Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

DZIEń DOBEREK 🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼KOUG🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼 serdeczne życzonka moc uśmiechu samych słonecznych dni spełnienia marzeń tych małych i tych ogromnych !!!STO LAT STO LAT ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼FISIUNIA 🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 ❤️Z okazji imienin życzę Ci, aby jedynymi łzami, które pojawią się w Twoich oczach były kryształowe łzy szczęścia, aby radosnego uśmiechu na Twej twarzy nie zakryły ciężkie chmury smutku, aby płatki róż wyścielały drogę Twego przeznaczenia, a szczęście, zdrowie, radość i miłość były przeznaczeniem Twych dni.... wracaj do nas szybko KOCHANA❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkiego naj naj najlepsieszego!!!!!!!!!! ... KOUG ... nasza kochana, najcudowniejsza KOUG ;) buziaczki!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek :) Ja znowu z wiruskiem siedzę, więc tylko na chwilkę wpadłam :( Przede wszystkim KOUG ❤️ Najserdeczniejsze życzenia Ci składam, duuużo zdrowia, samych radości w życiu, pociechy ze wszystkich swych pociech, by mąż zawsze Cię rozpieszczał, bo na to zasługujesz no i szczęśliwego rozwiązania, pięknej zdrowej dzidzi :) a to bukiet kwiatów odemnie i mojej rodzinki 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 FISIU kochana Tobie zokazji imieninek składam równie szczere życzenia, duuuużo zdrówka, by ciąża przebiegała spokojnie aż do cudownego, szybkiego porodu, być w życiu zaznała wiele szczęścia obserwując jak Twe dzieci rosną i zmieniają się, by mąż spełniał wszystkie Twe zachcianki (nie tylko w ciąży) i by wszystkie twe marzenia mogły się spełnić. Wracaj do nas szybko. No i bukiecik dla Ciebie 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Trzymajcie się Kochane ja walczę z wirusem... jedyne o czym marzę to spanko w łóziu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!!!! koug --- i ja składam serdeczne życzenia!!! przede wszystkim spelnienia marzeń i dużo radości w życiu!!! cebulko --- daj znac jak wizyta u ginka, ja ide w ten piatek, lece robic obiadek, ale mi sie nie chce buuu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Witam po dłuższej nieobecności! KOUG, FISIU** Caaaaaaaaaaaaaaaałuje i śle życzenia 😘 Ja melduje, ze jeszcze jestem w dwupaku a do terminu porodu zostały 33 dni :) to już 36 tc. (prawie połowa), więc wszystkiego można się już spodziewać :) Jestem już w większości spakowana na tą okoliczność, wózek i łóżeczko już są, różne drobne gadżety również. Zostało jeszcze tylko parę drobiazgów i dzięki temu mogę czuć się spokojniej zwłaszcza, że dzisiaj w nocy śniło mi się, ze urodziłam córeczkę - to będzie chłopiec w takim razie :D Ojjjjjj chciała bym już być mamusią w pełni :) Pozdrawiam i przepraszam za tak wielką absencję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to Fisiaczek ma imieniny? myslalam ze obchodzi je w moje urodziny! oszesz! ale gapa!!!! FISIA!!!! ❤️ podlizno Ty wstretna! z wieeeelkim zalem ubolewam, ze dzis sobie dla Ciebie na topiku nie pospiewam! :( ucieklas przed nami do szpitala bez bamboszy i z usmiechem jak trala la* caly oddzial swym niebiansko-piekielnym charakterkiem ujarzmilas a miedzy nami tesknote ogromna wpuscilas 😭 Wracaj wiec babo do nas najszybciej jak tylko mozesz relacje ze szpitala rozpiszesz i opowiesz mnostwo kwiatow serc i buziow od nas dostaniesz jak bedziesz grzeczna i juz na okraglo z nami zostaniesz! 🌻 🌻 🌻 kwiat] 🌻 🌻 kwiat] 🌻 🌻 wolne tlumaczenie: *(usmiech na widok tych \'teges\' znaczy fajnych doktorkow) :D :D :D :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisia ooooszesz! nie wyszly mi dla Ciebie lodne kfjotki! przepraszam! Anus walcz dzielnie z wirusem! aaaa chcialam sie Was zapytac tam w kraju... nadal pocztowcy strajkuja???