Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

heloł a moje dziecko jak usneło o 11 tak spała do 3.30 i potem do 7, fajnie jakby tak zostało:-)ale nie robie sobie nadzieji. Fisia poprosze kawke bo pogoda do bani i nici znowu ze spaceru. validos no i jak tatus nie stracił cierpliwosci przy usypianiu?:-) dziubasku jak nocka? Kubus grzeczny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cebulko kawe podano fajnie się tak wyspać co??ja sie wysypiam juz od kilku nocy odkąd wprowadziłam małemu kleik ryżowy i wkoncu synek się najada i przesypia nocki ohoooo dziecka wstały hihiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczyny, pozdrawia Was wiecznie nie wyspana mama:P wyobraźcie sobie, że ten mój mały urwibobek śpi pieknie w nocy, ale do 4.00 :( potem do ósmej - dziewiątej ma hajlajf :) jestem tak zmęczona po tych porannych igraszkach, że masakra, ale najgorsze, że gdy mój syneczek uśnie, ja nie mogę... i wstaję bo co mam robić? tak się dziwnie poprzestawiał, że już nie mam pomysłu jak temu zaradzic............. 🌼🌼🌼🌼dla wszystkich świeżynek serdeczne gratulacje 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 ten czas tak leci, niedawno nieśmiało do was dołączyłam, a juz mój synek ma 2 miesiące, Dziubassska Kubalek też już na Świecie, a jeszcze jakby kilka dni temu tak się martwiła, kiedy będzie czas na nią..... wiem, wiem, że rzadko piszę, ale czytam Was regularnie i oglądam na NK. Muszę się zmobilizować i częście postukać w klawiaturkę. Idę wyjmować ryż z jabłuszkiem z piekarnika :) Może któraś z Was ma ochotkę??????? ps. w lidlu wkładki laktacyjne za 6.99!!|! dobrej jakości! polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MM jadzia przy nicku mam maila wyslij swoje namiary ja odesle!! Fisiu ja mojego wczoraj dokarmiłam na spiocha o 23 i spał prawie do 5!! odciagłam mleko i mu dałam! zastanawiam sie nad zageszczeniem mu mleka! od kiedy mozna? aa tatus nawet cierpliwy-hahah dziubasku jak mały? Kamila daj znac jak wizyta u gin? DAFI gratuluje zeba!! Cebulko nio własnie pogoda do bani!! a mój jak nie pojdzie na spacer to jest nie do zniesienia! banitka!! nio to masz nocnego marka!!ja prosze jabłuszka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validosku serwuję :))))) pysznie się podprażyły jabłuszka. pachnie w całym domu :)))) a co do mojego syna to się właśnie zastanawiam, czy go na marka nie przechrzcić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny:) u mnie piękna pogoda:) jak widzę słońce to od razu chce mi się żyć:) 🌼 uwielbiam wiosnę:) więc niech już przychodzi!!! O 15 idę do pracy więc już gotuję obiadek, dzisiaj tylko zupka z makaronem z dużą dawką czosnku bo przecież to takie zdrowe:) Trzymajcie się cieplutko:)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila:) piękne te Twoje imiona:) mysmy tez już się zastanawiali jak nazwiemy nasze dzieci i pierwsze propozycje są takie: Krystyna(Krystynka), Hanna(Hania), Antonina(Tosia), Lilianna(Lilka), dla chłopca: Karol, Szymon, Jakub, Piotr no i może Stanisław(Stasiu).... no ale te propozycje pewnie ulegną zmianie....bo daleka droga do ich realizacji!