Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

matysha zaproszonko wysłane. zdjęcia Ci już obkukałam i fajna babeczka z Ciebie:P:):):) Koug Michałek to pewnie zdolniacha po mamusi to żle na tescie nie bedzie nawet bez wietrzenie mózgu Dziubassek przeszło Kubusiowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wreszcie udało sie wszystko przeczytać :) Dziubasku, sprawdź jeszcze czy mu nie jest za zimno lub za gorąco. Dotknij karku musi być ciepły i suchy (niespocony). no i to co dziewczynki pisały wcześniej to dobre rady :) FIsia, parę stron wcześniej chciałaś mi dać KONIAKA! Bardzo mi to pasuje, już się teraz nie wykręcisz, stawiaj flachę! :D A potem możesz mi dać kopniaka na dół ;) Nowe koleżanki, proszę o zdjęcia na maila, odwdzięczę się :) Ja nie mam profilu na nk. e-bieta@o2.pl Kama ostatnio coś nie pisała, ciekawe co u niej???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajć Hanna22 nie strasz ja od kilku miesiecy sie wybieram do dentysty :( i dojść nie moge a zgubiłam tylko plombe :( dafodilek zaraz Ci podrzucem jakies focie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek w deszczowy szary dzien! Dziewczynki moge zabluznic????????? please!!!!!!!!!! No i mi sie kuwa popierdolilo! :D :D :D Wiecie same ze z nowosciami imionami i latkami to u mnie ciezko :( Nowe dziewczeta dochodza a mnie sie w glowie kielbasi :P :P Matyysha masz wiec spory wachlarz nauki, dobrze wiedziec :P Jak mozesz podaj mi linka na NK wyslij mi go na maila plosie! :) Tyllkaaa 🌻 Dafi gratulejszyn z pierwszego zabka! Fisiu lacze sie w bolu z powodu smierci sztywnej swineczki :) widze ze sciagnelas łobiod po mnie :P ja mialam wczoraj kapusniakowy! i dzis sobie jeszcze go odgrzalam i teraz robi mi w bebechach buuuuu i buuuu i yyyyyy i zzzzz i prrryyyyyyyyyyyy! :D :D :D :D :D :D :D Cebusia kotka nie miaułczy od soboty bo poszla na sterylizacje i od tamtej pory cisza ufff, ale sie zrobila jeszcze wieksza pieszczocha niz byla, wlasnie siedzi mi pod pacha wtulona i obserwuje jak smigaja mi palce na klawiatrze, wczesniej mi po niej chodzila smierdzace dupsko nastawiajac :D :D Wiolus a co to za jeszcze inne postanowienie? co Ty sie taka tajemnicza zrobilas? jazda dewej tu namiary na przyszle plany. Trzymam kciukaski za testy na bum bum! :) Dziubalku Ales to wszystko opisala!!!!! a grzebania widze bylo od pieruna! dobrze ze jest to juz za Toba! Regeneruj sily Malenka! Jadziunia pracujesz w budzetowe hmmm wiesz potrzebuje wolnego kapitalu tak prosto do kieszeni, moze da sie cos zalatwic :P :P heheheh Ciesze sie ze z dzidzia w porzadeczku i oby tak dalej! Hania ja tez roztrzepaniec taki jestem... no to mowisz ze dzialo sie ostatniej nocy :P Ty swintucho! Motylku Ty nas tu nie tylko podczytuj tylko uczestnicz! pogadamy popitolimy o tym o tamtym weselej sie zrobi :) Kamilka wiesz nasza Koug zaszla 7tyg po... :P bardzo dopinguje Ci w starankach, nie zmieniaj swojego podejscia, musi byc dobrze i bedzie! a chaosik u nas to norma! heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Titek!!! a gdzie info czy to facet czy baba???? miałaś mieć dziś USg! Koug, chyba masz rację, coś mi się wydaje, ze drugi idzie. Trochę przed chwilą płakał i nie chciał jeść. Widziałam lekko obrzmiałe dziąsełko. Ukołysałam w końcu na rączkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no napisalam chyba do wszystkich, a teraz cosik o nas :D Koug Emilcia to ma takiego powera po mamusi! :P ile razy mam Ci to