Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

no ladnie!!!!!!!!!! znowu sie poplakalam!!!!!!!!!!! co ze mna! Koug po prostu wiocha... no wiocha! :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Kochane moje ja się już pożegnam. Spotkanko wstępnie umówione i skoro Titowa nie ma czasu wpaść po zaklinacz, zaklinacz pojedzie do niej :P Teraz mogę spokojnie odejść na spoczynek :) Dobranoc i miłej nocki a dla Tych co to abstynencję przymusową mają - miłych snów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no... ale zobaczysz Anus co napisze w stopce jak juz sobie eliksiru popijemy! :D :D ok zmykam... dobrej nocy zycze! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałam sie wyspac a akies buraki od rana pod oknanem wrzeszcza! jak bym mogłam bym wyzabijała:) musze sie popakowac na ta kmunie:) aha wsukienke ledwo w biuscie sie dopiełam:) ale pozyczam od kolezanki luzniejsza marynarke i bedzie GIT:) maz miał ubwa jak zapinał;) haha wredniak:) pbudka:) szukam pomysłu na sniadano:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień doberek Tituś cieszę się ,że fotoski Ci się podobają:):):):) Koug sie okaże jakie wkoncu Markus imię wymyśli bo coś kombinuje Validosku baw się dobrze na komuni dziewczynki😘 moje dziecko-papla już wszystkim w około porozpowiadała ze mamusia w brzuszku ma dzidziusia mój gorszy nie był.też w pracy się pochwalił bo wczoraj miałam dwa tel z gratulacjami od ludzi z jego firmy no normalnie peploki lece zrobić śniadapki jakies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł baby:-) ja juz po śniadanku, jade na zakupki z Mężem a potem na wieś do Teściów bo Nadia tam została od wczoraj. Piątkowy wieczór skupiłam się na łapałaniu bocianów i robiieniu stójek:-) :-) :-) Życzę Wam moje kochane słonecznej sobotki i duzo odpoczywajcie. 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień doberek :) A ja już po małym śniadanku, więc mdłości też sobie poszły (mam nadzieję) i zaraz zbieram się by nawiedzić Titka :D Wczoraj radziła mi bym sobie jakies woreczki zabrała w razie czego ale cóż ciężko będzie bo ja kierowca jestem :) Cieszę się już na to spotkanie, szkoda tylko, ze pogoda nie dopisała. Pozdrawiam serdecznie i zgłoszę się wieczorem by zdać relację ze spotkania 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie mdłości coraz większe,dziś to już jest walka z rzygankiem,na razie sie trzymam ale obawiam się,że tulenie kibelka to już kwestia czasu..Dziewczyny z mojej imprezy bierzecie jakieś witaminki dodatkowo oprócz folika?Validosku powiększony węzeł podżuchwowy może być od zęba np kiepsko przeleczonego kanałowo.A poza tym u mnie trwają spory o imię-do mojego chłopa powoli dociera,że zostanie ojcem.Obawiam się,ze z Leny nici bo tatusiowi się nie podoba.Może uda się przeforsować Milenkę.Tatulek preferuje Marysię,Adę,Maję ew.Sylwię.Co do chłopaczka to bierzemy pod uwagę Marcinka,Adriana,Mateusza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paznokcie piekne:) henna zrobiona moge jechac na pokazówke do tesciów:) agi juz wiem od czego mam wezeł powiekszony:( gardło lekko czerwone wiec kuruje sie czostkiem:) i lekiem homoepatycznym :) mam nadzieje ze swinstwo sie nie rozwinie:) zamówiłam sobie u babci na kolacja zuper ogórkowa bo taka ak ona nikt nie robi i eszcze ogórkowa:):): mniam:) nie ma jak to spełnianie zachcianek ciazarnej: cebulko łap łap te bociany:) ja dzis po drodze tez cos złapie:) Ania K :) ucałuj titka od nas:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie sie tez niestety nie udalo w tym m-cu:( niestety dzis jedna kreseczka na tescie:( Validos milej zabawy na komuni ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubassku to Ty się starasz już o dzidzię?Myślałam,że staranka wstrzymane.Validosku kuruj się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi sobota upływa pod znakiem opalania.Trzy godziny spędziłam na balkonie i poczytałam sobie.Pogoda wspaniała,jadę jeszcze dzisiaj na wycieczkę rowerową,szkoda,że jutro muszę iść do pracy,bo bym spędziła dzień w ten sam sposób.Mam nadzieję,że u Was też taki upał jak u mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agmiesia -ja tez chciałam Lenkę na początku ale mój się zapytał a co to imion w całości nie ma...??? :D:D Mnie się Ada w sumie tez podoba -ale nie Adrianna .Co do imienia dla dziewczynki juz nie chce kombinować.Ważne jest żeby się w koncu zdecydował na jakiekolwiek NORMALNE imię dla chłopca. Cebulka wiatry są sprzyjające trzeba korzystać :D ja jeszcze dziś rano jakiegoś boćka trzymałam za....no właśnie nie wiem za co, bo to było większych gabarytów niż wychudzone bocianie nóżki Krejzolki na wyspach !!!! nie zapomnijcie o fotkach,pocieraniu brzuszkami i dokładnej relacji ze spotkanka Madzieńka odczekasz kilka dni i znowu do dzieła :) Może tym razem pupa nieco wyżej a Paweł bez telemarku ;) Maniu dogadaj się z Agi na zakupy ona tez z Warszawy jest :) validosku Życzę Ci abyś newsem spowodowała