Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

dzień doberek :) Obiadki smakowały?? Ale dziś z nas leniuchy :P Nikomu pisać się nie chce ;) Ale jutro pewnie wsystko wróci do normy i znów zaczniemy pisać na potęgę! Tymczasem miłego dzionka życzę ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki:) mam buty:) i piekna bielizne:) jem obiad i jade do meza do Rudy:) noc nasza i wykorzystam nowa bielizne:) chata wolna u niego:) wiec nie zawaham sie jej uzyc:) wiec bede jutro dopiero ok 20 nie mam tam neta i to najwiekszy ból!!!!!:( proszę Was o jedno kciuki o 17.45 -ide do lekarza i mam nadzieje ze mojej jamniki zaczeły pracowac:):) dam zaraz znac jak wróce:) całsuki wielkie i do jutra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
validos kciuki już trzymam z całych sił, mąż padnie z zachwytu na tę bielizne i napewni tej nocy Ci nie podaruje...;-);-) wcale sie nie dziwie ze was tu nie ma kożystajcie ze słoneczka Ania...oglądnełam nowe foteczki i są super tyle szczesia na waszych twarzyczkach i tak 3-majcie!!!! sciskam z całych sił:-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocilam ze spacerku, nogi mi wchodza w doope:O teraz marze o lozeczku:P validosku:( a kto ze mna jutro wypije poranna herbatke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł Dzisiaj byliśmy z rodzinką na spacerku nad wodą karmiliśmy łabędzie, zeszliśmy chyba ze 4 km.Nogi włażą mi w tyłek, pogoda cudna to trzeba było korzystać:-) Właśnie skończyłam się pakować do szpitala:-( rano juz jade:-( nie zapomnijcie o Dymce :-) będę za Wami tęsknić 👄 trzymajcie się cieplutko:-) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór. melduję się. impra udana.żarcie całe poszło:) m.zadowolony i rodzinka też.chata posprzątana.dzidzia śpi więc zaraz mykam do męzusia pomolestować go z lekka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to byl weekend pelen wrazen i tych dobrych ale tez troche zlych:( u siebie juz gasze swiatelko bo rano do pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczynki pół nocy nie spałam bo mnie coś boli w prawym boku.chyba wyrostek. jestem dwa tyg przed egzaminami więc wcale bym się nie zdziwiła jakby mnie coś\"wzięło\" takie mam szczęscie m.jutro juz do pracy:) więc poklikam z Wami więcej ałaaaa ide się legnąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sie nie wyspalam:( ciagle sie budzilam mialam zle sny... jestem zamulona ktos pije ze mna herbatke/kawke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek :) Ta nocka dla mnie też nie należała do najspokojniejszych, duszno mi było, budziłam się... masakra :( ale u mnie to chyba wynik stresu przed powrotem do pracy. Zawiozę dzieciaki do przedszkola i szkoły i pewnie z Weronisią utniemy sobie małą drzemkę 😴 Miłego dzionka Kobietki. Cebulka 🌻 jestem z Tobą Validos 🌻 trzymam juz kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam 🌼🌼🌼🌼🌼 widze że wszystkie miałyśmy nidziele śliczną i spędziłyśmy ja na spacerkach (nie wszystkie)... u mnie noc tez była nie za ciekawa nie mogłam zasnąć ,a jak się już udało to trzeba było wstawaći jestem z lekka przymulona;-);-) pije małą czarna na pobudzenie ale łepek jakoś dziwnie mnie muli.... cebulko trzymaj się i szybko do nas wracaj juz zdrowa i gotowa do staranek trzymam kciuki moćko moćko !!!! cmokaski dla wszystkich 👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Koleżanki kawusia z Wami to miodzio na dobry początek dnia i tygodnia:) Ja wczoraj tez poszłam na spacerek z moimi facetami odprężyłam sie troszkę wyluzowałam...super:) Cebulko Kochana jestem z Tobą:* Mnie proszę zmienić w tabelce zastrzyki z Progesteronu pomogły dostałam okres w sobotę(@29.03) wiec mogę odliczać nowy cykl...nowe nadzieje;/ Buziaczki dla wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki, u mnie lipa beznadziejna, mam cykl bezowulacyjny, moj a tempka skacze dziwnie ale jest na niskim pozomie raz 36.7 raz 36.9 i tak cały czas, cykl na straty, niby śluzik był ale zanikł chyba 12 dnia oj oj :(((((((((((((((( Dziubassku mozesz mi zmienić w tabelce na 27 latek, dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopiero wstałam💤m.nie ma w domku to ja leże :D:D:D:D cebulcio wracaj do nas szybko🌼 lece zjeśc jakieś sniadanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cebulko Mam nadzieję,że Cię za bardzo nie wymęczą w tym szpitalu.Ale jakie Ci właściwie będą robili badania? (nie mogę znaleźć Twojego postu jak o tym pisałaś).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć gwiazdy :) Cebulka co z Twoim laptopem? Miałaś go wziąć do szpitala !!! (nie wolno uciekać:D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validos chyba włąśnie siedzi u gina... trzymam kciukasy za Ciebie kochana 🌻 Cebulka mam nadzieję, że laptopa przemyciłaś ;) Czekamy na Ciebie U nas dziś całkiem ładny dzień, niedawno wróciłam z dziećmi z placu zabaw a teraz grzecznie się bawią (nie chwalę za bardzo bo zapeszę ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻NICK .........WiEK...MIEJSCOWOŚĆ..POTOMSTWO....CYKL....OSTAT.@ 🌻Validos27 ......27 ....Kraków.............................10 cykl....18.03 🌻Fisia ............29 ....śląskie...........Marta 3lata .....7 cykl....14.03 🌻Dziubassek.....22....Trójmiasto...........................0 cykl....18.02 🌻Maliwina29....30.....Warszawa............................2 cykl....03.03 🌻Michelle........21....kuj.-pom.........Daniel..2 lata.....5 cykl....27.01 🌻Agi37...........37.....Warszawa............................5 cykl....23.02 🌻Schering.......35.....Wrocław..............................2 cykl....07.03 🌻Basiunia*.......29.....śląsk.............Szymon 4 lata....2 cykl....29.03 🌻Yennyfer.......31.....Lublin...........Wojtek 12lat......2 cykl....01.11 🌻Cebulka30.....30.....Piotrków Try....Nadia 6lat.........2 cykl....08.03 🌻Gooosha.......24.....Ballymena............................3 cykl....04.03 🌻Majek123......22 ....Zakopane.............................0 cykl....28.01 🌻Titowa1........28.....Irlandia...............................3 cykl....25.03 🌻Anucha26......27.....Śląsk..................................0 cykl....17.03 🌻Ania.K_81......26....Dublin............Weronisia 2lata...1 cykl....01.03 🌻Mania23........23....Warszawa.............................3 cykl....18.03 🌻MamaZuzi......20....Bytom..................................1 cykl....19. 01 🌻Wiola30.........30....Kuj.-Pom........Angela 7lat........1 cykl....08.03 🌻Sara82..........25....Podkarpacie...........................0 cykl....24.03 🌻Robur..................Zach.pom........Daniel 8 lat........0 cykl....24.03 🌻Zuza-82.........25....Pomorskie.............................1 cykl.......... ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻...........................ZACIĄŻONE...........................termin porodu 🌻Demiluna ......26....Anglia ............Wiki 3 lata....ciąża.....21.06.08 🌻Mar--gerita.....26 ...Warszawa.........................ciąża.....30.06.08 🌻Sylwia ..........29 ...Trójmiasto .......................ciąża.....30.06.08 🌻Harbatka .......29....Warszawa.........................ciąża.....05.07.08 🌻Agital...........26.....