Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Cebulko gratuluje córeczki:) dziubasku dzidzia Twoja wielka;) ho ho a badanko super:) Titus nio niestety mój mały wzioł od mamusi to co najgorsze:) adhd:) na wywiadówce tak kopał ze myslałam ze opuszcze klase ! chyba nu sie nie spodobała wizyta w klasie:) a co do podług to mamy quick step ! jakis nowy wynalazek co moze byc do kuchni i salonu::) aha wysłałam Wam fotki:) nowe:) pieknych snów :) słoneczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubuss! ale masz duuuuuuuuuuza juz dzidzie! 8.5cm i jaka fotka! juz nie moge sie doczekac kiedy dowiemy sie kto tak sie nam kreci i mamie mdlosci funduje! luknelam tez na pozostale zdjatka! i powiem ze fajny masz brzusio! a chudzinka jestes ze ło matko! 😘 dzidzia i tak miejsce sobie znajdzie! oooo! i Validus fotoski przeslala! hurra! i Koug! no ja pierdziu! ale faaaajno! ALE LADNIUSIE FOTOSKI! no widze ze kawal dobrej roboty! i bardzo dobrze sie na nie zdecydowalas Validku! pamiatka i dla Ciebie i dla Maksia! oooo! a tu bylem w brzuszku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Val! ales zdjec natrzaskala!!! łłłłoooooooo!!! skad ten pomysl? ktos Ci podsunal? brawo! a co do wywiadowki, to powiedz mi ktore dziecko lubi w nim uczestniczyc! hehehe wyczuwaja gume przez bibułe! czy jakos tam! :P :P heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my zaraz jedziemy odebrac nasze własne M-3:):):) Titus poznałam kolezanke z innego topiku:) ona jest fotografem:) i wspaniałym człowiekiem:) pomysł był mój ona mi go pomogła zrealizowac:) zdjecia :) hmmm sama widze jaka mam mine jak partrze na ten brzuszek:) pamiatka na pewno bedzie super:), a mały chyba juz sie bał ze dostanie lanie po wywiadówce:) miłego dzionka dziewczynki jade po 8 odebrac mieszkanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana Validosku a gdzie fotosy dla mnie???? buuuuuuuuuuu ja nie dostałam. Koug zołzo od Ciebie też nie dostałam :( Dziubassek no nie pogadasz Dzidzia wielka:):):):)hoho Cebulko Gratuluje córeczki.🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki laseczki za fotki koug no Emilcia jest superancka. Validosku zdjęcia zaj**ste.tylko powiedz kochana skąd u Ciebie te skrzydła:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Validos ja też chcę cie zobaczyc ze skrzydłami:-) mnie połozna na każdej wizycie waży w ubraniu, wiadomo że buty spodnie swetry swoje ważą, ja wg ich wagi przybrałam juz 8 kg!!! a wg swojej nagusieńka ok 6kg. Co to będzie jak zacznę zimą chodzić w futrach albo stroju narciarskim, hmmmm może nawet narty każą mi założyć:-) :-) :-) idę wstawić pranko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kobietki:) Jejku ale mam zaległości do czytania- wybaczcie mi:) Dzis wybieram sie do lekarza już 9 tydzień:):):):) Póki co wszystko ok modlę się aby na USG było wszystko ok- po moich przeżyciach boję się już na wyrost:( Co do samopoczucia do kiepsko mdłości mam cały dzień :( czasem nawet i w nocy się obudzę- zajadanie ich jest tylko chwilowe:(...ale co tam dla Dzidzi wszystko:) Mam pytanie co do tego USG które robi się chyba w 13 tygodniu ...gdzie najlepiej jest je zrobić?(jestem ze śląska) i jak powinnam sie na nie przygotować? z góry dziękuję za dobre rady:) Pozdrawiam i miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje dziewczynki za cieple słowa, to dla mnie wiele znaczy bo bardzo sie denerwowalam przed ta wizyta na szczescie jest wszystko ok ufff sama sie dziwie czy dzidzia nie za duza?ile mierzyly wasze pociechy w ok 14tc?