Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Tu relacja na żywo ze spotkania :) Titek już jest po badaniu dostała tabsy. Następna wizyta a co za tym idzie i spotkanko za tydzień :D:D:D Zrobiłyśmy zakupy i Titek była taka kochana ze nawet nosiła za mnie zakupy 😘 Idziemy na herbatkę. Która chętna?? Miłego popołudnia Kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania, ja się pisze na herbatkę, ale taką śmiesznie słabą poprosze :) ja serwuję ciasteczka z truskawkami - pieką się w piekarniku, kto chce? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laski, zostawiam Wam po dwa ciasteczka i zmykam, bo zaraz idziemy do znajomych :) Pa! MIłego wieczorku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Titek:) hmmm tableki :) na pewno zadziałaja:) dziewczynki bawcie sie dobrze:) a my sie z malenstwem rozpieszczam:) bagietka z ziolami, pieczareczki i serek zółty i to zapiekane:) dziewczynki mam pytanie czy Wasze brzuszki tez sa wieksze wieczorem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania pocieraj Titusia brzuszkiem niech się zarazi ciążą:-) bądźcie grzeczne i po herbatce do domu:-) ja juz po kolacji i kąpieli, kładę się do łózia. spokojnej nocki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, jakie wy płodne jesteście w pisaniu :) :) :) Czytam i czytam i noc mnie zastała :) Idę spać, po basenie jestem zmasakrowana. Dziś pływaliśmy z płetwami, hi hi... Ale mam ochotę na przytulanie, ach ... Ciekawe co pan na to :P :P :P Dobranoc, słodkich snów ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dafi, fisia - dzięki za mailiki :) Super Dopiero odebrałam, bo mąż mi neta wyłączył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helloł Dziewoje! ja już dotarłam do domku... zjadłam co nieco i idę zaraz lulu. no dziś usg zrobione, tabsy też zapodane... za tydzień kolejna wizyta na monitorowanie niesfornych jajeczek! :) aż sie boję... pragnę dzidzi, ale wewnętrznie lekkie oglupienie... dziś jadąc pociągiem do domku po spotkanku z Anusią przypomniał mie się tekst o naszych dzidziusiach, które tak patrzą na nas z góry i wybierają sobie moment i nas... i po przeczytaniu ulotki Clomidu chyba mam jakieś omamy,że nie jedno sie na mnie tam z góry gapiło :D :D :D A z nasza Andzią fajnie bylo jak zresztą zawsze! i dodam że ma suuuuper mamcię! ugadałyśmy się ho ho!! Anuś ❤️ rzeczywiście prawy alt!!!!!!!!! ale ze mnie duuuupa!!!! hihihiiih Lecę a czytnę Was chyba jutro bo dziś już chyba nie dam rady... Caluję all!!!!!! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie moglam zostawic koresponencji na jutro! musialam Was poczytac i jak zwykle na dobranoc... Dafodilek ja tez pije siki weroniki czytaj slaba herbate! w pracy sie ze mnie smieja i mowia ze poprawnego czaja nie potrafie robic, bo oni tutaj to takie mocne pija, ze raz mnie koleznka poczestowala tutejsza herbka i czulam sie jak po mocnej kawie! Fisiu poczte odbiore jurto. Validosku oj oby zadzialaly taby, ale okropne brrr szybko sie rozpuszczaja a smak uuuuuuuuuuu duuupa! Dla meza proponuje zblizone do mojego \'panienskiego\' loze, czyli Madejowe takie z kolcami, polozymy go i cala druzyna tabelkowa tzn staraczki i foczki wielorybki jka to pisza dziewczeta, przejdziemy swoimi nozietami po nim ze kolczaste posmyraja go tu i owdzie! badz twarda babka! nie popuszczaj! mowilas juz M ze my idziemy popatrzec na super gibkich sexy takich wow!!! z pieknym szesciopakiem (czytaj umiesnionym brzuchem) boysow??!!!! powiedz powiedz!!!! a niech ma bestia! :) Madzia i Dziubassku zyczonka imieninowe by zycze Wasze bylo wesole i kolorowe!!!!! Madzia Ty sie starasz ja sie staram, razem damy rade! ostatnio wyszlo tak ze z Cebulka i Validoskiem mialysmy razem zafasolkowac, Cebulcia sie zarzekala, ze ona to chyba ostatnia na dol tabelki spadnie, a mnie cos sie widzi, ze w bambuko mnie zrobily z korzyscia oczywiscie dla nas wszystkich! wiec zielone swiatelko i do dziela!!!! Dziubuss i Madzia u mnie godz.23.08 wiec zyczenia jeszcze dzisiejsze! 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiolcia jak mdli to pewnie ciaza!!!! :p albo efekty spozywania tych ciazowych roznosc jakimi dziewczyny czestowaly od wczorajszego popoludnia! ciastek truskawek ryzu zapiekanek z serem i pieczarkami oraz ziolami i ciuciami! :D :D :D :D ok uciekam bo cala strone zapisze! kolorowych snow! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry śpioszki ide do przedszkola i po swieże bułeczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello! kurcze cos mnie podbrzusze pobolewa buu i juz mam zły humor, tak ogólnie to wpadłam was troche załamac, wczoraj zadzwonila do mnie tesciowa i nakazala kategorycznie zrezygnowac z komputera bo u nich juz 2 przypadki były w szpitalu ze dziecko albo matka zmarli od zatoru , który( jak powiedzieli lekarze ) spowodowało promieniowanie komputera , a jesli juz trzeba skorzystac to koniecznie klasc cos grubego na brzuszek ....wierzyc , nie wierzyć, ja raczej sceptycznie do tego podchodze ale zawsze lepiej zapobiegac niz leczyc:) co Wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi37 jesli CRL oznacza długość to dosc spore , bo lekarz mi nie chcial powiedziec ile ma mm, nie wiem dlaczego , sama sie doczytalam na wydruku, na tym wydruku było również napisane ze to 8 tydzien ,4 dzien wiec chyba prawidłowo mierzy. Tak ogólnie to co mnie zdziwilo ze lekarz jak do tej pory nie dal mi zadnych skierowań na badania typu , morfologia, mocz , cytomegalia , rózyczka , Wy juz miałyscie robione?