Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Softis...nie żebym panikowała ale badania któfre robiłaś, te tarczycowe ja tez robiłam i wyszły mi w normie, dopiero anty TPO wyszło 1040 przy normie 0-39!!! i dopiero na tej podstawie zdiagnozowali Hashimoto Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yennyfer bardzo milo z Twojej strony:):):) napisz co u ciebie słychac? ja w tym roku nie mam nic do US bo dostane zwrot:P nie duzy ale zawsze cos! Validosku kochana bedzie co bedzie najwazniejsze zeby Maksik ładnie jadł i rosł w siłe:) ja długo cierpialam z tego powodu,ze nie karmie piersia a pytania z otoczenia w ogole mnie dobijaly a niekiedy doprowadzaly do placzu ale mysle,ze nie warto sie tym przejmowac a w twoim przypadku to nie twoja wina:) teraz mam malo czasu na zagladanie na kafe bo mam mame u siebie i wykorzystuje czas by z nia spedzac jak najwiecej chwil bo widzimy sie baaaaardzo zadko Mania wiem jaki to bol klocic sie z wlasna mama a zwlaszcza jak ci cos zarzuca ehhh bedzie dobrze! milej nocki buziaki🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ratunku! może ktoraś z WAS dysponuje granatowym kaszkiecikiem lub berecikiem, który mogłaby mi odsprzedac? potrzebuje do chrzcinowego stroju, a wszystkie w sklepach są duuuuuuużo za duże :( mam taki ładny komlecik dla Bruno a nie mam mu co na główkę założyć, przeglądam allegro i też nic... pomóżcie plisssssssss buziole 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czołem babeczki wstawać-Kolejny piękny,wiosenny dzień przed nami Banitko niestety nie mogę Co pomóc bo nie mam granatowego berecika Kobietki moje kochane wczoraj byłam z moim pierdzioszkiem 5 godzin na dworze.Ale mu sie podobało a moja córka zaliczyła już rower.czeka nas nowy zakup bo ten rowerek już przymaławy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) Kawy no niestety nie proponuje ale moge zapodać kakao:):) Tituś na szczęście jeszcze do rzygusiania nie doszło uff:) a ja miałam robione oby 2 a wyniki mam bardzo dobre:) tylko tam u góry POŁOWE POSTU MI WCIEŁO(:(:(:(:(:(:(:( chamstwo Ciężarówki mam pytanie czy macie dobry apetyt?? Wiecie ja nie wiem czemu mam wstręt do jedzenia. Wszytko co jem to do słownie na siłe. Ajak zjem jest mi nie dobrze nie zjem tym bardziej ja juz nie wiem co robic:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Titek, Dziubasek 🌻 U mnie ok, tzn. w domu spokojnie, mlody super - grzeczny i dobrze się uczy i nie ma(odpukać) buntu nastolatka. Na męża nie narzekam. A pisać nie piszę - z wielu powodów. Pozdrawiam jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kawe podano Yennyfer fajnie ,że się odezwałaś i ,że wszystko oki u Ciebie Tyllkaa wcinaj kochana wcinaj bo fasolinde trzeba dokarmiać.a mdłości i niechęc do jedzenia miną. POBUUUUUUDKAAAA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fisiu* mam nadzieje ze minie bo na razie jestyem przerażona:(:( staram sie cos tam w siebie wcisnąć:-P ale czasem sie nie udaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kama,dzięki za przepis, w końcu zrobiłam naleśniki z serem (jeszcze je mamy ;) Ale bułeczki zrobię innym razem :) Tylkaaa- no ja niestety też nie mogłam jeść w pierwszym trymestrze, nic nie przytyłam a nawet schudłam. Niestety to przez te mdłości i wymioty. LEkarz kontrolował wyniki i mówił, ze nie trzeba się przejmować, bo wszystko w porzadku i tak może być. Potem faktycznie nabrałam apetytu i nadrobiłam spooooro! Zaczęłam jeść jak smok! Niestety przestałam spać :( w nocy się szwendałam i męczyłam. Niestety tak to bywa, ale wszystko się przecierpi, bo nagroda jest wspaniała!!!! Pozdrawiam i trzymam kciuki za Twoje dobre samopoczucie i zdrowie dzidziusia! Yennyfer - pozdrawiam! Mania, ja Karolka ubrałam wczoraj tak: body z krótkim, bluzeczka, wiosenna kurteczka, na dół pielucha, rajtuzki, spodnie ciepłe (niestety za ciepłe) i buciki wełniane. Oczywiście czapeczka. Dzis mu zmienie spodnie na lżejsze. Myśle ze nie ma co dzieci przegrzewać. KOmbinezon schowaj do szafy :) Aniu!!! - miłego pobytu w PL!