Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

hejka zaraz jade na wyzyte u dentysty ostatni raz wymiana plomb i mam z glowy:) ide pozniej po wyplate bo portfel swieci pustkami i sobie dzis cos fundne bo nie chcac sie chwalic mam imieninki:D papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejko Kobietki wczoraj nie dałam rady ale powiem wam jak strasznie się wzruszyłam jak zobaczyłam siebie w dolnej części tabelki.....po prostu broda trzęsła mi sie jak galareta:):):):):):)moje marzenie....i zaczyna to do mnie dochodzić że nosze małe serduszko pod swoim:):):):)tak bardzo marzyłam o tym:):):):) Wiecie co jak poroniłam w pażdzierniku świat sie zawalił tylko Wam pisałam jak bardzo cierpię...potem czyszczenie:( kolejny koszmar:( gdy poszłam po wyniki okazało sie że mam bardzo wysokie HCG więc znów do szpitala i podejrzenie ciąży pozamaciczniej:(:(:(:( koszmar od nowa...załamanie płacz i iskierka wiary ze przyjdzie czas że będę się cieszyć i wiecie co ......TYM RAZEM SIĘ UDA !!!! Przepraszam ale musiałam to napisać....dziękuje ze jesteście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio i sie poryczałam wczoraj! mój przyjechał i nie wytrzymałam mówił ze zachował sie jak swinia i wogle ale jakos mnie nie przekonał! pół nocy nie spałam:( stram sie nie denerwoawc ale jakos nie umiem!!!!! nawet powiedziałm mu niech mi nie mówi ze zapłacił 950 zł za piwo bo mu nie uwierze i nic nie powiedział:( jak on mógł!!!!!!!!!!!! dziewczyny znacie jaka kare idealna dla niego prosze o propozycje!! Dafolidek:) dasz rade słonko a pozatym kolezanki juz mamusie Ci pomoga:):):) razem bedziemy pielegnowac Twoje malenstwo:) cociaz pewnie nie bedziesz chciała oddac:) Agital nie wygladasz jak wieloryb:) wygladasz pieknie:) a brzusio w sam raz:) Fisiu a ja wcinam bagietke czostnkowa z serkiem:) smacznego Azifik słonko duzo zdrówka ja tez walcze z gardłem ale musze domowymi sposobami:( i idzie kiepskawo wczoraj jedna dzis druga :) strona gardła:( co do prezentu to uwazam za super pomysł:) kazda kobieta marzy o SPA:) ja juz po sniadanku:) siostra mi zrobiła:) dobrze ze sie ktos o mnie troszczy szkoda ze nie maz:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dafi rozmiar akurat.chyba ,że to jakiś kolos dziecko :D:D:D:D:D Basiunia teraz musi być tylko dobrze.i nie wolno Ci myśleć i mówić inaczej. Validos ja proponuje go wychłostać albo inną kare cielesną.Jak Cię wkurzy to wyskocz z nim na gołe klaty.szans nie będzie miał :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Dziubassek a pojdziesz za mnie do stomatologa????? ja się cholernie boję .do mojego sie krepuje chodzić bo facet może w moim wieku i do tego przystojny jak diabli.zawsze się krępuje:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie Cebulka??????? nie zrobiła nam dzisiaj śniadania:(:(:(:(::( Koug pewnie podczytuje i siedzi Cicho.kolejna do wychłostania:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Ania K nie spać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaki piękny dzień, Witam forumowiczki :) Widzę, że kakao i bułeczka z powidłami smakowały :P Super, już wymyślam kolejne menu, tylko nie wiem czy trafię (dżem ze szczypiorkiem), bo jeszcze nie mam takich smaków ... Basiuniu, jest i będzie cudownie. Nosisz pod sercem silnego, zdrowego dzidziusia :) Widzisz, sam sobie wybrał odpowiedni czas na poczęcie :) ❤️ :) Validosku, będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :))))))))) ja dziś trochę w stresie bo jutro mam jazdę a w następnym tygodniu egzamin na prawko!!!! To już 3 podejście - mam nadzieję ostatnie. Mój mąż jest w sumie porządnym facetem - pracowitym, niepalącym i niepijącym. Lubi dobrze zjeść, lubi mecze w tv, czasem jakieś piwko w gorący dzień. Ja wiem, że lepsze to niż bycie samej. Ale czasami codzenność jest taka przytłaczająca. Jak się dowiedziałam ostatnio o ciąży koleżanki popadłam w doła. Jak na złość wszędzie dookoła ciężarne niewiasty albo już