam!!! niech menda przyjdzie:) wreszcie i zaczynam działac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa zamawiam @ na niedziele!! bo tak 28 mam wizyte u lekarz na obserwacje owukacji i to byłby 12 dc a potem w weekend staranka :) moge proscic o kciuki!!!zeby @ poczekała do niedzieli hyna sie wkurze zeby @ jeszcze poczekała!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validosku ja tez na mende jedna czekam, cos słabo dziala w tym m-cu bo narazie jajeczka mnie nie pukaja od srodka Herbacia ale masz brzuchola duzego:D a ten kocio to jest fajniusi:) naubieralas biedaczka hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anucha co tu dużo gadać jestescie wspaniałe i powiem wam mimo tego ze u mnie szaro buro i ponuro za oknem to dzisiejszy dzien dzuieki wam jest pełen słonca i radosci dziekuje wam wszystkim bardzo bardzo bardzo bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam do was pytanko !!! przed poronieniem @ miałam regularna i co... ze 2 tygodnie przed juz bolały mnie cycuchy i były nabrzmiałe a jak juz przyszła to bolał mnie prawy jajnik i leciało zemnie jak z kranu az takie skrzepy i ogolnie byłam nie do zycia i tak 7-8 dni .. a teraz spoznia sie ale to jeszcze normalne .. ale nic mnie nie boli i leci zaledwie 3-4 dni i jest to takie sobie krwawienie bez skrzepów .. jednym słowem podoba mi sie tak ale czy to nic dziwnego ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WIola:) własnie nie wiem co nam tak słodzisz:) to naturalne ze sie wspieramy :) i jestesmy ze soba:) na dobre i na złe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anucha też ze ślaska jesteś to może i Ty do nas jutro dołączysz co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i złapał mnie jakis wirus, doktor dała antybiotyk i kazała leżeć do środy:-( niecierpie leżeć bezczynnie, z drugiej strony nadrobie zaległości tv. wezme sobie ciuciu do łozia i pilocika:-) obudźcie mnie na kawke:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobietki ja uciekam ... dzwonek do drzwi mam gosci ... miłego klikania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj biedna cebulka :O jak sie nie wykuruje przez weekend to tez ide do lekarza :O nie lubie siedziec w domu bo nudno samej ale lepiej byc zdrowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje serdecznie za zaproszenie, ale nie dam rady jutro, moj chłop jutro wraca i musze autko zrobic, mają mymieniac mi tlupik i olej, ale dzieękuję KOUG że pomyslalas o mnie, do sosnwca nie mam daleko ale nie dam rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wiecie co czuje wstrętną @ małpe, idzie do mnie jejku dlaczego, kurde kurde kurde :(((((((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOUG czemu nie mozna wejsc na blog, zablokowany jest hasłrm, czy mozecie powiedziec czemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobietki robię pazurki żelowe, jeżeli ktoras jest zainteresowana zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anucha chetnie sie skusze na pazurki jest tylko maly problem mamy troche drogi do pokonania:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzibassek oj szkoda szkoda, chetnie zrobię, zapraszam kobirtki z bytomia do mnie jak ktorasjest zainteresowana podab numer telefonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj co tak słabo piszecie, zajęte jesteście, sama ze sobą piszę :( co z tym blokiem, zablokowany jest hasłem, czy mozecie mnie oświecic co jest grane, wczesniej wchodzilam normalnie bez żadnego hasła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość validos23
anucha jak masz gg to napisz do mnie 2037222 napisze Ci co z blogiem!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem z warszawy a Ty?? pisałaś cos o temperaturkach, juz Cie nawet o to dzis pytałam ale moze nie zauwazyłaś, czy prowadzisz obserwacje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny,już jestem w domku.Nie mam czasu żeby więcej popisać bo zaraz uciekam do pracy.Było super!Staranka w tym mies przepadły bo byłam z mamą a nie z chłopem,ale nadrobimy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem z bytomia, jeżeli chodzi o tempki, to tak prowadze obserwacje, ale ten cykl to tak w kratke, raz zapisalam raz nie, a wlasciwie ten cykl mierzylam od 13 dnia do teraz bo powiedzialm sobie że nie bedę się nakręcać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×