Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

hej, zagladam do Was z urlopiku :) nie mam czasu za bardzo Was czytać, ale przesyłam serdeczne pozdrowienia dla was wszystkich :) widze ze o porodach cis gadacie?? nie straszcie mnie bo ja sie tez chyba powoli bac zaczne :) lece kochane, bo z mezulkiem na rybke sie wybieramy :) a tak wogole to dzis nasza pierwsza rocznica slubu :) jeszcze raz Was pozdrawiam i buziaki sle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania wszystkiego naj naj naj dla Ciebie i męża z okazji rocznicy ślubu. No i wypoczywajcie sobie i wdychaj tego świerzego powietrza z jodem :) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello how's going?! :D :D :D Manius! zycze udanej pierszej rocznicy!!! mam nadzieje ze pokolysacie Malenstwem! :P :D Koug oki mam jeszcze jedna bezimienna kotke ale ostrzegam ze ona straszna placzka jest, a do Ciebie to jednak nie pasuje! :P :D no chyba ze o czyms nie wiemy! :P :P :P :P Fisia teraz juz wiem dlaczego malusia Fisia przypadla mi tak do serca! bo mam z nia troche wspolengo! tez wazylam 3950! dluga bylam na 56cm...no moze mnie zle wymierzyli :P a co do glowki to 36cm! wiec malusia nie bylam... pepowinke mialam owinieta 1.5raza wokol szyjki(adhd widac bardzo wysokie od tyci tyci! :P ) i mialam przez to krwiaka na glowce... coby wskazywalo na moje lekkie uchylenie od normy! :D :D :D Dafi wiec glowka sie nie przejmuj! :P ja tez z tych duzoglowych! Cebulcia mam nadzieje ze mi drzew na dzialce nie powywracalo...rodzice jak wroca z urlopu pojda zajrzec...no ale widzialam filmik z telefonu, ten na tvn jak autokarem zakrecilo! normalnie mialam gesiawke! Szczypiorkowi bardzo kibicuje! Anus oooo widze ze masz niezlego rozbojnika w brzuszku! no albo rozbojniczke! :) co do Irlandow to fakt dziwni...wolni...ale bardzo mili! a poirytowanego irlola za kolkiem to ja juz slyszalam! pan taksowkarz jak na czarna malpe wyjechal (przepraszam, rasistka nie jestem, ale cytuje tylko slowa) ze powinni nadal na drzewach siedziec i wpieprzac te banany a nie brac sie za kolko! :P no widac ze nie jezdzisz jako pasazer w osobowym autku, bo CI w busach sie nie licza...kamery ich obserwuja i ogolnie. Kamus olimpijczyka powiadasz? oj Wy swintuchy! a na date 9-9-09 chetnie sie pisze! buziole!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemanko laseczki wow widzę temat porody ciąg dalszy i super bo to wkońcu miłe choć ciężkie same powiedzcie jak to jest że mamy takie szczęście być najpierw inkubatorkami a potem mamusiami to jest poprostu cud narodzin i szczęście (tylko żeby tak nie bolało ),ale niema, nic za nic dla takich chwil warto żyć 🌼Mania ___####___#### .`-.´.+` ´° _##____#_#____##`,+.*.*´ #_______#________# `+.*` #________________# `,+.*`.° _#______________# `,+.*`,+.* __#____________# `,+.*`,°*`’ ° _____#_______# `,+.*`,+.*`,+. _______#___# `,+.*`,+.*`,+.*’ _________# `,+.*`,+.*`,+.*` .............`•.¸(¨`•. •´¨) .... ............×`•.¸.•´× (¨`•.•´¨) .................(¨`•.•´¨). ×`•.¸.•´× ............... ×`•.¸.•´×*´¨)stu takich rocznic !!! i wszystkiego naj naj dla Ciebie i Twego mężusia🌼 tituś kociątka takie milusie dziekuje że się nimi podzieliłaś Avi MARTYNKA sama wiesz przesłodka i mamusia w nią taka zapatrzona wracaj do sił i przesyłaj foteczki byśmy widzały jak mała rośnie koug jak tam po wizytacji złapałaś PLUSIKI??? Kama o to mój meilik angela 1-31@wp.pl prosze o fotęcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dafodilek nie chce Cię straszyc ,ale dziecko teraz dopiero rosnie i przybiera na wadze naj naj więcej maja ANGELKA ważyła 3980 dł.52cm SN poszło ino myk troszke mnie położna nacięła sama nie pękłam także ładnie równo zszyte jedno co kiedy schodziła