(13t5d) Validosku mialam ci napisac,ze fotki sa boskie i w ogole brak mi słow, normalnie sesja 1 klasa:) Basiuniu no widzisz jak to leci:) ja w piatek juz 15tc a nie zauwazymy jak juz bedziemy na finiszu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny!!! Zgłaszam chęć obejrzenia zdjęć!!! A mail mój jakoś pustawy :( Dziubassku dzidzia sliczna a najważniejsze że zdrowa :):):) Basiunia zapytaj Twojego gina czy (jesli ma USG w gabinecie) robi badanie przezierności karkowej a jeśli nie to niech Ci poleci jakiś gabinet. Do tego badania wystarczy zwykły ale dobrej klasy sprzęt no i wykwalifikowany lekarz bo dużo tu zależy od precyzyjności. Co do przygotowania to ja nie słyszałam by trzebabyło jakoś specjalnie się przygotowywać. A o testach Pappa czy innych które też wykonuje się w tym okresie niestety nie wiem zbyt wiele bo nie robiłam ale tu Cię dziewczyny na pewno poinformują :) Cieszę się że wszystko u Was dobrze. Trzymam kciuki. A na kiedy wyliczałaś sobie termin porodu? Validos ja też muszę stanąć na wagę w sobotę i aż się boję ;) Fajnie że odbierasz już mieszkanko, teraz urządzanie pewnie Cię czeka :) a to sama przyjemność :) Cebulko gratuluję dziewuszki dużej silnej i zdrowej :) Oby tak dalej aż do porodu :) Fisiu skarbie pamiętasz o mnie i mojej prośbie? 😘 Ja dziś srasznie śpiąca jestem z resztą tak mam juz od kilku dni chyba w niedźwiedzia się zamieniam i zapadam w sen zimowy :P Pozdrawiam serdecznie i miłego dnia życzę 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANIA i Cebulko fotki poszły!!! Basiuniu ja robiłam test Pappa polega to ze w jednym dniu idziesz na usg przeziernosci karkowej i pobierasz krew na badania jest to ocena ryzyka wystapienia chorob genetycznych!! a usg przeziernosci robi wiekszosc lekarzy tylko najlepiej isc do jakiegos sprawdzonego mieszkanie nie odebralismy maja zrobic poprawki , znajac zycie zdaze urodzic zanim sie wprowadzimy wrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu skarbie oczywiście ,ze pamiętam o Twoim USG.zadzwonie tam jutro i ustale Ci godzinke USG Basiu jak jesteś ze śląska to może i Ty tam sie wybieżesz???? to jest w Chorzowie .Klinika nazywa się ADO MED. kuknij sobie na necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu właśnie dzwoniłam w sprawie Twojego terminu.Mam zadzwonic 30 września najwcześniej bo terminy na pażdziernik ustalaja w pażdzierniku.nic sie kochana nie martw będę pamietać ,żeby to zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Fisiu jesteś kochana 😘 Mnie się już chyba udziela stres przedwyjazdowy tzw reisefieber po naszymu ;) choć to za 3 tyg dopiero ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. J atylko na moment. Nie czytałam Was bo w ogole nie mam czasu. ja czuje sie dobrze. Karolek niestety jest caly zolty. dzis bylismy i poloznej i lekarki, one go obejrzaly i stwierdzily, ze trzeba do szpitala. Pojechalismy do jednego, a tam patologia noworodkow zamknieta. Neonatolog zrobila tylko test z palca i powiedziala, ze jak bedzie ponizej 9 to do domu, jak powyzej to do innego szpitala na dokladne badania z krwi. Wyszlo 10,1. Pojechalismy do drugiego szpitala, a tam lekarka na wstepie nam mowi, ze i tak nie ma ani jednego wolnego miejsca. Nie zrobila badan z krwi, ale zbadala dokladnie malego. Jest zdrowy, ale ta bilirubine trzeba obnizyc. Zapisala nam czopki dla niego i kazala dopajac woda z glukoza. Poza tym mamy codziennie mierzyc poziom bilirubiny, wiec musimy jutro jechac do jakiegos laboratorium to zrobic. Jak wzrosnie, to mamy jechac do szpitala. Niestety ta lekarka nie pozostawila nam zludzen, ze w tym szpitalu malego nie ma szans ppolozyc. Zostal trzeci szpitakl we Wrocławi, jak tam nie bedzie miejsca, to Trzebnica i Oława! 20 km od Wroc. Po prostu szok! żeby dla noworodków nie było możliwości leczenia??? Ale w sumie sie cieszę ze go nie przyjęli, bo w lepiej jak jest w domu, a nie w szpitalu, wiadomo jak w szputalu chore dzieci itp. Wierze ze wyleczymy go w domu. I jak bedziemy kontrolować ten poziom bilirubiny to bedziemy wiedzieli, czy pomaga. Stresuje sie strasznie, wczoraj bylam cala w nerwach, dzis sie uspokoilam, bo juz wiem jak dzialac!!! I wiem, co dziecku pomoze. Ide do mojego maluszka, bo zaraz obudzi sie na karmienie. Jak sytuacja sie unormuje, to odezwe sie i cos was poczytam, napisze i przesle zdjecia. Prosze trzymajcie kciuki!!!!!!!!! Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dafodilek trzymaj się,będzie dobrze.Trzymam kciuki za zdrowie Twojego synka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z rańca Dafi gratulacje z narodzin Synunia:-) wszystko będzie dobrze, teraz wszystkie dzieciaczki mają z tą żółtaczką problem ale szybko to mija, buziaki i trzymajcie się zdrowo🌼 Validos super zdjęcia, najbardziej mi się podobało to z napisem Maksiu, masz ładny brzuszek, wogóle bardzo ładnie wyglądasz w ciąży. ja spadam zaraz na badanka krwi, dzisiaj w nocy znowu się drapałam najbardziej po nogach, oszaleję niedługo nie da się tego wytrzymać!!! trzymajcie się kobiałki i miłego dnia, pa pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień doberek. Dafi wszystko bedzie dobrze z małym.u nas tez szpitale są przepełnione od noworodków z zółtaczką.wiem bo moja szwagierka pracuje w szpiatlu dziecięcym.Ona tweirdzi ze za wczesnie są wypisywane noworodki do domu po porodzie i dlatego tak dużo wraca spowrotem. Daj znać co dzisiaj załatwiłaś u mnie lasencje zimno i mokro.na szczęscie zaczeli grzać więc w domku troszke cieplej. Mały Bartuś kopie mamusie właśnie.Chyba dziecko głodne. ide wszamać jakąs śniadapke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień doberek :) Fisiu - dzięki 😘 Dafi współczuję żółtaczki i częstego pobierania krwi - wiem co przechodzisz bo miałam podobną sytuację z Weroniką. Trzymam za Was kciuki i życzę z całego serca by szybciutko wszystko wróciło do normy. Karolek to silny \"chłop\" więc poradzicie sobie z tym żółtym paskudztwem ;) Validos zdjęcia są śliczne, Ty tzn WY jesteście śliczni :) Cebulka 🌻 za to swędzenie oby szybko przeszło. Miłego dnia Kochane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu Wszystkiego Najlepszego Sto lat, Sto lat niech żyje ,żyje nam! 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️ Validosku piekne fotki! Dafi wszystko bedzie dobrze!musi byc!nie martw sie dzidzi najlepiej przy mamusi:) Cebulko wlasnie czytalam o tym swedzeniu skory w ciazy, oby ci minelo jak najszybciej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane Koleżanki:):):):):):) Byłam wczoraj u mojej ginki i zrobiłam mi uSG i powiedziała że wszystko jest OK:) Dzidzia pięknie rośnie serduszko pięknie pracuje i zrobiłam mi zdjęcia mojej kruszynki.....tak się cieszę...:):):):):)do dziś miałam Kaprogest i koniec jednak od jutro idę na L4 jak to powiedziała moja \"ginka nie ma co ryzykować \" muszę teraz po Kaprogeście sama się wyrównać i będzie wszystko ok:)Wybaczcie mi moje szalone myśli ale tak sie cieszę:)Pozdrowionka pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubassku, Koug, Tituś 😘 dzięki kochane Basiunia to cudowne wieści! Życzę Ci samych takich nowin aż do końca ciąży. Trzymam kciuki. Odzywaj się często.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberek:) Aniu:) słonko spóznion ale bardzo gorace płynace z dwóch serduszek zyczenia:) ❤️❤️ Dafi z małym na pewno wszystk bedzie dobrze:) u mnie wiekszosc kolezanek wracało z zółtaczka do szpitala bo zanim zółtaczka sie pojawia to oni wypisuja do domu!!!! Fisiu u mnie jescze nie grzeja wrrrrrrrrrrrrrrrr zimno , nic nie schnie w domu i ogólnie kicha!! Kochane dziekuje za komplementy:) {zaczerwieniła sie tu i ówdzie} zdjecia -nio bede miec pamiatke:) i Maksio tez:) Basiunia teraz dbaj o Was:) duzo wypoczynku i nawet sie nie obejzysz jak bedziesz o 6 rano dostawac kopniaki od malenstwa:) a ja dzis ide z przyjaciółka do kina na Mamamija:) a co relaks sie tez nalezy:) chyba sie jeszcze poloze:) jak mi syn da:) spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane:) Ja już od 6 spać nie mogę:( co mogłabym spokojnie pospać dziś:( ale to nic dziś wybieram sie do lekarza i dostane swoją kartę ciązy:):):):)- paszport mojej kruszynki:) I dziś dowiedzą się rodzice o naszym szczęściu do tej pory nikt nie wiedział:)Pozdrawiam i miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×