Żywiec............................ciąża.....20.07.08 🌻Avinion..........29.....Kraków...........................ciąża.....02.08.08 🌻Wiktoria80......27........................................ciąża......22.08.08 🌻Dafodilek .......28....Wrocław..........................ciąża.....12.09.08 🌻Koug.............34....Opole......Michał 11,Ola 7.....ciąża.....18.09.08 🌻Kasika1..........23....Rzeszów...Kacper 21m-cy......ciąża.....02.11.08 🌻B_eata22........22....Wielkopolska.....................ciąża......21.11 .08 ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki, jednogłośnie ogłaszam zwycięstwo czosnku, cytryny i jogurtu naturalnego nad grzybasem; byłam u gina i stwierdził ze na jego oko to tam nic nie ma; zatem albo spanikowałam albo metody babcine wykończyły grzybaska a tak poza tym to mój ginek to fajny człowieczek, ale ciut zrzędliwy, i ciągłe mi karze czekać ze staraniami do maja (czyli 4 pełne cykle) - powód bo tak piszą w książkach, a poza tym to niby tyle czasu potrzebuje macica na pełna regenerację; cos mi sie w to nie kce wierzyć zwłaszcza czytając wasze wypowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Zółwik :) Cieszę się, że wszystko OK. Wiesz, gdybym była na twoim miejscu to chyba wolałabym posłuchać lekarza, pomimo wielkiej chęci posiadania maleństwa JUŻ. Ja słyszałam nawet o półrocznym okresie oczekiwania ze starankami ale to podobno zależy od powodu straty. Nie chcę Cię dołować i na prawdę wierzę że będzie wszystko w porządku aż do szczęśliwego rozwiązania ale przemyśl czy dla tzw. "świętego spokoju" nie lepiej poczekać aniżeli potem sobie coś zarzucać. Niestety oprócz tych szczęśliwych historii było tez kilka smutnych... więc kochana może lepiej posłuchać lekarza. Ja Ci to mówię tylko z troski o Ciebie i Twoje przyszłe maleństwo. No i trzymam za Ciebie kciuki niezależnie jaką decyzję podejmiecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żółwik-być może się powtórzę ale macica do zregenerowania się potrzebuje ok.6 tygodni a nie 4 miesięcy!!! Ja jestem tego żywym przykładem:D poza tym 6 tygodni kazał mi odczekać mój lekarz a nie moja niecierpliwość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie o to chodzi Koug, ze czasy czas mam w pamięci to co do mnie napisałaś na poprzednim topiku, dzięki temu szybciej się otrząsnęłam; poprzeczni cykl niestety był nieudany, ten nie wiem wg obliczeń owulacje mialam wczoraj, ale z uwagi na grzybka dałam na wstrzymanie, ale może dziś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem Kochane:) dziekuje za kciuki ;):) zaczne od nocy:) bielizna bardzo sie podobała a film nie poogladalismy do konca:) bo lody, owoce i bita smietana działaja jak afridyzjak:) Ania K ale pamietasz moja wizyte:) ❤️ a wiec zwyciestow:):) meza wynuki w normie :) tak uwaza lekarz a ja mam pecherzyk 16mm:):):):):) za 3 dni owulacja:):):):) huraaaaaaaa leki działaja:) dziekuje za kciuki:) a czułam lewy jajnik jak mnie kuje:) i iech rosnie:) lekarz jednak nie był zby zadowolony bo tylko jeden pecherzyk ale ja nie chce miec póki co bliźniaków:) wazne ze jest:):):):):):):):):) dziekuje za kciuki kochane bez Was nie było by tak samo:) DZIEKUJE ❤️ a maz akurat bedzie we srode i piatek wiec działamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakos jestem zmeczona ta zmniana czasu... cebulko trzymaj sie jestesmy z toba:) validos nareszcie wrocilas:P fisia od jutra widze poprawe:) ide zrobic mala przekaske bo zaraz BB ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pobudka:):):) ja juz w pracy! nio tak jak zawsze papiery czekaja nikt ich nie zrobił:( masakra KAWUSI????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam !witam!! validos to super że te afrodyzjaki tak podziałały szczerze mówiąc byłam pewna że przy takim przygotowaniu wszystko musi być suuuuperowo!!!! a mnie ostatni boli brzuszek i nie wiem czym to jest spowodowane .. moje chłopisko mówi że nie ma zemnie pożytku ;-);-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
validos dziubassku kawusie podano i wypijemy razem komu komu jeszcze kawusiiiiiiiiiii??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×