Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Hallo!!! Caly dzien spedzilam w szpitalu z moim mezusiem:):):) Mam nadzieje ze juz w piatek wyjdzie, bo tak mi jakos smutno bez niego :(:(:(. A moj Kacperek lekko pociaga nosem, zeby tylko sie nie rozchorowal.Przez to przedszkole ciagle byl chory a ja przez to tez.Zaczelam lykac tran i od dwoch miesiecy jakos sie trzymam:):):) Jeszcze tylko dwa tygodnie i bedziemy mogli rozpoczac staranka. Mam nadzieje ze do tego czasu moj slubny bedzie w miare sprawny :):):):) W Trojmiescie wprawdzie nie bylo slonecznie, ale juz nosem da sie wyczuc wiosne!!! Tak wiec dziewczynki kochane, zycze milego wieczorku. 🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koug - dobrze wydedukowalas, do 10 roku zycia mieszkalam na Wyspie, a i pozniej mialam duzy z nia kontakt, przez to ze chodzilam tam do szkoly i mialam znajomych A u mnie swieci piekne sloneczko i kwiatki kwitna i zrobilo sie tak jakos bardziej optymistycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamus niech Cie zwia Kamus :D :D Ty mi tu z buleczkami wyskakujesz oj boszszszeeeeeeee! dziecko mi zaczelo kopac na maxa jak to przeczytalam :P heheheh dobrze ze dalas przepis, bo moj K bardzo lubi wszystko co z serem, sernik, paczki z serem itp itd :) Sana Islandia? Wow! Jak sobie dajesz rade z 5m-cznymi ciemnosciami? Demi gratulejszyn dla raczkujacego Julianka! Koug nie ma to jak niecierpliwosc do zakupow :) wiesz z tymi urzedasami to roznie bywa, a kiedy skladalas wniosek? Manius widzisz sa czasem takie przypadki, ze ludzie sie nie lubia i nigdy nie zaakceptuja tego co chociaz powinni udawac ze akceptuja, trzymaj sie tam kwardo :) grunt ze jestescie szczesliwi i macie suuuper syneczka! Matysha to zacznij wierzyc jak nie w to, to chociaz w cos innego, uwierz w czas ktory przyjdzie , bez konkretnych dat a z pewnoscia zostaniesz mamcia! Podaj dokladne wyniki tej cytomegalii wlacznie z normami labolatorium to przeanalizujemy :) Cebus No juz duza ta moja dziewczynka :) i jak tak patrze sobie na moj brzusio, to sie dziwie jak ona sie tam miesci! :) a ruch poza miastem bardziej prawdopodobny, ja len to samo! poza plytowcami i zgielkiem mieszczustwa latwiej jest spalac kalorie, chociazby nawet robiac cos w rabatkach - co bardzo lubie :) Asik no to musisz podkurowac meza tez i domowymi sposobami :P Validku Fisiu Wy moje QFA QFA QFA! Smiszne dziełochy jestescie! :D :D Softis co do koloru orange to sama wiesz co trzeba robic :) Hania ale nas wykwiatkowalas! heheh dziekowac dziekowac! Minia podaj mi swoj link na NK mailem titowa@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W lutym :( i szlag mnie trafia bo w zeszłym roku czekaliśmy tylko 17 dni a teraz....khhhhhhhhhh !!! Della a znasz jakiś staruszków wyspiarzy w moim wieku?Może doszukamy się wspólnych znajomych tak jak z jadziunią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witojcie dziołszki hihi co do uberierania malucha to moj dzisiaj wystąpił w : body z krotkim rękawkiem.bluzeczka bawełniana cienka na to sweter wełniany i na to kamizela łortalionowa czyli tzw bęzrękawnik a na dół pielucha.rajtuzy(hii hii jakie ma śmieszne nogi w rajtkach.)sztruksy i adidaski no i czapa na łepetyne spadam lulać do juterka papa buziaki 102

