Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

nio dzisiaj ja Wam zrobie pobudke:) jakos nie moge spac chyb jestem zła ze maz dzis idzie do pracy:( a nie spedzi czasu z nami:( jakas sie sentmentalna zrobiłam i płaczliwa:( hmm mam pierwsze rozstepy i to gdzie na piersiach!! cóz jakies straty musza byc:) kremikami smaruje ! szczerze to o brzuchu pamietałam a o biuscie słabo:) i mam!! Fisiu jaka TY pracowita jestes:) zycze miłej imprezki:) jakis pomysł na sniadanko:)????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello!!!! ;) Pieczywko ziarniste, serek biały, pomidorek i rzodkieweczka, do tego herbatka zielona... Ja umieram z głodu!!!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisia po kątach Ci lookać nie będę ale na kawałek ciasta bym się skusiła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dafi moje wielkie GRATULACJE i buziaczki dla Karolka :):):) ❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️ Ale miło z rana takiego fajnego smska dostać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻NICK .........WiEK...MIEJSCOWOŚĆ......DZIECI.........CYKL....OSTAT.@ 🌻Schering.......36....Wrocław...............................6 cykl....07.08 🌻Gooosha.......25.....Ballymena.............................7 cykl....20.07 🌻Majek123......23 ....Zakopane.............................0 cykl....22.06 🌻Titowa1........28.....Irlandia................................7 cykl....04.09 🌻Anucha26......27.....Śląsk...................................2 cykl....20.07 🌻Wiola30........30.....Kuj.-Pom........Angela 7lat.........2 cykl....05.08 🌻Anna6889.......40....Kłodzko......Gosia 18l..Ola 11 l.....8 cykl....15.08 🌻Bolerka34.......34....Warszawa.............................1 cykl....15.07 🌻Karla31..........31....Warszawa............................10 cykl....05.08 🌻Kama26..........26....Jelcz-Laskowice......................2 cykl....22.08 ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻...........................ZACIĄŻONE........................ ...termin porodu 🌻Kasika1..........23....Rzeszów...Kacper 2lata........ciąża.......02.11.08 🌻Zuzita............25....Pomorskie........................ciąża.....07.11.08 🌻B_eata22........22....Wielkopolska.....................ciąża ......21.11.08 🌻Gargamelka.....25....Chorzów..........................ciąża. .....21.11.08 🌻Fisia**............29.....śląskie........Marta 3lata.....ciąża.......21.12.08 🌻Mania23..........24....Warszawa........................ciąża ......23.12.08 🌻Validos27........28....Kraków............................ciąża......25.12.08 🌻Agi37.............37....Warszawa........................ciąża......26.12.08 🌻Maliwina29......30.....Warszawa........................ciąża.....09.01.09 🌻Ania.K_81.......26.....Dublin.......Weronisia 2,5 r....ciąża......11.01.09 🌻Kołderka*........24....