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewuchy!!! :D Ja wymiękam!!!! Dokładnie jak za czasów gdy się starałyśmy o nasze Maluchy... nie nadążam z czytaniem. Dzieciaki poodwożone do szkoły i przedszkola i myślałam że się zdrzemnę bo Baśka zasnęła w foteliku i tak śpi cały czas ale zaczęłam Was czytać i jak zobaczyłam że mam 4 strony zaległości to padłam ale nadrobiłam tyle że ze spanka pewnie nici będą bo po 12 (czyli waszej13 ;) ) muszę znów wychodzić po Gwiazdę moją do przedszkola. Dziewczyny która jeszcze chce zagościć w naszej tabeleczce to proszę o namiary: miejscowość wiek, dzieci, który cykl starań i data ost @. Aktualizuję na bierząco no i muszę zaznaczyc, że to bardzo szczęśliwa tabelka :) Koug coś o tym wie :P będąc w tej tabelce zaciąża się nawet jak się tego nie planuje ;) prawda?? Idę zjeść drugie śniadanko a potem jeszcze się odezwę i poodpisuje oraz linki z NK powysyłam tym które jeszcze nie mają 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ktoś tu mówi o jabłkach prażonych? mniaaaaaaaaaaaaaaaam poprosze też Hanna u mnie słoneczko też pięknie świeci.Tak wiosennie mmmmm.Niech się robi już wiosna bo tej zimy mam już po dziurki w nosie Banitka🌼 ja mam przy sobie takiego marusie jednego ale on raczej do tych spokojnych należy:D:D:D:D Validosku nie wiem jak to jest z zagęszczaniem mleka\"cycowego\" bo ja matką karmiącą nie jestem:( ja lece na modyfikowanym więc dodaje kleiku ryżowego.młody uwielbia takie mleczko z kleikiem .Najada się wkońcu.Nie ulewa mu sie i robi porządne kupska:D:D:D będę w markecie to mu kupie jeszcze kaszke .Na tych produktach pisze niby ze po 4 miesiącu życia ale ja nigdy tego nie przestrzegałam.Moja córa dostała pierwsze deserki jak miała 3 miesiące a jak skonczyła 4 to normlanie zupki już jadła.Jak tylko poczuła inne żarełko niż mleko tak mleko bleeeeeeeeeeeeeeeeeee.I w ten oto sposób zaczeła jeśc wsio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łooooooooooooooo nasza Anicka się odnalazła a właśnie Cię wczoraj z Koug obgadywałyśmy:D:D:D:D ze za mało dzieci masz i za dużo wolnego czasu to Ci musimy jakąś robote znaleśc:D:D:D:D:D:D:D:D Kochana karne jeżyki każdemu dziecku a Ty siadaj do kompa i pisz częsciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy wy aby nie przesadzacie z tym pisaniem? :-P;-) a ja właśnie surowe jabłka zaczełam jeść, po trochu od ćwiarteczki, dziś już połowe zjadłam. Tak mi brakuje surowych owoców, melona też już zjadłam kawałek, wczoraj plasterek pomidora. Musze już powoli wprowadzać do diety normalne rzeczy, z Nadią już po miesiącu więcej jadłam. A moja Normusia dziś 6 tyg. kończy, a co!!!;-) a ja nie dostałam wcale zaproszenia na NK od nowych dziewczyn:-( ide robić pomidorówe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja dopiero jem sniadanie dobrze,ze jeszcze chwile mam meza w domu bo bym sie zaglodzila:) musze jakos dojsc do ładu i nauczyc sie funkcjonowac tak zby wszystko bylo zrobione a ja wypoczeta:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysłałam linki na mój profil z NK na maile do tych lasek których miałam maile czyli Fisia, asik, Validos, Banitka i Cebulka:) nie chcę o nikim zapomnieć więc proszę o pozostałe maile:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i się szybko, co dobre skończyło. Ryż z jabłkami poszedł już w zapomnienie, może teraz jakaś zupinka? jakieś pomysły, nie wiem, co ugotować. dziś w sumie mogłabym zakończyć kulinarne podboje kuchniowe, bo mój mężczyzna dopiero się zjawi na kolacyjkę, więc zaraz wyłaże z domku... idę z synalkiem do poradni preluksacyjnej na kontrolkę, potem do Księdza pogadać o chrzcinach i może odwiedzę moja przeukochaną położna w szkole rodzenia... słońce wyszło, czas więc się zbierac :) :):):):):) dziewczyny jakie są zwyczaje związane z chrzcinami? co powinni kupić rodzice, co rodzice chrześni? czy zaprasza się całą rodzinę czy można tylko najbliższa? nigdy się nie orientowałam w tych sprawach a chcę bruno chrzcić w Święta Wielkanocne, więc to tuż tuż.... buziole[kwiatek} pa pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tytyllkaaa
