Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Teraz juz bde cały czas na tym niku. to nie ja pisałam dziewczynt :(:(:(. przykro mi ze ktos tak brzydko napisał. Dafidilek- mam nadzieje ze juz w Marcu:)bardzo bym tego chciała zeby kolejna @ nadeszła. bo my sie juz staramy z moim nażeczonym :) Ania.K_81 - zaczerniłam ale zamin to zrobiłam ktos napisał cos takiego :( a nie udało mi sie bo miałam problemy z połączeniem :(:(:(:( a jak weszłam i przeczytałam to co ten Podszywacz napisał wkurzyłam sie;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyllkaaa Wiesz bylam w trakcie pisania posta jak odczytalam piekna polszczyzne... nie wspomnialam wiec o Tobie nic, chyba rozumiesz. Napisz cos o sobie, skad jestes ile masz lat takie tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK .........WiEK...MIEJSCOWOŚĆ..POTOMSTWO....CYKL....OSTAT.@ Schering.......36....Wrocław...............................x cykl....??.?? Majek123......23 ....Zakopane.............................................. Gooosha.......25.....Ballymena.............................. ............... Anucha26......27.....Śląsk.................................. x cykl....??.?? Wiola30........30.....Kuj.-Pom........Angela 7lat....................01.01 Anna6889......40.....Kłodzko......Gosia 18l..Ola 11 l.....x cykl....??.?? Bolerka34......34.....Warszawa.............................. x cykl.....??.?? Karla31.........31.....Warszawa............................. x cykl....??.?? Kama26.........26.....Jelcz-Laskowice......................7 cykl....04.01 Dafodilek ......28......Wrocław.....Karolek 4 m-ce.......2 cykl....24.01 tyllkaaa.........19......Dzierżoniów......--.............1cykl.........19.02 ...........................ZACIĄŻONE........................ ...termin porodu Robur.............31....Zach.pom.....Daniel 8 lat.......ciąża.....01.03.09 Kaśka_n..................................................... .ciąża.....05.03.09 Dziubassek.......22....Trójmiasto........................cią ża.....20.03.09 Basiunia*.........29....śląsk...........Szymon 5 lat......ciąża.....22.04.09 Titowa1..........28.....Irlandia............................ ciąża.....20.07.09 .................Planowane imiona dla dzidziusiów........................... Robur...................Wiktoria Dziubassek.............Kubuś Basiunia*...............syn .........................SZCZĘŚLIWE MAMUSIE................................... Mar—gerita....26..Warszawa................synek ur. 16.06.08 Madziulek81...27..Gdańsk...................Kacperek ur.17.06.08 – 2380g 45cm Sylwia .........29..Trójmiasto...............Natalka ur. 20.06.08 – 3690g 54cm Demiluna......26..Anglia......Wiki 4 l......Julian ur. 27.06.08 – 3640g Harbatka......29..Warszawa.................Bartuś ur. 27.06.08 – 3300g 54cm Agital..........27..Żywiec.....................Piotruś ur.18.07.08 – 3450g 58cm Avinion........30..Kraków....................Martynka ur. 08.08.08 – 3700g 54cm Koug...........35..Opole..Michał 11,Ola 8..Emilka ur. 23.08.08 – 3245g 54cm Dafodilek .....28..Wrocław...................Karolek ur.12.09.08 – 3400g Kasika1........23..Rzeszów...Kacper 2l.....Karolinka ur. 22.10.08 – 3300g 50cm Mania23........24..Warszawa.................Szymonek ur. 17.11.08 – 2600g 52cm Fisia**..........30..śląskie....Marta 4lata....Bartuś ur.10.12.08 – 2640g 52cm Validos27......28..Kraków....................Maksymilian ur.18.12.08 – 3480g 56cm Maliwina29....30..Warszawa.................Hubert ur. 28.12.08 – 2700g 50cm Ania.K_81.....27..Dublin...Weronisia 3l....Basia ur. 28.12.08 – 2910g 49,5cm Agi37...........38..Warszawa.................Paulinka ur. 31.12.08 – 3000g 52cm Banitka27......26..Koszalin...................Bruno ur. 03.01.09 – 3700g 57cm Kołderka*......24..