Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

jeszcze godzinka i spadam na chatke:) boli mnie juz pupa i kregoslup zaraz sobie zjem drugie sniadanko komu buleczke i paroweczke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie przyszlam do domu patrze a na lozku lezy duza paka !!! czytam czytam i widze zaadresowana z Piotrkowa Tryb. :D zaraz sie zucilam do rozpakowywania a wy to chyba specjalnie tak poobklejalyscie i zapakowalyscie w tyle papieru bo ledwo ledwo sie dogrzebalam:) patrze a tu sliczna jeansowa kiecuszka Cebulki a w srodku eliksirek ala Hou-Koug!!!!!!!!!! normalnie nie wierze jestescie cudowne!! pamietajcie i sluchajcie Ani jak obiecala eliksir na dziewuszke tak zrobila!!! cudownie❤️ teraz siedze sobie w sukieneczce i mma zamiar zaraz sie zaprezentpowac mezowi a noz widelec bedzie mial na mnie chrapke:D zapije eliksirku i jutro bobo gotowe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubassku radzę Ci chodzić w niej teraz jak najwięcej bo niedługo bedzie za ciasna :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki proszę zasysać pocztę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koug Bardzo dziękuję za \"latającą\" wiadomość, którą otrzymałam na pocztę 🌼🌻 Mam nadzieję że wywróżysz mi tego bociana. Okres ma przyjść wg kalendarza w niedzielę ale chciałabym aby się raczej nie zjawił :):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Któraś mi kiedyś powiedziała ze Kaszpirowski się przy mnie chowa.....ale czy to będzie miało odzwierciedlenie w Twoim przypadku-zobaczymy :) -Życzę wszystkim staraczkom wizyty bociana.Zacznijcie może jak Kasia C.zbierać kijanki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello, ale mam dzis podly dzien , mdłosci nadal utrzymują sie wieczorem, bolą mnie piersi chociaz czasami przestają i juz wpadam w paranoje ze pewnie powtórka z rozrywki, im blizej do tego usg tym bardziej sie stresuje , ja tam wykituje przed tym gabinetem jak nic:( do tego w weekend znów szkoła do pozna, najchetniej poszłabym juz sobie na zwolnieniei odpoczela troche bo wszystko mnie wkurza, wysłałam Wam fajnego maila , mam nadzieje ze dojdzie. maniu suuuper ze wszystko ok, trzymalam kciuki , ale Ci dobrez ze jestes juz po stresie, ja jeszcze 6 dni... Buziak dla waszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, cześć i czołem :) kołderka, niestety mnie też brały mdłości wieczorem :( kiepska sprawa. Do tej pory sobie czasami rzygnę ;) Pamiętaj, nie bądź ani chwilki głodna, ani zmęczona! NIe mam jeszcze maila do Ciebie... moze mi coś wyślesz? :D e-bieta@o2.pl Pozdrawiam wszystkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! to fakt, przetrzymałam Was, dziekuje za kciukasy :) kołderko --- powiem Ci ze ja to bym była spokojna na 100% gdyby mozna codzien usg mozna było robic :), bo juz nie moge sie doczekac nastepnego, a jest za trzy tygodnie. jesli chodzi o mdłosci to mnie najbardziej meczyły w 6, 7 i na poczatku 8 tyg ciazy, teraz juz nie sa tak czeste i nawet sie martwiłam, ale usg wyszło dobrze wiec chyba to nie miało znaczenia, za to bimbałki mnie bola i zaczynaja sobie rosnąć, az mezulek zaczyna coraz bardziej załować ze mamy abstynencje :) pozdrawiam, ale spadac musze bo jade zaraz na zakupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniu to Wy tez macie abstynencje? my tez ale nie wiem przez jaki okres , czy do konca ciazy czy przez pierwsze 3 miesiace a Wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wam fajnie:) a to bimbałki rosna a to sobie rzygniecie;) a to siusniecie:) no i zobaczycie swoje kruszynki na usg:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dafodilku wysle Ci zaraz cos fajnego mania a tak wogóle gdzie focie z usg?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kołderko !!!!! Jak Twój facet usłyszy że ma szlaban do samego porodu to mu korzeń zwiędnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on juz o tym wie:) nie wiem jak długo jeszcze wytrzyma ale narazie jest dzielny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz... tu na topiku istnieje tzw.plan B czyli wymiana mężów.Może któraś z koleżanek wymieni sobie mało aktywnego męża na Twojego wyposzczonego :P:P:P My z Fisią zaliczyłyśmy już zamienianie a efektem tego są dwa brzuszki :) i szczęście obu mężów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my z przyjaciólką tez planujemy zamiane:)wymieszac plemniki to moze i jej tez sie uda , a ze mój taki wyposzczony to na pewno jej sie uda;) musze go skierowac do niej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kołderko nic nie dostalam na poczte, oj biedni jestescie oboje z tym sexem ja bym nie wytrzymala:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis mija 8 m-cy mojego malzenstwa lecz niesty suwaczek nie dziala nie wiem czemu:O jak ten czas leci jak zakladalysmy z fisia ten topik to bylam swiezo upieczona mezatka a teraz czuje sie jak po latach bycia ze soba:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No my stare bywaczki to takie NIEWYŻYTKI jesteśmy :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok aaaaa kotki dwa pojdzmy wszyscy spac! pochrapolic pomiziaczyc, a nastepna dwukreskowym testem nas zaskoczy raczyc! bunie! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek :) Wstawać lenieeee ;) Pobudkaaaaa Co Wy się tak weekendujecie, he? Ja tu zagladam i myslałam, że co najmniej stronkę będę miała do nadrobienia a tu cisza jak makiem zasiał. Szczęściary. Miłego weekendu Wam życzę :) Odpoczywajcie i starajcie się bo takie dni wolne to są najlepsze dla staraczek ;) Pozdrawiam i buziole ślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry Aniu ja nie śpie.mój jak ma wolne to od rana buszuje i spać nie daje. faktycznie cisza z rana tutaj.chyba dziewczynki na procesje się szykują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Fisia jak się czujesz? Ja spać nie mogę bo tu niestety święta nie ma :( ide zaraz zaprowadzić dziewczyny do szkoły. Miłego dnia kochana i trzymaj się ciepło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój też rano nie śpi jak ma wolne.Więc i był czas na seks rano.Szkoda tylko,że nie w celach prokreacyjnych,bo właśnie wieczorem dostałam jakichś plamień,takich zwiastujących okres.Niestety ten cykl też okazał się nietrafiony,ale może to i dobrze,bo jestem chora,gardło mi siadło,chrypię jak zdarte prześcieradło, nawet mój synek mi doradzał: Mamo, nie mów tak głośno,bo chrypisz.Test tak dla pewości zrobiłam,negatywny.Ciekawe za którym cyklem się uda.I sprawdza się powiedzenie,że nie tak szybko się zachodzi w ciążę.Co za ironia: w pierwszą ciążę zaszłam zupełnie przypadkiem,oczywiście się nie starałam i od razu zaszłam,parę dni przed okresem (niby okres całkowicie pewny) a teraz jakoś nie wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaaaaaaaaaaaaawwwwwwwwwwwwaaaaaaaaaa!! podano do stołu, wstawać, szykować białe skarpetki na procesje i kokardy we włosy:-) to jest to co zapamiętałam z dzieciństwa:-) robur ja mam podobną sytuację do twojej, bo obydwie ciąże były za pierwszym razem. A teraz...nie wiem co się stało z moją płodnością?!;-) też czekam na okres mam dostać w niedziele, poniedziałek i coś czuje że przyjdzie:-( Dziubasku mam nadzieję, że kiecka Ci się podoba i dobra jest rozmiarowo. Niech dobrze się nosi👄 a eliksir Koug do dna wypić jednym ciurkiem;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cebulus sukienusia pasuje jak ulał;) napewno bede nisla puki jeszcze moge hehehe nigdy nic niewiadomo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziołchy;) U mnie wczoraj imprezka była taka mala, ale fajna ja oczywiście zasnęlam hehehe ale mąż wtórował....i później się obudzilam a tu się rozchodzą ;( Tak to już jestw c iąży, było głośno a ja spałam hehehe Ale wstalam jak młody bóg...już śniadanko tylko na procezję nie pójdę bo trochę się przeziębilam a słoneczka nie ma i tak chłodnawo więc boję się, że sobie a przedewszystkim dzieciątku zaszkodzę....;( Więc czwartek \"Boże ciało\" w domku przesiedzę ;( A może to i dobrze troszkę poleniuchuję.....;) Nie zaglądałam tutaj bo w pracy nie mogę za bardzo a w domku niestety nie mialam kiedy...;( Ale ogónie ze mną ok. kurcze wczoraj mialam taką ochotę na colę, że się napiłam z cytrynką czy mogę w ciąży????? Taka jednorazowa zachcianka....;)Teraz się głowię bo brzuszek mnie troszkę boli....;( Jutro już 8 tydzień się zaczyna....a za jakieś 10 dni idę z badaniami które robilam w tym tygodniu do lekarza..... Wszystko ok. wyszło...;) Aha co ile chodzicie do ginekologa w ciąży??????Co miesiąc czy rzadziej????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubasku:) eliksir na dziewczynke czy chłopca???? dziewczynki sa kochane nio nie:) a po takim eliksirku musi zadziałac:) Koug:) nio własnie niech dziubasek sie cieszy póki w nia wchodzi:) ja juz sie z moimi obcisłymi dzinasami pozegnałam :) ja siedze to sa zdecydowanie zaciasne:( Kasiu:) jaki okres w jaka niedziele :) idz jutro i kupuj testa:) kołuderko wiem co czujesz ja przed gabinetem przwi traciłam oddech:) ALE JAK WYSZŁAM RÓWIEZ:) wiec i Tobie tego zycze:) pieknego wielkiego serduszka co zabiera dech w piersiach:) Mania ja sie smieje ze tez zeby byc spokojna powinnam codziennie usg robic:) a ja nastepne tez za 3 tygodnie co do szlabanu to my nie mamy na seksik:) ale ze mna teraz to gorzej niz szkaban:) robur:) musi sie udac:) cebulko ja prosze soczek:) malwino ja tez spie wszedzie i nie wazne co sie dzieje na około:) ja do lekarza mam co 4 tygodnie!! a co do troche coli to tez sie czasem skusze:) pamietaj wszystko w ormie:) ja juz rano zjadłam jajeczniczke:) a wczoraj zrobiłam blok czekoladowy:) pycha:) któras sie pisze:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×