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Kołderka ja mialam kiedy poszłam i byłam wtedy w 6 tygodniu.....Badania powinnaś zrobić. Teraz idę we wtorek z wynikami a dzisiaj mi się zaczął właśnie 3 isiać ciąży..; Jutro mam wesele......;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście nie swoje...;) Moja siostra wychodzi za mąż......;)I wyjeżadzam dzisiaj bo to daleko.....300 km drogi.....;( Co mi się nie uśmiecha ale kieckę kupiłam....:)Więc można ruszać......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z ranka, ja już w pracy :( Gardło dalej drapie, nie wiem, czy ten antybiotyk mi coś pomoże, bo dostalam taki 3-dniowy, a to chyba za krótko. Jak fajowo, że dziś piąteczek, pogoda zajefajna, więc weekend się świetny zapowiada. A jak u was? Czy wy nigdy nie śpicie dziołchy? Co nie zajżę, to mam ciągle nowe zaległości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie śpiochy nie śpiochy. ja juz nie spie od 2 godzin:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D serwuje bułeczki z serkiem białym i dżemikiem z czarnej porzeczki Kołderko tak naprawde to wszystko jest szkodliwe jakby na to nie patrzec.komputery,lodówki,kuchenki mikrofalowe wsiooooo ma coś co zaszkodzić może. wstawać babeczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Titus tabletki:) mam nadzieje ze zadziałaja jak u mnie o 1 razie byłam w ciazy:):) tego Ci zycze z całych dwóch serduszek:) fisiu wstałam :) mój wrócił o 4 bo poprawiał i drukował prace w pracy i jedzie zaraz na ploter a wieczorem oddaje:) mam nadzieje ze sie niedługo obroni:) hmm narobilas smaka tymi bułeczkami i musze isc do sklepu:) a co do mojeg m to chyba zrozumiał -mam nadzieje :) przeprosił wczorajmalenstwo za nerwy!! nio i mnie:):) cóz ide do sklepu po bułeczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Guten Morgen meine damen :) Fisia czy Ty nie wiesz gdzie polazł z rana Twój mąż? Dopiero wstaliśmy,dzieci zaspały a jego nima :O Kołderko ja pamiętam jak 12 lat temu mi grozili ze jak będę podchodzić do mikroweli to urodzę powykręcane dziecko i co jakoś Michał ma wszystko na miejscu i PROSTE i jak słyszę tego typu przestrogi zwłaszcza od kogoś kto ma typowo geriatryczny sposób myślenia to czasem udaje mi się nie śmiać. Co do CRL to owszem jest długość ale tylko od główki do pupy,ponieważ tak malutkiemu dziecku nie wlicza się nóżek jeszcze,tylko dlatego ze są zgięte. Validos w sklepie a gdzie reszta? Wstawowywać !!!!!!!!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, jecie śniadanie beze mnie ?! Ale pospałam :) Widzę, że za oknem znów piękny dzień. Super. Dziewczyny zostaje od niedzieli do wtorku wieczorem sama w domku, bu... Mój M jedzie w delegację do Wrocławia. Muszę się jakoś zorganizować na te dni, może odwiedzę rodziców? Hm... Widzę, że serwujecie świeże bułeczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień doberek:-) Nadia odstawiona do przedszkola, ja już po śniadaniu, mogę Wam na deserek arbuza pokroić bo kanapki juz zjadłam:-) zmykam do robotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry!! jak nastroje? ja w pracy gniję i już mam dosyć a jeszcze 6 godzin..... ble moja fasolinka coraz większa, w środę idziemy pooglądać maluszka:) ❤️ 🌼dziewczynki miłego dnia!!!🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bolerko-jedź z nim :)we Wrocku jest fajnie Moze się skrzykniemy w jakimś większym gronie na ....LODY..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień doberek :) Ja już odwiozłam dziewczyny do szkoły i mam chwilę laby bo moja Mała je śniadanko. Czuję się trochę lepiej niż wczoraj ale do doskonałości to jeszcze daleko... Dziewczyny ja w tej ciąży to taka rozdrażniona jestem że normalnie najmniejsze głupstwo wyprowadza mnie z równowagi :( masakra Chyba zaraz jeszcze dośpię sobie z leksza bo oczka się kleją 😴 Miłego dzionka dziewuszki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu idź za radą cebulki:D Jak Cię ktoś wkurzy należy -otworzyć szeroko oczy -zamknąć usta -wyciągnąć prawą rękę, -zgiąć delikatnie w łokciu -zacisnąć pięść i powoli prostować środkowy palec Dla tych co mają problemy z wyobraźnią-wygląda to mniej więcej tak : http://images31.fotosik.pl/270/5c3361d94fb50517.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ładnie Koug:-) :-):-) czego Ty uczysz dziewczyn?!:-):-):-) ale fakt faktem jak ktoś mnie wkurzy to czasem mi sie wymsknie co nie co:-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje się Koug te chamy co ostatnio u Ciebie prąd wyłączyli teraz u mnie sie zjawili.od 9.00 do teraz nie miałam prądu:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co za SKANDAL!!! dopiero wstalam:O jak to mozliwe i to obudzil mnie telefon, masakra... teraz musze sie doprowadzic do porzadku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×