powtarzac :P i po usg :) dzidzia ma sie dobrze rozwija sie prawidlowo, dojazd masakara, postanowilam zmienic szpital, ten do ktorego pojechalam dzis jest bardziej specjalistyczny, niestety oddalony jest o 80km, ale droga zadna tam dwupasmowka i jak jakis debil jedzie 40km/h no to wyprzedzic sie raczej nie da bo droga kreta i widocznosc z tym niebezpiecznych do manewru, zajelo nam to 1.5h, ale bylo nawet spoko mimo te plus remonty przebudowy wiadukty obiazdy pod samym miastem, strach pomyslec co bedzie w godzinach szczytu. Zmieniam wiec na Kilkenny to tylko 30km od domku dojazd o wiele bardziej komfortowy, ok 30-40min ale porodowka nie jest taka jak w Waterford. Skoro z dzidzia jest wszystko w porzadku to jednak zmienie lokalizacje, bo nawet moj slubny powiedzial ze to nie ma sensu. I chyba juz wiemy co bedzie :D :D :D :D Pani była mila i nie robila problemow z powiedzeniem nowinki! iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii heheheheh co ciekawe jestescie???????????????????? bedzie to dziewczynka :) dziulawiec latawiec ho ho ho ho! :D :D Ale dla pewnosci poprosze o potwierdzenie swojej ginki w Dublinie, jak bede u niej za 3-4tyg, jestesmy z nia umowieni na usg 4D. Wiec jeszcze poczekam z nastawieniem sie co do psioszki :) No i chyba tatus sobie nie kupi tych motolóf i siamochodófffff!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiec jak cos to ktora odda mi ziecia??? Podkreslam ze jestem rowna babka i umiem prawidlowo skracac spodnie jakby co! :D :D :D zadne podstepy, przeszpiegi :P A zaproszenie na obiad bedzie mial u mnie czysto matczyne podejscie, bez zadnego podtruwania! :D :D :D No to jak Fisiołku krejzolku oddajesz mi Bartusia?? :P Bo Maksio to chyba juz zajety :( Julianek zagranica znowu rozjazdy, corka po swiecie mi sie bedzie blakac :D Szymus chyba wolny :) aaaa i mamy Kubusiaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa! Madzik co Ty na to? prosze w tej sprawie o pilny kontakt! :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super!!! więc czekamy na potwierdzenie, ze masz dziewczynkę! Gratulejszyn! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PSIUCHA TITUCHA TRALALALALALA :d:d:d ALE FAJNIE :) Tituś no to gratulejszyn bigest teraz jeszcze tylko możesz pochwalić się jakie imiona planujecie bo znając Ciebie to będzie ich kilka hehehe aaa i Michał pyta czy polskie czy irlandzkie :P Matyshha wyczaiłam Cię już na NK-zaproszenie poszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karol stoi w kolejce do Emilii ;) ale jak go Maks pobije, to mała Titunia niech się szykuje na przystojniaka z Wrocławia!!!! po takiej ładnej mamie to synową bym miała śliczniutką ;) ale się rozmarzyłam... :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Dziubasku wszytsko co wiedziałam Ci powiedziałam przez tel!! mam nadzieje ze mały nie bedzie miał kolek:) Titus:) bedzie nas wiecej huraaaaaaaaaaaaaaaaaaa hmmm Maksio juz zaczyna wybrzydzać:) na pewno nie ma tego po mamusi! :) wiec on sam bedzie wybierał:) czeka juz z utesknieniem na fotki małej Tituski:) a mój mezus odebrał mi narty beda jak znalazł na nastepny sezon! bo dobra cene mi kolega zrobił wiec trzeba korzystac:) powiedzcie mi co o tym sadzicie:http://www.allegro.pl/item562160480_0234_super_hustawka_dla_dzieci_hustawki_kurier.