Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

AGI MOŻE POCZEKAM DO JUTRA, OBAWIAM się że to może siła sugestii....bardzo chcę ale skąd te zawroty głowy, zmęczenia, i te objawy które opisalam wcześniej.... Chyba, że to na miesiączkę ale jakoś ogolnie dziwnie się czuję, dzisiaj to wogole w pracy bylam tak jakby nieobecna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc lASECZKI Malwinka wiesz ja sie tak czulam w tamtym cyklu, mdlo, dreszcze, czeste situ i pijana jak po kilku imrezach, ale @ przyszla, a te dni to byly tuz przed bolesna owulka i niby zapalenie pecherza w jednym, z tymze po 4dniach badania z moczu nie wykazaly zmian ph i tym samym infekcji, (lekarz spojrzal na mnie jak na symulantke!) wiec nie wiem skad te parcie na situ, czyzby od jajanika...nieeee, to bylaby kompletna bzura. no ale trzymam kciuki bardzo mocno coby bylo to czego tak pragniemy! Agi test zrob sobie 14 dni po owulce powinno wiec juz cos byc, jak sie nie myle... czyli okolo 11-12 kwietnia, mam oooogromna nadzieje ze staranka nie poszly w las... :p zwlaszcza jak ostro i pikantnie bylo! Zuzik jesli to Ty to ciesze sie ze wszystko tym razem idzie jak nalezy, a dzidzia niech rosnie i rosnie! Validosku jak tam staranka?!!!! po tych poledwiczkach! opowiadaj mi tu predko! 🌻 A tak to co porabiacie dziewczeta? 🌻 Dziubassku nie przypal doopska tym razem w solarce! Koug jak sie miewasz Mamusio? 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok powroce pozniej bo ide teraz na Fakty i obejrzec pogode jaka Was przytula! ale dzis wiosennie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tituś:) staranka ostre:):) a poledwiczki boskie;):) miodzio zaraz kuzynka przychodzi mi włoski robic:) bedzie bakłazan:) potem po siostre bo jest w teatrze do 21.30 !!! wiecie co nie wiem jaki to ból owulacyjny ale mnie cos boli jak diabli:( lewa strona!!! a najgorzej jak siadam takie dziwne uczucie ucisku! wrrrrrr nie wiem co to!!!!!!!! ale sie dowiem pewnie jak minie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Titek na szczescie nic sobie nie upieklam:) Validosku to nic innego jak owulka i upierdliwy jajnik:) zaraz obejze BB i lulu bo jutro PIATEK huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa malwinka nie mam twojego foto poprosze jesli mozna madzienka69@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validosku no wlasnie tez tak mialam ostatnim razem, siadalam jak paralityk bo bolalo, ale u mnie to byla prawa strona, inny jajnius, tak wiec wcinaj baklazanka i do meza na bzykanka! hihihi :) :) :) Dziubuss no dobrze ze tym razem bez jogurtu sie obylo ;) A gdzie reszta Slicznotek???? HAAALOOOOOO! Validosku a co z wloskami bedziesz robila? kolorek czy scinanko? a moze jedno i drugie? no widze ze szalejesz w te plodne! :) jak nie bielizna to teraz wlosy, szczujesz co?.... hiihiihi dobrze dobrze tak ma byc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem... malwinko trzymam kciuki zzzzz całych sił dziubassku juz myslałam że sobie znow cos upieczesz ale udało sie nasz dziubassek cały i piekny powiem wam ze dzis nie mogłam wogole wysłac do was wiadomosci zobaczymy czy teraz doidzie ja zaraz uciekam do łóżeczka bo rano pobudka ... słodkich kolorowych snów i oczywiscie owocnych ... buzioleeee👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 do juterka!!!!!!!!!![

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro zrobię teścik i się okarzę, ale myślę, że to typowe objawy na miesiączkę a ja się tylko napalam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiola mam nadzieję jeszcze ale każde objawy można podciągnąć pod te @ :( No zobaczę jutro.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie głowa boli, już nie mogę się doczekać kiedy zamieszkam w moim domku :) Odliczam dni a tam praca wre wre....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! nie było mnie od zeszłego tygodnia, mam troszke do nadrobienia w czytaniu. mam po prostu teraz w pracy urwanie głowy i wracam dopiero wieczorem i nawet na przytulanko nie mam siły :( dziewuszki dzis mam 17 dzień cyklu i mam jakies dziwne plamienie, najpierw myslałam ze to upławy ale wydzielina podbarwiona jest krwia bo ma lekko różowy kolor. zawsze 17 dnia miałam tzw płodny sluz i wczoraj jeszcze taki był, a dzis jest juz gęsty i nie rozciągliwy i własnie ma dziwny kolor, kurcze co to ??? pozdrawiam Was wszystkie, w przyszłum tyg napewno bede czesciej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tituś bakłażanka mam na głowie:) kolorek boski wyszedł:) a co do szalenstw to faktycznie cos szaleje:) jakos -hmmm w te płodne:) co do jajnika to faktycznie upierdliwy jakis!!! czyli lekarz dobrze wyliczył owulacja na dzis:) skubany!!!!!a ja meza nie mam:) za to wczoraj wieczorem poszalałam jutro poprawie:) a co mi szkodzi i cycuszki jakies wrazliwe!!!!!! ja to tem miesiac mam przekichany:) najpierw @ dała mi w kosc potem po Clo jamniki teraz owuacja a za chwile @ zyc nie umierac:) bosko jest byc kobieta!!!-hmmm jA CHCE MIESC SYNA JEDNAK NIECH BIDULEK NIE CIERPI:) hahahaha pieknych snów dziewczynki:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez tak bardzo chcialabym zobczyc te dwie kreseczki ... od sob mam dni plodne i sie staramy, ale test dzis rano zrobilam taki pędziuch ze mnie, bo wyczytalam ze nawet po 3 dniach od zaplodnienia juz moze wyjsc test,wiec liczac ze w sob moze cos było to dzis powinien pokazac, ale nietsty nic:( jedna kreseczka, kasy nawydaje na te testy ale cóż tak juz mam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś czuję większą wrażliwość piersi, chyba dostanę miesiączkę jak nie w nocy to jutro rano..... Temaperatura w dalszym ciągu.....się utrzymuje.....ale czuję jak się zbliża :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lorunieczka nie martw się ja też już latam od trzech dni i myślę, o teście.....ale jeszcze się powstrzymuję zwłaszcza, że wiem, że ten miał być dłuższy ale piersi mnie bolą mocno i podbrzusze chyba nie wytrzymam i jutri zrobię test! Jak nici to od następnej owulki znowu staranka!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validos a ja mam nadzieję, że za te wszystkie cierpienia ta @ już nie przyjdzie do Ciebie co najmniej przez następne 9 m-cy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie trzeba się załamywać ale Ty Lorunieczka to za wcześnie z ty testem cierpliwości, piszą bo piszą a Ty troszkę się powstrzymaj....mówię Ci będzie dobrze!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kuku śpioszki -cipcioszki Validosku ja tu czary mary,zeby ta..tfu tfu nie wypowiadam nawet tego.zeby się nie pojawiła. dziewczyny dajcie troche na wstrzymanie z tymi testami.po co już włosy z głowy drzeć.lepiej odczekać troszkę aż ta druga wyraźna kreska nabieże barw która nie spi????? ja jutro nie ide do przedszkola.mam wolne hihi.cały dzień z małą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qfa a w tej telewizorni nic jak zwykle niema.chyba puszczę sobie radio M..ja. może jaka lista przebojów będzie:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikogo nie ma zatem dobranoc.światła nie gasze bo mamy nadpłate za prąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×