Żyrardów..................Julia ur. 07.01.09 – 4200g 54cm Nuczka.........28..podlaskie..................Zosia ur. 20.01.09 Cebulka30.....30..Piotrków Tr...Nadia 7l...Norma ur.21.01.09 – 3350g 54cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Titowa1 - bardzo dobrze Cie rozumiem. to pojawiło sie w trakcie jak sie próbowałam zalogowac tak jak Ania.K_81 mi poradziła. A prosze bardzo:) Mam na imie Patrycja i nie pełne jeszcze 19 lat. jestem z Dzierżoniowa. straciłam dzidie ale nie podaje sie:) no i teraz niedawno miałam @ wiec zaczeliśmy staranie i jestem dobrej mysli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylkaaa witam:) u nas miło:) rano fisia robi kawe:) wiec jutro Fisiu wiecej tej kawy:) jak masz jakies fotki swoje to powysyłaj na maile nasze:) a my na pewno podzielimy sie swoimi fotkami ja starałam sie 14 miesiecy ! i po leczeniu sie dopiero udało wiec na pewno szybko sie uda:) mój mały jakis dzis wybitnie grzeczny sam zasypia w łózeczku!!!!!! chyba podmienili mi dziecko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jak najbardzije za :) tylko prosze o maila . gratuluje momo ze tak długo sie starałas :) Mam nadzieje, ze twój Skarbrk jest zdrowiutki no i oczywiscie dobrze sie rozwija:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻NICK .........WiEK...MIEJSCOWOŚĆ..POTOMSTWO....CYKL....OSTAT.@ 🌻Schering.......36....Wrocław...............................x cykl....??.?? 🌻Majek123......23 ....Zakopane.............................................. 🌻Gooosha.......25.....Ballymena............................................. 🌻Anucha26......27.....Śląsk..................................x cykl....??.?? 🌻Wiola30........30.....Kuj.-Pom........Angela 7lat....................01.01 🌻Anna6889......40.....Kłodzko......Gosia 18l..Ola 11 l.....x cykl....??.?? 🌻Bolerka34......34.....Warszawa..............................x cykl.....??.?? 🌻Karla31.........31.....Warszawa.............................x cykl....??.?? 🌻Kama26.........26.....Jelcz-Laskowice......................7 cykl....04.01 🌻Dafodilek ......29......Wrocław.....Karolek 5 m-ce.......3 cykl....21.02 🌻Tyllkaaa........19.....Dzierżoniów...........................1 cykl....19.02 ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻...........................ZACIĄŻONE...........................termin porodu 🌻Kaśka_n......................................................ciąża.....05.03.09 🌻Basiunia*.........29....śląsk...........Szymon 5 lat......ciąża.....22.04.09 🌻Titowa1..........28.....Irlandia............................ciąża.....20.07.09 ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻.................Planowane imiona dla dzidziusiów........................... 🌻Basiunia*...............syn 🌻Titowa...................?? ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻.........................SZCZĘŚLIWE MAMUSIE................................... 🌻Mar—gerita....26..Warszawa................synek ur. 16.06.08 🌻Madziulek81...27..Gdańsk...................Kacperek ur.17.06.08 – 2380g 45cm 🌻Sylwia .........29..Trójmiasto...............Natalka ur. 20.06.08 – 3690g 54cm 🌻Demiluna......26..Anglia......Wiki 4 l......Julian ur. 27.06.08 – 3640g 🌻Harbatka......29..Warszawa.................Bartuś ur. 27.06.08 – 3300g 54cm 🌻Agital..........27..