Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

hej wam chyba mam większy prolmlem od Was... mój mąż miał operację jak był mały i miał niezstąpione jądro.... staramy się od 4 miesięcy i nic.... zażywam na wyregulowanie okresu duphaston.... wiem że powinniśmy zrobić badania ale się boję prawdy czy kogoś to też dotyczy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
profilek problem z dzieciństwa Twojego męża nie powinien przeszkadzać w zajściu w ciążę.Tu chyba szwankuje podświadomość-uwierz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tyle się tu dzieję ale ,żeby mnie któraś zawołała to NIEEEE normalnie obraże się na Was baby i Tyle.Dziubass rodził i nikt do Justysi smsikia nie wysłał.WSTYD :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D no koniec opierdzielania Najpierw do Koug Kochana nasza Anićko nie wiem dlaczego ale Ty mi się kojażysz z jakimś aniołeckiem albo z innym skrzydlątkiem który zwiastuje dobre newsy.Jak nie wchodzisz na forum tak nie wchodzisz ale jak juz wejdziesz to z grubej rury jakimś newsem walisz witam nowe Kożelanki.proponuje zrobić rozeznanie po tabeluni a same zobaczycie ,że u Nas czy się chce czy nie chce to się zaciąża i tyle kochane w związku z porodem naszego dziubasska naszło mnie na wsponijaki.normalnie dziewczyny pamiętam jak dziś jak zakładałyśmy z Madzią ten topik.Kochane dużo opowiadać by trzeba ile przeszłyśmy zanim go założyłyśmy .Ile naszych przeżyć i stękań ale wkońcu powstał topik ciążowe staranka i proszę bardzo jaki szcześliwy aczkolwiek nie było łatwo Koug wie jakie przyjażnie my tu miałyśmy :D:D:D:D:D:D szczególnie jedną \"POMARANCZE\"\"bliską\" naszemu sercu :D:D:D:D:D:D I Validosek mój koffany jak biduleczka nam płakała ze cykli bez płodnych tyle ma a tu proszę bardzo..Maksiorek chłop jak Dąb i Tituś mój rozweselacz najdroższy co jak posta napisze to się czyta i czyta po sto razy bo to sama przyjemnośc i mam nadzieję ją wkońcu poznać osobiście bo dla mnie Tituś to jak kuna gwiazda jakaś normalnie :D:D:D:D:D:D:D kochane nie bede opisywac każdej osobno bo nie musze pisać jakie kofane jezdeście ide spać bo mnie sentymenta jakieś biorą czy cuś a mój synalek ma rupie w doopie i bryka zamiast spać.chłolernik jeden ps.o kazym porodzie prosze mnie informowac na bieżąco smsami ahhaaaaaa tak mnie zaciekawiło która z lasek z dolnej częsci tabelki wybiera się na sam szczyt- ponownych staran??????? tak se pytam bo mój chłop sobie ostatnio wspomniał ze chce drugiego syna no ale niech się puknie w łeb.:D:D:D:D:D dowcipniś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisia ❤️ a tak właściwie to jeśli chce mieć drugiego syna to kochana nie w łeb ma pukac :D:D:D hehehe Fisia czyżby spodobał mu się gierkowski model rodziny przeze mnie propagowany? czyli 2+3 z czego jedno dziecko mamy drugie taty a 3 dla kochanej ojczyzny :P:D:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
P.S. ja też nic nie mam ani na poczcie ani na NK :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufff...pierwszy rozdział napisany:) teraz mogę spokojnie przeczytać co na forum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanna witam u nas!!na pewno lada chwila bedziesz nam wysyłac fotki z brzuszkiem tylkaaa - kochana o 22 ja juz jedna noga w łózku albo mam wreszcie czas cos porobic jak tatus zajmuje sie małym wiec wybacz ! hahaha u Dziubaska dobrze własnie z nia rozmawiałam!! malutki zdrowy i przy cycu! wiec super u nas słoneczko wychodzi! wiec bedzie spacerek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Kogu zaraz wysle Ci link na NK :) juz nie smutaj :* Validos27 he he wiem załważyłam :) to Tylko ja chyba taki nocny marek jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i sie poplakalam! Fisiołku 😢 😢 😢 😢 😢 😢 no tak mnie wzruszylas babo ze musialam isc do lazienki po pudelko husteczek ❤️ serio! Ty kuna moje! :) Z pewnoscia sie kiedys spotkamy! Tyllkaaa Wiesz my tu po 22 to w pizamkach ze skarpetami w loziach lezymy :D :D :D Zdarza sie jak ktoras spac nie moze, to wchodzi na topik 2-4 nad ranem :P :P :P heheheh tez mi sie tak napisalo kiedys :D na NK jestes moim 100 kontaktem! no prosze ale Ci sie okragla liczba trafila! Przesylam wiec specjalne fluidki co by Ci sie szybciej zafasolkowalo! -->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->--> Hania A Twoje fotki gdzie? :) A ja dzis spalam tylko 2h, tym razem to moj chlop mi podwyzszyl cisnienie i pozniej myslalam o tym i o tamtym. 