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystko z Dzidzią ok, widziałam serduszko :-) mam dalej dużo wypoczywać. Tak się cieszę, lekarz dwa razy pytał się mnie czy widzę serdunio, bo ja tak jednym okiem ze strachu patrzyłam. Fisiuniu kochana wszystkiego naj z okazji imieninek, byś już nigdy nie chorowała, nie gorączkowała i dobrze nam sie chowała:-) i wracaj tu z jakimiś trunkami:-) coś Ci za dobrze w tym szpitalu, czy ty aby nie jesteś w Leśnej Górze???:-) :-) :-) buziaczki dla Dzidzi👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisiu słonko wszystkiego naj naj:) zdrówka dla Ciebie i malenstwa:) Cebulko piekne wiesci:) nic tylko sie cieszyc:) wypoczywaj wiec:) i dbajcie o siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisia,Koug najlepsze życzenia dla Was. Chciałam się Wam trochę wyżalić.Ciągle mi się knoci z tymi cyklami ostatnio.Pisałam Wam o tym okresie 14 dniowym,później kilka dni nic,znowu leciutkie plamienie,znowu 3 dni spokoju, 3 dni temu brązowe plamienie a wczoraj po stosunku krew.Myślałam,że zaczyna mi się okres ale leciało przez minutę i od tej pory nie leci mi zupełnie nic.Wszystko to takie dziwne,sama nie wiem co mam robić (dziś 26 dcyklu.Na razie czekam na prawdziwy okres,nic mnie nie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roburku, martwi mnie ten opis. Nie wiem co napisać... Koniecznie zasięgnij konsultacji może jeszcze u innego lekarza. Wiesz, świeże oko wiele widzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej ja nadal w dwupaku. Jutro zaczynam 40 tydzień. Narazie nic się nie dzieje. Ciekawe co u Sylwii, może już tuli swoje maleństwo. Koug Fisia wszystkiego naj naj...... Fisiuniu wracaj do zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cebus co za wspaniale wiesci! tylko gratulowac udanej dzidzi!!!! hurra!!!! Bolerka no staram sie pisac po swojemu a czy mi to wychodzi to trudno powiedziec nie mnie to oceniac... ok dobranoc moje Paczusie z marmoladka! baaaaa z najpiekniejszym 'nadzieniem' ! aaaaaaa musze sie Wam czyms pochwalic!!! Zwlaszcza mojej kochniutkiej Sasiadeczce! dostalam w polskim sklepie ogoraski, kupilam przyprawe i garnek i robie swojej roboty OGORKI MASOLNE! hurra!!!!!!!!!!!!!! normalnie za dwa dni zjem je wszystkie a bedzie ze 3kilo! :p to ja przyjezdzasz Ty moj wirusku na ogoraska?! :) ❤️ czyzby pierwsze zachcianki!!! :D :D :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze raz wszystkim pięknie dziękuję za życzonka :) Tituś Ty się spiesz z tymi ogóraskami bo ponoć ciężarówkom ogórki nie wychodzą :D !!! Mi w tym roku ktoś będzie musiał pomóc bo nie ma bata i nie zrobię ani jednego ogórka.Kiedyś się śmiałam z tego że to głupi przesąd bo ogórki się robi zawsze tak samo....dopóki nie wywaliłam 2 garnków małosolnych i 60 słoików ogórków na zimę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pobudka!!! :) wstawać śpiochy :) idę dziś na szkolenie a od jutra mam 3dni urlopu, wiec... wczoraj taj jakby piątek w pracy miałam :) tak się cieszę, że trochę odpocznę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie mogę się już doczekać aż się Demiluna i Sylwia rozpakują :) a jeszcze bardziej nie mogę doczekać się września! kurcze, czemu ta ciąża tak długo trwa:( już by mogła się skończyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny witajce ja w coraz lepszym nastroju (już nie płacze non stop).....martwi mnie tylko to że lekarka jak byłam u niej w czwartek to powiedziała ze za 2 - 3 dni powinnam dostać @ a tu już wtorek @ brak cycki bolą jak bolały tylko mdłości się dokładają....zaczynam dopuszczać do świadomosći że \"może jednak moja fasolka gdzieś sie schowała\"?.....na wizyte mam iść dopiero w piątek jednak jak do czwartku popołudnia nie bedzie @ to zadzwonie do niej i zapytam sie czy przyjmie mnie prywatnie bo tam ma aparat do USG....sama już nie wiem.....Czytałam na necie odnoście bety HCg i to strasznie idywidualna sprawa...może spadać po poronieniu a może utrzymywać sie przez parę tygodni...wiec sądze ze jedyne najlepsze rozwiązanie to bedzie USG......wybaczcie mi...ze zadręczam Was.....