Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Dzień doberek :) Dziewczynki ja się pochwalę - mamy dziś z m. trzecią rocznicę ślubu :) Pokojową nagrodę Nobla poprosze ;) U gina byłam - wszystko OK, wyniki cyto za 3 tyg a na badania z krwi wybieram się w piątek. Nie jest tak źle z tymi cenami, najdroższa toksoplazmoza a że u nas kotów pełno i to bezpańskich to wolę sprawdzić. Kaszel jeszcze mnie męczy i to mam wrażenie że płuca wypluję :( Ale nic to, damy radę. Titowa poproszę o zdjęcia z wycieczki i namiary gdzie to można tak się wymęczyć (oprócz sypialni :P ) bo chętnie się tam wybiorę, choć odległość faktycznie spora Dziewczynki chorowitki 🌻 zdrówka życzę :) cebulka nie martw się tak kochana, dobrze postawiona diagnoza to połowa sukcesu, ale przed tym swoje trzeba przejść. Jestem z Tobą ❤️ Validos to startujemy ze starnkami w kwietniu :) no zakładając, ze wyniki badań będę miała OK Pozdrawiam Was wszytkie razem i każdą z osobna serdecznie. Pewnie zaglądnę do Was jutro z rańca :) 😘 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio uporalam sie nareszcie z tym PITem cholernym:O ughhh Mania wolala bym zeby teraz \"wpadki\" nie bylo:) wole narazie sie podleczyc i byc gotowa na wrzesien/pazdziernik w pewnosci,ze praca bedzie a i ja na zdrowi troche sie podreperuje:) a i dzidzia byla by na wiosne przyszlego roku super:) oby moje plany wypalily:P kurde no to czekamy na relacje, zrob focie z usg:) Fisia u mnie snugu po kolana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziubasku ja oczywiscie sobie zartuje :) racja podreperuj zdrówko, kochana :) o słoneczko wyszło u mnie, ale snieg gdzie niegdzie lezy kurcze spedam na prawde juz bo spoznie sie do pracy, ale tak dobrze mi sie z Wami dzis plotkuje :) miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej U nas tez zima w pełni, a najlepsze, że żonkile w ogródku mi kwitną:) Ja również w przedświątecznej gorączce, sprzątam, robie zakupy i takie tam. Mdłości powoli mijają:) I mam ochotę na lody, o tej porze roku są okropne, ale co tam:) Która chętna, żeby ciężarnej umyć okna:classic_cool:?! dzięki za zdjęcia ze spotkania, Ania😘 Seks?? A co to takiego?! Ja już zapominam, mój biedny mąż chyba też:D Byle do końca pierwszego trymestru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika ciesze sie ,ze sie trzymasz dzielnie:) co tam u Majek? niezaglada do nas w ogole:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety, do mnie też się nie odzywa. Nie mam pojęcia co u niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehhehehehe Kasik wiem doskonale o czym mówisz :o Ja też myslałam że przez 3 miesiące pajęczynę wyhoduje,ale na szczęście wszystko wróciło do normy bimbałki przestały boleć i ochota na baraszkowanie wróciła :) A mąż poczeka,przyjdzie wiosna to bedzie podlewał swoją fasolkę-jak to mówi fisia dziecko powinno mieć bliski kontakt z ojcem od samego początku :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaski kobietki ... ja dziś czuje się całkim całkiem więc od rana wziełam sie za robote w domu i wpadłam by sie z wami przywitac 👄👄👄 cebulko wiem ze serce CI krwawi ,ale jesli ma Ci to pomuc i lekarze postawia trfna diagnoze to wszystko bedzie na dobrej drodze .. jestem z Toba kocha i trzymam kciuki bardzo bardzo mocno dziubasku poprosze o poprawienie @ była 8.03. i wiek kochana mam juz 31 latek koug ja narazie wam dopinguje, jeszcze sie boje ciąży ale jak cos to juz nic nie planuje licze na traf w dziesiatke hahaha ;-);-):-) wszystkim chorutkim dużo wytrfałośi i szybkiego powrotu do zdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmykam po moja uczennice do