Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

dziewczyny byłam w aptece po wit. dla Nadii i kupiłam sobie test:-) hmmmm a czy się przyda zobaczymy:-) chce mi się spać, czy u was też jest tak zimno?! Koug w sobote dziewczynki właziły do wody po sam tyłek a dzisiaj to bym futro założyła, tak mi zimno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banitko🌼 super że do nas dołączyłaś wspólnie łatwiej pokonywać trudy i dzielić się szczęściem my tu zawsze sie wspieramy wysłałam CI zaproszonko na NK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też mam test, kupilam dzisiaj, jutro zrobie, albo nie, pojutrze, albo nir wiem sama, taka niepewnosc jest przyjemniejsza niz wiedza, ze nie :( no i @ wrrrrrrrrrrrrrrrrrr......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cebulko życzę Ci z całego serducha❤️❤️ by LUTY należał do Ciebie... aaa test to potwierdzenie dobrych wiadomości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suuuper jesteście dziewczynki! ide teraz troche pospac, bo jestem zmeczona po wczorajszym grillkowm upadku. wsadzili mnie w kolnierz ortopedyczny i odpoczywam sobie, zbieram sily do walki ze slepymi plemnikami hihi hihi :) :* buziaki slodziakowe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banitka im dłużej czeka się na @ tym większa szansa na ciąże ... ale czasami jest rozczarowanie ale tobie życze by to była własnie ciąża napisz nam jak zrobisz test co wyszło trzymam kciuki z całych sił....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiolu dzięki, zobaczymy choć nie napalam się zbytnio bo juz raz się rozczarowałam. Poprostu mój organizm po stracie trochę chyba inaczej funkcjonuje jeżeli chodzi o płodność. Takie mam wrażenie.Niby okresy regularne ale sama juz nie wiem.... Chyba zaczne na głowie stawać hihihihihii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa i chciałam się pochwalić że projekt domu juz wybrany i zaklepany:-) więc następne lato bądź jesień wielka imprezka u Dymki oczywiście z Dziećmi:-) tymi srochami oczywiście też:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cebulko nasz organizm i psychika płatają nam figle ale zobaczysz nie wiadomo kiedy i bedziesz miec swą upragnioną fasoleczkę na wszystko trzeba czasu UDA SIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bolerka34
Fajnie, że tak się wspieracie w staraniach. Brakuje mi osób z podobnym problemem do mojego. Próbuję się pozbierać po tym jak moja przyjaciółka i 2 koleżanki urodziły śliczne dzieciaczki w maju 2008, a pozostałe mają termin na 9/10 2008. Zaplanowałam starania po wakacjach 2007 bez szczególnego nastawienia w początkowej fazie. Mówiłam o tym otwarcie i spowodowałam ciążę, ale u koleżanek :) Dzieciaczki są śliczne, ale nie moje... "Byłam w ciąży" z dziewczynami, bo informowały mnie na przemian o przebiegu wizyt gin, zakupach, imionach i tym wszystkim czego ja nie mogłam doświadczyć. Sprawiało im to taką radość, że nie mogłam im jej odmówić i tak jest nadal. Musiałam sobie z tym poradzić kosztem swojego dobrego samopoczucia. Po porodach jest lepiej, bo nie dzwonią tak często :) Maluchy zajęły ich wolny czas i teraz czas na mnie... Zaczynam od początku z tym, że już jestem po wizytach lekarskich i szczegółowych badaniach, zmieniłam dietę i bacznie śledzę swój cykl. Mam nadzieję na sukces :) Trzymam kciuki za Wszystkie z Was, które cierpią z powodu dotychczasowych niepowodzeń. Wierzę, że każda z nas będzie cieszyć się szczęściem nie tylko innych osób, ale przede wszystkim swoim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No proszę :) - dziś wysyp nowych koleżanek na topiku Bolerko prosimy o to samo 1. Zaczernij nick : http://f.kafeteria.pl/preferencje.php?cmd=za loz&id_f=10 2.Napisz coś o sobie: taka krótka prezentacja.Link z NK mile widziany 3.Podaj dane do tabelki 4.Wierz że się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hola hola ja troszke poleniuchowalam w lozeczku wypicuje sie i do sklepu bo lodowka pusta folik zakupiony i spozyty:D Koug ja ci zaraz dam automat miedzy zebami! Banitka zaraz ci wysle zapro na NK jestem madzia:) Cebulko wie ,ze to szczyt marzen ale chciala bym z toba i reszta dziewczynek miec date na luty:D fajnie miec kogos z kim mozesz stekac:) Koug dzis wyprobowana swieca ale na niecale 2 min;) wedle rady:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banitka, Magda witajcie! Magda, pytałaś o gin. - ja chodzę do dr Fuchsa i jestem bardzo zadowolona. Jest ginekologiem-położnikiem. http://www.usgtrojwymiarowe.pl/ Zajmuje się również diagnostyka niepłodności (z tego co słyszałam) U nas na szczęście nie było to potrzebne, bo za trzecim razem