Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Teraz pada :( Od razu mercedes, ja nawet furmanką byle z konkretnym wkładem. Takim ok 50 cm, różowym, z rączkami jakby miał dźwigać ciężary :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babolki:) Dziekuje z miłe słowa,ale nie powiem ze te mdłości i wymioty mi bardzo przezkadzaja. Przeziębienie po mału mija,tylko boje się troche o kruszynke,wczoraj jak sie podcierałam miałam lekko brązowawy sluz a dzisiaj na bieliżnie znalazłam brązowo zółtawy taki dziwny śluz!! Bardzo sięboje!!! i nie wiem co robic:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam w szpitalu z tym i okazało sie ze plamienie nie było z macicy tylko wiocznie z kąś indziej może przetarłam. A ból lekki brzucha powiedziął ze na razie lepiej sie nie rpzytulac i nie przemęczac. NOOOO i widziałam moje maleństwo:):) Ma 6,8 mm i wspaniale pulsujące serduszko:):) jestem tak szczęsliwa:):) choc lekarz powiedizał,ze za wczesnie ale ze jest wszystko ok:):):):) tak bardzo sie ciesze i powiem ze dzisiaj tez rano wymiotowałam po herbacie he he :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczynki:)) tylkaa nie marw sie na pewno wszystko bedzie dobrze ale bardzo dobrze ze poszlas do lekarza chociaz sie uspokoiłas i sie juz nie bedziesz tym martwic buziole trzymam kciuki za ciebie i niunie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miniu diękuje bardzo:-* ale strachu się najadłam ale ten widok był po prostu wspaniały:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, ale mam pracowity okres, nie dość,że święta to jeszcze chrzciny!!! maskra w sklepach - kolejki kilometrowe, a tu tzreba swoje wystać, to za mięskiem to za wędliną, to za serami, a jeszcze warzywa, przetwory.... strata czasu... powinni wymyśleć coś na te pękające w szwach sklepy, np. zamówienie przez net i dostawa do domciu (najlepiej darmowa) :) cebulko a propos kupek, m ój bruno też ma takie \"przestoje\", ale radziłam się pediatry i jest norma fizjologiczna, tj. 6 dni. Czyli jeśli w ciągu 6 dni się nie załatwi to wtedy jest się czym martwić. Dzieci właśnie w tym okresie - 2,5 - 3 miesiące regulują sobie \"te\" sprawy. herbatka rumiankowa, ciepły termoforek na brzuszek a w ostateczności 1/4 części czopka glicerynowego - idzie, jak burza :) 🌼 tylka :) masz szansę przebić w rzyganku Dziubaska :) ja na szczęście obyłam się bez, ale nudnośći mialam ogromne. Musisz to przeżyć, ale dla takiej pięknoty, co Ci w brzuszku rośnie, można to przetrwać z uśmiechem na ustach :) 🌼 DZIEWCZYNY chciałam uroczyście zameldować, że.... (werble) powróciłam do wagi sprzed ciąży :) :) :) :) :) skora na brzuchu też sie mi pięknie wstępuje :) ale nie poprzestanę i dalej cisnę \"brzuszki\" :) jestem bardzo zadowolona :) dobra, dośc się chwalenia ;) buziole słodziakowe dla wszystkich ciotek od Bruna :) a co niech se chłop pocmoka;) pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banitko mam nadzieje ze nie przegonie Dziubasska:) na razie to tylko 2 razy heh:)I zgadzam się ze warto to wytzrymac,zwłaszcza ze wiem ze moje Słoneczko jest i sie rozwija:):) i ten widok serduszka......ahhhh coś pięknego:):) normalnie euforia. Ale teraz rozumiem radość reszty cięzarówecze:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane Jetsem po wizycie Mam sie zgłosic do szpitala w wtorek wczesnie rano - od razu badania i lekarka powiedziała ze jeszcze do południa bede miała cc... Zbadała mnie i powiedziała ze szyjki już nie mam tak wiec teraz modlic sie tylko aby sie nic samo nie zaczeło...po badaniu zaczełam troszke plamic, ale powiedziała ze takie cos moze miec miejsce....na USG wszystko ok (chociaż ja tam nic nie widziałam)poza cudnie bijacym serduszkiem łożysko dojrzałe...i z ostatniego USG termin mam na 16.04 czyli cesarka bedzie tylko dwa dni wczesniej...i obym nie zaczeła wczesniej sama rodzic bo...po badaniu spojenie łonowe czuje do teraz Buziaczki i miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Wpadłam żeby złożyć Wam zyczenia zdrowych, spokojnych świąt:) Smacznego jajka i mokrego dyngusa🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banitko i Hanno a mi zostało 1,5 kg, nie mogłam teraz przez 3 dni ćwiczyć ale i tak ładnie mi spadło w ciągu 10 dni ;) Ale nie jem pieczywa, wędlinkę chudą, zamiast pieczywa kanapki z Wasa ;) Jakiś jogurcik, zupki, zero sosów, ani tuczących rzeczy, oraz oczywiście słodyczy. Robię brzuszki, brzuszek u mnie też już niczego sobie, w bioderkach prawie 90 cm. Tylko te święta ehhh, trochę może waga ruszyć w górę ale będę się wystrzegała i jadła w zmiejszonych ilościach a wiem, że ja tak potrafię ;) Synek już prawie 3,5 miesiąca ;) waży 6,3 kg, ubranka nosi na 68 cm i niektore na 62 cm ;) Wszystkiego naj na te Święta ;) buziaczki.