szkoły .. dzis miała wystep jestem ciekawa jak jej poszło bo to było ze starszymi klasami , myśle żę jest GIT i tak jestem z niej dumna bo przełamała wstyt i lubi wystepy przed innymi wręcz stara się naśladować starsze koleżanki>>>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helołłłłłłłłłłl Ania wsio najlepszego z okazaji rocznicy ślubu🌼 Koug filmik fajny ale śmiac sie nie mogę bo odrazu kaszlok mi się włacza u mnie za oknem wiosna na całego słońce świeci śniegu brak:P:P:P teraz powale troszkę w chomika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Długo mnie tu nie było... Miałam ostatnio bardzo nerwowe dni. Zaczęło się od tej nieszczęsnej cytologii, jak już pisałam. Dostałam skierowanie na posiew z pochwy, no i niestety wyhodowali mi jakąś bakterię. Przyznam,że lekko się załamałam - myślałam,że po dwumiesięcznym rzyganiu juz najgorszy okres ciąży mam za sobą. Dostałam jakieś leki, globulki i za miesiąc kolejna cytolgia i posiew. Oby było lepiej. A wczoraj bylam na usg. Bogu dzięki, z dzidziusiem wszystko w porządku!!! Rośnie zdrowo, wszystko ma na swoim miejscu, waży już 80 deko:) Jednak nadal nie wiem, czy to dzidziuś czy dzidziolka - maleństwo zarzuciło sobie nóżkę na nóżkę i pomimo usilnych starań pani doktor, nie udało się nic podejrzeć. Ale co tam - jestem szczęśliwa, że jest zdrowiutkie!!! Bo po tych moich ostatnich sensacjach byłam przerażona perspektywą czekającego mnie usg. Fajnie, ze wreszcie moge się podzielić z Wami dobrymi wiadomościami. Bo ostatnio to nawet nie miałam sił, by tu do Was pisać. Całusy dla wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Dłuższy czas tu nie zaglądałam, i widzę, że mam ładne zaległości. Zacznę od tego, że dzisiaj w nocy miałam piękny sen, śniło mi się, że robiłam test i mi wyszły 2 śliczne kreseczki, więc rano wstałam i szybko pobiegałam go zrobić i.... sny się spełniają... mam 2 śliczne kreseczki, a jutro jadę do gin! Proszę 3majcie kciuki, że wsio było ok. Jestem taka szczęśliwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No proszę jakie posłuszne dziewczynki:) wystarczyło postraszyć że się ociągają a tu proszę :D 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Beata gratuluję !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻NICK .......WiEk...MIEJSCO..POTOMSTWO ..CYKL....OSTAT.@ 🌻Validos27 ....27 ....Kraków -....................10 cykl....18.03 🌻Fisia ..........29 ....śląskie.....Marta 3lata ...7 cykl....14.03 🌻Dziubassek...22....Pomorskie..................0 cykl....18.02 🌻Maliwina29...30.....Warszawa..................2 cykl....03.03 🌻Michelle.......21.....kuj.-pom..Daniel..2 lata.5 cykl....27.01 🌻Agi37..........37.....Warszawa..................5 cykl....23.02 🌻Schering......35.....Wrocław....................2 cykl....07.03 🌻Basiunia*.....29.....śląsk.....Szymon 4 lata...1 cykl....18.02 🌻Yennyfer.....31.....Lublin....Wojtek 12lat....2 cykl....01.11 🌻Cebulka30....30.....Piotrków Try..Nadia 6lat.2 cykl....08.03 🌻Gooosha......24....Ballymena...................2 cykl....05.02 🌻Majek123.....22 ...Zakopane....................0 cykl....28.01 🌻Titowa1.......28....Irlandia......................2 cykl....06.02 🌻Anucha26.....27....Śląsk..........................0 cykl....20.02 🌻Ania.K_81.....26....Dublin..Weronisia 2lata...1 cykl....01.03 🌻Mania23.......23....Warszawa....................3 cykl....18.03 🌻MamaZuzi.....20....Bytom........................1 cykl....19. 01 🌻Wiola30........30....Kuj.-Pom....Angela 7lat...1 cykl....08.03 🌻Zuza-82........25....Pomorskie...................1 cykl.......... 🌻Sara82..........25...Podkarpacie.................0 cykl....24.02 🌻Robur................Zach.