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siadłam i pisze;) Koug ciesz sie ze Ci cos zwracaja my musimy dopłacac:) tym złodzieja!!! matyysha na kaszel najlepszy Stodal i mozna w ciazy:) oj kochana jak to nie wierzysz:) przekonasz sie niedługo ze te cuda:) eliksiry i fluidki maja wielka moc! Mania:)oj ja juz dawno powiedziałąmz e rodziców sie nie wybiera:( moze porozmawiaj z mama !! ze kochasz meza i Tobie z nim dobrze!! sana:) witam:) oj Islandia:) czekam na jakies piekne fotki:) z tego cudnego miejsca! a Tobie niestety fluidków juz nie przesle ale mnóstwo pozytywnych wibracji:) i usmiech mojego długo wyczekanego synka:) Kama ja mam termomix:) i robie bułeczki pycha wychodza:) chyba jutro upieke narobiłas mi smaka!! ale nie robiłam nigdy z serem chyba sie jutro skusze!! masz jakies sprawdzone przepisy do termomixa co polecasz:) ja mam od niedawna to cudo:) asik:) juz trzymam kciuki za staranka:) titus:)kopniaczki sa boskie:) ogladam klik i robisz co chcesz:) oj czasem by sie taki pilocik przydał ! bo nie wyrabiam:):) mały cycka dalej nie chce wiec odciagam ! ale dzis spał od 21-5 butla i do 7 :) kazda noc moze byc taka super!! teraz połozyłam go do łóżeczka i cos cicho jest za chwile bedzie wrzask:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prolaktyna ciut za wysoka, estradiol ciut za niski poza tym po badaniu USG: lewy jajnik torbiel 6cm, prawy: kilka mniejszych (nigdy w życiu ich nie miałam) cykl stracony a Wy mówicie żeby wierzyć niby w co? dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam po raz drugi :) nie dalam rady Was wczesniej poczytac, bo wiadomo ze z maluszkami to nie zawsze takie łatwe hehe ale teraz mały spi, meza nie ma wiec moze da rade :) malwinko--- pisałas wczesniej ze synek Ci zaczął znów czesciej wstawac w nocy, ja mam czesto tak samo raz ma etapy ze cała nocke spi i wcale go nie karmie a czasem jest tak ze budzi sie i z dwa razy, tak mamy własnie oststnio, sama nie wiem od czego to zalezy bo dni wygladaja podobnie tj w dzien tak czy inaczej spi mniej wiecej tyle samo aha napisz prosze gdzie mieszkasz w Warszawie i czy miałabys ochote na spotkanko :) dafi--- trzymam kciuki za staranka, podziwiam ze tak szybko decydujecie sie na drugiego maluszka :) titku--- widze ze w twoim brzusiu rosnie duza pannica, :) no w koncu to juz blizej niz dalej :) motylku--- trzymam kciuki za Twoje prawo jazdy, nastepnym razem na pewno sie uda 🌻 kama--- na pewno takie badanie nie jest dla meza łatwe, muisz go po prostu wesprzeć, powiedz ze Ci bardzo zależy i ze rozumiesz ze to nie jest łatwa sprawa, albo tez daj mu troche czasu by mógł pomyslec nad tym fisiu--- oj widze ze twoj chłopczyk tez super rosnie :) ciekawa jestem jak tam moj w tej chwili, obecnie wyrasta z rozmiaru 68 :) cebulko--- kurcze z ta skaza białkowa to rzeczywiscie nie ciekawie, dieta karmiacej mamy i tak nie jest zbyt urozmaicona a tu jeszcze nie mozna jesc nabiału, jak maly miał silne kolki to musiałam odstawic nabiał na ok 2 tyg, i wiem ze łatwo nie było, na szczescie mogłam potem wrocic z powrotem do niego, bo u nas to było raczej bez wpływu sana--- witaj u nas :) z nami na pewno szybciutko zaskoczysz :) fluidki naszych ciezaróweczek i eliksirek od koug działaj a cuda :P tyllkaaa- no i przede wszytkim Tobie gratuluje, bo juz sama nie wiem czy Ci składałam gratulacje ;P oby ciaża przebiegała zdrowo i spokojnie 🌻 demulina--- oj jak Julianek zacznie raczkowac to dopiero sie zacznie, pilnowanie małych raczek by nie sciagały wszystkiego na co natrafia :) asik--- duzo zdrówka dla męzulka 🌻 validku--- ja tez przez pewnien czas sciagaam mleko, jak mały na poczatku bardzo