Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Schering ja miałam zupełnie sucho żadnego śluzu, więc tym się nie sugeruj, piersi też mnie nie bolały......miałam tylko takie dziwne uczucie ciężkości w dole brzucha 4 dni przed spodziewaną miesiączką...... Nawet zawrotów głowy nie miałam, mdłości, więc głowa do góry.... A teraz jestem w 17 tygodniu ciąży.....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tutaj wszystkie zapewniały na forum, że musi być śluz, ja suchutko....więc nie wiedziałam o co chodzi.....ale coś czułam;) Wszędzie na jakie forum nie weszłam z ciekawości wyszukiwałam tematów o tym.....byłam zdezorientowana bo jednocześnie czułam, że coś jest nie tak....a tu 0 objawów..... I dopiero dzień przed @ zrobiłam test, który mnie ni mylił i zostałam uwieńczona 2 kreseczkami, tak więc każdy organizm jest inny, nie należy się sugerować i brać wszystkiego do siebie, bo różne czynniki mogą stanowić o tym, że zachodzimy w ciążę właśnie teraz a nie np. za pół roku....;) Mi np. Pani dr powiedziała, że mam policystyczne jajniki i że może być ciężko...., ja się tym nie zlękłam pomyślałam: ja mam to mieć nigdy!!!! I w drugim cyklu starań po wizycie byłam w ciąży, czego i Tobie życzę...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania.K_81 czy była by możliwość skorygowania linku w którym mi wczoraj pomagałaś? Należy zmienić tydzień z 8 na 9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja robię barszczyk taki wigilijny bardzo mi się zachciało taki czosnkowy mniam mniam, tylko uszek nie mam ;( Ale mam pierożki z serem ;) Ciekawe co tam u Sylwii....hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majek bardzo mi przykro...Schering trzymam bardzo mocno kciukasy!!!!!!!!!!!!!!!Koug gratuluję córuni!!!!!!!!!Ja już mam wyniki amniopunkcji-zdrowa dziewczynka!!!!!!Buziaki dla wszystkich!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczornie :) Moj komp postanowił się włączyć, nie wiem czy przechodził ciężkie dni czy co. Zaczynam mysleć, że mój komp to kobieta :P Kurde no -- trzymaj się i melduj od czasu do czasu co u Ciebie. Czekamy z niecierpliwością :) Schering -- trzymam kciuki za piekne dwie kreseczki 😘 Kaśka_n -- zawsze można skorygować, służę pomocą ale jeśli wczoraj zaczęłaś 9 tydz to twój suwaczek jest dobry bo pokazuje, że skończyłaś 8 tydz i dziś masz 2 dzień tygodnia 9 a jak skonczysz tydzien 9 to pokaże Ci 9 tydz 0 dni. Przeanalizuj to i daj znać czy trzeba wprowadzać zmiany :) Koug -- 😘 :) Agi -- lepszych wieści nie można usłyszeć :) Zdrowa córeczka :) Gratuluję. Miłego wieczora dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻NICK .........WiEK...MIEJSCOWOŚĆ..POTOMSTWO....CYKL....OSTAT.@ 🌻Schering.......35.....Wrocław..............................3 cykl....05.04 🌻Basiunia*.......29....śląsk...........Szymon 4 lata..................16.07 🌻Gooosha.......24.....Ballymena.............................7 cykl....20.07 🌻Majek123......23 ....Zakopane.............................1 cykl....22.06 🌻Titowa1........28.....Irlandia...............................5 cykl....22.06 🌻Anucha26......27.....Śląsk..................................2 cykl....20.07 🌻Wiola30........30.....Kuj.-Pom........Angela 7lat.........2 cykl....06.06 🌻Anna6889.......40....Kłodzko......Gosia 18l..Ola 11 l.....5 cykl....21.05 🌻Iwona+..........25....Inowrocław............................1 cykl....17.05 🌻Pszczolka_78...30....warszawskie.................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻NICK .........WiEK...MIEJSCOWOŚĆ..POTOMSTWO....CYKL....OSTAT.@ 🌻Schering.......35.....Wrocław..............................3 cykl....05.04 🌻Basiunia*.......29....śląsk...........Szymon 4 lata..................16.07 🌻Gooosha.......24.....Ballymena.............................7 cykl....20.07 🌻Majek123......23 ....Zakopane.............................1 cykl....22.06 🌻Titowa1........28.....Irlandia...............................5 cykl....22.06 🌻Anucha26......27.....