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiuniu ja wierze ze Twoja fasoleczka ma sie dobrze tylko jest wstydliwa:) w piatek na pewno juz sie nie ukryje:) a ja wstałam -jem sniadanko:) i jade do kolezanki:) Koug:) nio to ja sie tez za ogórki nie biore:) zostawie to babci:) Titus nie wiem czy juz Ci te ogóreczki wyjdą:):):):) ja mam nadzieje ze OKAZE SIE ZE MASZ DWIE KRESECZKI A OGÓRKI SA DO BANI:) wiesz nie zebym chciała zeby sie nie udały:) ale czekam na Twoje testowanko:) Dafodilek:) nie ma jak to potrolić troszke:) sobie!! Ty wrzesnia a ja grudnia wyczekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEń DOBEREK Demi widać że Twemu maleństwu nie spieszy sie na ten świat dobrze mu u mamusi w brzuszko ;-);-)dziś nic a jutro już możesz być po wszystkim życze szybkiego i bez stresowego porodu dafodilek na wszystko jest odpowiedni czas ,a do wrzesnia to już z górki już nie długo będziesz tulić do serduszka swe upragnione dzieciątko dziewczyny co z naszą FISIA ?jak się czuje pozdrówcie ją ode mnie Anuś wracaj do zdrówka kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień doberek :) Ja walczę dzielnie choć czasami mam wrażenie, że to nierówna walka :( Basiunia trzymaj się Skarbie. Mam wielką nadzieję, że jesteś w ciąży a Toja Fasolinka pokaże się tym razem w pełnej okazałości a najlepiej już z mocno bijącym serduszkiem :) Z betą to faktycznie jest tak że nawet po poronieniu może utrzymywać się na wysokim poziomie ale z tego co się orientuję to już wtedy nie przyrasta prawidłowo czyli ok 70% co 2-3 dni. Dlatego trzeba ją przynajmniej raz powtórzyć. Ale na pewno masz rację, że USG pokaże wszystko jak na dłoni. i trzymam mocno kciuki za Ciebie. Titek jasne że wpadnę na ogóreczka :) Tylko jak już bez wirusa zostanę bo nie darowałabym sobie gdym Cię teraz w tak ważnym okresie zaraziła. Tak więc zostaw mi jednego lub dwa ogóraski :) ja jadę dziś do szpitala a właściwie chyba szpitalnej przychodni zanieść list od mojej ginki by mnie umówili na wizytę a potem pojadę umówić USG u mojej ginki mam nadzieję, że na 3 lipca będą jeszcze godziny wolne. No to trzmajcie się Kochane, te co do rozpakowania niech no się już rozpakują bo Dzidzie chcemy zobaczyć, te co do zafasolkowania niech fasolkują a ciężarówki niech odpoczywają i rozpieszczaja się do granic możliwości :) Buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiunia wcale się nie dziwie że masz taki a nie inny nastruj naj gorsza jest ta nie pewność ,ale zobaczysz wszystko bedzie dobrze trzymam kciuki za Ciebie i Twa fosoleczkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry Paniom:-) ja dzisiaj zrobiłam wolne mojej Córce i razem leniuchujemy, a co! Basiunia jeszcze nic straconego, a nuż Dzidzia pokaże się na usg. trzymam kciuki:-) Aniu bidulko znowu dopadło Cie paskudztwo, chyba ci tamten klimat coś nie pasuje. Bierz Titka i wracajcie do kraju:-) kuruj się, ja walcze z mdłościami ale to też walka z wiatrakami. Wczoraj wieczorem stałam juz nad muszlą ale jakoś przeszło:-) a jak nasz Fisia?? wyszła już czy baluje jeszcze w Lesnej Górze?;-) Demi oj jak ja Ci zazdroszcze, że to juz finisz ciąży:-) powodzenia:-) Uciekam z małą na spacer , miłego dzionka lasencje:-) Bolerko zaraz wyslę ci bocki:-) Wiola a jak tam twoje bóle głowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiunia, trzymam kciuki! nie wiem co więcej powiedzieć... chyba tylko tyle,ze trzeba mieć nadzieję. jutro idę do ginekologa, ciesze się, bo mam parę pytań, zobaczymy, co mi odpowie. ciekawe czy zrobi mi USG. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! no coz o tych ogorkach to rzeczywiscie zapomnialam... ale ja slyszalam ze nie wolno wkladac nie jak sie jest w ciazy tylko jak ma sie @... u nas tak gadali, zawsze mama pytala sie czy czasem nie mam, bo jej przetwotry popsuje... no a jesli to prawda jak mowi Koug to i tak nie mam sie czego obawiac, bo moj maz je plukal, ja tylko zrobilam solanke i razem wsypalismy przyprawy (z torebki), wiec wszystko bylo sterylne od moich raczek! minely dwa dni od kiszenia, zjadlam juz jednego ogoracha jeszcze nie sa gotowe, ale za 2dni powinny byc mniam mniam, a z tego apetytu na nie i tak mi dzisiaj smakowaly! :p Anus mi sie cos zdaje ze zanim TY mnie odwiedzisz to ja juz druga ture ogorachow bede kisila! :D :D :D trzymaj sie i nie poddawaj wirusowi! a kysz!!! Validku teraz mysle tak, jak wyjda dwie kreseczki to chyba nie uwierze! stawiam na niespodzialnke... Basiunia sluchaj ja Ci zycze portretu dzidzi na usg, i wcale nam tu nie marudzisz, i jak @ nie przyjdzie lec do ginka prywatnie, juz tu niedawno napisalam madre slowa... ze pieniadze sa niczym, jak szuka sie prawdy i buduje nadzieje, wiec do dziela! A tak poza tym jestem wielce wk...iona! 😠 Maz mi chcial zrobic niespodzianke i kupil perfumy... ktorych nie znosze! bylam tak wsciekla na niego, ze musialam mu to powiedziec! on zreszta tez mi kreci nosem jak nie trafie w jego gust... a najsmiejszniejsze, ze kiedys stalismy przed tymi perfumami, wybral je i podal mi do testowania, (jemu sie podobaly) a ja mu wtedy odpowiedzialam, ze sa ochydne! i dla mnie za ciezkie! wyrzygalam mu, zeby zaczal uczyc sie mnie sluchac, do diaska! a nie jednym uchem wpuszcza a drugim wypuszcza! ja zawsze jak jestesmy na zakupach chodze za nim i go obserwuje co dotyka i czemu sie przyglada a pozniej mu ta rzecz kupuje...a on takiego babola odwalil ze poezja! perfumy o ktorych mowa to Chanel N\'5 za 35ml zaplacil 50euro (KTORAS Z WAS JE LUBI?) i kurde w duupe jeza na nic! beda staly i sie kurzyly, baaa jestem nawet tak wsciekla ze je schowam do szafy na najwyzsza polke co by ich z oczu zdjac!!!! bylam w sklepie i mi ich nie wymienia, mimo ze skrzetnie pokleilam folijke... i do tego M powiedzial ze juz nigdy mi nic nie kupi! :( 😠 a kij mu w oko!!!!!!!!!! 😠 chyba dzis dojdzie w domu do przemocy! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Titus:) mój ma to samo:) cos sobie uwidzi i mnie nie słucha:) kiedys kupił mi portwel taki wielki ze masakra a ja mówiłam ze chce duzy a nie wielki:) nio i rozczarownie bo dał kupe kasy a paragon wywalił bo myslał ze to wydruk z terminala !!! na szczescie ja załatwiłam wymiane:) ale przezyłam to tez:) wiec nie stresuj sie moze uda Ci sie sprzedac:) dzis moje \"dziecko\" wraca:) o 12 w nocy wiec bede miała co robic:) nio a mnie kiero wkurwił!!! powiedział ze mam 3 dni na dostarczenie L4 a ja dopiero jutro ide wieczorem do lekarza! a L4 juz czeka na mnie od poniedziałku!! ja do niego ze ma 7 dni i niech mnie nie wkur......a on do kolegów ze po 3 dniach moze dac dyscyplinarke! jaki matoł niedouczony! bakał cos jeszcze o firmowym telefonie ! wiec mu walne na biurko i powiem ze prywatnego nie musze od niego odbierac!!!!! wyszło co to za człowiek!!!!! dziewczynki jutro mam wyniki badań prosze o kuciasy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cebuluś moja głowa boli ..ale tak jak teraz boli to już sie przyzwyczaiłam do tego bólu ale kilka dni temu było strasznie ...dziękuje kochana ze pytasz :_):-):-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×