mnie poranił, próbuj go moze mimo wszystko przystawiac, moze da sie cos jeszcze zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cd :) koug--- ja jeszcze zakładałam kabinezon z tym ze podspó tylko body i spioszki. dzi było naprawde super ciepło wiec zdecydowałam sie na kurteczke i tez nie zmarzł matyysha--- przykro mi bardzo, ale dziewczyny pisza dobrze trzeba wierzyc, pisałam ostatnio o mojej kolezance która miała zespół policystycznych jajników, robiła mase badan, łykała hormony i cały czas ni i nic, i dopiero oststnio maiła miec kontrast jajowodow i odwołano go bo złapała infekcje a potem okazało sie ze jest w ciazy poza tym spojrz na naszego validka, tez nam sie tu bardzo zamartiwła a teraz jakiego ma Maksia sliczneg głowa do góry ,y nie pozwolimy Ci sie dołowac kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jeszcze raz ja :) musze Wam troche posmecic :( ja juz nie wytrzymuje nerwowo, znow jestem po kłótni z mama :( jestem załamana ze nie moge sie z nia dogadac, ze tak to wyglada, nie tak sobie to wyobrazałam :( rodzice dołaczyli sie do naszego wniosku kreytowego i okazało sie ze moja mam ma jakas karet kredytowa z 2006 roki i ze jej nie wpisała do wniosku, wogole zapomniała ze ja ma bo nie korzysta z rzdnych kart, ale zadzwoniła do mnie babka z banku ze trzeba to wyjasnic i ze ona dopisze to karte za moja mame tylko potzrzebuje nazwe banku. wiec ja zadzwoniłam do mamy by powiedziec jej o tym, i najpierw pretensja ez dzwonie w godzinach pracy, potem ze ja mam pretensje ze ona ma jakas karte i ze mam pretenske ze przez nia nie dostaniemy kredytu. potem w domu awantura ze co ja to obchodzi ona zadnej karty nie chciała i niech bank sam szuka tych danych, bo ona nie pamieta :( a jak powiedziałam ze musi wybrac sie do BIK'u to wogoel masakra. ja juz nie wytrzymuje nerwowo... ja tylko powiedziałam mamie ze jest jakas karta i potrzeba info z jakiego banki i ze jesli z niej nie korzysta to niech ja najlepiej zamknie i nie rozumiem gdzie tu moje pretensje do mamy... bo ona tak stwierdziła ze je mam. potem zaraz litania dot mojego małzenstwa itd błedne koło potem usłyszałam tez ze to mieszkanie to bedzie pewnie tylko na mojego meza, nie wiem skad to wyssła sobie... rzuciłam zatem jej przed nos umowe sprzedaży i wskazałam kto jest tam wymieniony. i wogole awantura masakra :( ja juz tez nie wytrzymuje mówie rozne złe rzeczy, wydzieram sie itp, ale ile mozna. nie pisałam Wam ale jaka była wogole awantura jak poprosiłam by moi rodzice dopisali sie do długo, tzn moja mama właczyła jakies wywody i znow wszystko wokól tego jakiego mam meza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro juz zadna nie zaglada to pozwole sobie dzisiej zgasic swiatełko :) pstryk! staraczki--- upojnej nocki mamuski--- spokojnej nocki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja jestem maniu:O najważniejsze żeby kłótnie między Tobą a Twoją mamą nie popsuły relacji Twoich z mężem. kamilka owszem wchłanianie torbieli w ciąży jest możliwe jesli ciąża będzie poprzedzona wystąpieniem torbieli tj najpierw kobieta zachodzi w ciążę a potem tworzy się torbiel bądź jest wcześniej ale na tyle mała że zarodek rozwija się szybciej niż torbiel a wtedy torbiele zostają wchłonięte przez organizm a w przypadku Matyshy ta torbiel jest trochę za duża -6cm to ma dziecko w 11 tc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj widzicie zgasiłam swiatło a sama spac nie moge :/ koug--- własnie tego