3razy wstawalam na papu bo ciagle glodna bylam, 3 kufle herbaty wypilam... sikac pozniej musialam chyba ze sto :) A teraz sie relaksuje ogladajac projekty domkow i zaprzatam glowencje marzeniami :) Z tego chyba nigdy nie wyrosne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł baby witam nowe dziewczyny:-) Ja tak niektóre z Was też mam swojego Aniołka 23.10.2007r straciłam Dzidzie w 11t.c. ale Koug na skrzydłach przeniosła mnie z innego topiku na ten i tak pierdziele głupoty z tymi babami juz od ponad roku:-) :-) :-) i nie mam zamiaru z niego odejść:-) tu się wspieramy, pocieszamy i narzekamy na co się tylko da:-) A moja pierdziocha mała śpi już od 12.30 :-) posprzatałam i zrobiłam obiadek:-) w nocy tez niczego sobie pospałam:-) Moj husband ma dzisiaj urodzinki, kupiłam ciacho i zamierzam wbic w nie świeczkę i niech dmuuuuuucha staruszek jeden 31 lat. No w sumie gówniarz bo ja mam 32;-) aaa i moja brztowa dzisiaj w nocy urodziła w swojego brata urodziny, fajnie nie?! Dobrze że z Kubusiem wszystko ok, buziaki dla nowo narodzonych bambini:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validos:) tak tak fotki z brzuszkiem...ja mam taki gruby brzuch, że juz teraz wyglądam jakbym była w ciąży:):) hehe ogólnie to nie mam większych zastrzeżeń do swojej figury ale ten brzuch to masakra, juz tyle razy próbowałam go zrzucić i nic z tego...jak zajdę w ciążę to przynajmniej nie będę go musiała wciągać:):) i z duma go będę pokazywać:)....ale to jeszcze potrwa... Miłego wieczoru dziewczyny!!! ja spędzę go z mężem i znajomymi na pizzy:)...to moja słabość:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam przepraszam, ze tak się raptem pojawiłam i tak samo zniknęłam ale po prostu miałam zaganiany dzień... też zauważyłam, że niektóre z dziewczyn znam z innego forum np hanna albo tylka albo koug ja dzisiaj wyjątkowo dobrze się czuję jak nigdy od 5miesięcy i wysprzątałam cały dom i dopiero udało mi się usiąść od rana... zapraszam wszystkie dziewczyny na ciasto, które przyznam się zrobiłam z torebki, ale zważywszy na to, że jest to moje pierwsze ciasto od 5miesięcy to mam nadzieję, że mi wybaczycie :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje się i znikam bo zaraz do Teściowej na obiad jedziemy. Pierwsza taka dłuższa wyprawa Normy aż 15km;-) zobaczymy jak to zniesie:-) mam nadzieję, że nie będzie pawików ani innych tam przygód związanych z chorobami lokomocyjnymi. zyczę Wam baby kochane miłej niedzielki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje się i znikam bo zaraz do Teściowej na obiad jedziemy. Pierwsza taka dłuższa wyprawa Normy aż 15km;-) zobaczymy jak to zniesie:-) mam nadzieję, że nie będzie pawików ani innych tam przygód związanych z chorobami lokomocyjnymi. zyczę Wam baby kochane miłej niedzielki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baardzo dziekuje za fluidki titowa1:) napewno sie przydadza moze juz nawet pod koniec tego miesiaca :P he he :) cebulka30 miłej wyprawy i również miłej niedzieli :* no ide troche rozołku podjeśc hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minia 24
hej dziewczynki:)) dostałam zaproszenie na wasze forum od koung:)) i.... bardzo sie ciesze mam nadzieje ze niedługo dołącze do was szczęśliwych zafasolkowanych mam :))przynajmniej bede sie starać na dzien dzisiejszy zapominam o tym co przykre i co sie wydarzyło i....myślę pozytywnie musi być dobrze:)) ściskam papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj minia 24:):) to dobrze że zmieniłas forum ja tak samo zrobiłam:) tylko zaczernij sobie nick.