Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

OŁŁŁ YEEEEEEEEEEEEEEEEEEE :):):):):) Kołderka no i widzisz ????? Brawo brawo 🌼 Zmieniłaś topik i nastawienie i rezultaty od razu :D A spróbuj mi jeszcze raz uciekać to sama Ci zrobię Heyah na DOOPIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha dziewczęta zaciążone, w ciąży nie można jeść wątróbki, serów pleśniowów, topionych, lodówjesli są z jajek świeżo ubitych.... i produktów z dużą zawartością wit A i E....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło rany dopiero teraz doczytałam, Kołderko super wieści:-) bardzo, bardzo Ci gratuluje i ciesze sie razem z tobą. Tym razem musi być dobrze, ja inaczej nie zdecydowałabym się na staranka.Buiziaki dla twojej fasoluni:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kołderka ❤️❤️❤️ GRATULACJE!!!! Ale się cieszę :D:D:D:D:D:D:D:D No i słuchaj Koug -- ani waż się od nas uciekać :) Już poprawiam tabelkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻NICK .........WiEK...MIEJSCOWOŚĆ..POTOMSTWO....CYKL....OSTAT.@ 🌻Dziubassek....22.....Trójmiasto...........................0 cykl....13.04 🌻Schering.......35.....Wrocław..............................3 cykl....05.04 🌻Basiunia*......29......śląsk............Szymon 4 lata.....3 cykl....01.05 🌻Yennyfer.......31.....Lublin...........Wojtek 12lat.......5 cykl....07.05 🌻Cebulka30.....30.....Piotrków Try....Nadia 6lat..........2 cykl....29.04 🌻Gooosha.......24.....Ballymena.............................4 cykl....28.04 🌻Majek123......22 ....Zakopane.............................0 cykl....28.01 🌻Titowa1........28.....Irlandia...............................3 cykl....25.03 🌻Anucha26......27.....Śląsk..................................2 cykl....05.05 🌻Wiola30........30.....Kuj.-Pom........Angela 7lat.........2 cykl....09.05 🌻Robur...........30....Zach.pom........Daniel 8 lat.........2 cykl....19.04 🌻Anna6889.......40....Kłodzko......Gosia 18l..Ola 11 l.....4 cykl....20.04 🌻Iwona+..........25....Inowrocław............................0 cykl....15.04 🌻Pszczolka_78...30....warszawskie...........................2 cykl....02.05 🌻Nuczka..........27....podlaskie...............................1 cykl....18.04 ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻...........................ZACIĄŻONE...........................termin porodu 🌻Demiluna .......26....Anglia ............Wiki 3 lata....ciąża.....21.06.08 🌻Mar--gerita.....26....Warszawa.........................ciąża.....30.06.08 🌻Sylwia ..........29....Trójmiasto .......................ciąża.....30.06.08 🌻Harbatka .......29....Warszawa.........................ciąża.....05.07.08 🌻Agital............26.....Żywiec............................ciąża.....20.07.08 🌻Avinion..........30.....Kraków...........................ciąża.....02.08.08 🌻Wiktoria80......27........................................ciąża......22.08.08 🌻Dafodilek .......28....Wrocław..........................ciąża......12.09.08 🌻Koug.............34....Opole......Michał 11,Ola 7......ciąża......18.09.08 🌻Kasika1..........23....Rzeszów...Kacper 21m-cy......ciąża.......02.11.08 🌻Zuzita............25....Pomorskie........................ciąża......07.11.08 🌻B_eata22........22....Wielkopolska.....................ciąża......21.11.08 🌻Gargamelka.....25....Chorzów..........................ciąża......21.11.08 🌻Fisia**............29.....