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie kobitki :) Dlugo zastanawialam sie czy napisac,bo nigdy nie uczestniczylam w zadnym forum. ALe tu jest tyle pozytywnych fluidkow ze az trudno sie oprzec:) Tak krotko o sobie: mam \"prawie\" 30 lat, wspanialego meza i 4-letniego synka Kacperka. W imieniny mojej mamy stracilam swojego Aniolka w 14 tygodniu ciazy:( Pierwszy miesiec byl ciezki, ale teraz juz jakos so=bie z tym radze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za tydzien ide do gina na kontrole i mam nadzieje ze dostane zielone swiatelko! Tak bym chciala ujrzec te dwie kreseczki na tesciku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale ruch! :) Wpadlam jeszcze Wam powiedziec, ze to owo w moim brzzuszku to typowy lajcik! zalozylo sobie raczki za gowke normalnie jak sie lezy na plazowym lezaczku taki chilli outcik! :D :D pozniej pokazalo kciuczek i sie smialismy ze pokazuje ze jest jej tam spoko! :D Wlasnie Dafi zapomnialam o Karolku Mam odwieczny problem z imionami :( Ty mi tu nie cukruj! wystarczy ze paczki wpierdzielam! :P :D :D :D Wiec Kamilko witaj w klubie tych jarzacych inaczej :P wiesz cyferki oooo to tak! pamiec wspaniala ale reszta echooooooo bez konca oooo! Validku no tez sie nie moge doczekac foteczek mojej kruszynki :) ale dobrze ze taraz to juz z gorki :) A Maksio powiadasz ze sie wybredzioch zrobil? I na to zaradzimy! :) A hustaweczka spoko, fajna! Koug kochanienka jesli chodzi o imiona to sie jeszcze zobaczy, upewnie sie za te 3-4tyg, w sumie z panem K jeszcze nie rozmawialismy na ten temat. Ale mnie ogolnie podoba sie imie LAURA dla chlopca KONSTANTYN coz jeszcze sporo czasu przed nami, sama jak pisalas wiesz jak to jest w ciazy :P moze mi sie to zmienic. Dziubalku Widze ze Krolewicz ujarzmiony! :) wiesz dopuki te nasze dzieci nie naucza sie gadulac to ciezko bedzie je nam zrozumiec zwlaszcza w pierwszych tygodniach. Dobranoc dziewczynki do juterka! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki Asik Witaj zostan z nami a pomozemy jak tylko umiemy :) Kamilka bedzie dobrze trzeba wierzyc! Adresuje to do Was, Asik Kamilka, nie czytajcie tego topiku na jakis czas, mam na mysli tego smutnego, powiem Wam ze ja ostatnio zajrzalam, i dzis mialam paskudny sen na temat mojej dzidziusi, i nawet nie chce o tym tego tu pisac. Brrrrrrrrrrrr Moze lepiej nie wracac do tematu dat i tego co sie stalo, brac to co jest teraz, i dzialac, robic co w naszej mocy konieczne, badanka tesciki, ekstra dawka slodyczy czy cappuccino na stol, pozytywnej energii, musicie myslec o czyms pozytywnym nie rozgrzebywac, wiem ze ciezko i czasami przychodzi to samoistnie, ale optymistom zyje sie lepiej i prosciej, i to trzeba przywolac jako niepowtarzalny fakt. A zatem usmiech na zebiskach :D zaciagnac siezego powietrza a o tej naszej kawie na golasa na balkonie juz nie bede poraz krotny wspominac :P Glowa do gory laseczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ładnie, bedzie psiochaaaaaaaaaaaa Titus super, gratuluje malenka❤️ ale sie ciesze:-) a moja psiocha juz od 16 urzeduje i nie zanosi sie na sen:-) zaraz w ruch pójdzie chyba wózek:-) Kamila co do imion to nie słuchaj opini innych, wybierz takie które tobie sie podoba, Ja dałam tez nietypowo mojej drugiej córce na imie i wiem, ze wiele osób kreci nosem ale mam to nie powiem gdzie...:-) dobra ide zrobic podejscie z usypianiem do juterka baby:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za mile przyjecie:) Czasami zagladalam na ten \"smutny\"topik i zawsze bylo mi jakos ciezko:( Wiem ze nigdy nie zapomne o moim Aniolku, ale czas zaczac myslec pozytywnie i wziac sie za robote!!! Tak wiec mysle ze za okolo miesiac staranka pojda pelna para!!! Pozdrawiam i sciskam wszystkie mocno!