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała historyjka ode mnie. mąż wczoraj usypiał, bo mnie nie było, ale musiałam wrócić bo mały płakał i nie chciał spać. Wiecie dlaczego?? bo mąż zapomniał o smoczusiu!! Jak przyszłam to mały przy cycu zasnął w 30 sekund. Jakby dostał smoczka zasnął by może w minutę i 30 sek. No ale dobra, nic nie powiedziałam, bo mąż sam się zreflektował i wie ze popełnił błąd. Myślę że następnym razem będzie lepiej. Ale mam trochę wyrzuty sumienia, bo 2 razy w tygodniu wychodzę wieczorami (takie zajęcia dodatkowe) I po prostu mi też trochę żal zostawiać małego :( tak mi smutno. Ale potrzebuję odskoczni! Tylko że to jest aż 2 razy w tyg. A często jeszcze trzeci, bo wypada dentysta. Więc przez pół tygodnia na wieczory znikam! Wyrodna matka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Ja już o 5 chcialam was kawą częstować,ale pomyślałam że nie będę was budzić. Mój skarbus obudził mnie dzisiaj o 5 i w głowie miał tylko zabawę. Teraz za to odsypia, a ja muszę Wiki do szkoły szykować. Fisiu my rok temu zmieniliśmy rowerek na większy a tydzień temu nadszedł czas na odczepienie bocznych kółek, i mała wsiadła i pojechała. validos ja karmiłam Julka trochę onad 2 miesiące i mimo że pokarmu miałam dużo to mały odmówił piersi (wiki odmówiła jak miała niecałe 4 miesiące jak dobrze pamiętam), mały od tego czasu jest na butelce i ma się dobrze, lekko przeziębiony był ze 2 razy. Najważniejsze że oboje jesteście zadowoleni, mały najedzony a ty spokojna. o koniec spania i już juleczek woła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc, ja nie miałam żadnych typowych dolegliwości... Sama się dziwiłam, ani mdłości, ani wymiotów, jadłam wszystko z wyjątkiem produktów zakazanych w ćiązy ;) A przepraszam, zanim zrobiłam test, cały czas spałam i to było chyba do 3, 4 miesiąca, w każdym miejscu bym zasnęła gdybym mogła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie: :)zapraszam na kakao:) Tylkaa no więc ja w pierwszym miesiącu miałam apetyt, a teraz dziele Twój los tzn. nie mam apetytu, zapachy obiadowe są dla mnie męką. Wprawdzie nie wymiotuje i odeszły mi poranne mdłości,ale żeby mieć na coś ochote-to tylko w sferze marzeń:) Miłego dnia dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boze jak ja marze mieć takie mdłości....... mam juz siebie dość za to że mi się nie udaje czuję sie gorsza ..... nie umiem sobie z tym poradzić nawet myślimy z mężem o jakimś wyjeździe na wakacje a ja mam tylko jedno w głowie może wtedy sie nam uda nie wiem co robic zeby tak nie myśleć nie radze sobie......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
minia znam przyklad u znajmoych, nie mogli miec dzieci starali sie ok. 2 lat sluchaj, juz mieli dosyc wyjechali na wyspy kanaryjskie i nie wierzyli, wrocili, za 2 tyg. okazalo sie ze ona jest w ciazy.... podobno zmiana klimatu bardzo pomaga w staraniach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i zycze Ci zaciazenia, nie moge Ci wyslac fluidkow bo ponad 3 miesiace temu urodzilam ale zycze Ci tego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczne dzień dobry na urlopie jest super,super. Piekne słoneczko świeci do okien.... ale mam niej czasu dla Was. Co prawda zaległości nadrobiłam ale w szybkim tempie. Pobiegałam sobie po mieście, zrobiłam zalegle zakupy i zabrałam się za świateczne porządki. wczoraj umyłam okna i podłogę w piwnicy a dzisiaj mam zamiar umyc okna w całym domku. Tylko, że jak sobie tak troche w domu fizycznie popracuje to strasznie boli mnie kregosłup i nie moge wstać jak siedzę. Muszę się rozruszać jak stara babcia. Dziewczynki czy miałyście tez tak w ciązy? Czy mam się tym martwić? A popołudnia na słoneczku, cudownie. maja w przyszłym tygodniu przyjśc panowie robić taras, to wtedy będzie pełen komfort. Przesyła fluidki ciążowe ......