śląskie........Marta 3lata.....ciąża.......19.12.08 🌻Mania23..........23....Warszawa........................ciąża......23.12.08 🌻Validos27........28....Kraków............................ciąża......25.12.08 🌻Agi37.............37....Warszawa........................ciąża......26.12.08 🌻Maliwina29......30.....Warszawa........................ciąża......09.01.09 🌻Ania.K_81.......26.....Dublin.......Weronisia 2lata....ciąża......11.01.09 🌻Kołderka*........24....Żyrardów...........................ciąża............... ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻.................Planowane imiona dla dzidziusiów........................... 🌻Demiluna...............Julianek 🌻Dafodilek...............Karolek 🌻Koug....................Agata/Asia 🌻Avinion.................Wiktoria/Oliwka 🌻Validos27...............Blanka 🌻Agital....................Magdalena/Karolina, Piotr/Marek 🌻Mania23.................Patrycja/Pawełek ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kołderka Super,że Ci się udało,gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczynki:***** mam nadzieje ze tym razem juz wszystko bedzie dobrze, MUSI byc dobrze bo termin porodu mam na 13 stycznia ,a ja tez sie urodzilam 13go i ślub tez brałam 13:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Kafeteria to fajne forum ale trochę porozwalane :/ Zapraszam więc wszystkich serdecznie na nowo powstałe forum internetowe o nazwie BOBASKOWO :) Forum to zostało stworzone przez mamy, bo to przecież mamy wiedzą najlepiej czego im trzeba i jakie tematy należy poruszyć ;) Jest nas narazie garsta, ale każdego dnia przybywa ktoś nowy i robi się coraz bardziej przytulniej ;) Każde forum zaczyna od zera - tak jak my - dlatego musimy "walczyć" o każdego użytkownika i będzie nam niezmiernie miło jeśli postanowicie przyłączyć się do nas :D Głównymi zaletami naszego forum jest to, że jest poukładane, przejżyste i wszystko można szybko znaleźć. Zapraszamy serdecznie na Bobaskowo - do naszej małej krainy malucha ;) Tutaj każda grupa - STARACZKI, MAMY BĘDĄCE W CIĄŻY, MAMY PO PORODZIE, MAMY PO STRACIE DZIECKA - ma swoje odrębne pod-forum gdzie można tworzyć własne tematy i kategorie. Można ustawić swój własny, indywidulany avatar, oraz podpis a w nim suwaczki, zdjęcia, gify itd. Po rejestracji każdy użytkownik dostaje PW z dokładną instrukcją obsługi forum i wyjaśnieniami jak ustawić pewne rzeczy np. jak wkleić suwaczek do podpisu. Nasz adres to: www.bobaskowo.phorum.pl Zajrzyjcie w wolnej chwili :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kołderko --- GRATULACJE :) widzisz fluidki które wysyłałysmy podziałały. strasznie super! kurde ale sie cieszę, aż mordka mi sie śmieje od ucha do ucha! :) :) :) :) :) :) Niuńka teraz bedzie dobrze, musi!!! ja tez do ginka od razu poszłam by ew jakies leki dostac. SUPER!!!! dziubasku --- ja z moim mężulkiem tez nie zawsze mielismy jedno zdanie na temat staranek, męzulek miewał czasem wątpliwości. głowa do gory!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
titku --- dziekuje za foteczki ze spotkania z Anią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba ja dzisiaj gasze światełko. ja tez już uciekam do łózia, robić świece of course:-) Tituś otworzyłam nasz cudowny napój i powiem szczerze czuć procenty ale nie alkoholu tylko mocy, mocy jaka nam teraz jest potrzebna:-) trzymajcie się kochane i spijcie słodko:-) przytulam cieplutko👄 pa pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,a w zasadzie mowię wszystkim dobranoc. kołderka🌼gratulacje!!!! Ciesze sie ,ze odwiedzam ten topik,bo coraz wiecej tu ciezarowek,moze i mnie sie uda. Teraz to już pstryk i dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki:) najpierw gratulacja KOŁUDERKO-❤️ kurcze:):):):):) ale sie ciesze:):):) dbaj o siebie i