Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Kołderka ja to ta pyzata:D:D:D:D z kapitanem na kolenach ide już spać cholery jedne buuuuuziaki i sexujcie się noc całą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe to juz pare rozgryzłam , wysłałąm zaproszenia do miani, dziubaska , i cebulki:) mam nadzieje ze dobrze trafiłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolenach:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D myśłałam ,że tylko dziubassek zna Chiński kochen kirczak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej dzisiaj nie mialam czasu z Wami tutaj pogadać, mialam pracę do pracy i sidzialam i pisalam.....Jestem padnięta na twarz a muszę teraz wypoczywać przecież jestem w ciąży....(na podstawie testów- oj boję się tego badania).... Pozdrawiam i lecę się umyć i do łóżeczka......dobrej nocki...apappapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj adres jest w stopce, zdjecie juz znalazłam, ale wieie co zapomniałam jak sie wysyła, ups, chyba musze jutro mezusie podpytać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fisiu twoja fasoleczka zmieni wyglad w 7 tyg, podejrzyj u mnie, moja dzidzia dzis sie zmieniała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc dziewczynki. Miłych snów i czego tam jeszcze chcecie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok dziewczeta ja tez przyszlam sie pozegnac na dobranoc! zycze udanego lapania \"bociana\"! i tym i tym! dtaraczkom i zafasolkowanym, zebysmy wszystkie nie zapomnialy... :p :D Nauczka moj adres titowa@op.pl czekam na fotki! Mania i Dziubuss a co do bulgoczacych brzuszkow i ich problemami lacze sie z Wami, mnie nie tylko marsza graja ale i sambe rumbe foxtrota czasm balecik zaleci - to zalezy oczywiscie od tego co zjem! :p heheh Kolderko no fakt teraz wiem czemu kolderka! :) Buziaczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez babeczki sie zegnam i ide lulku:( Titowa napewno prześle fotki-jak mazmnie poinstuuje jak przesłac hihe i czekam na rewanż. Kolorowych i szalonych snów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania ja mam wiecznie jakies bóle a to tu a to tam w srodku:) spokojnie podobno to norma:) co do fissanu własnie jest do stosowania w ciazy:) a kosztuje 22 zł, ale podobno Mustela jest super;) ale kosztuje na allegro 2 op 150 zł maz ma z głowy prezent na imieniny:) Maz dzisiaj przeszedł sam siebie:) wie ze mi piersi urosły i mam jeden stanik dobry :) przyjechał z banku wyciagoł mnie i powiedział ze mam na siebie nie załowac:) i mam piekny stanik:) juz całe 2:) hahahha tylko cena mnie przerosła ale cóz on płacił;) Fisiu ja jestem ciekawa co moja tesciowa wymysli tez nie nalezy do taktownych osób wiec obawiam sie tej wizyty!!!!!!!!!!!!! ale szkoda sie przejmowac pomysl sobie tesciowa to nie rodzina to mama meża:) agi trzymaj sie cieplutko:) Titus;) dziekuje za zaokragliłas sie:) :) chyba przejde na diete:) bo sie w słonia zmienie:) zmykam spac:) całuski słonka i spijcie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no uciekajcie, dziś ja gasze światełko:-) hmmmmmmmmmmm a ja właśnie po starankach hihhiihiii dobranoc:-) ja zdjecia wyślę tym co jeszcze nie maja, ale to juz w weekend i promise:-) zajrze jeszcze na NK i też zmykam. buziaki krejzolki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validosku Ty moj Kofany! jak kobietka chudnie w ciazy to nie dobrze a jak dostaje zdrowych ladniusich ksztaltow to az milo popatrzec i dzidzia sie cieszy! :) Wiesz moja siostrzyczka jak te kilkanascie latek temu byla w ciazy przytla 24kg! co nikomu nie zycze bo podobno ciezko sie robi ! hihi ale i u mnie w rodzinie powiadaja, ze to tak bylo od pokolen, moja mamcia jak mnie miala w brzuszku tez do sredniej wagi nie nalezala! podobno napierw bylo widac brzuchol a pozniej Anie... :p Wiec kochana poczekaj Ty na moje playboyowskie ciazowe zdjecia! :D :D podejrzewam ze poznasz mnie po tych samych iskierkach w oczkach i tylko po tym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cebulka Chwalipieta! chwallipieta! :D :D :D dobrze dobrze lapaj bociana!!! hihiihih cyk i gasze... aaaa aaaa kocury dwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kriste elejzon ło matko..... Kasia jakie Ty chcesz nam zdjęcia wysłać?? Czyżby z polowania na bociana...?? dwa razy czytałam co napisałam i normalnie nie wierze.... Witam babolki kochane-dziś już mi lepiej nawet wyspana od 6.oo walczymy :D (tzn. w pracy jestem:) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj mialam nienajlepszy dzien wieczorem popsztykalam sie z mezem bo sie gilalismy na zarty