na duł pękła mi miednica i troszke krwi ale bólu dodatkowego nie czułam i wtedy lekarz powiedzał że poszła mi miednica i wtedy juz kazali mi sie położyć już nie mogłam spacerować po porodówce ;);)i poparłam 4 razy i oto jest cudowny darANGELKA mąż powiedział mi potem że z wysiłku byłam aż sina na buzi ,ale co mi tam warto było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Demi 🌻 zrobimy mala zamianke????? proszeeeeeeeeeeeee!!! ja dam Ci moja 5tke kociat a ja wezme sobie Julianka co??? :) masz wspaniale piekne dzieci! a Juliuś jest taki sliczny i apetyczny ze ma sie go ochote go zjesc!!! to chyba przez te oczka i policzki! normalnie sie zakochalam!! Wiolciu a prosze Cie bardzo! 🌻 no widze ze latwego rozwiazania to Ty nie mialas... ale patrzac na swa Core wiesz ze warto bylo! a gdzie reszta???? pewnie jutro sie rozpisze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka, ja sobie podczytuje co u was ale nic nie pisze bo u mnie bez zmian...muli mnie w dzien i wymiotuje sobie takze stara bida... w piatek mam wizyte u gina wiec moze cos skrobne co nowego. milych senkow🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł:-) wstawać leniuchy:-) ja juz po kąpieli, zjem coś i uciekam do gina. miłego dnia, pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł babki ja już nie śpie cebulciu ja też mam dzisiaj wizyte u ginka dziubassek niebawem mdłości ustąpią Titus to faktycznie wiele Cię łączy z moją małą Fisią hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu.K dzwoniłam w sparwie Twojego USG.mam zadzwonić do nich pod koniec września i zaklepać ten termin bo nie mają jeszcze rozpiski na październik.Pani obiecała ,że z terminem nie będzie problemu więc nic sie nie martw kochana.Będę dzwonić!! ide tyłek wymoczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, po malo przespanej nocce bo dzis ja mialam dyzur ;) ale OK, teraz śpi. Nie wiem kiedy wroce do swiata zyjących, tak bardzo cche wrocic do ludzi, zacząc od nowa jezdzic. Spedza mi to sen z powiek, tak bardzo cche sobie jakos ulatwic to zycie, jezdzic sama a nie prosic sie meza, zwlaszcza teraz jak mamy dziecko. A wogole to nie napisalam Wam jak moj mężus sie zachowuje.. powiem ze jestem bardzo mile zaskoczona, jest ZAKOCHANY w malej, wstaje do niej, nosi na rekach, kapie, przewija. Owszem pierwszej nieprzespanej nocy sie wkurwil ale to mu wybacze, zwlaszcza ze sam sobie winien bo nie wziol ani pol dni naleznej mu opieki nade mna. Bo jego kochana mamuska stwierdzila ze 25% AŻ zabieraja.. pizda! Bo jedyne co mnie wkurwia to tesciowie. jak jeszcze w szpitalu bylam, to tesc tam siedzial po 2-3 godziny, widzial ze spie a siedzial dalej, zadnego taktu, nie mowiac ze bylam w pokoju z kims. Jakby to byla sala ogolna na 6-8 bab to nie wiem czy by tak siedzial, pewnoie tezx. Ja nie umiem ich wyprosic, nie umiem zwrocic im uwagi. Treaz taz przylaza do nas i siedza, Bog jeden raczy wiedziec po co, owszem powiecie ze do malej, rozumiem ze maja do nien akie samo prawo jak moi rodzice, ale oni są INNI! moi sa tacy zyciowi itp a tamci ograniczeni, przedpotopowi, ona nic ne robi siedzi w domu nie ma o czym gadac wiec sie ciągle powtarza.. ech musialam sie wyzalic ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiola, no to mnie pocieszyłaś... Ja chyba nie mam Ciebie w kontaktach mailowych! Zaraz coś skrobnę. Avi, spokojnie, może po prostu teściowie chcą Ci pomóc :) A jak Mała Martynka? zdrowa jest? czekamy na kolejne zdjęcia :) cebulka, daj znać, co u małego szczypiorka :) fisia, ty też musisz zdać relację jak się mały fisiolek rozwija :) Ja dziś mam ambitny plan. Będę sprzątać. Ostatnio nic nie robię tylko się lenię. Ale dość tego, do roboty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemanko siemanko melduje się dziś troszkę wcześniej :) Dafi wszystko musi być dobrze i nie ma się co załamywać każda z nas ma różne porody liczy się finał a co do meilika to już Ci wysłałam fotki całej mej rodzinki i proszę o rewanż !!!;):) fisia cebulka jak wrócicie od gin.to prosze o zdanie nam relacji jak tam rosną wasze fasoleczki :):) dziubassku biedulko a ty ciągle się męczysz miejmy nadzieje że to już nie długo się skończy a ja dziś zrobiłam sobie lenia i ugotowałam tylko pomidorówkę a na drugie co kto chce niech je ...a co nie mogę wogule mam takiego lenia że wstyd się przyznać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziweczyny. ja dzis tylko na chwile, zeby dac znak zycia i ze pamietam o Was, jak sie uporam ze wszystkim to wpadne na dluzej. Wiecie jak jechalismy na weekend to na przejezdzie kolejowym samochod za nami nie wyhamowal i wjechal nam w tylek 😡, a potem NIE UWIERZYCIE jak wracalismy w niedziele to wjechal w nas drugi 😡 😡 😡 😡 😡 😡 😡 Jak nam przygrzmocili drugi raz to nie moglam w to uwierzyc po prostu, myslalam ze mi sie to sni i ze to niemozliwe, ze takie rzeczy sie zdarzaja. 2 razy w ciagu jednego weekendu!!!! jakis obled. powinno sie takim kretynom zabierac prawo jazdy dozywotnio. Najwazeniejsze ze nic nam sie nie stalo i nawet samochod mocno nie ucierpial. to znaczy ucierpial ale jak nas gwizdnal to myslalam ze bedzie duzo gorzej. mamy teraz mnostwo zalatwainia, wczoraj w rpacy bylam pol przytomna bo nie moglam spac w nocy dzis musze sie wziac ostro za to czego nie zrobilam wczoraj. Jak dam rade odezwe sie jutro. Fisiu - dziekuje Ci Slonko za zdjecie. Sliczna Rodzinka z Was a coreczka (Weronika?) ma po Tobie te sliczne oczeta:) 🌼. Wysle Ci swoje zdjecie najszybciej jak sie da. przepraszam za opoznienie ❤️ pozdrawiam Was wszystkie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karla, ale miałaś przygodę z tym samochodem. po prostu pech :( miłego popołudnia wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello hello!!! Demi dziękuję za foteczki masz milusią buzkę ładny okrąglutki brzuszek :):) Kamuś eno kobieto laska z Ciebie że ho ho widać że lubicie z mężusiem zabawy fajnie razem wyglądacie :):) fisia cebulko co u gin. gdzie raport ????dla nas!! Karla mieliście jednym słowem pecha 2 stuknięcia tego samego dnia to trochę przesada i nie dziwie sie ze nie mogłaś spać po takich emocjach a zapomniała bym jeśli moge Cię prosić to prześlij mi swą foteczkę na meila bo jeszcze Cię nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł dziewoje mały Fisiek rośnie w brzusiu mamusi.nie miałam USG ale badania namacalne i badanie tętna. dostałam skierowanie na badanko.morfologia.mocz i test obciązenia glukozy(czy jakos tak)zweryfikowane mam tygodnie ciąży.Nie 23 a 21.więc jak się uda będę rodzić w 2009 roku hihi jak Wam cos to mówi to podaje wyniki badań z USG tego zeszłotygodniowego FHR(+)140 BPD 44 HC 155 AC 147 FL 32 Masa płodu-317g Nie wiedzieć co to jest aale jakoś mi się kojaży z ubezpieczeniem auta:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja się melduje:-) ze Szczypiorkiem wszystko dobzie:-) dzisiaj też nie miałam usg tylko macanko dowcipne i badanie tętna które waliło dla Mamusi 146 :-) kolejna wizyta za 4 tyg. Fisia jak chcesz wczesniej Fiśka posłać do szkoły to się sprężaj przed sylwestrem:-) spadam dziewczynki spać bo padam na pysk:-) rano robie capucino i sok z marchwi. pa pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomozcie mi z podjeciem decyzji,otoz umowilam sie juz miesiac temu na wizyte do pani ginekolog polecanej przez kolezanke tyle,ze na 1 wizycie nie tknela mnie palcem(6tc) tylko dala skierowanie na mocz i krew wie poszlam do innego i tam chodzilam po recepty itp. teraz potrzebuje zwolnienie na dalsza ciaze ale nie znam tych ginow jednego mam w czwartek-wlasnie ta babe a drugiego tego gdzie czesciej chodzilam w piatek tyle,ze nie wiem jak u nioego ze zwolnieniami bo slyszalam ,ze tamta baba daje hmmm isc na dwie wizyty czy co robic bo w piatek mam ostatni dzien urlopu...