fasolinke!!!!!!!!!!!!:) Dziubasku Tobie nakopie pierwszej:) myslisz ze moj M jest idealny? hmmmm chciałabym:) oni poprostu tacy sa czasem tak czasem nie:) napisze i ełosnko maila:) zaczne od wizyty u tesciów:) a wiec wogle z gdrogi pzyjechałam zielona:) wiec tesciowa odrazu pytanie czy moze w ciazy nie jestem:) czarownica:) wiec nie ukrywałam bo nie ma co powiedziałam ze dopiero ide we wtorek do lekarza:) ale wczoraj na komuni wszyscy sie dowiedzieli:( bo ta pepla wygadała !!! ok 15 po obiedzie tak padalam ze musiałam isc sie przespac do auta! potem wziełam za cole aby łyka sie napic a ona ze na cały głos ze w cizay takich rzeczy nie wolno nio i zaczeły sie pytania !!!!!!!!!! wrrrrrrrrrrrrr dzis mam wolne ale musze odkopac chałupe! troche rzeczy pozawozic ludziom i myslałam o jakis zakupach ale nie wiem cz zdaze!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helołłłłłłłłłłłłłłłłłł Kołderko gratuuulacje wielkie🌼🌼🌼 dziubassek Ty cholero nakope Ci po tyłeczku aż zaczniesz pozytywnie myśleć. Koug zrobimy party.będziemy się spijać koktajlem z truskawek:D:D:D:D:D Malwina a kto Ci powiedział ze tego w ciązy jeśc nie wolno????????????????? Validosku.nie przejmuj się wiedźmą .pociesz się ,że ja też mam wiedźme teściowa:D:D:D:Dwczoraj zeżarłam jej słoik ryby w zapiekanej w occie.HIHIHIHI Tituniu i Aniu.zdjęcia zaje***ste.ahhh ,że tak daleko mieszkacie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cebulko dziekuje za martini i meliske:)juz mi lepiej maz wczoraj przeprosil, natulil i przyznal sie,ze nie chce zym sie zle czula w ciay i w ogole boi sie o moj stan zdrowia i czy bedzie mogl NAM dac wszystko czego potrzeba,ze nam czegos zabraknie itp bo nie spimy na pieniazkach ale ja wiem,ze damy rade bo nie biedujemy:) Validosku a i dobrze,ze sie dowiedziala popapla i jej przejdzie Fisia dawaj wystawiam doopke i nakop mi:) mialam dostac @ w sobote ale narazie jej nie ma ,test byl negatywny wiec to chyba stres tak na mnie wplynal:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dziubassku głowa do góry :) Kołderko GRATULUJE!!! Tak patrze na tabelkę i jestem dopiero 5 do porodu :D a ja już zaczynam odczuwać biegnący czas i bliskość tego wielkiego wydarzenia. Trochę się boję (nieznanego) ale w gruncie rzeczy to już nie mogę się doczekać na moje kochane dzieciątko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilka58
Czesc wszystkim:) hmm....mam problem chce miec dzidziusia staram sie o to z partnerem ale jakos nam nie wychodzi kilka razy nawet myslalam ze juz jestem w ciazy ale test wychodzil negatywny:( obawiam sie ze bede miala trudnosci w zajsciu w ciaze.....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilka58
a i jeszcze jedno....wie ktos cos na temat policystycznych jajnikow? prosze o wypowiedzi na ten temat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki. Nie wiem czy mogę ale chciała bym do was dołączyć,choc jeszcze z mężem się nie staramy,dopiero za jakiś miesiąc.28.marca straciłam moja kruszynkę, i muszę odczekać 3 mies. Czesto tu zaglądam i wprost nie mogę uwieżyć że tyle was zaciążyło prawie ze w tym samym czasie. Dlatego jeśli pozwolicie to chciałabym od czasu do czasu do was zaglądac.