Śląsk..................................2 cykl....20.07 🌻Wiola30........30.....Kuj.-Pom........Angela 7lat.........2 cykl....06.06 🌻Anna6889.......40....Kłodzko......Gosia 18l..Ola 11 l.....5 cykl....21.05 🌻Iwona+..........25....Inowrocław............................1 cykl....17.05 🌻Pszczolka_78...30....warszawskie...........................2 cykl....02.05 🌻Magda84........24....Wrocław...............................8 cykl....20.05 🌻Bolerka34.......34....Warszawa.............................1 cykl....15.07 🌻Azifik............27....Police/Szczecin......................1 cykl....06.06 🌻Gonia_fr...............Paryż..................................15 cykl....21.05 🌻Karla31..........31....Warszawa.............................9 cykl....17.06 ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻...........................ZACIĄŻONE...........................termin porodu 🌻Avinion..........30.....Kraków...........................ciąża.....02.08.08 🌻Wiktoria80......27........................................ciąża......22.08.08 🌻Dafodilek .......28....Wrocław..........................ciąża......12.09.08 🌻Koug.............34....Opole......Michał 11,Ola 7......ciąża......18.09.08 🌻Kasika1..........23....Rzeszów...Kacper 2lata........ciąża.......02.11.08 🌻Zuzita............25....Pomorskie........................ciąża......07.11.08 🌻B_eata22........22....Wielkopolska.....................ciąża......21.11.08 🌻Gargamelka.....25....Chorzów..........................ciąża......21.11.08 🌻Fisia**............29.....śląskie........Marta 3lata.....ciąża.......21.12.08 🌻Mania23..........23....Warszawa........................ciąża......23.12.08 🌻Validos27........28....Kraków............................ciąża......25.12.08 🌻Agi37.............37....Warszawa........................ciąża......26.12.08 🌻Maliwina29......30.....Warszawa........................ciąża......09.01.09 🌻Ania.K_81.......26.....Dublin.......Weronisia 2lata....ciąża......11.01.09 🌻Kołderka*........24....Żyrardów..........................ciąża......13.01.09 🌻Banitka27........26....Koszalin...........................ciąża......19.01.09 🌻Lorunieczka......24....UK.................................ciąża.....22.01.09 🌻Cebulka30.......30....Piotrków Try....Nadia 6lat.......ciąża.....05.02.09 🌻Nuczka............27....podlaskie.........................ciąża.............. 🌻Robur.............30....Zach.pom.....Daniel 8 lat.......ciąża.....27.02.09 🌻Kaśka_n......................................................ciąża.....05.03.09 🌻Dziubassek.......22....Trójmiasto........................ciąża.....20.03.09 ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻.................Planowane imiona dla dzidziusiów........................... 🌻Avinion.................Lenka 🌻Dafodilek...............Karolek 🌻Koug....................Agata/Asia, Bartek/Maurycy 🌻Kasika1.................Karolinka 🌻Validos27...............Maksymilian 🌻Agi37....................Lenka 🌻Mania23................Patrycja/Pawełek 🌻Ania.K_81..............Adrian/Basia 🌻Dziubassek.............Amelka/Dawidek ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻.........................SZCZĘŚLIWE MAMUSIE................................... 🌻Madziulek81...27....Gdańsk.......................Kacperek ur.17.06.08 w.2380 🌻Sylwia .........29....Trójmiasto ..................Natalka ur.20.06.08 w. 3690 🌻Demiluna......26....Anglia........Wiki 4 lata....Julian ur.27.06.08 w. 3640 🌻Harbatka......29....Warszawa.....................Bartuś ur.27.06.08 w 3300 🌻Agital..........26....