Żywiec.....................Piotruś ur.18.07.08 – 3450g 58cm 🌻Avinion........30..Kraków....................Martynka ur. 08.08.08 – 3700g 54cm 🌻Koug...........35..Opole..Michał 11,Ola 8..Emilka ur. 23.08.08 – 3245g 54cm 🌻Dafodilek .....28..Wrocław...................Karolek ur.12.09.08 – 3400g 🌻Kasika1........23..Rzeszów...Kacper 2l.....Karolinka ur. 22.10.08 – 3300g 50cm 🌻Mania23........24..Warszawa................Szymonek ur. 17.11.08 – 2600g 52cm 🌻Fisia**..........30..śląskie....Marta 4lata...Bartuś ur.10.12.08 – 2640g 52cm 🌻Validos27......28..Kraków....................Maksymilian ur.18.12.08 – 3480g 56cm 🌻Maliwina29....30..Warszawa.................Hubert ur. 28.12.08 – 2700g 50cm 🌻Ania.K_81.....27..Dublin...Weronisia 3l....Basia ur. 28.12.08 – 2910g 49,5cm 🌻Agi37...........38..Warszawa.................Paulinka ur. 31.12.08 – 3000g 52cm 🌻Banitka27......26..Koszalin...................Bruno ur. 03.01.09 – 3700g 57cm 🌻Kołderka*......24..Żyrardów..................Julia ur. 07.01.09 – 4200g 54cm 🌻Nuczka.........28..podlaskie..................Zosia ur. 20.01.09 🌻Cebulka30.....30..Piotrków Tr...Nadia 7l...Norma ur. 21.01.09 – 3350g 54cm 🌻Robur..........31..Zach.pom...Daniel 8 l....Wiktoria ur. 26.02.09 – 3350g 🌻Dziubassek....22..Trójmiasto................Kubuś ur. 27.02.09 – 2500g ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ Tyllkaaa - Mój mail też jest widoczny (mam nadzieję) więc proszę o fotki lub link na n-k odpowiadam tym samym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje dla nowych mamus Rubor i Dziubasska. A ja chyba znow w ciazy...moze znow dolacze do tabelki zaciazonych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) chciałabym się z Wami zaprzyjaźnić:) dotychczas udzielałam się na forum dla matek które straciły swoję dzieci...moja ciąża obumarła dokładnie rok temu. Od przyszłego cyklu zaczynamy z mężem starania bo póki co mam jeszcze wizyty u dentysty i chciałabym ten etap zakończyć i do dzieła:) Czuje, że jestem już na to gotowa...bo nie myśle już tak często o tym co było i jestem pełna nadziei w powodzenie:) mam jednak pewne obawy i wiem, że one beda tak długo do póki nie urodze zdrowego dziecka. Mam Hashimoto, moje anty TPO obecnie wynoszą 1200 i ciągle rosną!! nie wiem jaki to bedzie miało wpływ na ciążę ale się boję...bardzo proszę, jeżeli jest tutaj mamusia która miała podobne dolegliwości a pomimo to zdrowo urodziła niech się wypowie:) liczę na dobre słowo:) pozdrawiam Was serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może coś o sobie:)??? Od 24 marca 2008 jestem szczęśliwą mężatką:) We wrześniu skończę 23 latka a w czerwcu 2010 będę broniła pracy mgr:) Chcę by ten 2010 był szczęśliwy pod wieloma względami:) no i mieszkam we Wrocławiu..tymczasowo:) i jestem uzależniona od forum:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalnie cosik mam z netem :(:( zaraz postaram sie jeszcze raz wyslłac maile Kobietki moze sie uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i lipa nie moge narazie wysłac fotek :( no moze uda sie wysłac pozniej bede sie starac. Witamy Hanna22:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validos - kamień z serca mi spadł bo to przecież 3 tyg przed terminem!!! Cieszę się że Kubuś zdrowy i już tuli się do swojej Mamusi. Dziubassku wracaj do sił i do nas!!! Hanna22 🖐️ niestety w tym temacie się nie wypowiem ale życzę Ci byś szybko zaciążyła i urodziła zdrową piękną Dzidzię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania.K._81 i Validos27 udało mi sie wysłac po długich próbach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hoł hoł hoł :D no to się ruszyło :) ...Witaj