no i tak posta mi wcieło :(:(:( tituniu Gratuluje ale czekamy na 1000% potwierdzenie :):):) no i tatuś bedzie musiał zamiast samochodzików przyzwyczaic sie do lalek he he :-D WITAM ŚWIEŻYNKI :):) tu znajdziecie nie tylko dobre fluidki ale tez KOFFFNAE KOBIETKI które zawsze maja dobre słowo i sa tak wspaniale zakrecone, ze smutki odchodza daleko :):):) i to jes najwazniejsze :):):) dafodilku dstałas foty???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no więc jestem. klikam jedna reka wiec sorry ale nie bede sie wysilac na polskie znaki, jakos mnie odszyfrujecie :P na drugiej raczce i cycku przy okazji wisi moj glodomorek :) Fisia przykro mi z powodu swinki :( widze ze twoj balkon to juz kolejny raz jako lodowka na truposzy słuzy ;) tylko tesciowej nie wynos na balkon bo sasiedzi sie zorientuja ze cos nie tak :P a dzieci?? no jasne znajdzcie mi jeszcze jakies przeciez nudzi mi sie calymi dniami haha wyobraz sobie ze z powodu tych dzieciakow kupujemy wiekszy samochod - na 7 osob bo teraz to jak mam 2 swoich + 2 pod opieka to nikogo do auta juz nie zabiore a odezwala sie mama Tofunmi czy do czerwca nie moglabym jej pomoc bo jej nowa (kolejna juz) niania odchodzi, wiec bedzie 3 pod opieka i musialabym ja chyba w bagazniku wozic :P a jak policze jeszcze ze od mojego brata pasierbice (chyba tak nazywa sie \"przyszywana\" corka) woze do i z przedszkola to i 7 osobowe auto zapełnie dzieciakami... nie ma co trzeba robic prawko na tira albo autobus :D Validos Ty chyba przedszkole mialas otwierac? Jak widzisz u mnie dzieciakó pod dostatkiem to się podzielę ;) Tituś jak chcesz się zajac tym co ja to porozwieszaj ogloszenia w sklepie lub w okolicy szkoly a ja swoja pierwsza prace znalazlam przez gumtree mysle ze znalazlabys osoby potrzebujace pomocy przy zaprowadzaniu i odbieraniu dzieci ze szkoly nawet w tej twojej dziurze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żeby nie było to ja tylko mi sie zwiesi internet nooo i cosik takiego mi wyszło :(:(:( no i tak posta mi wcieło:(:(:( tituniu Gratuluje ale czekamy na 1000% potwierdzenie no i tatuś bedzie musiał zamiast samochodzików przyzwyczaic sie do lalek he he WITAM ŚWIEŻYNKI tu znajdziecie nie tylko dobre fluidki ale tez KOFFFNAE KOBIETKI które zawsze maja dobre słowo i sa tak wspaniale zakrecone, ze smutki odchodza daleko i to jes najwazniejsze dafodilku dstałas foty???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Allo :) wita Was ponad 8kg baby wraz z mamą. Banitka z chrzcinami to jest różnie co kto kupuje zalezy od rodziców.U mnie była taka niepisana zasada że ojciec chrzestny kupuje świecę z przybraniem a chrzestna matka ubranko.Wiem że jest tez taki zwyczaj że dziadkowie kupują srebrne lub złote łyżeczki,łańcuszki albo literki na łańcuszek ale u mnie tego nie było.A co do gości to też zależy od Waszego portfela.U mnie było 12 osób z najbliższej rodziny. Ktoś jeszcze chce jakieś fotki czy link na NK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cebulka rozszerzaj dietke a Normusia szybko sie przyzwyczai ja na szczescie (odpukac) nie wiem co to kolki i dieta :) Basia 4 dni temu skonczyla 2 miesiace :) Wazy 4520g i ma 57cm rosnie jak na drozdzach! ciesze sie z tego bardzo Dziubassku nie martw sie poczatki bywaja trudne ale wkrotce dojdziesz do wprawy i wszystko sobie zorganizujesz, poznasz Kubusia lepiej i szybko bedziesz odgadywala powod jego placzu - grunt to spokojna obserwacja dziecka i zastanowienie sie co moze byc przyczyna placzu. I pamietaj ze