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień doberek :) Dziubassku Ty przede wszystkim musisz zozumieć że faceci są ulepieni zupełnie z innej gliny. Tak podejrzewałam, że to jego zachowanie może mieć podłoże \"ekonomiczne\", pewnie dopiero dotarło do niego co tak na prawdę mogą oznaczać przytulanki bez zabezpieczenia, ale nie znam Twojego m. więc ciężko było mi coś radzić. Choć pamiętam jak reagował mój m. kiedy pierwszyraz zaszłam w ciążę. Cięszył się bardzo ale jednocześnie widziałam ten strach przez co jego zachowania były czasami dziwne. My myslimy o radościach jakie da nam dzidziuś o cudownym uczuciu macierzyństwa itd a reszta wiemy że jakoś się ułoży, bo zawsze się układa. Natomiast nasi m. myslą bardziej przyziemnie, muszą mieć pewność, że zdołają zapewnić rodzinie byt na odpowiednim poziomie bo to dla nich punkt honoru. A że faceci często przejawiają odruchy podobne do zwierzątek to i strach przejawia się u nich jako agresja i dopiero jak wydobędziemy z nich ludzi to potrafią się przyznać do swoich lęków. Kochana to dobrze świadczy o Twoim m. że martwi się o rodzinę i w końcu się otworzył przed Tobą, myslę że to dobrze wróży na przyszłość :) Musisz tylko mu spokojnie wytłumaczyć (i to pewnie nie raz) że dziecko to nie Twój kaprys tylko dopełnienie Waszej miłości i bliskości no i szczerze powiedzieć o swoich uczuciach. Trzymam kciuki i wierzę, że wszystko będzie dobrze a brak @ to dobry znak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się rozpisałam :) Cały list do Ciebie Dziubassku napisałam :) Jasne zaglądaj do nas Ewela a nawet włącz się aktywnie :) Witam Validos, Fisia a te Wasze teściowe to przypadkiem nie jakieś kuzynki czy co? Albo z tego samego sabatu przyleciały ;) Bo "zdolności" podobne przejawiają. Miłego dzionka dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry dzień właśnie odebrałam w pracy mailika ze zdjęciami Titka i Anusi, super spotkanko.Eliksirki przekazane, Titkowi to nawet pasek od spodni poluzował się na samą myśl o starankach;-) Koug a dlaczego nie ma naszych zdjęć z lutowego spotkanka, co prawda było ich zaledwie 2 ale wstawmy je na blogu:-) cio.?! robię herbatkę owocową a po ciuciu pójde zaraz do sklepiku:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu dzien doberek mamusiu😘co do tesciowej mojej to kto powiedział ze czarownice spalono dawno temy???? moja ocalała :P:P ewela witaj u nas🌼z nami zaciązysz na bank.sama widzisz jak nam to hop siup idzie:) lilka58 spotkałam się na kafe z tematem ZPJ.Tam musisz podpytać o szczególy.dziewczyny są nabieżąco w temacie ze starankami jeżeli chcesz dołaczyć do nas to zaczernij nicka cebulcia dawać mi tu zdjęcia ze spotkania :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Aniu za miłe przyjecie,napewno z Wami szybko zaciąże, a o tym teraz marzę,mimo strachu.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisia w domku na kompie mam , wogóle musze usiąśc i powysyłac Wam troche zdjątek ale tak jakoś mi schodzi. Jakaś leniwa się zrobiłam:-) z tymi czarownicami to macie chociaż wesoło:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu dziekuje za cieple slowa🌻 bardzo to przezylam,ze ktos moje marzenia zdeptal ale teraz ejst wszystko na dobrej drodze tylko zmartwilo mnie,ze nest negatywny ze stresu nie dostalam do dzis ale puki 2 nie mam to jeszcze tkwi we mnie iskierka nadziei choc to nie mozliwe zebym byla w ciazy:( ewela witaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubassku już ja bym Ci powiedziała co jest niemożliwe :P Jak to pewnego razu Koug mądrze napisała \"gdzie drwa rąbią tam wióry lecą\" więc tu słowo niemożliwe jest nieodpowiednie ;) Ja mogę sobie kochana wyobrazić jak się czułaś bo mój m. bardzo silnie stąpa po ziemi i nie raz gasił mój zapał i marzenia bo uważał że nie damy rady... Ale wspólne życie uczy nas kompromisów i z każdym dniem się dociermy. Cebulko ja też zgłaszam się po odbiór zdjęć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×