Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

zaczełam ogladac Horton słyszy ktosia ale nudnawa:( wiec siedze na allegro i ogladam tuniki:) co tu robic jak nudy :) w pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No witam, Dzisiaj koszmarny pierwszy dzień w pracy. jajko tu zniosę do 16. Nikogo tu nie ma koleżanka wzięła se wolne, właściciel i księgowa pojechali do banku, a ja nawet nie bardzo mogę się wziąć za swoją robotę, bo zleceń mi nie podesłał, więc nic nie mogę załatwić, no i nie wiem, co do tej pory zrobił i kupa papierów na biurku leży i ruszyć tego nawet się nie da, bo nie zacznę robić czegoś, co nie wiem, w którym momencie utknęło :O Jak mnie to złości. Tu zawsze był burdel na kułkach, dlatego cieszyłam się, że na zwolnionko pójdę, ale się skończyło. Pocieszające, że chociaż dobrze płacą :P No to mam parę nowych koleżanek na NK, dzięki.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tu dziś cisza. Wszyscy chyba pojechali do Czech :) Kasiu_n, ja oprócz liczenia korzystam z testów owulacyjnych. Spróbuj bo ze swojego doświadczenia wiem, że nie w każdym cyklu mam owulację. Nie nastawiaj się tak mocno bo będzie Ci trudniej. Ja strasznie przeżywałam starania w końcówce zeszłego roku, aż odpuściłam po tym jak przez 68 dni czekałam na@. W końcu musieliśmy wywoływać, bo czułam się i wyglądałam strasznie. Podobno to ciąża urojona, a na 100% cykl bezowulacyjny podczas którego się wariuje. Byłam tak niedobra dla męża, że aż mi go żal :( ❤️ Lecę po galaretkę bo smaku mi narobiłyście :) :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Azifik ja tez sie mecze w papierach do 16:( i nie bardzo chce mi sie za cos zaierac:( macie jakis pomysł??? na nude w pracy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bleee i nadal mnie mdli , jesczez nic nie jadlam od 7 rano bo co spojrze na cokolwiek to mam odruch wymiotny , kurcze jak ja jutro i pojutrze wytrzymam w szkole? jeszcze 5 dni do wyroku...chce sie obudzic juz po wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi się ciągle chce jeść......ale nie mam nic na co mialabym ochotę a męża nie ma ;( Mam mdłości ale muszę coś zjeść i takie bóle głodowe a dzisiaj już zjadłam jogurt taki 330 ml, 2 banany i grzankę....a nadal mnie ssie...... Dzisiaj w planach pizza ;) będę robiła....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalnie aż strach a może za mało jem ....;( Dzisiaj marzy mi się jeszcze zupka szczawiowa...z jajeczkiem i ziemniaczkami która lubi????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Azifik to sobie dzisiaj odpoczywaj co masz zrobić jeżeli nie masz zleceń...a masz jakoąś możliwość zadzownić do szefa?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uwielbiam, Mąż też. Ostatnio zrobiliśmy sobie taką i trochę z tym szczawiem przesadziliśmy i była kwaśna jak ho ho ;) Ale cały wielki gar zjedliśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogę dryndnąc na komórkę, ale i tak w tym banku nie odbierze. A chociaż z wami sobie pogadam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezusie ale Wy macie baby smaki :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D ja wtrąbiłam bułke z pomidorasem i ogórasem i do tego ..........kakao.jak nie zalicze posadówki w kiblu to będzie cud:P:P Validosku ja z bajkami jestem na bieżąco bo moja mała fisia ogląda.Fajna jest \"Alvin i wiewiórki\" ale po 30 razie oglądania się już nudzi hihi. Koug do Czech to chyba po spirytus pojechała.:D:D:D:D:D będziemy oblewać po narodzinkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co, ja po tym moim ostatnim poronieniu :( to w ogóle mam wstręt do jedzenia. W ciąży zdążyłam przybrać 1,5 kg a teraz ważę już 2 kg mniej niż przed ciążą. A jak patrzę na lodówkę to też mnie mdli. Właśnie siedzę i wmuszam w siebie twarożek wiejski, ale strasznie wolno mi to idzie - zaczęłam jeść jakąś godzinę temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kołderko a Ty nie byłaś jeszcze przecież taka samo jakoś testowałyśmy a nie ja w niedzielę a Ty chyba w środę czy się mylę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dołączam się do koleżanki ze sterta papierów. U mnie na biurku też górki papierów i rachunków do przelewu ale nie mam ochoty na nic innego jak ruskie pierogi. Już jadą do mnie :D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz piję wodę z sokiem dwóch cytryn troszeczke cukru ale pychota kwasota... A do szczawiowej brakuje mi marchewki ;( Ale chyba ugotuje z ziemniaczkami co Wy na to????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też lubię ruskie pierogi ;) Z masełkiem albo z jogurcikiem naturalnym ;) W domu mam tylko z kaszą gryczaną i z serem ale też są pszne;;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooooooooooooooooooo malwina 29 widzisz kochana miała dziś marchewkę w pracy ,ale no cóż już schrupałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj debiutuję w pizzy mam już przpisik i mam chęć zrobić taką pyszną jak moja mama zawsze robi.......na takim pyszniutkim grybym cieście z mnóstwem pieczareczek i z cebulką plus jakaś wędlinka itp. Sama będę ciasto mięsiła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaśka n :( jaka szkoda bym do Ciebie pojechala po marchewkę ;) A tak będzie bez ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno szczawiówka będzie pyyyyyyyyyyyycha a Ty sie martwisz o marchewkę :P:-P:p:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja lubię pizzę ;) lubię kebaba chociaz się przyznam że ze dwa miesiące temupierwszy raz go zjadłam, mąż się zapycha od wieków.....;( mi nie mogło to przejść przez gardło... Aha nienawidzę chińczyka ;( beeeee, kiedyś zjadłam widelec i dalej nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba marchewkę wrzucę z przyprawą ;) Szczaw mam w słoiczku zrobiony od mamy i teściowej ;) Jajeczka też, ziemniaczki z działeczki ;) będzie super kwaskowa szczawiowa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może ten kebab pomógł w zajściu w ciąże hmm to ciekawe...;) Już trzy czy cztery zjadłam od 2 miesięcy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×