sie boje najbardziej bo my z mężem czesto sie o to sprzeczamy :( ja juz nie mam siły, przykro mi ze to tak wyglada. moj maz nie jest ideałem ale moja mam jest bardzo nieprawiedliwa wobec niego a co najgorsze to wcale nie słucha mojego zdania na ten temat tego czy mi pasuje to czy tamto no i czesto ta sytuacja przenosi sie na mnie i meza, nawet jak z kims sie widujemy to wiem ze moj maz narzeka na to ze tak jest czasem mam wraznie ze moja mam usiłuje mi udowodnic ze nie jest dobrze jak jest dobrze. no rozbroiła mnie dzis mówiac ze to mieszkanie nie bedzie moje tylko jego, nie wiem po czym wysnuła taki wniosek, i własnie o to chodzi ze teorie mojej mamy sa czesto wyssane z palca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no i zdanie mojej mamy ze ona widzi ze my sie sprzeczamy z mezem i ze ja niby przez niego płacze, tylko ze szkoda ze nie widzi czemu sie kłócimy oraz ze nie rozumie ze płacze ale własnie przez nia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Kamila-Matysha przełozy staranka dopóki nie wyleczy tej torbieli tak będzie lepiej i bezpieczniej.Niech ten maluszek ma dobrze przygotowane mieszkanko czyste i odświeżone.W końcu będzie tam mieszkać całe 9 miesięcy :D Maniuś ja uważam że jednak mąż powinien byc ważniejszy a mama .....z czasem to zaakceptuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja odpstrykuje swiatelko :( Kurcze od 2h spac nie moge! masakra! juz dwa razy na jedzonku bylam, mysle o tym o tamtym i wkurzam sie ze nie moge zasanc ponownie, wiec postanowilam napisac do Was. Koug wiesz to ja uwazam ze mialas szzcescie dostajac zwrot podatku w tamtym roku juz po 17dniach, mam znajomych ktorzy czekali nawe 3mce, nie wiem dlaczego sie tak dzieje, bo w sumie chyba maja czas do konca marca czy kwietnia, nie pamietam jak to byl, ale cos okolo tego. Jadziuni sie zapytaj ona chyba w budzetowce siedzi, jesli sie nie myle... Manius ciezki masz orzech do zgryzienia, przyznam racje Koug, to z mezem tworzysz najblizsza rodzina, masz z nim dzieci itp itd nie rozumiem Twojej mamy, skoro nie chce pomagac czy boi sie odpowiedzialnosci materialnej to mogla powiedziec wprost, niestety Wam nie pomoge, wiedzialabys na czym stoisz. Twoi rodzice sa rozwiedzeni czy tylko mama zostala, bo juz nie pamietam... Wcale nie dziwie sie poddenerwowaniu w tej sytuacji Twojemu mezowi, nawet wtedy kiedy ja nie widzi, badzcie razem i sie wspierajcie, moze najlepiej byloby ja odstawic calkowicie, nie widziec, nie slyszec, idac do zrozumienia, ze albo jestes i akceptujesz moje zycie takim jakim jest bez dodatkowego umoralniania, albo nie i cie nie ma. Sama wiesz ze ja z wlasna mama nie mam rowniez kontaktu, z tymze jest ona osoba ktora sie do niczego nie wtraca, jak na mame jest nader obojetna i pewne jej zyciowe wybory dla mnie byly nie do zaakceptowania, wciaz jej nie rozumiem i dlatego mam do niej stosunek jaki mam, napisze cos od czasu do czasu, lae czynie to z obowiazku niz z przyjemnosci. Matysha Widze, ze jestes nastawiona bardzo anty zwlaszcza po tych wynikach, dlaczego nam tego nie napisalas od razu? Sa przypadki i przypadeczki, tez znam jeden, parka starala sie o dziecko prawie 7lat, byla na etapie wyznaczonego in vitro i zaszla kilka tyg wczesniej, na przelomie lutego/marca rodzila, i dzis cieszy sie malenstwem. Wiem ze to niesprawiedliwe, ze jedni maja ot tak nawet wtedy kiedy nie polanuja, a sa tacy ktorzy marza o dziecku latami. Ale dodam ze slowa Kamili bardzo mi sie spodobaly,za ich tresc : 🌻... trzeba miec nadzieje i w ta nadzieje wierzyc, bo tak nie wierzyc w nic to jeszcze ciezej jest ... 