maleństwa w wózeczkach. A u nas nic. Czemu mamy mniej szczęścia od innych? na początku starań mąż mnie wspierał psychicznie, ale teraz jakoś wydaje się niezainteresowany tematem. Pozdrowienia, miło tu się pisze, nie ma krytyki, niemiłych komentarzy, po prostu życie...:))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEń DOBEREK ja wczoraj wszystko porobiłam mam w domku błysk;-);-)tylko objadek zrobie i mam wolne wczoraj moja koleżana wylądowała na porodówce a że jest 35tc. to się martwi co z dzidzią dziś do niej jade by ja pocieszyc gdyż lekarze ciągle robią jakieś badania coś sprawdzają jednym słowem coś sie dzieje nie tak a ona jest przerażona .... witam serdecznie nowe koleżanki MUMINEK🌼 GONIA🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muminek do trzech razy sztuka ja tez zdałam za trzecim razem...a wiec i Tobie sie uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odbierać laski poczte.do kogo nie doszło zgłaszać reklamacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muminek,nie martw się.Twój m.ma po prostu dość gadania o dziecku.Mój niby też nie jest szczególnie zainteresowany,ale czasem jak widzi wózek mówi: o takim właśnie myślałem,albo no,jak będziesz w ciąży to pomyślimy np. o zmianie samochodu.Nie mówię,że mój jest ideałem,ale nie narzekam.Pieniążki do domu przynosi,jak chce iść z kolegami na piwo albo na dyskotekę zawsze się pyta czy nie mam coś przeciwko.(żeby mi się nie nudziło w domu bez niego ha,ha).Staram się mu nie truć d. o dziecku,bo faceci też mają swoją cierpliwość i zauważyłam,że ten temat go męczy.W tym miesiącu sobie postanowiłam: zero gadania o drugim dziecku,żeby mój mąż się za bardzo nie stresował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki robie kawkę a do kawki mam racuszki z czekoladą ... która chętna mniam-mniam muminek kochana faceci też wszystko przeżywają i wiele ich rani tyle tylko że czasami nie pokazują nam tego by nas bardziej nie dołować chcą być twardzi a w głębi duszy czują żal porozmawiaj z nim tak delikatnie może uda Ci sie do nie go dotrzeć moj też jest cudowny i troskliwy ale ma też i wady przez tyle lat nauczyłam się z tym zyć tylko czasami chciała bym by powiedział kochanie ja coś załatwie zaplanuje a tu nic cisza to ja mam cały dom na głowie remont samochodu ja myśle remont w domu ja zakupy ja jak zaplanować wakacje co kupic gdzie jechać mojego męża zadanie to iść rano do pracy odbębnic swoje godziny i poświęca się swemu hobbi i rodzince ....ale i tak go kocham mimo iż czasami tak gra mi na nerwach że naj chętniej bym mu przyłożyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiola Mój to całkowite przeciwieństwo Twojego.Cały czas wszystko planuje,płaci wszystkie rachunki,ciągle sprawdza stan konta,liczy wydatki itp.,robi nawet całotygodniowe zakupy.Nie mówię,nawet czasem gotuje (ja nie umiem,gotuję tylko kilka standardowych potraw),bardzo dba o synka ale czasami mnie doprowadza do szału ta jego systematyczność i planowanie.Co najmniej 2 tygodnie studiował katalogi biur podróży,aby wybrać ofertę na wakacje.Każe mi ciągle podejmować decyzje (nic nie zrobi bez mojej koncowej zgody) a ja mu zawsze mówię,aby sam podejmował decyzje (bo ja się nigdy nie mogę zdecydować,myslę,myślę i w końcu i zgadzam się z jego propozycjami).To tez mnie denerwuje i wiele,wiele innych rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu K dziękuję za sliczną foteczkę z Twym skarbuleczkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roburko dla mojego m. naj naj naj ważniejsza jest rodzinka a za swą córe oddał by życie ale jak każdy z nas ma ją leprze dni i gorsze dotego pokochałyśmy ich takimi jacy są mimo iż czasami są wk******ący

