Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

a wiidzisz zamowilam sobie u Koug eliksirek na dziewczynke no i przesylka doszla ale narazie lezy hehe nie wypoilam(oj jaka ja glupia bylam) ale teraz na 100% go zagulam moze pomoze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio i mamy na co pracowac przez 35 lat!!!!!!!!!! mamy kredyt lepiej nie pytajcie:) sama rata ok 2500 zł :( ale zóc damy rade sprzedam męża:) wysłałam zdjecia z fluidkami:) łapac prosze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bol jajnika
prtepraszam ze sie wtracam ale moze ktos tu mi odpowie:) mam pytanko czy bol jajnika moze byc objawem ciazy?? nigdy jajniki mnie nie bolaly a od kilku dni pobolewa mnie najczesciej prawy z gory dziekuje i przepraszam za wtracenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może to owulacja, mnie też nie bolały przez długi, długi czas, teraz zawsze wiem kiedy jajeczkuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POPROSTU MAM TAKIEGO DOŁA PRZEZ SAMOPOCZUCIE, ŻE DO NICZEGO SIĘ NIE NADAJĘ! :( dla Was kochane, idę spać bo głowa mnie boli, brzuch i mam takie nudności, że kino!!! tylko dlaczego wieczorem a nie ranem??? u mnie zawsze wszystko na odwrót!!! kissssss!!!!🌼 ❤️ pa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) to znowu ja:) codziennie Was podczytuje i wiecie co? Normalnie sie za Wami stesknilam:* Validosku dziekuje za maila:) tak sobie od razu pomyslalam,ze w 6 miesiacu mialam podobny brzuszek do Twojego...i az dziwne,ze Jas byl takich rozmiarow. Titus zapraszam do mnie Kochana:) nad moja chatka ciagle lataja bociany:D az mama sie smieje,ze pewnie cos z tego bedzie:D Dziubassku:>:> lipiec jest nasz:D uszy do gory:) mam nadzieje,ze bole juz ustapily.. Basiunia mam nadzieje,ze jednak wszystko jest dobrze.. moze zrob sobie bete..a moze Twoj lekarz jest taki jak moj poprzedni? Boze...doskonale wiem przez co teraz przechodzisz..:(:(:( 3maj się.. bylam wczoraj u lekarza..siedzialam w gabinecie godzine..zrobil mi posiew, cytologie,usg piersi i tarczycy,pobral krew na jakies ANA i jeszcze zrobil normalne usg i wykluczyl,ze mam dwurozna macice jak to stwierdzila jedna lekarka ...zostawilam 340zl..wyniki za tydzien..Kazal mi brac bromergon od 5 do 13 dnia cyklu i duphaston od 16 do 25 dc. Mojemu przepisal biosteron na wzmocnienie zolnierzykow i kazal odstawic papierosy na czas starania..Dal mi jeszcze namiary na klinike gdzie robia badania genetyczne i szczegolowe badanie nasienia, ktore kosztuje ok 500zl..ale narazie powiewdzial,zeby tego nie robic i zaryzykowac. Powiedzial jeszcze,ze po 30tc czeka mnie siedzenie w szpitalu nawet 2 razy dziennie, zastrzyki, ktore maja przygotowac dzidzie na ewentualne wczesniejsze wyjscie i pod koniec lezenie plackiem...na wszystko sie zgodze, byle by tylko dalo pozadany efekt..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validosku 🌻 gratuluje kredyciocha!!!!! ja w tym samym temacie tkwie od przeszlo 2lat... ale kredyt zaciagniety tutaj, wiem przez co przeszlas...przez co oboje przeszliscie! tutaj sito mielismy niezle, no coz irlandczykamito my nie jestesmy i stad te wieksze problemy... powiadasz 2500! o matko to na polskie warunki spora kwota pieniedzy... nie wiem czy bym sie tego podjela, no chyba ze mialabym jak i ja jak i moj M dobra posadke no to ok. U mnie rata poszla do gory i tez ubombani jestesmy na 35lat no teraz na 33... a rata... coz to juz inna sprawa, inne zarobki i inne zycie... Zycze Wam powodzeniaw splacaniu hihihi bo to nielada wyczyn! zreszta na tym nigdy sie nie straci... i gratuluje decyzji. Malwina ja lubie e.gray\'a z limonka albo zwykla cytrynka z dodatkiem swiezego listka miety...pychotka! Dziubuss ja eliksir Koug tez wypilam, ale nie pamietam dokladnie kiedy, musze sprawdzic w postach... ach ten nasz topikowy kofany pamietnik ... nie ma to jak poczatki sklerozy przed 30tka! :D :D :D :D i zobaczymy juz w nastepny weekend bedziemy wiedziec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majus ❤️ kofaniutka! dobrze ze nasz czytasz i piszesz! a do Zakopca nie zdziw sie jak pieknego dnia zapukam Ci do drzwi! z soprajzem na rekach! pewnie Ty mnie tez zaskoczysz! :D :D :D nigdy tam nie bylam, ale do tego czasu mysle ze sama to Ci ja nie bede i jakies urwisiatko juz ze mna bedzie i z Toba cos czuje ze teeeeeeez!!!! :) Widze ze trafilas do dobrego ginka... wiesz pieniadze sa niczym jak odnajdujesz prawde i budujesz nadzieje. Ciesze sie ze zostalas fachowo przyjeta a fasolinke to Ci najszczerzej jak tylko sie da caaaaaaalym serduchem zycze! komu jak komu ale Tobie to i nawet trojpak wroze! :D :D :D :D :D A Validoska zdjecia, coz ide sprawdzic jeszcze raz bo przed poludniem nie mialam ich na skrzynce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tituś:> lekarz powiedzial,ze ciaza mnoga po takiej dawce leko jest niewykluczona:D ale mi w zupelnosci wystarczy jedno, byle by zdrowe bylo:) nawet nie chce znac plci, bo bede szalec z ubrankami a po co mam zapeszac czy cos. Chce miec prawdziwa kinderniespodzianke:D No zobaczymy czy nasze maluchy beda sie razem bawic podczas gdy my bedziemy plotkowac na calego:>:D w kazdym razie czekam na Ciebie:D ja narazie nie wybieram sie stad nigdzie, wiec kiedys do mnie trafisz:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validus Dziekuje za zdjecia!! dzidza tak ajuz duza!!! a jak ja zobaczylam to tak sie do monitora jaralam (czytaj usmiechalam) ze pozezja!!!!! i Ty jak ladniusio wyszlas!!! ten pepinio! o jak slodko!!! ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ A to dla dzidzi!!!!! Banitka trzymaj sie malenka! ja tez tak mialam rano nic a na wieczor ciagnelo i mdlilo, grunt ze abazurkow nie trzaskalam! :p a moze i niedobrze bo by mi moze pomogly a tak sie meczylam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majus no z tymi lekami to tak jak u mnie... a co do Twojej lokalizacji to i po ciemku trafie! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Titus specjalnie dla Ciebie oswietle caly domek:D:D hihi:D z pewnoscia trafisz:D a tak w ogole to moglabys juz testowac, bo normalnie doczekac sie juz nie moge:>:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majus no nie moge wczesniej jak w czwartek popoludniu bo mina wtedy rowne 2tyg od zastrzyku, owulka byla pt-sob no to zrobie tescik w niedziele... jeszcze 7dzionkow! i zobaczymy czy Ciotka zostaniesz! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj zostane Titus:):):) zobaczysz,ze sie udalo i tescik bedzie tylko formalnoscia!!:) Juz widze jak na topicu posypia sie gratulacje dla Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj fajnie by bylo Majus... ale wiesz wole myslec pozytywnie ale nie za pozytywnie bo pozniej lekka zmykla zrobila by swoje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok lece cos zjesc przed snem i wio do lozia! 🖐️ Majenko! do napisania. dobrej nocy zycze! i niech ktoras tu przyjdzie i zgasi te swiatlo! :p :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok lece cos zjesc przed snem i wio do lozia! 🖐️ Majenko! do napisania. dobrej nocy zycze! i niech ktoras tu przyjdzie i zgasi te swiatlo! :p :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helol:D oj chyba swiatlo palilo sie cala noc:P wyszlam przed chwila na taras i co widze? boclanka:D:D normalnie sie uwziely:D oby tylko faktycznie przyniosly malutkie zawiniatko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majek:) na pewno niedługo niedługo słoneczko:)ale mnie pocieszyłas w 6 miesiacu:) ja mam pocz 4:) alebede wielka:) hahahaha banitko to wcale nie dziwne mdłosci wieczorem a nie rano ja tez tak miałam!! mam nadzieje ze wszystkie dolegliwosci szybko miną:) Basiuniu faktycznie moze pójdziesz na bete? to najpewniejsze badanie!!! titus nio to testujemy w czwarek:) obiecuje raniutko wstac z Toba:) i testowac Dziubasku pij ten eliksirek póki mozesz:) bo za niedługo zadnego drineczka nie wypijesz:) my juz po sniadanku:) miał byc serek biały a były grzaneczki z dzemem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej Validosku a w którym banku się tak zadłużyliście..... My się zadłużyliśmy w Polbanku na 30 lat i spałacamy na razie 1800 ale po podpisaniu księgi czyli za jakieś parę miesięcy 1400 może 1500.... Hmm ciężko będzie.... Ale cóż.....niedługo może za jakieś dwa tygodnie będziemy dopieszczać nasze m...;) Będziemy mieli przypływ gotóweczki :)więc już się cieszę na samą myśl bo mieszkanko nowe ale jeszcze troszkę mu brakuje.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To pewnie macie duże dochody aby sobie poradzić 2500 to kupę kasy...my na razie sobie radzimy z ratą 1800.....ale zdierstwo z tych banków.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jetseś z Krakowa to tam też kupę kasy kosztują mieszkania...a masie domek czy mieszkanko w bloku?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jej to my bedziemy splacac 1200 a ja placze ze to duzo.. coz, ale wy to chyba na dom taka kreche wzieliscie. My na mieszkanie, a krecha jest w MBanku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwinko kredyt w eurobanku:) a po wpisaniu ksieg bedziemy miec 2100 raty cóz kosmiczie duzo ale wynajem 3 pokoji kosztuje 1500 + opłaty wiec wielkiej róznicy nie ma a jest nasze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł girsl:-) Titus nie ma innej opcji jak dwie kreseczki :-) trzymam kciuki Maleńka🌼 a czy to będą bliźnieta czy trojaczki, co za róznica?:-) tylko cycorków moze ci zabraknąc do karmienia:-) :-) Validos oj wiem coś na temat kredytów, na szczęście za mieszkanie juz spłacilismy, ale bierzemy teraz na dom. Nawet nie chce mysleć jaka będzie to rata. ja wczoraj przeleżałam pół dnia, troche na spacerku byłam a potem miałam seans filmowy \" opowiesci z Narnii\" piękna bajka, polecam:-) uciekam Maleńkie do Teściów na obiadek, życzę Wam miłej i spokojnej niedzielki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka Majus przepraszam,ze cie zawiodlam i nic nie wyszlo:( ale mam nadzieje,ze sie na mnie nie patrzysz i dzialasz... jakos mam dola kurcze czemu to takie ciezkie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×