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadam do Was tylko na chwilkę.Dzięki wszystkim za gratulacje i zarazem sama składam gratulacje Dziubasskowi. I od razu w tabelce prosze poprawić - waga małej 3550 gram,imię Milena (na drugie Wiktoria). Tak króciutko,bo nie wiem ile mała będzie spała. Faktycznie jest bardzo podobna do taty i do mojego synka,ze mnie nie ma nic oprócz.. Bardzo dużo je (na szczęście wczoraj w końcu dostałam dużo pokarmu) i śpi też w miarę.W nocy ma przerwę nawet 3 godziny między karmieniami - nawet idzie się wyspać,zobaczymy dziś w domu.Jak wróciła ze szpitala dzisiaj to dała taki półgodzinny koncert,że już nie wiedziałam jak ją uspokoić - w końcu zasnęła na cycku i dalej jeszcze śpi. Jeśli chodzi o poród - zrobili mi KTG,badanie,USG i wyszło,że zaczyna mi się rozjeżdżać poprzednia blizna cesarkowa i w nocy od razu cięcie.Niestety znieczulenie zewnątrzoponowe źle zadziałało (czułam okropny ból w momencie przecinania skalpelem brzucha),jak się wydarłam,że wszystko czuję to w 10 sekund dali mi znieczulenie ogólne i dalej już nic nie pamiętam.Obudziłam się za jakiś czas jak już wydobyli dziecko i mnie zaszyli,głosu z siebie nie wydobyłam przez dobrych 10 minut (byłam zaintubowana w trakcie operacji).Przez 2 dni bolało mnie koszmarnie gardło (pewnie od tej rurki) a przez wzdęcia wyłam z bólu - podawali mi 2 dni Espumisan i dopiero dzisiaj jest już prawie dobrze.Blizna po cesarce ciągnie jak się chcę wyprostować ale nie boli.Ogólnie czuję się bardzo dobrze.To tyle,bo muszę posprzątać przed wizytą teściów.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jak Wy na chwilke wpadacie to ja tez przywitam sie w dniu pierwszego marca :) Hanna pytalam sie o Twoje fotki, jak mozesz przeslij je na moj mail: titowa@op.pl Roburku Kofana Ty! suuuper ze napisalas! sluchaj to mialas jazde na porodowce, brrrrrr az mnie ciareczki przeszly po przeczytaniu slowo: skalpel. Dobrze ze Malutka spi i je duzo! Oszczedzaj sily i mi tam sie nie przepracowuj. Cebus Mam nadzieje, ze Norma nie spryskala Wam samochodu :P Minia Witaj zaczernij nick i powiedz nam cos o sobie. Koug widze ze wzielas sie za werbowalnie! :D :D :D i slusznie! trzeba sie podzielic naszym topikiem z innoma kobietkami :) szczesliwy to topik, a wiadomo co sie daje, podobno przychodzi z powrotem... Moze wkrotce przyjdzie nam cieszyc sie kolejnymi dwoma kreskami, np jak u Fisi! :D :D :D No bo baba nam sie tu rozkleja, Twoj maz pragnie kolejnego syna, hmmm kto wie... :P :P :P Wlasnie Fisiak :) Ty a moze sie Ty nam przetestuj? :P @ juz mialas pierwszy czy drugi, wszystko wrocilo do normy... :D :D :D ok uciekam i pojawie sie juterkiem :) 😘 dla calej bandy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jak Wy na chwilke wpadacie to ja tez przywitam sie w dniu pierwszego marca :) Hanna pytalam sie o Twoje fotki, jak mozesz przeslij je na moj mail: titowa@op.pl Roburku Kofana Ty! suuuper ze napisalas! sluchaj to mialas jazde na porodowce, brrrrrr az mnie ciareczki przeszly po przeczytaniu slowo: skalpel. Dobrze ze Malutka spi i je duzo! Oszczedzaj sily i mi tam sie nie przepracowuj. Cebus Mam nadzieje, ze Norma nie spryskala Wam samochodu :P Minia Witaj zaczernij nick i powiedz nam cos o sobie. Koug widze ze wzielas sie za werbowalnie! :D :D :D i slusznie! trzeba sie podzielic naszym topikiem z innoma kobietkami :) szczesliwy to topik, a wiadomo co sie daje, podobno przychodzi z powrotem... Moze wkrotce przyjdzie nam cieszyc sie kolejnymi dwoma kreskami, np jak u Fisi! :D :D :D No bo baba nam sie tu rozkleja, Twoj maz pragnie kolejnego syna, hmmm kto wie... :P :P :P Wlasnie Fisiak :) Ty a moze sie Ty nam przetestuj? :P @ juz mialas pierwszy czy drugi, wszystko wrocilo do normy... :D :D :D ok uciekam i pojawie sie juterkiem :) 😘 dla calej bandy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minia 24
dziewczynki a jak ja mam zaczernic???? nie wiem jak sie to robi :(( pomocy:) cos o sobiem hmmmm mam za sobą 2 nieudane ciąże 2 poronienia cięzko było ale teraz jest lepiej staram sie o tym nie myśleć choć czasem jest bardzo cięko ale wierze ze kolejnym razem sie uda mieszkam w czestochowie mam cudneo męzusia ktory zawsze mnie wspiera i rozumie:)a poza tym jestem na ostatnim roku studiów aktualnie pisze prace choc ciezko a w miedzy czasie pracyuje..... to tak w skrócie ps dziewczynki jak zaczernic ten nick????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadam na chwilkę... męża uspałam więc komp mam wolny :D życzę miłego wieczorku i lecę sprawdzać prace bo dzieciaki się niecierpliwią już :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minia musisz wejść w preferencje no i tam jest hasło. kilka stron wczesniej ja pisałam z pomaranczowego a w czasie kiedy sie llogowala, ktos dodał bardzo niemiły komentarz:(:( po prostu tylko o to nam chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×