Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Kamila Ty się nie śmiej tylko poważnie nogi w górze trzymaj jak świecę :D Jeśli oglądałaś LEJDIS to wiesz że to nie zbędna gimnastyka bo Gosia ,ta która tak strasznie chciała być w ciąży leżąc w łóżku i rozmawiając przez telefon ze swoim węgierskim adoratorem twierdziła że jest w ciąży od ....12 minut a właśnie leżała robiąc świecę :D poza tym nie chciałabym zdradzać tu tajemnic alkowy naszych niektórych koleżanek ale wiem że nie jedna stąd tak właśnie stała się najemcą swego brzusia na 9 miesięcy :D Jadziunia przyznaj się gdzie Ty pracujesz bo w urzędzie skarbowym to raczej byłby problem teraz z urlopem cio?? :) Yenny jest z Lublina-pozdrawiam Cię słonko 🌻 pisz z nami !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorowa pora! Wpierw musialam nadrobic zaleglosci no i juz jestem w temacie. Wczoraj odebralam meza ze szpitala i biedny o kulach chodzi... Kamila 220579 Trzymaj tak dlugo nogi w gorze az poczujesz ze cala krew Ci odplynela :):):) wtedy napewno efekt murowany Samantha24 Glowa do gory, przede wszystkim nie mozna za wszelka cene myslec tylko o \"zaplodnieniu\" i prawda jest ze kiedy kobieta szczytuje rowno z mezczyzna to jest wieksze prawdopodobienstwo zajscia w ciaze. Tak wiec trzeba sie zgrac hahahahaha :):):) Kama26 Monitoruj i kontroluj cykl a zobaczysz ze niebawem monitorowac bedziesz swoje malenstwo :):):) malwina 29 A moze Ty wyjdziesz na relaksujacy spacerek z malenstwem a meza zagonisz do mycia okien :):):) Tyllkaaa Kazda kobieta inaczej reaguje na ciaze. Tak wiec sie nie przejmuj. Staraj sie jesc wartosciowe produkty a dziecko i tak wezmie od ciebie to co najlepsze. Tylko mi sie nie glodz 🌼🌼🌼 MM_Jadziunia Dziekuje za ciazowe fluidki, napewno sie przydadza 🌼🌼🌼 banitka27 Niestety ale nie mam zadnego berecika dla Twojego przystojniaka 🌼 Dla pozostalych kobitek 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Kolorowych snow wszystkim zycze :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek! Wstawac spiochy:):):) Dzisiaj wstalam wyjatkowo wczesnie i nawet jestem wyspana. Pobudka 6:30, moj kochany synek wstal i do mnie przylecial i mowi:ubieraj sie mamo idziemy na plac zabaw! Ten to ma sily. Wprawdzie pogoda piekna, wiec grzechem byloby siedzenie w domu. Tak wiec zycze wszystkim udanej soboty :):):):):) Zapraszam na pyszne kakao!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia 24
malwinka 29 tak zrobimy :)) nie bylam nigdzie z mezem w zeszle wakacje bo nigdy nie bylo funduszy wezmiemy pozyczke a cio tam nam tez sie cos od zycia nalezy ostatnie wakacje i urlop spedzilam w szpitalu niech te beda przyjemniejszeZ:)) a moze sie nam tez tam uda narazie bede sie starala wogole nie myslec o tym ....jak bardzo chce dzidzie musze sie zajac praca pisaniem mgr i moze sie uda:)) dziewczynki zwracam sie do młodych mamusiek:)) w świeta mamy chrzciny mój mąż będzie chrzestnym powiedzcie mi co moglibyśmy dać ja nie mam pojęcia czy jakiś prezent czy pieniądze a jak kasa to il e tak wypada zeby nie za mało ani też nie za dużo to jest dziewczynka myslalam jakis łańcuszek ale nie wiem czy sie łańcuszki daje??? pomocy to za tydzień a ja nie mam pomyslu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okna wymyte:) wszytskie meble poodsuwane, wymyte pod dywanami:) hmmm ciezki pracowity dzien miałam:) kamilko:) mi nogi w górze pomogły:) pecherzyk piekny:) az czekac na dwie kreseczki wiec do dzieła;) i zycze upojnych nocek!! az sie rozmazyłam czytajac o tych orgazmach:) i wogle !! hmmm chyba zaatakuje meza:) Kama:) polecam nogi w górze prawie GPS:) Samantha24 ja starałam sie ponad rok! nie miałam owulacji ! i meza wyniki kiepskie! a teraz mam prawie 4 miesiecznego synka:) wszytsko sie tu zdarza:) i nie traktuj seksu jako przymusu tylko jako przyjemnosc bo inaczej nic z tego nie bedzie!! a reszta naszych kochanych dziewczynek pewnie padła po porzadkach:) ja tez padam i zmykam lulu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helloł babeczki witam weekendowo nie piszę bo z moimi dzieciakami siedzimy cały dzień na dworze.Dzisiaj jak wyszłam z nimi przed 11.00 to wróciliśmy po 19.00.Oczywiście były małe przerwy na obiadek i na zmiane pampersa.Młody nawet jedzonko wcinał na dworze.