Żyrardów..........................ciąża......13.01.09 🌻Banitka27........26....Koszalin...........................ciąża......19.01.09 🌻Lorunieczka......24....UK.................................ciąża......22.01.09 🌻Cebulka30.......30....Piotrków Try....Nadia 6lat.......ciąża......05.02.09 🌻Nuczka............28....podlaskie.........................ciąża.............. 🌻Robur.............30....Zach.pom.....Daniel 8 lat.......ciąża......27.02.09 🌻Kaśka_n......................................................ciąża......05.03.09 🌻Dziubassek.......22....Trójmiasto........................ciąża.....20.03.09 🌻Basiunia*.........29....śląsk........Szymon 4 lata.......ciąża............. ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻.................Planowane imiona dla dzidziusiów........................... 🌻Kasika1.................Karolinka 🌻Fisia**..................Bartuś 🌻Mania23................Pawełek 🌻Validos27...............Maksymilian 🌻Agi37....................Lenka 🌻Ania.K_81..............Adrianek/Basia 🌻Banitka27..............Bruno/Filip ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻.........................SZCZĘŚLIWE MAMUSIE................................... 🌻Mar—gerita....26..Warszawa................chłopczyk ur. 16.06.08 🌻Madziulek81...27..Gdańsk...................Kacperek ur.17.06.08 w.2380 45cm 🌻Sylwia .........29..Trójmiasto...............Natalka ur.20.06.08 w. 3690 54cm 🌻Demiluna......26..Anglia.....Wiki 4 lata...Julian ur.27.06.08 w. 3640 🌻Harbatka......29..Warszawa.................Bartuś ur.27.06.08 w 3300 54cm 🌻Agital..........26..Żywiec.....................Piotruś ur.18.07.08 w. 3450 58cm 🌻Avinion........30..Kraków....................Martynka ur. 08.08.08 w. 3700 54cm 🌻Koug...........35..Opole..Michał 11,Ola 7..Emilka ur.23.08.08 w. 3245 54cm 🌻Dafodilek .....28..Wrocław....................Karolek ur.12.09.08 w.3400.... ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dafi urodziła?Gratulacje!!!!!Super!!!!Jak ja już bym chciała...Malwinko czuję się dobrze,waga od 2 tyg stoi w miejscu,ograniczyłam trochę jedzenie.Po tym jak mnie ochrzanili,że przytyłam tylko 2kg jadłam na siłę i przytyłam 3kg w ciągu 2 tyg!Jak bym miała takie tempo to pewnie wrzuciłabym z 15kg a dla mojego kręgosłupa byłaby to tragedia.Teraz jem na kolację tylko płatki z mlekiem albo piję samo mleko-i dużo lepiej się czuję.Wczoraj po tych chipsach nie było tak zle-tylko trochę gazów.A moja malutka nie wiem ile waży.Idę w przyszłym tyg na kontrolę ale jak się nic nie dzieje to pewnie usg nie zrobią...a na pryw szkoda mi trochę kaski...W pooniedziałek kupujemy wózek!Dziewczyny macie już jakieś upatrzone?Ja kupuję od koleżanki chicco taki trójkołowy-jest nieużywany,bo ona dostała w prezencie a urodziła blizniaki i za 1000 zł.Jak bym miała kupić w sklepie to wybrałabym Quinny-strasznie mi się podoba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validosku rozstĘpów na razie jeszcze nie mam-SMARUJĘ SIĘ MUSTELĄ I OLIWKĄ Z ROSSMANA-DOBRA I TANIA!VALIDOSKU TY JUŻ JESTEŚ PO STUDNIÓWCE!GRATULACJE!