i mnie poklol paluszkiem co bolalo wkurzylam sie i rzucilam kluczem a pech chcial ,ze trafilam w szybe w meblosciance i sie zbila dolna czesc:O maz nie byl zadowolony a ja przed okresem to i mialam wscieklosc i łzy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis po sniadanku:) po pracy do wulkanizatora - maz walnoł gdzies po drodze i chyba musze koła wywazyc:( mam nadzieje ze felga nie jest krzywa:( Titus:) hahaha juz widze ze mi sie ładne kształty robia a co bedzie potem:( za chwile beda sie pytac kiedy rodze:) ale mam lenia:) i nie zamierzam sie dzisiaj przemeczac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej a ja kolejny dzionek w lóżeczku, dzis miałam poscielowy piknik bo mezulek zaspał i nie zdarzył by zrobic nam sniadanka, wic przyniósł mi wszystkie produkty, masło, pieczywko, serek żółty, pomidorki i on sie pucował a ja w łóziu sniadanko robiłam.... ah ci faceci co by bez nas zrobili :) dziubasku --- ja to mam taka sasiadke co jak cos mi upadnie na podłoge to ona zaraz ze u nas awantura była, to gdyby cos sie takiego zbiło to wogóle by stwierdziła ze u nas to jakies rękoczyny czy co... hah wscipscy ludzie, bajki pisac lubia, nie wiem jak Was ale u mnie to same plociuchy mieszkaja :) mam taka sasiadke, dziewczyna młodsza o rok ode mnie i jak mnie widzi to zawsze tak mniej wiecej od slubu luka na moj brzuch, czy aby czegos nie widac i zawsze daje mi taki zyciowe rady jakby wielce doswiadczona była np przed slubem jak jeszcze nie bylismy zareczeni jak mnie widziała to mowiła mi tak: wez sprawy we własne rece bo on odejdzie od ciebie, a dodam ze ona slub w 6miesiacu ciazy brała haha :) wiec chyba mężulka na bobo złapała bo jak znam tego chłopaka to on do małżenstwa prędki nie był :) miłego dzionka dziewuszki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry gwiazdeczki moje. Koug sorki za smska o tej porze.mam nadzieje,że doszedł:P Tituś co to jest 24kg? ja przybrałam 34kg.było co dźwigać:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniu u nas nie bylo halasu w ogole jak zucilam kluczem to nie patrzalam gdzie a ta szyba byla felerna bo przy uchwycie popekala nawet sie nie skapnelam ,ze cos potłukłam dopieor jak maz nawrzesczal co ja zrobilam! zrestza mam w nosie sasiadow! jedna ma 3 dzieci i drze jape dniami i nocami a sciany mamy cienkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania ja dorzuce jabłuszko i kiwi:) pomysl sobie ze masz sniadanie do łózka:) ale Ci dobrze:) ale mam lenia:) jestem kosztem dla swojej firmy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Widzę, ze piszecie sporo - ja nie mam niestety czasu - w pracy mam młyn i jeszcze sprawdzam dokumenty, bo kontrola w piatek. a pozatym staranka, staranka,ale coś mi się widzi, ze nici w tym cyklu. trudno. Co do NK - przejadła mi się juz totalnie, zaglądam od przypadku do przypadku. Czasu brak - syn, mąż, dom, działka i praca na dwa etety - za dużo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yenny wspolczuje ale co do staranek to nadzieja zawsze jest:) ja wcinam paluchy:) Validos ja nie narzekam,ze jestem kosztem dla firmy bo robie ile mi daja a ,ze nuda wiecznie to ich sprawa zreszta za ta kase to palcem powinnam nie ruszyc:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, wpadlam zobaczyć co u was, zaciążacie tak szybko że szok, prosze prześlijcie mi też jakies fluidki na dzidzie, ide w przszłym tygodniu na monitoring zobacze czy jest jakies jajeczko, kobietki cieżarne proszo zdrowo sie odzywiać i się oszczędzać, a te ktore się starają powodzenia i trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yenny🌼 a co Wy cholerki tak marudzicie:D:D:D:D:D:D:D:D:D ja znowu pioreeee:(:(.mam wene co u mnie raczej nie normalne.dzisiaj wskoczyłam na wage i powiem szczerze ,że 500gram więcej buuuuuuuuuuuuu:( zostało jeszcze coś pierogów z wczoraj?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anucha chciałaś to masz *********************************************************************************************************************************************************************************************************************************** fluidki dla Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprawcie tabelkę, ostatnia @ 7.05.08 - fajnie mi się miesza, ostatnia tydzień spóźnienia, teraz tydzień wczesniej, owulki nie było. I co, mam nie marudzić??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yenny to masz prawo marudzić.wstrętna @ :(:(:(:(:(:( nie smutaj się czerwiec będzie Twój co z tymi pierogami?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×