🌻 I wiedz ze optymistom zyje sie lzej :) Kamilka lap fluidki i mecz meza ile sie da! hehehe -------->-------->-------->-------->-------->--------> -------->-------->-------->-------->-------->--------> -------->-------->-------->-------->-------->-------->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validku Maksio spal 8h i po butli kolejne 2?! to chyba rekord w raperskiej rodzinie! :D :D moze sie nie najadal wystarczajaco bedac na cycu i stad Jego rozdrażnienie za dnia i w nocy, wiesz wybierajac dobro dla obojga Was ba! dla Waszej trojki, to chyba lepiej jak Maksio spi tyle ile spi :) i pije przy tym butle, a to co uda Ci sie odciagnac to wszystko co Mu dajesz czy zaczelas Go dokarmiac innym? oki ide na sok pomaranczowy i zmusic sie do lulania :) o ile sie to uda :( to co mam naisac? dzien dobry czy dobranoc :P :P :P niech bedzie dobry! z sokiem w reku od samego rana! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piękny ranek dziewczyny, wstawać!!! Ja już w pracy piję poranną kawkę i nie mam ochoty na pracę ...upssss.Chcialabym byc juz w domku i zabrać się z wiosenne porządki. Wczoraj było piękne, cieplutkie popołudnie więc część czasu po pracy spędziłam szukając z Weroniką oznak wiosny w naszym ogrodzie a raczej w naszym przyszłym ogrodzie. Na razie na nasz ogród składają się : rząd 32 tuji i jeden skalniak. A ja chcę mieć piękny zielony ogród a nie mam pomysły jak go urządzić.Może któraś z Was mi poradzi? -Koug bardzo bym prosiła Cię o informację o Twoim elksirku:) -Matyssha ja dziś odbieram wyniki i zdolowalam się Twoimi. Ale musimy wierzyc że będzie dobrze.Ja mialam ciągle problemy z torbielami i jak zaszłam w ciążę też miałam dużą torbiel, mieli mi ją usunąc podczas cesarki ale ponoć wchłonęła się i już nie mam póki co z nimi problemów. Na pewno będzie dobrze.WIERZĘ W TO :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, gratuluję nowo zaciazonym kobietkom i tym co urodziły przesyłam buziaki i życzę zdrowia dla dzieciaków. Zajrzałam do Was bys zobaczyć czy Dziubasek juz urodziła, a tu się okazuje, że juz dawno. W każdym razie - pomyslność i samych dobrych myśli i zero depresji dla młodej mamusi i jej synia. Przy okazji skałdam zyczenia wesołych świąt. A co do złodziei z US, to ja właśnie jestem takim złym, złodziejskim urzędasem ;-) I nie ma co się wściekać, że podatek nie jest zwracany, wytyczne na ten rok mówią o zwrocie podatku ostatniego dnia terminu, czyli jak PIT złozony 15 lutego powiedzmy, to zwrot pójdzie 15 maja i raczej nic się nie da z tym zrobić, no chyba, ze urząd ma wolne środki na koncie. Ale w tym roku to raczej niemożliwe, kryzys dotknął i nas, nie ma cudów - obcięte wszystkie dodatki, tylko gołe pensje, obcięte wydatki na materiały biurowe itd. Ja swój PIT złozyłam w styczniu i zwrot dostane też dopiero pod koniec kwietnia - tak jak wypada termin 3 m-cy! I tu nie ma zmiłuj, nie ma co wyzywać nas od złodziei. Urząd ma 3 misiące i nie da się tego przeskoczyć... Niemniej pozdrawiam jeszcze raz, i jeszcze raz życzę wesołych świąt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczynki maniu bardzo ci współczuje że tak się nie może ułożyć między tobą a mamą ale koung ma rację najważniejsze żebyście sie z mężem przez to nie kłucili choć czasem to nieuniknione z czasem mama zrozumie i zobaczysz