Żywiec.........................Piotruś ur.18.07.08 w. 3450 ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka a czemu nikogo do porodu nie ma za mna? Titek,Majek,Schering no cos jest:) nie chce byc ostatnia:P hehe dobranocka🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! byłam dzis na usg :) synuś ma sie dobrze i waży juz 324g :) i baaaaaaaaaardzo duzo sie rusza :) byłam z mężulkiem, mąż pierwszy raz widział potomka i strasznie sie wzruszył :) kurde no--- no to byle do czwartku :) dziubasku--- własnie czemu przypadkiem mialaś usg??? a słuchaj co z naszym spotkankiem, my jedziemy 16 sierpnia do władysławowa na tydziem?? fisiu --- udanego urlopu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) ja tylko na chwilkę, bo właśnie jestem w trakcie pakowania się na jutro...3majcie za mnie kciuki,żeby było dobrze...boję się jak diabli...:( mam nadzieję,że jakoś to będzie i trafię na dół tabelki zanim wszystkie zdążycie się \"rozpakować\", ale chyba marne widoki...dobranoc i miłego jutrzejszego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majus--- juz zaczynam trzymac kciukaski :) napisz co powiedza lekarze 👄 dziewczyny, moze macie juz dosc tego tematu, ale wyzale sie wam, bo nie mam komu :( chodzi o to swiadkowanie powiedziałam kolezance i dzis miałysmy okazje sie spotkac i porozmawiac, i wiecie co powiedziła ze za pozno juz jest ze nie znajdzie nikogo, a kurcze przeciez mowiła wczesniej ze zdaje sobie sprawe ze w ciazy moze byc i ze na wrazie czego kogos poinformuje i poprosi ze jakby co to ta osoba bedzie. i co okazło sie ze nie ma takiej osoby i ja teraz na zła wychodze bo odmawiam i robie komus problem przed samym slubem :( no dajcie spokój, powiedziałam zeby wobec tego zadzwoniła do kogos i jak ktos sie zgodzi to zey sie juz nade mna nie zastanawiała tylko brała tamta osobe, ale przykro mi i boje sie ze moge rady nie dac, choc na ogol czuje sie dobrze, ale i tak sie boje. w kosciele czesto jest duszno, a przeciez nie bede mogła miec przy sobie butelki z woda. no i wogole niczym sie nie zajme i potem tez jeszcze jakies uwagi bede. maz mowi ze mogłam od razu odmowic... no mogłam i załuje ze nie odmowiłam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margerrita
czy ktoś mnie jeszcze pamięta? Fisia? Dziubasek? nie pamietam hasła do mojego nicka i jestem na pomarańcz :(, nie zaglądałąm do Was kope lat ze zwykłego braku czasu, nawet nie mam chwilki żeby wszystko nadrobić - przeczytać. Ale mam dla Was wiadomość - mam syna !!! ur. 16.06. br cieszę się i widzę,że dziewczynki coniektóre też zaciązyły . buźka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisiu:) wypoczywaj słonko:) ile sie da:) kurde no:) juz tuz tuz godzina zero:) pamietaj rodzimy z Toba:) schering trzymam kciuki wierze ze sie uda:) z co do objawów to ja tez miałam sucho , tylko spałam:) i spałam wiec wiesz:) hmmmmm WIERZE ZE SIE UDAŁO! agi gratuluje zdrowej córeczki:) Dziubasku:) dobrze ze czujesz sie lepiej:) mamusiu:):) Mania:) synus;) jaki wielki mój pewnie podobnie wazy:) jutro to sprawdzimy:) gratuluje ze wszystko dobrze!! i mały ruchliwy a my panikujemy:) jak zawsze:) Majek to do jutra:) aa ja tez prosze o kciuki:) o 12.30 mam usg 4d beda Maksiowi sprawdzac serduszko i reszte narzdów:) całuski wielkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Dziewczyny:) 🌼 troszke mnie nie bylo. widze ze mam pare ladnych stron do przeczytania:) zaraz zrobie sobie sniadanie i bede nadrabiac zaleglosci ;) w niedziele wrocilismy z urlopu, bylo super tylko zdecydowanie za krotko. Ale przy zyciu trzyma mnie mysl ze we wrzesniu idziemy na 2 tygodnie na urlopik. i mamy w planach wypad nad morze na poczatku wrzesnia i nie moge sie juz doczekac. mam nadzieje ze bede juz wtedy w wreszcie w ciazy. ech rozmarzylam sie:) o pracy nie bede pisac bo po urlopie mnostwo rzeczy mi sie nazbieralo. System zastepowania sie na wzajem u nas za bardzo nie dziala :( takze 90% rzeczy czekalo na mnie. bleee. Milego dnia zycze Wam wszystkim i zabieram sie za czytanie Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć lasencje Wszystkie pozdrawiam i buziaki zostawiam margerita