opad szczęki swojej teściówki na czubki bucików-buziak Buziaki dla całej reszty 👄 P.S. dziś jestem w domu !!!! HURRA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubassku Nie martw się jedną kreseczką,jak nie w tym miesiącu to w następnym zajdziesz. Jak myślicie czy opalanie bardzo szkodzi zdrowej ciąży,bo ma uwielbiam smażyć się na słońcu? Oczywiście nie jestem zaciążona,ale gdybym zaszła latem nie mam ochoty pozbawić się opalania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roburek opalać się można tylko trzeba pic dużo wody żeby nie zasłabnąć na słoneczku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi no niby mielismy sie starac [pod koneic roku ale meza cos naszlo w polowie cyklu wiec nie zastanawialam sie co prawda to bylo tylko 2 razy ale pupa w gorze byla a i wydawalo mnie sie ,ze objawy mam jakies inne ehhh... newkrecalam sobie a teraz troche sie rozczarowalam zobaczymy czy maz bedzie chcial dalej sie starac... milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Ania!!!!!!! Gratuluję!!!!!!!!!!!! :):):):):) No popatrzcie, Koug była na spotkaniu z Fisią i Anią i osobiście im fluidki przekazała, widocznie to bardziej skuteczne niż na forum, bo miesiąc później obie MYK MYK i już zaciążone :) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIe mogę uwierzyć, że jestem już za połową ciąży... a z drugiej strony już nie mogę sie doczekać, aż zobaczę nasze dziecko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dafolidek ale ten czas leci:):) Koug mam nadzieje ze szczeka jej opadnie:) a ja byłam kupic truskawki:) 10 zł kg:( ale tak mi zapachniały ze nie mogłam sie oprzec:) i sa pycha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubassku przebywając w naszym gronie to Ty dlugo bez brzuszka nie pochodzisz...To jest po prostu wylęgarnia ciężarnych!A z nadejściem wiosny to po prostu jest wysyp fasolinek.Dobrze,że nie jesteśmy z jednego miasta bo by zabraklo miejsca na porodówce.Ja dziś przez caly dzień jem,tylko to pozwala choć na trochę zapomnieć o mdłościach.Zachcianki mam straszne.Jak tak dalej pójdzie to waga po zwolnieniu bedzie niezła!Spodnie juz teraz mam mocno opięte...Czuję,że po ciąży już nie wejdę w rozmiar 26-27!A staniczki też nieżle pękają w szwach-przed ciążą miałam rozmiar D to pewnie w ciąży dojdę do F!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agi --- mam pytanko do Ciebie, tez jestes z warszawy, powiedz gdzie chodzisz do lekarza, prywatnie, panstwowo, w przychodni czy do szpitala (przychodnia przyszpitalna),pytam z ciekawosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozazdroscic wam:) tak bardzo chciala bym miec swoja fasolineczke w brzuszku! mam nadzieje,ze mnie tez sie uda... napiszcie mi prosze w jakim cyklu zaszlyscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziubasku --- ja juz Ci chyba pisałam w poprzednia ciaze pierwszy cykl, teraz trzeci, czyli juz oficjalnie dołączasz do staraczek :) bedziemy Cie dopingować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania strasznie mi przykro bo wydaje mi sie,ze jak teraz nie wyszlo to juz ciezko mi bedzie zajsc w ciaze i bede czekala m-cami:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziubasku --- mi tez było smutno jak robiłam tesciki a tam jedna krecha, a mimo to nie starałam sie bardzo długo, takze głowa do gory :) poza tym tego cyklu mozesz nie liczyc wogole skoro pisałas ze 2 razy bez zabezpieczonka sie zdarzyło... na dzidzie trzeba sie troszkę napracować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziubasku --- tzn wiesz ja nie byłam pewna swoich dni płodnych tj czasu kiedy faktycznie sa bo tzw płodny sluz miałam bardzo długo i wogole moje cykle po poronieniu nie były regularne, wiec działalismy od razu po @ tak do 20 dnia srednio co drugi dzionek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babeczki:) Ale wam fajnie, patrze ze wiekszosc z was juz zaciazona, naprawde super.A ja ciagle nie:( Oj kiedy w koncu sie uda. Pozrraiwam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika Zazwyczaj się mówi głowa do góry....ale ja Ci podpowiem-NOGI DO GÓRY :D w przyszłym miesiącu będziesz z nami :) Dziewczyny starajcie się do końca czerwca-dopóki Demi jeszcze jest z nami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki!!!!!!!!! Amy po spotkaniu z Ania! Bylo bardzo fajniusio!!!!!! i udana jest ta nasza Andzia! 😘 oba nasze Krzyski sie ugadaly... i jestem szczeliwa ze moglam ja zobaczyc na real! tylko zpomnialam pogadac do brzuszka! :( ciocia sle ucalowania dla Malenstwa! 😘 Koug dziekuje za przesylke! 🌻 no to gdzie ta Cebulcia????????? Fisia i Ania! kiedy na \"15%\" sie umawialy? ja juz wachalam teraz na te cudo nawet patrze! ale trza przecie wypic no nie?! :D przynajmiej ja z Cebulka co by nam sie w nastepnym cyklu udalo! Ucalowania dla reszty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Koug, jasne teraz beda tylko nogi do góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×