Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Cześć dziołszki :) Ja zaraz jadę się wyłożyć na słonko.Zeby była jasność to jesteśmy na gościnnych występach u Cebulki :D pozdrawiamy Was cieplutko.Nie wiem czy bedziemy w stanie dziś tu jeszcze zajrzeć :) 🌻🌻🌻🌻🌻 ...no i buziuchy dla Was wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam a mi troszke serce krwawi bo jutro moja córeczka SANDRUSIA by miała pierwszaą komunie swiętą byliśmy na jej grobiku zrobiliśmy ładnie duzo białych margaretek róże znicze tak jak by to był tylko jej dzień i dla niej (zawsze są kwiatki i znicz) ale dziś chciałam by było inaczej a ANGELUSIA sama zerwała bez i jej położyła na pomniczku mówiąc \'\" to dla Ciebie SIOSTRZYCZKO I ANIOłECZKA !!!! \"\"\"a wemnie coś pękło i łzy pociekły po policzkach (tak jak teraz )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiola --- strasznie mi przykro, nie wiedziałam ze miałaś jeszcze jedna córeczkę :(. trzymaj sie cieplutko kochana i pamiętaj że my tu jesteśmy zawsze z Toba, i zawsze mozesz nam sie wypłakać i wyżalić. dziubasku --- pewnie masz racje ze tymi facetami to sie zamartwiac nie ma po co, oni nadaja na innych falach i nic tego nie zmieni. juz mi lepiej, wybrałam sie z mama na spacer a swieże powietrze zawsze mi pomaga. poza tym ja mam tak chyba teraz ze wynajduje sobie jakieś dziwadła i szukam dziury w całym ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MANIU dziękuje za miłe słowa poprostu musze to przezyć i żyć dalej mimo iż czasami tak ciężko jutro napewno pujdziemy do SANDRUSI by z nia pobyc w ty dniu a teraz ide pod prysznic bo jestem zmęczona ...a potem zrobimy sobie jakiś seansik filmowy dzioubassku bardzo mnie cieszy twe podejscie i że widzisz ses i nadzieje serdecznie was pozdrawiam i zycze spokojnego wypoczynku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiolus 🌻 co za zbieg okolicznosci... dodam ze poplakusialysmy sobie razem... ach te wspomnienia... Koug i Cebulcia Koug wlej w Cebulke wszystkie pozostale eliksiry Hol-Koug!!!! obiecuj mi to !!! :) Dziubuss 🌻 Ania 🌻 co u Ciebie myszko? w poniedzialek idziesz do p.Antepowicz tak? Manius 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AVI 🌻 dziekuje za fotki slicznie wygladasz z brzuniem, a okolica tez przepiekna, gratulacje z udanego pobytu! ROBUR 🌻 rowniez dziekuje za fotki! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie szykuje do ksociola na komunie szkoda,ze taka beznadziejna pogoda, milej niedzielki buzka😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ;) A ja wczoraj miałam imprezkę....wrócilam późno chyba przed 3...oczywiście zero alkoholu ;) Dziubasku to życzę udanej komunii tzn słonecznej pogody...;) Titowa dzięki za zaproszenie ;) Szczerze to nie wiedzialam kto mnie zaprasza ale kiedy napisałaś od razu skojarzyłam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek :) Jak tam samopoczucie przy niedzieli?? Titek kochana sąsiadeczko idę w poniedziałek ale następny 26. maja. Bo nie było wolnych terminów wcześniej. już nie mogę się doczekać :) Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień doberek gwiazdeczki moje jak mija niedzielka????? mnie sennie ale daje rade. przesyłam Wam duuuużo słoneczka bo u mnie narazie jest go pod dostatkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fisia --- za to u mnie ponuro :( i pada i wieje brr nastrój tez taki nie za bardzo, ehh pozdrawiam Was dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mialam biegac ale sie chmurzy, wiec zobaczymy.ozdrowinka dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agi37🌼dzieki za odpowiedz.Właśnie myślałam o badaniach,ale jak ostatnio byłam u dwóch różnych lekarzy,to powiedzieli mi ,że póki co nie ma powodu do niepokoju i ,że trzeba próbować.Moje @ były regularne dopóki nie zaczęliśmy się starać o dzidziusia.Może to ,że coś się pozmieniało wywołalo napięcie ,bo bardzo chciałam zajść i martwiłam się ,że nie wychodzi.Na początku myślałam trochę inaczej niż teraz,bo bardzo chciałam urodzić jeszcze w tym roku,a teraz to już dla mnie nie ma znaczenia,byle tylko sie udało,bo jakoś teraz to już się nie przejmuję tym czy będę miała 40 czy może wiecej lat kiedy urodzę. Pozdrawiam mocno🌼❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyneczki:) ja cały dzien spedziłam na trawce:) grill:):) i soczek:) ale fajowo było:) pojadłam