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadłam tylko na chcwilke a tu taka wiadomośc DAFI WIELKIE GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogromniaste uściski i całuski dla kolejnego kandydata na zięcia i oczywiście dla jego dzielnej mamusi :) Tak się cieszę że już po wszystkim a pamiętam jak Dafi na początku się martwiła żeby tylko nie rodzić 11-go bo to się będzie źle kojarzyło a tu proszę jak to szybciutko zleciało :D SUPER !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje dla Daff. Widzę, że według tabelki następna w kolejce jestem ja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dafi! gratuluję!! no jaka miła wiadomość! suuuuper!!! Validku smaruj bimbałki! a jak Tobie się nie chce poproś męża! Rosną Wam te dzieci! i Lenka i Maksio i u Malwinki też czuję ze Małe grasuje na całego... Koug 🌻 Dziubuss 🌻 już niedługo i Ty poczujesz pierwsze ruchy! Agi 🌻 Anus 🌻 Cebulcia 🌻 Fisiak Ty się tam moja Kochana nie stresuj sprzątaniem! rzuć im co prostego na stół i niech się cieszą! paluszki słone żarcie z KFC i wystarczy i tak nadto! :D :D trzymaj się i życzę udanej imprezy! Kasia! no Ty następna! a powiedz nam jak się czujesz w tych tygodniach... jak Maleństwo grzeczne? jak już wpadasz to coś napisz... no co u Ciebie? Ściskam Wszystkie... ja właśnie po sprzątaniu my home, dwa kotki znowu poszły do sklepu zoologicznego , no ciekawe czy pójdą czy zostaną... mam całe nadgarstki podrapane od ich pazurków... aaaaa i zapomniałam powiedzieć że w tamten piątek też zmieniłam włoski...ostatni raz farbowałam 10mcy temu!!! hihihi i mi kolor strasznie wyblakł...końcówki miałam juz blond!!!! ale znów powrócilam do ciemnego... tak więc Cebuś i Fisiak przesyłajcie nowe fotki, bo pisałyście że też sie Wam kolor zmienił! 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki jakoś leci. Ciężko mi już i na dodatek za tym moim 2, 5 letnim synkiem tez się trzeba nabiegać:) Mam juz w miarę wszystko przygotowane, dzidzius w brzuchu rośnie, trzy tygodnie temu ważyła prawie 2 kilo, więc kobitka mi rośnie że hej:) W piatek mam wizytę, to napisze co nowego. Całuje😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniu,co się z Tobą dzieje? Dawno nie pisałaś,mam nadzieję,że wszystko dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu Wszystkiego Naj Naj Naj Lepszego!!! Duzo zdroweczka i pomyslnosci:) duzej,zdrowej i słodziutkiej dzidziuni:) 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek :) My dziś dzień spędziliśmy w lesie więć się troszkę dotleniłam i dzieci też :) Fisia najlepsze życzenia dla Martusi bo to chyba dziś kończy 4 latka, prawda? Żeby Martusia zdrowo rosła, miała wielu prawdziwych przyjaciów i codzienne powody do radości, niech słonko zawsze dla niej świeci :) Wielki 😘 dla solenizantki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry ja juz po weekendzie i po imprezkach Aniu wielkie dzięki za życzenia dla Martusi/wczoraj skończyła 4 latka a w sobote moje skarbunie sie rozchorowało.temperature ma i nic po za ty.dzisiaj nie poszła do przedszkola bo ją chce poobserwować.Jeżeli tempka się pokaże to popołudniu jade z nią do pediatry co do urodzin to nawet nawet.w teściowej kierunku poleciało kilka hasełek i do konca impry siedziała cicho.o 21.30 miałam juz pustą chate hihihi szkoda mi tylko wszystkich zepsutych zabawek które dzisiaj poszły do kosza:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CEBULKO WSZYSTKIEGO NAJ NAJ NAJ NAJ NAJ NAJ NAJ NAJ NAJ NAJ NAJ Z OKZACJI URODZINEK KOCHANA ❤️🌻😘 ❤️🌻😘 ❤️🌻😘❤️🌻😘 ❤️🌻😘 ❤️🌻😘❤️🌻😘 ❤️🌻😘 ❤️🌻😘❤️🌻😘 ❤️🌻😘 ❤️🌻😘❤️🌻😘 ❤️🌻😘 ❤️🌻😘❤️🌻😘 ❤️🌻😘 ❤️🌻😘❤️🌻😘 ❤️🌻😘 ❤️🌻😘❤️🌻😘 ❤️🌻😘 ❤️🌻😘❤️🌻😘 ❤️🌻😘 ❤️🌻😘❤️🌻😘 ❤️🌻😘 ❤️🌻😘❤️🌻😘 ❤️🌻😘 ❤️🌻😘❤️🌻😘 ❤️🌻😘 ❤️🌻😘 ❤️🌻😘 ❤️🌻😘 ❤️🌻😘❤️🌻😘 ❤️🌻😘 ❤️🌻😘❤️🌻😘 ❤️🌻😘 ❤️🌻😘❤️🌻😘 ❤️🌻😘 ❤️🌻😘❤️🌻😘 ❤️🌻😘 ❤️🌻😘❤️🌻😘 ❤️🌻😘 ❤️🌻😘❤️🌻😘 ❤️🌻😘 ❤️🌻😘❤️🌻😘 ❤️🌻😘 ❤️🌻😘❤️🌻😘 ❤️🌻😘 ❤️🌻😘❤️🌻😘 ❤️🌻😘 ❤️🌻😘❤️🌻😘 ❤️🌻😘 ❤️🌻😘❤️🌻😘 ❤️🌻😘 ❤️🌻😘 ❤️🌻😘 ❤️🌻😘 ❤️🌻😘❤️🌻😘 ❤️🌻😘 ❤️🌻😘❤️🌻😘 ❤️🌻😘 ❤️🌻😘❤️🌻😘 ❤️🌻😘 ❤️🌻😘❤️🌻😘 ❤️🌻😘 ❤️🌻😘❤️🌻😘 ❤️🌻😘 ❤️🌻😘❤️🌻😘 ❤️🌻😘 ❤️🌻😘❤️🌻😘 ❤️🌻😘 ❤️🌻😘❤️🌻😘 ❤️🌻😘 ❤️🌻😘❤️🌻😘 ❤️🌻😘 ❤️🌻😘❤️🌻😘 ❤️🌻😘 ❤️🌻😘❤️🌻😘 ❤️🌻😘 ❤️🌻😘 ❤️🌻😘 ❤️🌻😘 ❤️🌻😘❤️🌻😘 ❤️🌻😘 ❤️🌻😘❤️🌻😘 ❤️🌻😘 ❤️🌻😘❤️🌻😘 ❤️🌻😘 ❤️🌻😘❤️🌻😘 ❤️🌻😘 ❤️🌻😘❤️🌻😘 ❤️🌻😘 ❤️🌻😘❤️🌻😘 ❤️🌻😘 ❤️🌻😘❤️🌻😘 ❤️🌻😘 ❤️🌻😘❤️🌻😘 ❤️🌻😘 ❤️🌻😘❤️🌻😘 ❤️🌻😘 ❤️🌻😘❤️🌻😘 ❤️🌻😘 ❤️🌻😘❤️🌻😘 ❤️🌻😘 ❤️🌻😘 ❤️🌻😘 ❤️🌻😘 ❤️🌻😘❤️🌻😘 ❤️🌻😘 ❤️🌻😘❤️🌻😘 ❤️🌻😘 ❤️🌻😘❤️🌻😘 ❤️🌻😘 ❤️🌻😘❤️🌻😘 ❤️🌻😘 ❤️🌻😘❤️🌻😘 ❤️🌻😘 ❤️🌻😘❤️🌻😘 ❤️🌻😘 ❤️🌻😘❤️🌻😘 ❤️🌻😘 ❤️🌻😘❤️🌻😘 ❤️🌻😘 ❤️🌻😘❤️🌻😘 ❤️🌻😘 ❤️🌻😘❤️🌻😘 ❤️🌻😘 ❤️🌻😘❤️🌻😘 ❤️🌻😘 ❤️🌻😘 ❤️🌻😘 ❤️🌻😘 ❤️🌻😘❤️🌻😘 ❤️🌻😘 ❤️🌻😘❤️🌻😘 ❤️🌻😘 ❤️🌻😘❤️🌻😘 ❤️🌻😘 ❤️🌻😘❤️🌻😘 ❤️🌻😘 ❤️🌻😘❤️🌻😘 ❤️🌻😘 ❤️🌻😘❤️🌻😘 ❤️🌻😘 ❤️🌻😘❤️🌻😘 ❤️🌻😘 ❤️🌻😘❤️🌻😘 ❤️🌻😘 ❤️🌻😘❤️🌻😘 ❤️🌻😘 ❤️🌻😘❤️🌻😘 ❤️🌻😘 ❤️🌻😘❤️🌻😘 ❤️🌻😘 ❤️🌻😘 ❤️🌻😘 ❤️🌻😘 ❤️🌻😘❤️🌻😘 ❤️🌻😘 ❤️🌻😘❤️🌻😘 ❤️🌻😘 ❤️🌻😘❤️🌻😘 ❤️🌻😘 ❤️🌻😘❤️🌻😘 ❤️🌻😘 ❤️🌻😘❤️🌻😘 ❤️🌻😘 ❤️🌻😘❤️🌻😘 ❤️🌻😘 ❤️🌻😘❤️🌻😘 ❤️🌻😘 ❤️🌻😘❤️🌻😘 ❤️🌻😘 ❤️🌻😘❤️🌻😘 ❤️🌻😘 ❤️🌻😘❤️🌻😘 ❤️🌻😘 ❤️🌻😘❤️🌻😘 ❤️🌻😘 ❤️🌻😘 ❤️🌻😘 ❤️🌻😘 ❤️🌻😘❤️🌻😘 ❤️🌻😘 ❤️🌻😘❤️🌻😘 ❤️🌻😘 ❤️🌻😘❤️🌻😘 ❤️🌻😘 ❤️🌻😘❤️🌻😘 ❤️🌻😘 ❤️🌻😘❤️🌻😘 ❤️🌻😘 ❤️🌻😘❤️🌻😘 ❤️🌻😘 ❤️🌻😘❤️🌻😘 ❤️🌻😘 ❤️🌻😘❤️🌻😘 ❤️🌻😘 ❤️🌻😘❤️🌻😘 ❤️🌻😘 ❤️🌻😘❤️🌻😘 ❤️🌻😘 ❤️🌻😘❤️🌻😘 ❤️🌻😘 ❤️🌻😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł Fisiu kochana moja w zyciu tylu serc, buziaków i kwiatków nie dostałam:-) aż mi się łza zakręciła w oku. Dziękuje bardzo👄 Tobie i Martusi spóźnione choć szczere zyczenia, duzo zdrówko dla Was, szczęścia, zawsze dużo usmiechu i radości❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️. ja weekend miałam zabiegany i dlatego nie zajrzałam do Was, poza tym Mąż wyjechał na targi do Poznania więc urodzinki spędzę sama:-( z