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiola Ja mojego poznałam 14 lat temu i do tej pory ze sobą jesteśmy i wtedy się trochę inaczej zachowywał,nie był taki "uporządkowany",ale cóż w końcu to jest tylko dobra cecha.Natomiast mój synek nie mógłby sobie wyobrazić lepszego ojca ( ja niestety miałam niezbyt dobrego ojca i nie zaznałam miłości z jego strony),od początku był zachwycony jego pojawieniem się na świecie,zawsze przy nim wszystko robił i do tej pory mój m.ma większą cierpliwość ode mnie w wychowywaniu synka (np.przy lekcjach,albo zabawach).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kochane zaczynamy staranka:) Wczoraj po wizycie u gina nie odzywałam się bo późno do domku przyjechałam ale wiecie co JEST WSZYSTKO DOBRZEEEEEEE I powiedziała że mogę się znów starać (dziewczynki róbcie miejsce w tabelce bo już niedługo grono zaciążonych poszerzy się :) ale byłoby fajnie ! co ?) ALE TO BĘDĄ STARANKA !!!! :) :) Kamień spadł mi z serca DZIUBASSKU w dniu Twojego święta życzę dni, miesięcy i lat pełnych miłości i radości ciągłego uśmiechu na twarzy oraz tego żebyś potrafiła się cieszyć z życia w każdym jego momencie !!!!!!! WSZYSTKIEGO NAJ !!! :) :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robur - to mamy podobnie :) mój też wszystko planuje i zastanawia się po 1000 razy nad jedną rzeczą. Ja podejmuje decyzje b. szybko i nie mam cierpliwości do jego tempa, ale to akceptuje i doceniam, bo dzięki męża \"refleksyjności\" często mamy podjęte dobre decyzje. Zwykle on tygodniami się zastanawia a potem daje mi pod nos 2, 3 propozycje i ja wyrażam swoją opinię, razem ostatecznie decydujemy. Wczoraj wybieraliśmy farby na ściany, o gosz... Mój był już 3 raz w castoramie, ja pierwszy, a i tak wg mnie marudziliśmy strasznie. Wreszcie jednak podjęliśmy decyzje! hurra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój jest czasami śmieszny.Zastanawialiśmy się nad kupnem komputera.Oczywiście spytał się mnie czy może kupić,jak byliśmy w sklepie kazał mi wybierać,który mi się podoba wizualnie itp..Którejś pięknej niedzieli pojechał sam do Media Markt 'pooglądać' i co?,wrócił z komputerem.Ja oczywiście byłam b.zdziwiona,jak to,kupiłeś komputer? No przecież mi pozwoliłaś.Taki śmieszny jest mój mąż.Albo w tamtym roku zastanawialiśmy się nad wycieczką.Ja jak zwykle nie mogłam podjąć decyzji.A mój mężulek wszedł do biura podróż i po 10 minutach wyszedł z rezerwacją.Ja się go pytam,czemu to miejsce,na to on: bo tylko w tej miejscowości było jeszcze miejsce.Dobrze,że się o to nie kłócimy,bo mąż zawsze podejmuje właściwe decyzje (z moimi to gorzej) Ale nieraz jest w domu zabawnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda, powodzenia i trzymamy ksiuki!!! :) Miejsca w tabelce jest dość! zmieścisz się i ty i inne dziewczyny, co nie Ania!?? Dziubassku, wszystkiego najlepszego w dniu imieninek! 🌻 A wiecie co? tak sobie myślałam, że już niedługo trzeba będzie zrobić trzecią tabelkę! bo już w czerwcu rodzi demiluna, potem następne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaaaaa to dzisiaj Dziubassek ma imieniny i się psiocha nic nie odzywa wszystkiego naj naj naj naj🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helołłłłłł:-) ale się rozpisały;-P Wiolu dla mnie Inka albo jakieś capucino please🌼 Basiunia ja też cała chodzę w skowronkach, ale wiesz cholernie się boje.... Fisia dzisiaj serwuje bułeczki z sałatą, pomidorem i ogórkiem. Nie mogę jeść wędliny bleeeeeeeeee a ser z dżemem już mi się znudził..:-) Validos wychłostamy Go wszystkie:-) dopiero mu się odechce;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idę na spacer - taka piękna pogoda :) potem kupie coś jeszcez małej, a potem biorę sie za sprzątanie, taki mam plan :) fisia - fajne filmiki - dzienks :) uwielbiam dzieci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,tak sobie popatrzyłam na tabelkę i niestety jestem już w środku,niedługo będę u góry razem z dziubasskiem (nie to,że Jej nie lubię czy coś takiego ha,ha) ale wolę spaść na dół tabelki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fisia A co Ty nam wysyłasz,bo ja nic nie dostałam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×