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłam:) ale za Wami teskniłam:) wszedzie dobrze ale w domu najlepiej:)a rano mnie syn obudzil:) wieczorem ja chce spac a on wojue a rano jak maz wstaje to on tez :) co za natura:) Fisiu mały rosnie:) hmm u mniewszyscy mówia zebym przetrzymała do nowego roku:) smieje sie ze ząłoze noge na noge i bede czekac;) Ania K;) super ze małe kopie:) mój po pecherzu juz mnie skopał:) co za dzieci:) ja sie smieje ze mój ma ADHD:) Dafi a ja to dzis pewnie na pływanko pójde sie odprezyc:) nie ma jak to woda:) i gratulacje dla siostry:) Cebulko:) kciuki trzymam za wizyte:) nie przejmuj sie mój mały tez ciagnie od mamusi to co najlepsze a potem ma siłe za dwóch:) Mania wypoczywaj:) na wolnym i wszytskiego naj lepszego z okazji rocznicy:) miłosci:) zdrówka:) a ja tak czytam o porodach i chyba do mnie zaczyna docierac ze mnie tez to czeka i lekki strach mnie łapie:) kurde no a nie mówiłyłysmy wszystkie ze mezulek jak zobaczy mała to mu mnie:) co do tesciów to ja chyba bym cos im lekko ale dosadnie powiedziała! Dziubasku ja bym wybrała ginekologa który bardziej Tobie spasował a zwolnienie da Ci kazdy jak sie zle czujesz i łaski nie robia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validos, wreszcie jesteś :) ja już rano byłam na oddaniu krwii siuśków... Co miesiąc trzeba wydać tyle kasy na badania. Teraz tylko podstawowe, wiec 20 zł. Ale czasami to tych badań mam do zrobienia... hoho! Lepiej to jednak gin z NFZ, przynajmniej skierowania na badania. No ale jak się chce \"lepiej\" to trzeba płacić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień doberek melduje się Validosku no wkońcu wróciłaś.Mam nadzieję,że się wybyczyłaś troszkę Dziubassek mam takie samo zdanie co Validosek.wybież tego lekarza który jest najlepszy a o L4 się nie martw Dafi bidulko jeszcze troszkę i już Cię przestaną męczyć z badaniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziekuje Wam za zyczonka z okazji rocznicy :) pozdrawiam wszystkie serdecznie u nas dzis pogoda taka sobie, ale wczoraj i przedwczoraj cieplutko było dzis i tak w łóżeczku musze troszke polezec bo wczioraj mnie brzusio pobolewał jakos, wiec dzis ogranicze spacery kurcze ogladam teraz tvn24- co sie dzieje na tym swiecie, az boje sie pomyslec co moze byc, grozby Rosji pod naszym adresem i wogole to co robia oni w tej Gruzji, w szoku jestem co sie dzieje dawno tv nie ogladałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej a u nas pogoda bardzo ładna, wziełam sie za sprzatnie ale odkurzyłam jeden pokój i zasapałam się jak nie wiem co?! też tak macie że szybciej sie meczycie w ciąży? zaraz pierdzielne tym odkurzaczem i chyba pojadę do lasu z Nadią:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
validos a gdzies ty byla co;) ja chyba pujde jutro do tej ginki co mnie tak olala ale podobno daje zwolnienia kto wie moze tylko zle wrazenie na mnie wywarla w tedy a teraz bedzie lepiej, moja ciotka sobie chwali hmm a jesli znowu podejdzie lekko do tego to pujde w piatek do tego co zawsze bedzie asekuracja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!Nie było mnie bo nie miałam netu.Strasznie się za Wami stęskniłam.Avi Martynka jest śliczna-dzięki za fotki.Fisiu to fajowo,że będzie syneczek.Aniu K moja Lenka też kopie jak oszalała,cieszę się,że chociaż grzecznie śpi w nocy.Dafi i Koug jak Wam zazdroszczę,że już niedługo finisz.Maniu mnie też brzuszek pobolewa,mimo że biorę tonę leków-najlepszy jest odpoczynek,podobno to napinanie macicy jest charakterystyczne dla bardzo szczupłych dziewczyn.Validosku pisałaś,że masz anemię-jakie masz wyniki?Ja niestety też mam anemię RBC 3,4 mln,Hb 11,4 no i przytyłam 2,3 kg!Apetyt mam kiepski,jak wiecej zjem to mi niedobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kluseczka12