przy kolkach dziecko tez ma odruch ssania choc nie jest glodne i karmienie wtedy pogarsza jeszcze sytuacje (Mania to kiedys ladnie opisala bo miala taki problem z Szymonkiem) trzymaj się kochana jestes na pewno rewelacyjna mamusia a na bank najlepsza jaka mogla sie trafic Kubusiowi :) a właśnie Maniu co u Was jak Szymonek i cwiczenia?? Hanna22 dzieki za zaproszenie na NK Banitka dlaczego nie zostawilas mi ani troche ryzu??? uwielbiam z jablkami... pewnie Fisia wszystko wrabala zarlok jeden ;) ucaluj Bruna, przystojniak z niego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane narazie to tyle co udalo mi sie skrobnac postaram sie reszcie odpisac po poludniu bo teraz pora zmienic pieluche i po moja Gwiazde do przedszkola gnac. Caluje WSZYSTKIE 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a mi dzisiaj udało się wstać o 6 :) ( to po prostu jak na mnie jest nielada wyczyn)...i przejechać 120km zanim poszlam do pracy, a teraz to już w domku siedzę bo akurat farta miałam i klasa poszła na wycieczkę i takim sposobem już po lekcjach jestem, uff jest chwila na odpoczynek, tzn chwila przy zmywaniu bo oczywiście nie było komu tego zrobić :) jeszcze tylko Rada mnie czeka od 16 no i później korki więc wieczór mam z glowy :/ ale za oknem piękne słońce świeci więc daje mi siłę do pracy i do życia też :)) przesyłam buziaki dla Was i waszych pociech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane:) Jejku dwie godzinki nadrabiałam zaległości...... GRATULACJE DLA MAMUŚ....:):):):):):):):):) Co ja tu widze że zaciazownych coraz mniej, jejku i wielkimi krokami zbliża sie mój termin porodu:) Przyznaję że nie mogę sie doczekać:) Brzuszek mam wielki 118 cm i 15 kg na plusie ale to nic, najgorsze jest to bolące spojenie łonowe;/ boli ....ufff dokładnie wiem gdzie je;) mam:) Poza tym można wpisać w tabelkę imie dla mojego szkrabka MIŁOSZ:) Pozdrawiam Wszystkie koleżanki:) Mamusie i staraczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezdem z doskoku bo gotuje obiad Banitka ja robie chrzciny za tydzień w sobote. u nas też sa niby takie zwyczaje ,że chrzestny kupuje świece a chrzestna kapke do chrztu.chrzestna matką bedzie moja siostrzyczka której tyłek już szaleje i kupiła małemu i kapke i świece więc jaja będa jak chrzestny sie zjawi z drugą hihi. co do gości to prosimy tylko najbliższą rodzinę czyli rodzice,dziadki rodzeństwo i chrzestni.To i tak mi wyszło 20osób dziubassek jak tam mały Kubulek?kupiłaś mu tą herbatke???? Hanna zaraz wskocze na poczte i wyśle zaproszonko kochana Ania moj balkon jest jak kostnica.Dobrze pamiętasz ,że już chomik tam swoje odleżał.świnka jutro bedzie miała pogrzeb a i miałam kochane dwie świnie prawdziwe na balkonie :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D bo sąsiadka przywiozła ze wsi dwa świniaki już zabite i wyroby porobione ale ponieważ w jej pionie nie ma balkonów więc uraczyła mnie na dwa dni kiełbasami ,mięskami.kostkami itp.a że mrozy były duże więc na balkon wszystko poszło.hihi na teściową też czas przyjdzie.tylko niech się mrozy zaczną zeby nie śmierdziała:D:D:D:D:D:D:D Koug Ty nie karm tak tej Emilci bo pyza się z niej robi duża hihi ale pulchne babeczki w modzie:D:D:D( sobie tez posłodziłam a co) co do pomiarów mojego syna to 24 jedziemy na szczepienie kolejne więc zobacze ile spaślaczek przybrał.Jego ostatnia waga to 5600 i 59cm. mam nadzieję ,że przez tydzień nie urośnie bo garnitur będzie za mały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matyysha no no podrzuc tu trochu tej ładnej pogody bo u mnie jest nie bardzo ;( a