>.....................>........................>................>..............................>.................................>............................>............................................>.......................................> I pozdrawiam koleżankę po fachu - yennyfer. Z ciekawości zapytam jaki urząd reprezetujesz ? i z jakich okolic Tylka, jesli chodzi o pierwsze tyg. to ja w każdej ciąży miałam straszna ochote na nabiał w pierwszych miesiacach - wędliny i mięso nie musiały istniec tylko biały ser i mleko. W ostatniej ciązy doszły jeszcze nudności, co prawda nie wymiotowałam ale jak pomyslałam o jedzeniu to wszystko mi podchodziło i jadłam bo musiałam, a na nic nie miałam ochoty, szczególnie jak sama to robiłam. Wolałam iśc do mamy i u niej zjeśc bo smakowało. Teraz (2 trymestr) praktycznie jem wszystko i wszystkie te niedogodności zniknęły. Acha w tej ciązy mam jeszcze ochote na slodki - np. rano bułeczka z dżemem lub nutella - pycha Uciekam, zabieram sie za sprzatanko. Miłego dnia Może wieczorkiem, jak nie padne uda mi sie poczytać. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, ja mam ochotę na mycie okien ale synek mi nie pozwala tzn. musiałąbym zamkąć drzwi a drzwi w kuchni i do pokoju nie mam a tam gdzie są to jest jest go pokój.. Mąż pójdzie na spacer np. jutro a ja do okien ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje dziewczyny za pocieszenie:) normallnie myślałam ze juz cos ze mna jest nie tak:(:( a tak bardzo chce żeby słoneczko dobrze sie rozwijało:) i niczego mu nie zabrakło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, kupiłąm sobie krem wyszczuplający, ćwiczę, zdrowo się odżywiam, nie jem po 18 ;) i ubyło mi już prawie 0,5 kg ;)Wiem, że to pewnie woda, ale dzięki temu kremowi ciało jest jędrniejsze i ja się lepiej czuję - a to po ćwiczeniach pewnie ;) POLECAM TROCHĘ GIMNASTYKI!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój Aniołek śpi a ja idę się wykąpać i upodobnić się do ludzi ;) I wychodzimy pewnie na spacerek później, ślicznie na dworze aż chce się żyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, Tyllkaa każda z nas przechodzi ciążę w różny sposób, jedna ma ochotę na to jedna na tamto....jedna ma mdłości druga nie, jedna może jeść wszystko a druga nic ;( Nie przejmuj się widocznie tak jak jest - jest dobrze. Organizm tak reaguje i się nie przejmuj Twoja kruszynka jest w dobrych rękach tzn. w dobrym brzuszku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila Ja dzisiaj ide na wizyte i monitoring cylku, zobaczymy co mi powie... Bede Cie intensywnie czytać, w razie czego wymienimy sie spostzreżeniami... A cod wskazania plemniczkowi drogi-chyba jakiś GPS by się przydał hahaha :) ja też tak przezywam kazdy cykl i tez wisiałam z nogami w górze ale nie pomoglo, może xle odczytałam testy owulacyjne buźka dla Ciebie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny! Ja też się sraram już ponad 7 miesięcy i nic nam nie wychodzi.Może jakoś razem nam się uda a dziewczyny które już są w ciąży lub które juz urodziły może nam pomogą??? pomóżcie, zrozpaczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Kamila220579 dzięki za słowa otuchy ale już pzrez to że nie mogę zajść w ciążę odechciewa mi się seksu z moim mężem.Mam nadzieję że Tobie tez się uda.Musimy się nawzajem wspierać.PozdraiamCie gorąco...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×