-pom...Daniel 8lat.....0 cykl....21.02 🌻A.N.N.A........30...BARLINEK.....Oliwier 4lata..2 cykl...06.04 ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻...........................ZACIĄŻONE........................ .ter.por. 🌻Demiluna .....26....Anglia .....Wiki 3 lata....ciąża....21.06.08 🌻Mar--gerita..26 ....Warszawa...................ciąża....30.06.08 🌻Sylwia ........29 ....Trójmiasto ................ciąża....30.06.08 🌻Harbatka ....29......Warszawa................ciąża.....05.07.08 🌻Agital.........26.....Żywiec.....................ciąża..... 20.07.08 🌻Avinion........29.....Kraków.....................ciąża....02 .08.08 🌻Wiktoria80...27...................................ciąża.... 22.08.08 🌻Dafodilek ....28.....Wrocław....................ciąża....12.09.08 🌻Koug..........34....Opole...Michał 11,Ola 7....ciąża...18.09.08 🌻Kasika1......23....Rzeszów..Kacper 21m-cy..ciąża....02.11.08 🌻B_eata22.....22.............................ciąża........ ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata gratuluje:) ❤️ ja wreszcie ypoczywam :) młoda pojechała jutro przyjaciółki urodziny wiec bedzie sie działo:) Fisiu jak sie czujesz:?? ja juz dobrze!!!!!! hmm dzis pełny relaks:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata GRATULEJSZYN🌼🌼🌼 Sylwuś będzie oki.najważniejsze ,ze dzidziunia ma się dobrze.a może to dziołcha i się wstydzi pokazać papsiulajke bo wstydliwa Validosku choróbstwo odpuszcza,jeszcze inno gardzioło mam napuchniete i jedynie płyny przyjmuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisia na twoje gardło wskazane wiesz co...? to co mi radził Titek?-P powiedz mężowi to on będzie wiedział, hiihihi Beata gratulacje🌼 ja jutro do roboty wracam:-( ale mi się nie chce, ale wybycze się za 2tyg. w szpitalu na badaniach. Jak tam dziewczynki przygotowania do Świąt, ja ogólnie o mam posprzątane choć okna sobie darowałam bo bym się doprawiła. Aj eżeli chodzi o jakieś pichcenie to mnie nie ma całe Świeta a Mamusie to dobre kuchareczki więc będzie wyżerka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :) bardzo bym chciała szyciutko do Ciebie dołączyc :) życze dużo zdrówka dla Ciebie i Fasolki :) z tymi snami to rzeczywiście jest cos na rzeczy, oststnio moja znajoma opowiadała mi ze sniło jej sie ze ma wszystkie ubrania za małe a tydzien od tego snu okazało sie ze jest w ciaży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Koleżanki:) Dawno nie pisałam - ale czytałam regularnie :) U mnie jakoś czas leci, od miesiąca jestem bez tabletek:) byłam u ginekologa i mamy zielone światełko.....:):)::) Już powoli powinnam dostać @ (ost @ 18.02) a tu zero pobolewania brzucha, cycusie tez mnie nie pobolewają jak zazwyczaj przed okresem....tak wiec ani objawów @ ani ciąży....czuje sie normalnie:( Nie wiem czy zrobic test i łudzic sie nadzieja czy po prostu może po tabletach to był bezowulacyjny cykl...nie wiem co myśleć...jakoś mi tak smutno:( Sorki że tak jakoś mnie naszło na wylanie swoich bolączek.. .Pozdrawiam Was najmocniej na świecie:) i Beatko GRATULACJE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej basiu, po tabletkach moze chyba tak być, ja jak kiedys, kiedys je brałam to po odstawieniu miałam tak ze nie czułam zblizajacej sie @ i nic sie nie działo ani w brzusiu ani w cycusiach, dopiero po jakis 2 cyklach zaczełam miewac małe napiecia przedmiesiaczkowe i humorki :) pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgasilam swiatlo to i zapale:) zaraz jade do roboty, jak dobrze,ze juz czwartek ufff spijcie sobie slodko bo to nie czas na wstawanie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×