strzeliliśmy chłopczyka. A na zajście polecam - świeca, świeca i jeszcze raz świeca ;) no mi pomogło, hihi. oczywiście to po tej przyjemnej części! Wiesz, takie "staranie" to nie najlepiej służy, lepiej wyluzować, wziąć parę dni urlopu... bo jak tak w stresie, z pracy i szybko "do roboty" bo własnie te dni się zbliżają... to nie za bardzo. Łatwo mi mówić, jak już się nam udało, ha! ale coraz wiecej słyszę takich opowieści, że komuś się udało gdy wyluzowali. Nam się udało w wolne przed świętami, szwagierce, gdy miała urlop... itp. Dziewczyny, tydzień temu własnie doktorek potwierdził, ze chłopak jak się patrzy, wątpliwości nie ma :D Dał nam płytę z nagraniem brzdąca, piękna pamiątka - juz oglądałam ze 4 razy :D Całą rodzinką oglądaliśmy na DVD, to prawie film długometrażowy - 17 minut! Wszystko w porzo - zdrowy i duży - 550 g. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniu i jak tam ? dawaj szybko znac bo sie niecierpliwimy:) trzymalam kciuki cały czas!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie gdzie jest nasza Mania z wieściami i fotkami z USG?? Maaaniaaa, szybko zdaj nam tu relację bo się niecierpliwimy ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczor, ale sie wyspalam, co ja bede teraz robic??? dziewczyny postanowilam zrobic jutro rano test, boje sie jak cholera, ale raz kozie smierc, bedzie mi sekundowal moj mezczyzna, wiec przy rozczarowaniu nie bede sama, 3majcie kciuki kochane!!!:):):) pozdrowionka wieczorne!:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka23juz
czesc dziewczynki:) mam 23 lata i polrocznego synka :) na razie nie planuje nastepnego dzidziusia ale szczerze wam kibicuje:) banitka>>>masz przeczucie ze jestes w ciazy ???Masz jakies objawy ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubass - nie mam zdjęcia, mam cały film! myślisz, że można z tego wyciągnąć jedną fotkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahoj ahoj!!!! Witam nowe przybyle dziewczeta!!! 🌻 Koug i Cebulka a ta paczka to to co ja mysle? :p Cebus oj bedziemy sie darly bedziemy! wiec Validosku Ty lepiej sie martw o swoje bebenki anizeli struny glosowe! :D Anus a to dzien mamy dla specjalnej i wyjatkowej mamy bedzie! fajnie! A ja Ci kochana 55dc i kolejny test zrobiony (-) dzis jak mnie nie sieklo cos w glowie, to ledwo w pracy na nogach ustalam, normalnie jak zonk goloty! i nie wiem co zrobic... :( czy isc do naszej p.ginki czy wstrzymac sie z badaniami do Polski tj. za 2mce... tu przerazajacy wydatek... szacuje ok 300e wizyta+usg+kilka badan...i jeszcze dojada do tego leki. skonczyla mi sie karta medyczna i za leki przyjdzie mi placic 100% to troszke po kieszeni bedzie... doradz mi Sasiadeczko, please! ja jakbym szla to chyba w te ndz albo pon, czyli prawdopodobnie spotakalybysmy sie w przychodni! o ile babeczka bedzie dysponowac takim terminem. Dziubuss oj bedziemy sie starac! wczoraj byla pelnia ksiezyca i co mi sie chcialo o matko! moj M juz przede mna uciekal! :D 😘 ucalowania dla wszystkich Malenstw w brzuszkach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialo byc achooj achooj a nie jakies gwiazki! co za obled!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry. Czy ja tez moge sie przylaczyc. Tez z mezem staramy sie o dzidzie ale jakos nam nie wychodzi :( Nie wiem czy jest jakas tajemnicza receptura na to czy jak.A moze nie tak to robimy. No nie mam pojecia o co w tym chodzi. Dlaczego to nie jest takie proste? :(:(:(:(:(:( Gratuluje tym, ktorym sie udalo. I trzymam kciuki z te, ktore maja tak jak ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no juz sie wyzwiska do kompa sypia! NK mi nie dziala! a chcialam nowe bunie kolezanek zobaczyc! ooooosz kuzienka ma! 😠 aaaaa Validosku co do awantury o nie przytulanie, nie boj zaby w stanie zafasolkowania to normalne! zmozona agresja11 ja i bez fasolki mam tego typu problemy! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banitka Ale ta nasza Banitka lasencja!!! no ladna ladna dzieoucha! :D i bimbałki na miejscu nie to co moje! :D :D :D :D i ja wyslalam zaproszenie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tituś do dziubasska poszła przesyłka od nas dokładnie taka jakiej się spodziewa czyli masażysta z parkinsonem i szparką na żetony pomiędzy górnymi jedynkami :D:D:D A Ty mi słońce musisz napisać swój adres bo ja coś nie wierzę tym irlandzkim testom.Podeślę Ci nasz rodaczny :) P.S. Do nowych koleżanek-najlepszym termometrem którym należy mierzyć temperaturę jest dowcipny termometr waszych menów.Proszę nie słuchać rad Fisi która nie pozwala korzystać z termometru :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×