tylka matysha i Hania ( sorki że nie przez 2 LL czy bez cyferek....może z czasem się nauczę pisać poprawnie nicki :P pamiętam Was i starym sposobem ściągam tu gdzie jest raźniej i o wiele szczęśliwiej madziulek- Ty to się pojawiasz rzadko ale jak juz wejdziesz to z takimi newsami że ho ho-gratuluję jeśli znów Ci się udało-daj znać jak będziesz pewna terminu no i pisz jak tam kacperek :) Większość z Nas ma maile podane w stopkach ale takie podstawowe dane do tabelki napiszcie tu zeby Ania mogła do pięknej tabeleczki wpisać. Swoją drogą tylka Dzierżoniów to fajne miasto-znam stamtąd świetną babkę aaa jakbyście miały ochotę nas zobaczyć to większość-przynajmniej tych często zagladających ma profile na NK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale nam sie swiezej krewki tu zrobilo! ho ho! I tak powinno byc! :D Tyllkaaa sluchaj to ze jestes najmlodsza dla nas naprawde nie ma znaczenia, liczy sie tylko szczescie i posiadanie rzeczy osoby najwazniejszej na calym swiecie, dla nas tu wszystkich bylo i jest posiadanie wlasnego dzidziusia i to w zasadzie nas laczy Wszystkie :) Hanna Witam w naszych progach! Powiadaja ze czas leczy rany, zmywa te halasliwe kolory, ja staralam sie w sumie chyba 7cykli, pozniej poprosilam 🌻 Andzie 🌻 nasza tu kadrowa ❤️ heheheh co by usunela ilosc staran bo zawieszam je na jakis czas, wyszlo tak, ze w 1-2 cyklu zaszlam :) Teraz ro w sumie nie pamietam jak to bylo, przestalam liczyc. U mnie cykle wygladaly masakrycznie dlugo , w zasadzie zajelo mi to rowny rok, 15listopada w dzien pierwszej rocznicy po stracie, odczytalam na tescie dwie kreseczki :) bylo to dla mnie niesamowite przezycie, i mialam i do tej pory mam wrazenie ze ktos manipuluje naszym zyciem, i ze na pewne sprawy nie mamy wplywu, a obawy sa zawsze - nawet do dnia porodu. Nowe Dziewczeta Ja rowniez prosze o fociaki! Moj mail: titowa@op.pl Odwdziecze sie tym samym :) Validku piszesz ze ktos chyba podmienil Ci dziecko! :D :D :D :D heheheheh To pewnie reakcja Maksia na przyjscie Kubusia :D Wie ze musi byc cicho, i Kubus potrzebuje teraz wiecej snu, by nabrac sily na tyle by stac sie jego mlodszym kolega z piaskownicy! :) No wlasnie Andzia Pamietasz jak to ze mna bylo? Wykasowalas ilosc cykli i w ktorym zafasolkowalam? w 1 czy 2? Uciekam i do juterka kawoszki! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kogu ale dobrze e podałaś ten link he he bo faktycznie jest weselej i odrazu człowiekowi sie poprawia :):) No pewnie ze fajne miasto :D titowa1 wiem ze to sie nie liczy tylko zartuje :) ajc dzisiaj mam dobry humorek po prostu :D I powiem Ci ze dobrze że sa takie forA. A prosze bardzo focie juz wysłane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę że tutaj tyle ciekawych wiadomości a dla mnie one wszystkie sa nowe...w wolnej chwili przeczytam jak najwięcej i bede sie z przyjemnością tutaj udzielać:) póki co zaczęłam pisać prace mgr...jutro mam zajęcia i muszę coś mieć:) do zobaczenia:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylkaaa dziekuje za fotke:) sliczna z Was para:) ja wysłałam linka na nasza klase:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a jak inaczej:):) obiecałam to wysłałam i dziekuje :) ja Tez prześle link na nk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety nie zobaczyłam fotek:( validos27 chyba zapomniałaś ze masz zablokowana galerie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spadam Kobietki i ide ogladac "i kto to mówi" he he dobra komedia:) Do usłyszenia pózniej :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×