moimi Skarbami na Szczęście:-) Dzisiaj świętuje podwójnie bo mi minął półmetek ciązy, hurrrra!!!! jutro do gina i dowiem się mam nadzieje KTO mi zafundował dzisiaj z rana takiego kopniaka!!!? kochane torcika nie mam ale mam ciasto i ptasie mleczko, do tego kawka, herbatka ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek :) Właśnie wróciłam z przedszkola i wygląda na to, że moja Gwiazda \"pogodziła się z losem\" przedszkolaka ;) Chyba w końcu się zaaklimatyzowała i polubiła to miejsce :) Cieszy mnie to bardzo Cebulko z okazji urodzin życzę Ci przede wszystkim duuużo zdrowia, cierpliwości, pociechy z Nadii i Bąbla/Bąbelki ;) oby ciąża przebiegała wzorowo do samego rozwiązania a potem by na świecie pojawił się śliczny zdrowy Dzidziuś który da Ci wiele radości każdego dnia. Niech twe marzenia się spełniają, po policzkach płyną tylko łzy szczęścia a uśmiech i radość najbliższych niech rozpromienia każdą chwilę. 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisiu tak jak zapowiedziałam wczesniej jeszcze raz proszę Cię byś zadzwoniła do tego gabinetu USG i spróbowała umowić mnie na czwartek 9 października godzina obojętna. Będę bardzo wdzięczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:):)_:) ❤️❤️❤️❤️❤️❤️ 🌼🌼🌼DAFI🌼🌼🌼 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️ GRATULACJE dla dzielnej mamusi cebulko1000👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 tylko spełnionych marzeń tych maleńkich i tych wielkich !!dużo radości i uśmiechu a przede wszystkim zdróweczka ❤️❤️❤️❤️ 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Aniu poproszę o zmianę w tabelce ostatnią @ miałam 4.09 dziewczynki dzieki za życzonka ,ale nadal czuje sie kiepsko do tego wszystkiego doszedł mi kaszel taki suchy i uporczywy byłam w piątek u lekarza dała mi leki ale żadnej poprawy nie ma za 10 dni mam przyjść na kontrole w czwartek mam wizytę u gin. juz mam lekkiego stresa ,ale co trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł lejdis :) Cebulcia buziaczki w dniu urodzin👄-pewnie imprezujesz teraz :P życzę Ci aby spełniły Ci się wszystkie Twoje sny-nawet te najbardziej odjechane :) ja jutro świętuję z mężem Fisi :D aaaaaa wiecie że czeka już na nas 600 strona? przydałby się jakiś newsik o kolejnej ciąży...o rozpakowaniu to chyba za wcześnie albo która co nosi pod serduchem fajnie by było coo nieee??? Ale dziś słyszałam tekst....myslałam że się popłacze ze śmiechu! Mały chłopiec zapytany przez redaktora radiowego (wiek ok.4lata) Powiedz mi czy jest takie pytanie które chciałbys zadać mądrej dorosłej osobie i usłyszeć odpowiedź.Po chwili namysłu dziecko mówi: Jak to jest że ceny rosną? Ciagle ktos mówi że rosną i rosną ale jak to jest? ... no bo przecież nie ją ....cooo nieee???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×