ułoży się :) matrysha będzie dobrze zobaczysz musimy w to wierzyć ja miałam 2 poronienia pierwsze w lipcu drugie na początku stycznia ale nie poddaje sie wierze ze sie uda bo nie wyobrazam sobie zycia bez dzidzi ty masz torbielke ale to nie powod do tego by nie miec dzieci wybierzesz leki i jak koung powiedziała zrobisz czyste gniazdko dla swojej dzidzi:)) koung co do podatku to masakra ja zlożyłm o zwrot podatku vat w listopadzie dopiero teraz dostałam zwrot a co do pitu 37 to... niestety ja w druga strone musze oddac bo pracodawca nie zaznaczyl ze ja mam rente rodzinna i musze oddac do zusu czekam do konca bo to spora kwota dla mnie a wydatkow wiele :( dziewczynki mam pytanie do jakiego lekarza mogłabym wysłać męża chciałabym aby mąż porobił sobie badania nasienia bo ja juz nie wiem co z nami jest myslalam ze w tym cyklu sie uda, codziennie mierze temperature ale dziś...spada do tego troszke sie przeziębiłam dziec=wczyny jak wy się starałyście o dzidzie czy tez tak psychicznie myslałyście o tym ja chyba za bardzo sie na tym skupiam nie moge sie wyluzować ciągle myślę o tym ....co mam zrobictitowa@op.plby sie w końcu udało:(( ......buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minia Faktycznie dużo babek mówi,że jeśli się za często myśli o zajściu nie można zajść.Mój synek został poczęty kiedy się tego w ogóle nie spodziewałam i oczywiście o ciąży nie myślałam a o córeczkę już musiałam się postarać 2-3 cykle.W sumie to niby każdy wie kiedy ma dni płodne ale i tak ciężko czasem się w nie wstrzelić,u mnie zwłaszcza jak M.nie ma 5 dni w tygodniu.Sam się zawsze chwali,że jak jakaś koleżanka nie może zajść to on bardzo chętnie pomoże,bo ma same złote strzały.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wstalam :) ale puchy tu dzisiaj! gdzie podziala sie reszta?????????????? Yenus bardzo milo ze zajrzalas! Ty nasz urzedasie :P :P :P co tam u Ciebie? fakt biorac pod uwage recesje i mega kryzys rozumiem, max 3mce to 3mce i prawa nie lamia :) Moze zaczniesz czesciej nas odwiedzac cio??? Minia ja Ci w tej kwestii nie poradze :( Softis ale dobre ze masz miejsce na ogrod, nasza dzialka lezy jak na razie ugorem, trawsko po kolana, lasek pelen opadlych galezi, samosiejek sie nasialo, a najblizszy termin odwiedzin to zima gdzie nie zrobi sie nic, jak tylko pospacerowac. Ogladasz \'Maja w ogrodzie\' na tvn meteo - bo ja tak i mozna fajnie zagospodarowac posiadana przestrzen, jak znajde jakies realizacje na necie to przese CI linka :) Łobuzice do klawiatur marsz! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Titowa oglądam Maję ale u mnie jest tak że jestem sama z moimi marzeniami o ogrodzie bo mąż to by sma trawnik chciał żeby było latwo kosić i tyle...a ja chciałabym stare drzewa, alejki wyłożone wielkimi kamieniami z rzeki , dużo wrzosów, japońskie klimaty itp itd....a i tu tez pojawia się problem finasowy ...bo cholernie drogie to wszystko, ale małymi kroczkami i do przodu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie jaki numer! Wczoraj złapałam doła ale już mi przeszło i teraz się z tego śmieję... Otóż wchodzę wczoraj na n-k i widze zdjęcie kuzynki mego męża z Wałbrzycha, z którą nie mamy częstego kontaktu ale jakis jest :), czytam komentarze do zdjęcia, ze gratulują mamusi, brzusia itd.., ja w szoku - piszę z zapytaniem, a ona że jest w czwartym tygodniu, dzwonię do męża potem pisze do niej na kiedy termin - listopad czy grudzień, a ona odpisuje że