Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Dzień doberek :) Fisiu ja niestety mam tylko pierogi kupne, mrożone :(Wiecie co, ostatnio wyspać się nie mogę! Niby śpię w nocy ale ciągle mi się coś śni i tym sposobem budzę się zmęczona :( A na dodatek w tym tygodniu perspektyw na drzemkę brak!No dobra nie narzekam bo mnie Fisia zjedzie :P i jeszcze jej fasolcia się obrazi na moją ;) Yenny - wstrętna ta @! Ale nic się martw, ten cykl będzie Twój wierzę w to. Nastawiamy się optymistycznie szeroki usmiech na przekór losowi i wszystko musi byc dobrze! :D 😘 dla Ciebie Koug pracusiu Ty znowu na posterunku :) Anucha wyślę fluidki jak tylko potwierdzę ciążę, mam nadzieję w piątek :) Validos 🌻 rozpieszczaj się rozpieszczaj i firmą się nie przejmuj! Dziubassku ❤️ przyjdzie @ to i napięcie spadnie no i olać szybę :P Miłego dzionka dla wszystkich. Ja czekam jeszcze na jednego dzieciaka i zabieram ich na plac zabaw bo tu dziś prawdziwe lato, słonko, ciepło, super!!! Ale nie martwcie się tak pogoda już do Was idzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość validos23
Yenny wredna :( wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr ANUCHA ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~fluidki ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~i jeszcze:) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~lreszty dziewczynek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robilam sobie test IQ myslalam,ze jestem jakiej medium ale niestety jestem przecietna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane ja mam dziś popołudniówke i jakoś tak dobrze nastrojona jestem:) Małżonek zaprosił mnie na tydzień do Wenecji (mój wieczny spadek nastroju chyba go zmobilizował):):):):): ale się cieszę jedziemy w niedzielę:) a u mnie 7dc wiec najlepsze dni staranek wypadną na nasz wyjazd:):):)...ale sie ciesze moze inne środowisko i wyluzowanie pomoże:) Poproszę zafasolkowane koleżanki i fluidki:) tak się cieszę:)Pozdrawiam i miłego dzionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM WITAM MOJE PANIE fiśka ale nas przetrzymałas .... ale wybaczam bo masz super wiadomości uściskaj fasoleczkę od ciotki WIOLI koug biedulko toś się namęczyła i to przez wstretne pasztecisko fuj fuj ... nakarm maleństwo bo ono tez ucierpiało pozdrawiam bardzo moćkooooo Asiulka witam Cię serdecznie :-):-);_) a ja ciągle czekam na @ a moje kochanie chodzi i marudzi że może sie udało i się cieszy jak głupi z mydła .... ale ja nie mam żadnych objawów porpostu się spóżnia ... mam nadzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co za mną chodzi ostatnio...? Kasza gryczana z cebulką i maślanką...mmmmmmm...Dafi mi ostatnio takiego smaka narobiła ale co z tego że checi były kiedy w domu tylko jeden woreczek i zero maślanki :( Mąż fisi jest zaalarmowany-musi mi koniecznie kupić kaszkę i maślaneczkę. A własnie....cebulka gdzie się podziewsz aż tak Cię Marcinek wczoraj sponiewierał....:D:D:D ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ejstem śpiaca aaaaaaaaa 💤 jeszcze 2h jak ja to wytrzymam, przeciez zsypiam na siedzaco:O a bul bul bul dalej słysze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vaidos27
Koug:) kasza gryczana:) wiem co dzis zjem:) i maslanka:) dziewczynki ja prosze o wiecej taki jedzeniowych pomysłów bo jakos obecnie nie mam weny a jesc trzeba:) w pracy to jem z rozsadku:) ale przyjmuje to najwazniejsze:0 wiec dzis pomidorowa i kasza z cebulka i maślanka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fisiu --- to ja mam pierogów pod dostatkiem wiec oddaje :) validku --- ja tez dzis pomidoróweczke wszamie :) a tak poza tym to strasznie mi dzis nie dobrze, poszłam kanapke zrobic to myslałam ze i zwróce sniadanko i zemdleje zaraz, i słabo i niedobrze mi, a głodna jestem i musze isc sobie zrobic kanapesie bo nie ma kto mi zrobic sama jestem, chyba ze ktoras z was chetna mi zrobic to niech przyjezdza :) zapraszam! koug --- ja to bym zjadła mleko zsiadłe i ziemniaki, ale nie moge jesc zsiadłego bo mnie czysci ehhh wogole to mam ochote na jakas sałatke ale kto mi zrobi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania ja zrobie Tobie sałatke;) i przywioze;)a co praca poczeka:) zeby tak sie dało to wierz mi ze bym przyjechała!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jescze 30min pracy i do domku:) troche sprzatanka troche obiadku(Maniu moge sie podzielic:) ) i lece po skierowanko do pani doktor a jak wroce to klapne na wyrko;) miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewuszki, choc słowem pisanym mnie wspieracie :) validku --- o ile dobrze pamietam Ty miałas ostatnią @ tak jak ja 18 marca wiec czemu masz termin na 25 grudnia. ja wstepnie tez na 25 wyliczyłam, ale potem połozna na wizycie go skorygowała i powiedziała ze był przeciez rok przestepny i wychodzi na 23 grudnia. potem ja przeliczyłam sobie 40 tyg do przodu i rzeczywiscie tak wychodzi, zreszta suwaczki tez licza mi na 23 grudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basia ---- ................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................. .......