Hej dziewczyny! Mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swego grona. Z tego co zauważyłam to większość z Was jest już szczęśliwymi mamusiami. Serdecznie gratuluję! My nasze starania o dzidzię zaczęliśmy miesiąć temu. Bardzo się niepokoję bo nie odczuwałam w tym miesiącu owulacji, a tak się staraliśmy... Mam regularne cykle i jestem bardzo zdezorientowana, myślałam, że złoty strzał i dzidzia w brzuszku, a teraz to sama nie wiem co o tym myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Melduję się na stanowisku Dziubassku dobrze to wykombinowałaś :) A co do badania to ciesz się, że w 6tc Cię nie badała bo to za wczesnie zwłaszcza na bad gin. Mam nadzieję że tym razem ginka spisze się na medal lub w piątek pójdziesz do innego :) Fisia - no to śmigamy razem na porodówkę ;) Dzieki że o mnie pamietałas i już tam dzwoniłas. Przypomnę sie jeszcze pod koniec wrzesnia :) Cebulka tętno idelne!!! :) To jest chyba najpięknięszy dźwięk jaki w ciąży można usłyczeć... I zostaw już to sprzątanie :) Las dużo lepiej brzmi :) Validos wypoczęłaś?? No tak te nasze dzieci z leksza nadpobudliwe :P starsze \"na amfie\" wieczorami a młodsze daje popalić w brzusiu :D Agi jedz dużo buraczków, marchewki to lepsze niż żelazo w tabsach (oczywiście jesli lekarz Ci je przepisał to ja nie namawiam bys odstawiła!) ja bardzo źle znosiłam żelazo więc tylko naturalnie wyszłam z anemii HB 8!!! W aptekach i sklepach zielarskich są też tabletki Burak to naturalne, łykałam w poprzedniej ciąży i po porodzie i teraz tez będę no bo przecież ile razy w tygodniu i w jakich ilościach można jeść buraczki i marchewkę :) Ale widzę że waga idzie w górę więc dobrze Witaj Kluseczka12 🖐️ Chętnie przyjmujemy nowe koleżanki do naszego grona i szczęśliwego topicu :) Jedna prośba - zaczernij nick. Parę słow o sobie i zdjęcia lub link na NK również mile widziane :) A tymczasem trzymam kciuki by jednak to był ten złoty strzał Miłego dnia Psiapsiólki moje 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello!!hello!! Musze wam powiedzieć że dziś przeżyłam horror z moją córką otóż dziś poszłam zrobić jej badania i wkońcu wybrać się do alergologa lekarz ją zbadał wszystko super wypisał nam karteczkę i znią do zabiegowego a ANGELA w ryk :(:(kiedy z trudem doszłyśmy do zabiegowego (a było jakieś 3m.)pielęgniarka zaczyna jej pokazywać tłumaczyć jak to będzie wyglądać a ona z tekstem że ona to wie bo mama jej tłumaczyła wczoraj ...więc wzięłam ją na kolana i przytuliłam do siebie i mówie że potem pojedziemy na wycieczkę , pójdziemy do SANDRUSI zapalimy jej znicz i udało mi się ją zagadać pielęgniarka pobrała jej krewkę ,ale ANGELA uparła się by zobaczyć ile tej krwi jej zabrano i gdzie ona jest zobaczyła jak pani przelewa ja do probówki i doszła moja córka do wniosku że teraz się wstydzi że tak się bała i obiecała nam że następnym razem będzie super i dzielna .... przy jednej wizycie i ja poszłam do lekarza bo strasznie coś mi piszczy w gardle a nawet w klatce piersiowe zaglądnoł mi w gardło i jest dobrze ale kiedy mnie obsłuchał to mu sie nie podoba bo słyszy jakieś szmery nasilające się przy wydechu i dostałam na poczętek skierowanko do laryngologa i mam do niego przyjść z wynikami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×