i pojadłam:) jak tak dalej pójdzie nie dopne sie za chwile w swoje rzeczy!:( miłego wieczorka:) słoneczka! JUTRO DO PRACY BLEEEEEEEEEEEEEEE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!!! my własnie z mezulkiem ze spacerku przyszlismy, padało, padało cały dzień prawie ale udało nam sie przejsc troszeczke i akurat jak wrócilismy to dopiero znów padac zaczelo :) dziewuszki mam teraz stresa troszke bo jutro czeka mnie usg i juz nie moge wytrzymac i boje sie troszke i ciesze zarazem, taka hustawka nastrojów, oby było dobrze wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania 23 nic dziwnego ze masz mieszane uczucia przed usg, ale głowka do góry edzie dobrze napewno:).Jutro napisz nam jak wizytka. Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nuczka --- wprawdzie juz miałam jedno usg i wszystko było ok, widziałam bijące serduszko :) ale i tak sie denerwuje, choc wszyscy mi mówia ze bedzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania23-niedziwie ci sie, masz prawo miec obawy, o normalne.Ale napewno bedzie dobrze i znów usłyszysz serduszko swego dzidziusia.A tera spij dobrze i najmilsznych snów na swiecie życze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej , wpadam tylko na chwilke , zaraz zmykam do pracy, Malwinka gratuluje! mówiłam ze wszystko jest ok , oby tak dalej!!! Maniu kochanie trzymam za Ciebie kciuki!wiem co przezywasz , ja jestem tydzien przed usg i boje sie jak cholera , chyba mnie beda musieli wniesc do tego gabinetu:) daj znac jak wrócisz, pozdrowionka dla reszty ekipy, 3majcie sie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bryyy,zimny,deszczowy i senny ide dospać.miłej pracy laski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alloha moje maleńkie :) Ciepłe bułeczki i herbatka dla chętnych :) Ja już z powrotem u siebie.U cebulci raj -słoneczko trawka woda i chciałoby się tak jeszcze i jeszcze ale weekend za krótki no i pogoda niestety nie ta....wczoraj jak mnie burza złapała w drodze powrotnej to aż Ola krzyczała w aucie mamo stój bo nam ten deszcz szyby porozbija :D ale jakoś dojechałam:D Pozdrowionka dla Was wszystkich ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki!! oj sama ze soba sie męcze:( mam straszne nastroje:( wczoraj zrąbałam meza az mi głupio ale te nawet mnie nie pzytulił!!! powiedzcie tez mecie takie humory????? i byle co Wam przeszkadza?????? hmmm poniedziałek! jak ja Go nie lubie!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zaraz mykam na jazde, a terminu egzaminu nadal nie ustalilam, ze strachu ;( sama nie wiem, moze zalatwie to jakos inaczej?hmm.. a z innej beczki to kobetki oswieccie mnie, bo my juz niedlugo pierwsze dzieciaki zaczynamy odbierac prawda?;) ktora pierwsza do golenia? Harbatka czy Agital? bo ja to po 20 lipca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEń DOBEREK w zimny i brzydki poniedziałek tituś kochana już życie takie jest że czasami rani wspomnieniami ale musimy iść dalej bo zawsze czeka na nas coś dobrego .... że warto żyć i kochać ( czy Ciebie tez spotkało to co mnie ???)przepraszam że pytam ... jeśli masz życzenie to odp. koug super że jesteś zadowolona z pobytu u cebulki wy to macie dobrze .. idę zrobić kawke bo głowa mi pęka pewnie cisnienie niskie kawusia pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwsza się rozpakuje demiluna :) Dziewczyny cała się trzęsłam ze śmiechu przez dobre 5 minut.... poczytałam sobie perypetie dzieci w przedszkolu i normalniepłakać ze śmiechu można :) Pani przedszkolanka pomaga dziecku założyć wysokie, zimowe butki. Szarpie się, męczy, ciągnie... - No, weszły! Spocona siedzi na podłodze, dziecko mówi: - Ale mam buciki odwrotnie... Pani patrzy, faktycznie! No to je ściągają, mordują się, sapią... Uuuf, zeszły! Wciągają je znowu, sapią, ciągną, ale nie chcą wejść..... Uuuf, weszły! Pani siedzi, dyszy a dziecko mówi: - Ale to nie moje buciki.... Pani niebezpiecznie zwężyły się oczy. Odczekała i znowu szarpie się z butami... Zeszły! Na to dziecko : -...bo to są buciki mojego brata ale mama kazała mi je nosić. Pani zacisnęła ręce mocno na szafce, odczekała, aż przestaną jej się trząść, i znowu pomaga dziecku wciągnąć buty. Wciągają, wciągają..... weszły!. - No dobrze - mówi wykończona pani - a gdzie masz rękawiczki? - W bucikach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×