Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Jakoś ogólnir się tak dziwnie czuję.....ale fajnie się czuję jednocześnie...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu K. bardzo ci dziekuje za zaproszenie na NK, skorzystałam i ci tez wysłałam zaproszenie.Miło cie widziec, aha i śliczna masz córe.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam u lekarza jakas stara wstretna marudzaca baba troche nasciemnialam i w koncu dala mi skierowanie na siuski! no i usg ktore przegapilam wznowilam termin mam na 15 maja zabieram sie za obiad bo jestem potwornie głodna!!!!! Cebulko ja cie moge zjesc jak chcesz, mam głodzia:P ACJA : "ŁAPMY BOCIANY" pisze sie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cebolko --- my tez działalismy juz zaraz po @ :) tak do 17 dc co drugi dzionek mniej wiecej zazwyczaj przed snem i pupcia do góry była grana, ale mielismy przy tym ubaw hahah :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 cykl starań z pupą do góry i z wiesiołkiem i od 7 dnia cyklu co drugi dzień (raz 3 dni pod rząd nam się zdarzyło ;) Dziubasku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogólnie było bardziej intensywnie niż w pierwszym cyklu starań i może bardziej na luzie...;))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W pierwszym cyklu zaczęliśmy staranka od 18 dnia cyklu na wstępie kicha....i tak było ale ten drugi cykl :) i mam nadzieję, że naprwdę się udało, dopiero lekarz potwiedzi to naprawde......ale cały czas myślę pozytywnie, brzuch od dołu mnie rozpiera....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola...28
I ja to poczułam 4 dni przed testem...takie uczucie ciężkości w dole brzucha......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola...28
czy ktoraś z was tak miala nazywam sie wiola podgładam wasz topik ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w ktorym dniu cyklu robilas testa? wiola jak przyjda zaciazone to ci powiedza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam do tej pory uczucie ciężkości.....w dole brzucha....i chyba mania tak miala...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! Fisia! no to ladnie sie rozbestwilas! 34! pewnie jadlas w nocy przez sen! :D ale wiesz ja tez wstaje ostanio w nocy tak okolo 3 by cos przekasic! Cebulcia 😭 i czemu mnie tam nie bylo.... :( a co do moich wynikow, to przyznam sie ze wyszly w normie, mowie o zelazie, a progesteron tez niby norma, no ale te plamienia to nie byla przeciez owulka i nie wiem jak je teraz odczytac... A Ciebie z maslanka chetnie zjem! a co do roztepow... no to ja podatna jestem na te wstreciuchy i mnie zalamalyscie :( taka calkiem juz pregowana bede... Mania, Agi odpoczywajcie zdrowo! Anus, Koug wiecej lulajcie to najlepsze na sennosc. Validosku taaaaaaa rozkojazona! ze jestes w ciazy to nie znaczy ze mozesz sie 4lata odmladzac! :D :D Validos23 dobre dobre! a tak powaznie... Tobie tez przydaloby sie wiecej snu. Dziubuss nie mow ze jeszcze ta poparzona reka rozbilas szybke? hihihi :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwina no bolesci tak sobie jutro ide oddac siuski albo q piatek i na usg do gina tez musze sie w koncu wybrac ale nie pasuja mi godziny Titek klucze zucilam:P sile w reku jeszcze mialam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczęta czy w ciąży są jakieś przeciwskazania do kontaktu z proszkami do czyszczenia, plynami itp.... Myłam teraz lazienkę i strzasznie mnie głowa rozbolala.... To są dosyć intensywne zapachy, np. Cif, itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie mogę znaleźć takie informacje czego unikać w ciąży zwłaszcza w pierwszych tygodniach????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwina --- w necie jest wiele stronek o ciązy np: http://babyonline.pl/ciaza_i_porod_ciaza.html http://niemowle.onet.pl/pl_PL/preg_calendar.php polecam Wam dziewuszki tez ksiażke \"w oczekiwaniu na dziecko\" mezulek mi kupił w poprzedniej ciazy. sa tam odpowiedzi na wiele pytan dot m.in bezpieczenstwa w ciazy co do srodków czystosci, wykonywanego zawodu itp, fajnie tez sa omówione rozne problemy i ciekawy jest opis porodu http://www.ksiazkiedukacyjne.pl/prod_k_0_0_1044_W_oczekiwaniu_na_dziecko.html tu sobie podejrzyjcie poza tym ma wiele róznych ksiazeczek z przychodni tam tez jest co nieco inf, wiec ,alwina jak pojdziesz do ginka to cos sobie tAm upolujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helołłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłl wiola mnie podbrzusze pobolewało.wrażenie jakby ktoś mnie ciągnął za szyjke macicy. cycki mnie baby bolą ale rozmiar się nie zmienił😭 dziewczyny będę ciężarną bezcycną Tituś ja wcale w nocy nie jadłam:P:P:P moj się obawiał jeżdzić ze mną do marketu.mówił ze ochrona mnie bacznie obserwuje czy im arbuzów nie kradłam. lece kuknąć na NK.może ktoś mnie kocha i zaprosił mnie do znajomych :D:D:D:D:D:D:D:D aaa Basiunia ********************************************************************************************proszę bardzo fluidki ciążowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fisia --- ja tez jestem bezcycna i chyba pozostoane :( mnie bola cycochy i sutki mam wrazliwe ale na razie rozmiar ten sam, ale mamy jeszcze czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaaaaaaaaaaaa kobiałki jak to jest z tym moim terminem???? bo za każdym razem mi inny wychodzi.kiedy to ja będę rodzić??:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D teraz wyliczyłam ze 19 grudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fisia --- ja znam taka metode, do daty ostatniej @ dodaj 7 dni i odejmij 3 miesiace, lub skorzystaj z jakiegos kalkulatora dnia porodu, sa na tych stronkach co wyzej podałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fisia mi na tym kalkulatorku wyszło tak jak wstepnie ginek na pierwszej wizycie mi powiedział :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pobudka;) ale mnie sikawka w nocy zaczela bolec ile to moze trwac😭 zaraz zbieram sie do roboty....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już wstalam dzisiaj nie idę ale mnie ssie już ajdalam a jeszcze mi się chce jak dalej to pojdzie to po miesiącu nie zmieszcze się w drzwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×