świeże powietrze mu sprzyja bo śpi po 4 godzinki. dzień miał pełen wrażeń bo teraz gada przez sen oby taka piekna pogoda utrzymała sie jak najdłużej Buziaczki dla Was kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki przepraszam ze tek rzadko sie udzielam ale pracuje strasznie dlugo,po calym dniu prawie i po powrcie marze tylko aby sie polozyc.U mnie ok ale od jakiegos czasu boli mnie straszni dol brzucha niewiem co sie dzieje moze to jakies powiklania po zabiegu???wydaje mi sie ze miala 2x owulacje w tym miesiacu,bo boli mnie tak wlasnie brzuch tak ze az musze ukleknac takie skarcze mnie lapia,okres spodziewam sie w czwattek wiec za wczesnie na bole przedmiesiaczkowe bo boli mnie tak juz od 5 dni a po zabiegu tak dobrze sie czulam,sama juz niewiem co sie dzieje?moje cialo dostarcza mi wielu atrakci w tym miesiacu... Ktoras z was pyutala mnie jak wytrzymuje te ciemnosci,a weic idzie sie przyzwyczaic mialam gorszy problem z jasnymi nocami bo nie moglam zasnac ale wystarzylao zamontowac ciemniejsze rolety i po problemiezdjecia bardzo chwtnie przesle,podajcie tylko adres. Caluje i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam moja mama w nocy poleciala do UK smutno ale co zrobic... mialam zajecie a i pomogla przy malym teraz zostaniemy znowu sami ale naszczescie juz wiosna i mozna sobie polatac po dworku... dziewczynki ja tez robilam świece po sexie ale nie wiem czy od tego nam sie udalo:P mysle,ze to raczej eliksirek zadzialal na moja podswiadomosc:) milego dzionka🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki:) witam nowe koleżanki:):) Wiecie ci złapało mnie wstrętne choróbsko:(:( mówie mu a kysz a ono pokazuje fige imówi że nie odejdzie:(:( Masaka no i dlatego musme leżeć w łożeczku:( Miłej niedzieli:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) Jak tam weekend? mnie boli podbrzusze i kurcze jakos taka niespokojna sie zrobiłam, ale zyje uparcie nadzieją:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, czy któraś z Was miała taką dużą torbiel (ja mam 6cm), bo starsznie się boję, czy to w ogóle nadaje się do leczenia, czy juz tylko laparo ;( po prostu boję się tego wszystkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! matyysha ja miałam dwa torbiele przy lewym jajniku, ale to było 3 lata temu. poradzę Ci, żebys się tym mocno zajęła, bo mi w bardzo gorący dzień poprostu pękły i dostała krwotoku. wylądowałam w szpitalu, z gorączką, omdleniami, itp. torbiele potradią w bardzo szybkim czasie urosnąć a potem same powikłania... na szczęście nia miałam problemów z ciążą, ani z zajściem, ani z porodem ze względu na te torbiele... idę śpuniać 👋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ;) U mnie weekend bardzo słonecznie.... Dziewczyny od środy zaczęłam intensywne ćwiczenia tzn. 100-200 brzuszków zależy od wytrzymałości danego dnia ;), poza tym ogólne ćwiczenia usprawniające i spalające tkankę tłuszczową (tak mi się wydaje), jazda na rowerku stacjonarnym 30 minut 2 razy dziennie, lekkie jedzonko ;), kremik ;) i ubyło mi w ciągu 6 dni 1,5 kg i 3 cm w biodrach wyobrażacie sobie, ale się cieszę, wejdę w swoje dżinsy sprzed ciąży jeszcze z 5 dni ;) i zostały mi jakieś 2 kg do zrzucenia i osiągnę wagę sprzed ciąży.... Mąż twierdzi, że mam niezłą fazę hihihih I patrzy z politowaniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A synek mi już śpi prawie 1,5 godzinki, zaraz będzie płacz straszny bo oczywiście jak to on zawsze głodny i pierwsze słowa na dzień dobry to ryk który ukoi tylko butelka ciepłego mleczka ;) lub cycek pełen mleka. Pewnie wyjdziemy na spacerek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie stokrotki:-) ale weekend, co??? cieplutko to za mało powiedziane, moja Norma opaliła buźkę a raptem była na słoneczku 10 minut a potem cały czas po drzewkiem. Cały weekend poza domem, wczoraj bylismy na obiedzie pochrzcinowym u znajomych i było 12 dzieci, jeju normalnie przedszkole:-) poczytam Was i zrobie inke:-) Koug, Ania jak tam spotkanko w Opolu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie a mnie dopadła niby jakaś infekcja, pisze niby bo czasami nic mnie nie boli, ale są godziny, że swędzi, piecze tak jakbym miała jakąś infekcję. Smaruję maśćmi, które mam jeszcze z ciąży, miałam globulki z ciąży ale dalej tak samo....ale nie mam upławów co dziwne.... Na cytologię mam iść w maju, w ciąży żadnych dolegliwości nawet upławów nie miałam. Od początku wzorowo i czysto........ Nie wiem co o tym myśleć, któraś tak miała???? Nie wiem, czy mam się wybrać teraz do ginekologa???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyobrażacie sobie, że dopiero mój synek ma ponad 3 miesiące a już myślę czasami o drugim dzieciątku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek Gwiazdeczki Na początek Demilunu Wszystkiego NAJ NAJ NAJ kochana z okazji Urodzinek.❤️🌼👄❤️🌼👄❤️🌼👄❤️🌼👄❤️🌼👄❤️🌼👄❤️🌼👄❤️🌼👄❤️🌼👄❤️🌼👄❤️🌼👄❤️🌼👄❤️🌼👄❤️🌼👄❤️🌼👄 Malwina to jak Ci się chce rodzęństwa dla Huberta to nie ma się co zastanawiać tylko trza działać:D Cebulko ja z małym Fisiem całymi dniami siedziałam na dworze.Trzeba było kożystać.Dzisiaj niestety pogoda się zepsuła.Tylko patrzec jak zacznie padać Mój synek wczoraj zaszalał.zjadł jedzonko o 18.00 i poszedł spać.I tak twardo spał ,że nawet się na chwilkę nie przebudził no i wstał przed 6.00 rano dzisiaj. 12 h przerwy woooooooooooooooow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Może komuś kanapeczkę z białem serkiem i szczypiorkiem?? i jeszcze mogem zaproponować herbatkę z cytrynką na przeziębienie. Demi Wsztystkiego Naj Naj Naj Słodszego:):)🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Demiluna Wszystkiego naj naj naj🌻 Fisia pozazdroscic:) kurcze moj to potrafi sie co 2h budzic a najwieksza przerwa 4h Malwinka ojoj ja to jak pomysle,ze mogla bym byc znowu w ciazy to mi sie wlos na glowie jezy:P lece bo moj maly wlaczyl syrenke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc kochane ~! Niestety poniedziałek dzis i praca :((((( a może trzeba się cieszyć ze ta praca jest , wiec :))))))) U mnie weekend był hmmm bardzo pracowity bo wiadomo przedświateczny. Ale pogoda tak wspaniała była że nawet samo się sprzątało:) Mój mąż zamontował wreszcie zjeżdżalnie na domku mojej weruśki i teraz zjeżdza dupskiem wprost do piasku a piasek ten zasnosi na ciuchach do mojego domku...ehhhhhhh ale jest tak szczęsliwa i tak się cieszy tą zjeżdżalnią , piaskownicą i domkiem że nie mam serca jej zabronić ciąglego zjeżdżania i \'\'zapiaszczania\'\' mojego świeżo sprzątniętego domu. Co do innych spraw to wacham się czy zacząć \'\'staranka\'\' taK bardzo się boję żeby się nie powtórzył scenariusz z zeszłego roku:( I jakaś taka jestem ospała ,ciągle zmęczona zakichana i zasmarkana i głowa boli niemal dzień w dzień .Zaczynam sie zastanawiac czy to nie ze strachu ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ogólnie bardzo dobrze wspominam okres ciąży, więc mogłabym od razu zaczynać staranka ;) Ale trzeba niestety odczekać po cc... No i między dziećmi nie byłoby az takiej różnicy wieku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Dziewczyny musze udac sie do apteki, albo drogerii-skończył mi się krem do twarzy, czy możecie mi polecić jakis krem dla kobiety w ciązy, wiem , ze to jeszcze zalezy od rodzaju cery, ale zwykle dana marka ma kremy do roznego rodzaju cery więc czekam i licze na Was. Tylkaa zdrowiej, no i jedz za dwoje potrzeba ci duzo siły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja smarowałam się kremem Lierene dr Eris, nie jest to typowy krem dla kobiet w ciąży ale polecam ;) Najlepiej spytaj się w aptece...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no co za tragiczny dzień…próbuję pomału szykować się do lekarza, patrzę a tu za oknem po ulicy idzie moja sąsiadka, która dwa miesiące przede mną brała ślub…i oczywiście z wózeczkiem…nawet nie wiedziałam, że jest w ciąży, chociaż mieszka przez płot…jakie to życie jest niesprawiedliwe, właśnie rodziłabym swoje dziecko, a dzisiaj muszę się zmagać z jakąś torbielą, nie mówiąc już o tym że nie mogę się starać a co dopiero żeby mieć nadzieję, że jestem w ciąży ;( ja już nie daję rady ;( czuje się niemalże tak jak po zabiegu, kiedy odebrano mi coś pięknego ;( ;( ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×