>>>>>>>>>>>> prosto do Twjego jajeczka haha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basia ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ dla Ciebie specjalnie:) Mania ja nie wiem jak z moim terminem:) moze byc 23:) tez bedzie:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale miałaś @ oststnią 18 marca??? wpisz sobie w jakis kalkulator porodu w necie to bedziesz wiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!Właśnie wróciłam ze szpitala,na szczęscie nie jest bardzo żle-dzidzia rośnie ale niestety jest też krwiak...Dostałam miesiąc zwolnienia,mam nadzieję,że dzidziunia poradzi sobie!Apetycik dopisuje ale chyba jeszcze nie przytyłam,poleżę w domku to pewnie się zaokrąglę,ale nie chciałabym przytyć więcej niż 10-12kg...Na szczęście mam ochotę na zdrowe rzeczy-warzywa,owoce a odrzuca mnie od słodyczy.Fisiu fajnie,że z dzidzią ok!Maniu nie przejmuj się,ja też jestem cały czas zagazowana-to podobno normalne we wczesnej ciąży.Validosku a gdzie kupiłaś ten preparat na rozstępy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validos, Mania mega buziaczki:) jak sie uda bedziecie "matkami chrzestnymi" naszego sukcesu:):):):)Jestescie Kochane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania ale ja miałam pózniej ow wiec automatycznie cykl by miała 31-32 dni dlatego wychodzi 26-27:) zobaczymy co lekarz powie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha wazna jest tez srednia dł cyklu, zreszta to i tak jest dwa tyg w ta lub w ta wiec ten konkretny dzien czy to 23 czy 25 nie ma za wielkiego znaczenia, jeszcze po Nowym Roku mozemy urodzic :) i moze byc tak ze zafasolkowałysmy w podobnym czasie a miedzy dziecmi rocznikowo bedzie rok różnicy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi37 wszystko bedzie dobrze :)prosze pogłaskac brzuszek od Cioci Basi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agi ---- ciesze sie ze z dzidzia dobrze, lez kochana a zobaczysz wszystko bedzie ok, my Cie tu wspierac bedziemy :) co do tych gazów to pewnie masz racje tym bardziej jak leze i wstaje tylko siusiu i umyc sie to sie bardziej zbieraja i dlatego boli, dzis juz naszczescie jest lepiej. ja mam w piatek wizyte i tez mam troszke stresa mimo ze moje plamienia ustały, ale wierze ze jest dobrze. mi w sobote jak byłam na usg na ostrym dyzuze powiedziano ze troszeczke sie pecherzyk odkleił i dlatego mogłam plamic, wiec skoro nie plamie to wierze ze jest ok, trzymaj sie Słonce, jestem z Tobą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agi preparat kupiłam a aptece! ale lepsza jest Mustela tylko drozsza:( najlepiej na allegro zamawiac bo 2 op sa w cenie 149 zł cóz nowe stniki, drogie kremy:) to dopiero poczatek mówie do meza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi ❤️ leż, dużo wypoczywaj a kilogramami się nie martw, jesteś aktywną kobietą to nawet jesli przytyjesz więcej szybciutko zrzucisz :) Najważniejsze ze dzidzia zdrowa i rośnie a reszta musi się ułożyć. trzymam kciuki i przesyłam pozytywne myśli 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję wszystkim kochanym babeczkom!Kilogramami się nie przejmuję-jestem szczupła ważę 50 kg,nie mam tendencji do tycia,ale niestety mam problemy z kregosłupem i nie mogę sobie pozwolić na wrzucenie np 25kg.Jem dużo ale staram się nie objadać np smażonymi rzeczami,tym bardziej jak teraz leżę,a i tak po wszystkim mi się odbija...Uroki ciazy!Dobrze,że mdlości mnie bardzo nie męczą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello , padam na cyc , te dzieciaki mnie kiedyś wykończą...:) u mnie okresu nadal brak , brzuch boli juz z tydzien i piersi tez , a ha i ta cholerna zgaga ktora mnie juz meczy chyba z 5 dni, gdyby test nie pokazal 1 krechy tonormalnie mam typowe objawy ciazy:0 pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam księżniczki:-) ja padam na twarz, jestem dzisiaj tak zmęczona ,że możecie mnie zjeść z kaszą gryczaną i popić maślanką:-) cały dzień w aucie swoje robi. Titku dzisiaj znowu byłam w twoim rodzinnym mieście:-) Koug wykorzystałam M na maxa:-) ale to dopiero początek bo to był 8dc, więc owulejszyn jeszcze brak. Jak tam rzyganko minęlo? co za gówniany sklep sprzedaje stare pasztety???? sanepid im naslij!!! Agi trzymaj się kochana, dzidziuś napewno rosnie zdrowo🌼 dziewczyny te kremy na rozstepy to wielka ściema, ja używałam wielu a i tak mam rozstępy. To zależy od kolagenu w organizmie. Fakt że lepiej natłuszczać skóre ale jak ktos jest genetycznie uwarunkowany do nich to i tak je bedzie miał. Ja przytyłam 22kg a brzuch miałam jak na bliźniaki.ale wszystko zrzuciłam i cały czas waże ok 53kg. idę troszku odpocząć Basieńko, Kołderko i reszta niebrzusiastych :łapmy te boćki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej ja niedawno wrócilam z pracy ;) Dzisiaj mnie trochę głowa boli brzuch nie boli....troszkę czasami....mdłości mialam z rana tylko ale niedługo jak wyszlam do pracy to ustąpiły.... Łapcie przesyłam fluidki tak jak i midziewczęta przesyłały...... Cebulko ja zaczęłam staranka od 7 d. c. teraz i co dwa dni...:)do 17 dnia cyklu jakoś ;) I się udało, poza tym w tym cyklu zaczelam brać kapsułki z olejkiem z wiesiołka może to pomogło......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×