gratuluje bobaska-mam nadzieję że Twoje odwieczne problemy z teściem nalezą juz do przeszłości. Avi jeszcze co najmniej dwa dni i będziesz miała swojego sierpniowego lwiaczka :D Ciekawe gdzie reszta sie ukrywa...? Co z Wiolką...? Ania...widzę że z 4 imion zrobiły sie 2 :) u mnie tez chyba te meskie trza będzie wykreslić bo przez miesiąc to raczej dzyndzolek nie urośnie :O Stawiam dzbanek soku-jakby któraś miała ochote...dziś znów upał ma byc Buziaczki raz jeszcze-jakby co to wiecie gdzie mnie szukac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;) ech, cos jest na rzeczy, akurat teraz leci ostatnimi czasy w radio najnowsza piosenka Kombi, a nosi tytuł: Avinion eh, jest przepiekna.. ...\"Nie zgubie swego dnia Ciepła twoich rąk, Tańca na moście, chocby i w Avinion Nie zgubie swego dnia Ludzi którzy tak, Blisko są..\" ;) oby do piątku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avinion to nowa ich piosenka????? Bardzo fajna, może ni słuchaj Kombi ale jest super, wpada w ucho...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie to ich nowa piosenka. W sumie maja wszystko na jedno kopyto ale ja ich tam lubie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A byłaś w Awinion?????? To we Francji i wiem, że jest siedzibą papieży.... Skąd masz ten nick?????? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no skonczylam czytanie:) ponad godzine mi zeszlo:) wyczytalam ze Majeczku ze dzis bedziesz u lekarza - to trzymam kciuki. Mysl pozytywnie, to naprawde jest wazne i pomaga. Duzo przeszlas, ale sprobuj spojrzec na to inaczej - kazdy ma jakas porcje do wycierpienia jak nie w jednej kwestii to w innej. A Ty juz swoje wycierpialas - teraz moze byc juz tylko dobrze! Glowa do gory! i nie wymyslaj nic zlego! Dziubasku :) mam nadzieje ze juz lepiej sie czujesz i mdlosci Cie nie mecza? Fisiu - wspanialego urlopu. W pogode trafiliscie znkomicie:) Kochane nie pamietam ktora z Was pisala ze przyplatalo sie jakies zapalenie czy grzybica. Pisalyscie o lactovaginalu to tez dobre. Ja mam na to jeszcze 2 swoje sposoby - pierwszy to polecone przez mego gina mydlo glicerynowe zamiast plynow do higieny int. Mydlo to zawiera glicerol ktory z kolei niszczy blone komorkowa grzyba. Pare razy mi pomogl jak mialam wrazenie ze cos sie zaczyna dziac. Teraz uzywam go caly czas bo jest lato. Mam takie zielone polprzezroczyste palmoliva. drugi sposob jest mnie pachnacy;) no i dobrze zeby ze wzgledow zapachowych maz czy partner tez sie przylaczyl ;) Jak czuje ze cos sie tam zaczyna dziac to do miesa do obiadu czy do kielbaski do sniadania robie sosik z jogurtu naturalnego do ktorego wkrajam 2 zabki czosnku. do tego sol i troche pieprzu. jak lubiecie pietruszke to tez mozecie dodac. lagodzi troche wrazenia zapachowe;) Acha czosnek kroje dosc drobno i jak ide nastepnego dnia do pracy a jest sytuacja podbramkowa to staram sie go nie rozgryzac. Czosnek to naturalny antybiotyk Zdarzylo mi sie wyleczyc "poczatkujaca" infekcje takim daniem przez weekend. Podejrzewam ze wtedy przez grzyba mi sie nie udalo zajsc:( dowiedzcie sie tylko czy czosnek mozna w ciazy jesc- ja nie mam pojecia co prawda nie slyszalam nigdy ze nie mozna ale kiedys tez nie wiedzialam ze maliny moga wywolac porod. Wiec wole dmuchac na zimne zebyscie sprawdzily przed zastosowaniem. chyba musze popracowac;) zajrze do was pozniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwinko nie, nie bylam we Francji ;) do samego Avinion mnie nie ciągnie, raczej juz do Paryża ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też do Francji, Grecji, Włoch, Egiptu, nad nasze morze i nad Mazury, góry też są piękne ale chciałabym w te spokojniejsze Szczawnica, Ustrzyki Dolne (Bieszczady) rewelacja ;) Marzenia w tym roku raczej będzie kiepsko...;( z podróżami....może jakiś weekend...hmm nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×