źle zrozumiałam i że za 4 tygodnie to ona rodzi córeczkę- ale numer! Nic sie skubana nie pochwaliła, w sierpniu maja zaplanowany ślub, chcieli do nas przyjechać z zaproszeniami i z \"małą niespodzianką\". Powiem Wam szczerze, że nie wiem jakbym zareagowała jakbym ją zobaczyła u nas z dzieckiem. Złapałam dola ze ja nie moge zajsc, ale mój mąż zaczał mie pocieszczac i mi przeszło :) Tylko do tego dochodzi jeszcze teśc który dopytuje i wnuka się nie może doczekac...cięzko mi chwilami Maniu wszystko się uloży, ja podobnie jak Titek tez nie miałam dobrego kontaktu z mamą, kiedy mieszkałam w domu, różnilyśmy sie od siebie, często dochodziło do sprzeczek. Teraz jest dobrze, choć męczy mnie to, że tak rzadko mnie odwiedza. Myslę, ze jak juz bedziecie osobno-na swoim będzie dużo lepiej... JmÓj mąż przygotowuje się do tego badania już od półtora miesiąca Matyshaa będzie dobrze, musimy wierzyć, że się uda bedziemy mamami i kibicuje nam w tym :) buziak dla Ciebie 👄 Tituś smaczego :) Validos, thermomix ma moja tesciowa od ponad 10 lat, ja mieszkam z nią ona ju chyba wypróbowała wszystko ale jak kupiła więc ja się nie załapalam (teraz pracuje i nie ma czasu) ale świetne przepisy sa dla niemowląt na zupki i różne dania w tych specjalnych książkach (dużo na nakładce Varoma, dzieki czemu zachowują swoje wartości odżywcze) Ja dopiero od niedawna próbuje pichcić, brakujemi czasu praca dom, praca dom, próbuję się zabrac za moją prace magisterską...itd ale myslę że warto bo przepisy sa świetne, podobno chleb wychodzi rewelacyjne. W pracy się nic nie dzieje -oszaleję...kolejna kawa A wieczorem podrinkuję, martini kolacja :) mój mężus dzis ma urodzinki ❤️ Buziaki dla wszystkich 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Jestem spakowana. Jade po moją Gwiazdę do przedszkola a potem na lotnisko i fruuuu witaj Polsko ;) Pewnie jak wrócę to przez cały dzień będę nadrabiać zaległości w czytaniu :P ale piszcie piszcie jak najwięcej dobrych wieści :) Tabelkę uaktualnię i wkleję jak wróce 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki kochane odebrałam wyniki : tarczyca w normie ale tak jakby w dolnych granicach wartości referencyjnych FT3 4,71 - PRZYT NORMIE 4,00 -8,3 FT4 10,46 -przy normie 9,0-20,0 TSH 0,95 PRZY NORMIE 0,25- 5 cytomegali ujemna toxo -igm ujemna -igi dodtania 18/IU/ml No i nie wiem jak to z tą toxo jest, no i z tą tarczycą niby norma ale tak w dolnych granicach . Może oświecicie mnie nieco ? Proszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki:):) dawno mnie nie było ale podczutuje w wolnej chwili wiec jestem w miare na bierząco:):) Heh a ja co .....zaczeły sie mdłości i nie wiem czemu mam niechęć do jedzenia:( po za tym jakoś do przodu:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Softis co do toxo wskazuje na to ze ja przechodzilas w przeszlosci a ta 18 to Twoje nabyte antyciala, wiec spoko nie masz zagrozenia, nie wiem ile ja mam teraz, ale ja 5tyg po poronieniu mialam ich 448.5 a w ciagu 19dni spadly mi na 64, pewnie spadly jeszcze bardziej, z tymi antycialami to idywidualna sprawa. Sprawdz normy labolatoryjne to istotne. Tylka no to rzygusiaj! :D :D to pomaga wiem to z wlasnej autopsji, a toxo musisz robic jednoczesnie dwa IgG ktore (+) oznacza to ze zostalas zakażona wirusem w przeszlosci, a IgM jesli (+) to przechodzisz toxo wlasnie teraz, a jak (-) to ze nie chorujesz. Samo IgG nic nie daje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×