ja sobie dzisiaj z moim kochanym mykamy na pifko bo kumpel ma bar ;-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisia dzięki za zaproszonko:) Kochane! jak oglądam Wasze zdjęcia to macie takie piękne rodzinki...cudowne dzieciątka:):)🌼 że tez juz tak chcę...z resztą o niczym innym nie marzę!!! mam pytanie odnośnie pracy: mianowicie jeżeli mam umowę na czas określony,podpisana na rok kończy się w listopadzie i jeżeli w tym czasie będę w ciąży to pracodawca ma obowiązek mi ja przedłużyć czy nie? dodam że jestem na pól etatu. Jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hania nie wiem czy coś się zmieniło ale wiem ,że kiedyś pracodawca musiał Ci przedłużyć umowę do czasu porodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej dziewczynki, melduję, że u mnie nadal bez zmian, dziś jestem umówiona na rozpoczęcie monitorowania cyklu, jak radziła mi Titek :) Mam nadzieję, ze uda nam się tym razem i mojemu M upiecze się badanko od którego się miga :) Pozdrawiam wszystkie, buziaki, nadrobię zaległości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kama, wreszcie się zjawiłaś :) powodzenia na monitoringu. Tylkaaa, sprawdzałam maila przed południem - nic nie miałam :( Czekam na fotki i odwdzięcze się :) Matysha, Hanna i inne nowe dziewuszki, chętnie się z Wami wymienię zdjęciami :) mój mail e-bieta@o2.pl Hanna - chcesz nazwać synka Karolek? tak sie moje dziecię nazywa :D piękne imię.Mówię na małego Karoluś. A jak się mój mężuś dowiedział, ze Lolek to skrót od Karola, to zbladł i spytał, czy można to jeszcze w urzędzie odkręcić. Ale Ja tam nie mam nic przeciwko Lolkowi :D Ania - 7 osobowy samochód powiadasz? haha, ale będziesz miała wesoło w samochodzie ;) A ja mam dziś 13 dzień cyklu, wiec wiecie co to oznacza... ;) jak to mówią "do roboty!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiunia chyba myslami Cie sciagnelam :) bo wlasnie o Tobie dzis myslalam, jestes następna w kolejce na porodówke :) to juz niedlugo... ciesze sie ze u Ciebie wszystko w porzadku i czujecie sie dobrze. A jak Szymonek? Czeka na braciszka?? Kama powodzenia na monitoringu, przesyłam mnóstwo pozytywnych fluidków odemnie i moich Ksiezniczek -->-->-->-->--> Dafi no to trzymam kciuki za owocne chwile z m. :) A Karolkowi gratuluje dwóch zabkow:) zuch chłopak! Tyllkaaa miłego wieczorku przy pifffku :) mnie sie marzy jakies dobre winko... no coz ale potem Basie musialabym na odwyk zapisac :P bo mleczko z procentami by popila i pewnie szalalaby w lozeczku cala noc ;) Fisia no nie ma to jak kostnica za oknem... a ztesciowa to bedziesz musiala do przyszlej zimy chyba poczekac bo teraz to mam nadzieje ze wiosnajuz zawita i u Was i u nas tu na wyspie Matyysha no to super ze korepetycje dla dzieci mamy po znajomosci :) Koug Emilka juz ponad 8 kg wazy?? Rosnie jak szalona! A niedawno to taka kruszynka byla... Jak sie spotkamy w wakacje to juz roczek bedzie miala :) Trzeba zorganizowac jakies wieksze spotkanko w wakacje bede w Polsce ponad miesiac! od 21 lipca do 29 sierpnia :D Szkoda ze domek Cebulki jeszcze nie bedzie gotowy... bo takie piekne plany sa... my przy grillku i nasze dzieci bawiace sie w ogrodzie... ach rozmarzylam sie :) Robur jak tam mała córunia tatusia? A Daniel dobrze przyjal narodziny siostry czy nadal przyprawia mamusie o dreszcze? Asik79 🖐️ pisz znami czesto no i zycze zielonego swiatelka a nastepnej @ co najmniej za rok!!! Kamila220579 Tobie tez zycze spełnienia tego wielkiego marzenia o dwóch grubych krechach i pięknie bijacym serduszku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×