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do "imion" napewno bdzie ciazko spamietac, ale mam nadzieje za dam rade. Buziolki.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezdem Tituś GRATULEJSZYN córuni dziewczyny nie ma się co bić o zięcia czy synową.wkońcu mamusie się męzami zamieniały to i dzieciaki też mogą Titek jak masz dylemat z imieniem to może zorganizujemy\" CASTING\" na imię dla Twojej piżdźioszki titusiowej gwiazdeczki cebulko daj niunie cioci Fisi,Ja już mojego diobełka uśpiłam to mam luzik kamila przesłałam Ci link NK na Twoją pocztę Dziubassku dobrej nocki kochana. Validosek a to sie bedzie Maksio huśtał.Juhuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu. ja mam po młodej huśtawke ale taką na futrynę Asik Witaj.życzę Ci pozytywnego wyniku testu.udzielaj się u nas częściej a fluidków będzie więcej głodnam cosik jestem.wmuciłam kisiel i mi burczy.zrobie sobie bułe porządną a coooooooooooooooooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na 674 stronie jest najaktualniejsza tabelka.Tam tez podane są imiona naszych dzieci looknij sobie Kamcia,Asia i pozostałe dziewczyny. Irlandzka Ania to dziś zajęta jest bardzo widzę nawet się nie pokazała na kawce....hmmm a kto tabeleczkę poprawi???Widziałam że jeszcze nowe dane dziewczyny popodawały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fisiu ty bułe a ja kanapki;0 tez zgłodniałam;) mój syn cos marnie zasypia;) tatus cwiczy sobie cierpliwosc hahaha kofane do jutra:) kolorowych snów;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki a ja wpadłam tylko, żeby życzyć Wam wspaniałej nocki :)))) spadam do łóżka bo jutro czeka mnie dzień badań więc muszę odpocząć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śpiochacie już??????????????????????????????? kochane dobrej nocki życze .wyśpiochajcie sie bo z rana zapisy na kawe zbieram papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zakończyłam dzień i go go zaczynam POBUUUUDKA wstawać do pracy,szkoły ,dzieci i do fisi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry Dziewczynki, ale macie tempo w pisaniu! Nietety w budżetoówce też kryzysssssssssssss, oszczędzać, oszczędzać, oszczędzać, więc nici z kapitału titowa ;)))) Własnie zjadłam pierwsze śniadanko -świeżutki chlebek z pasztecikiem i herbatke z cytrynka i miodem (pycha) - ostatnio mam spust i co 2 godziny jem, obym nie przytyła za dużo bo nie grzesze wzrostem, mąż już ma stracah że będzie miał w domu pączusia. Nadrobiłam zaległości. Czy NK to nasza klasa? A jak ja was mam tam wszystkie znaleźć? Pomocy!!! A teraz do roboty - nie ma czasu na obijanie się. Ach wczoraj dałam zaświadczenie i \"oficjalnie\" poinformowałam kadrowca o moim dzidziusiu - bardzo się ucieszył i nawet wyściskał. Podoba mi sie takie podejście pracodawcy, a co, niech sie urząd rozwija i rosnie młode pokolenie pracowników . Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieńdoberek, pisze jedna reka! karolek ma drugiego zeba,wczoraj płakał. dziewczyny z wrocławia i okolic.w gazecie wyborczej jest cykl artykułów pt. godnie rodzic we wrocławiu. http://miasta.gazeta.pl/wroclaw/8,93344,6334295.html pierwszy poród miałam w Wałbrzychu. drugi chciałabym we Wrocławiu, ale jak nic sie nie zmieni to tez jade do Wałbrzycha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×