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiuniu to powodzenia życzę ;) cesarka to fajna sprawa, chociaż szczerze chciałabym się dowiedzieć co się czuje kiedy się rodzi naturalnie, może kiedyś będzie mi to dane zobaczyć.....;) i poczuć.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane. wpadłam tylko na momencik bo jade łoponki zmienić w auteczku Basiunia Kochana powodzenia Ci ,życze.wracaj szybko do nas zdać nam relacje i pokazać zdjęcia kruszynki buziaki wielkie😘 dla wszystkich dziewczynek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane! Ja po dluzszej nieobecnosci, ale sie juz tlumacze... W niedziele i poniedzialek organizowalam czwarte urodzinki dla mojego synka. Tak wiec przygotowania szly pelna para, nie mialam na nic czasu.No a wczoraj moi rodzice lecieli do siostry do Irlandii, wiec zakupy i zalatwianie spraw. Dzien za dniem lecial i nawet nie odpalalm kompa. Mam nadzieje ze moje usprawiedliwienie przyjete??? Dzisiaj maly obudzil sie z bolem brzucha no i do tego doszly wymioty i biegunka,podejrzewam grype jelitowa. Juz dwa razy (w wakacje rok po roku) bylam z nim w szpitalu bo mial wirus rota. Mam nadzieje ze obejdzie sie teraz bez szpitala,bo swieta chcialabym spedzic w domku. Demi Wszystkiego najlepszego, spoznione ale szczere:):):):):) Kama 220579 Glowa do gory, nie mysl za duzo tylko sie relaksuj i korzystaj z pogody. Do 20 kilka dni i szybko minie :):):):):) tyllkaaa Ciesze sie ze to chorobsko juz sobie poszlo, unikaj wszelkiego zla i dbaj o siebie!!!:):):) minia24 Teraz czekac na dni plodne i strzal w 10. Ja mam za kilka dni dostac @ i potem tez zaczynam stranka. Mam nadzieje ze uda nam sie za pierwszym razem.🌼🌼🌼🌼🌼🌼kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼 banitka 27 Gratuluje powrotu do wagi :):):)Teraz tylko ja utrzymac :):):) Dla wszytkich pozostalych dziwczyn 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Zycze milego dnie:):):):):) 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dzisiaj wyjezdzam więc spiesze Wam Zyczyć pięknych,spokojnych rodzinnych Swiąt . Tym które czekają na maleństwa dużo wytrwałości i oby w te Swieta zdarzył się ten cud i kazda z Was miała powód do radości. Basieńko a Tobie życze szcześliwego porodu!!Będe z Tobą myślami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry kochane:) Basiuniu no cesarka....Hmmm.... Ale popatrz na to tak już niedługo bedziesz miala swojego Skarbka przy sobie :):) To jet pocieszająće:):) Asik jeszcze 2 dni i zupełnie zdrowa bede:):) Teraz bede jeszcze bardziej o siebie dbała:):) Aaaaa własnie jeszcze jedna sprawa: Aniu K. baaardzo proszem jak już sie pokażesz dopisac mnie do naszej magicznej tabeleczki:):) obecnie zaczełam 7 tydz. a termin mam na 26 listopada:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczynki jak przygotowania swiateczne u mnie nic sie nie dzieje nic mi sie nie chce lena jakiegos mam jutro za to sie zabiore za sprzontanko:)) damy rade:)) buziole dla was wszystkich asiu trzymam cie za kciuki musimy niedlugo cieszyc sie z brzuszkow:)) wiec do dziela buziole zdrowych wesolych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł lasencje:-) Moje Kochane, kolejne Święta razem obchodzimy:-) Poniewaz jutro wyjezdżam juz dzisiaj życzę każdej z osobna wesołych, pogodnych i radosnych Świat Wielkanocnych, by zawsze spełniały się Wam marzenia te duże i te maleńkie. Zdrówka wszystkim dzieciaczkom, lekkich porodów zaciążonym, i szybkiego zajścia wszzystkim staraczkom:-) buziaczki maleńkie Banitka dzisiaj zaaplikowałam czopka Normie i poszło jak po mydle:-)a teraz własnie ja karmie i idzie kupa dalej:-) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W święto Zmartwychwstania życzę Wam kochane moje przede wszystkim pogody ducha, jedności z bliskimi i wolności od zawiści abyście na każdym kroku doświadczały Chrystusa zmartwychwstałego. naszym staraczkom- w szczególności by zmartwychwstały w Was zapomniane marzenia,młodzieńczy optymizm w podchodzeniu do przeciwności losu,oraz sztubacka fantazja. Niech w Waszym sercu zapanuje wiosna-chęć i odrodzenie nowego życia W zeszłym Roku dopisały nam wyjatkowo kinder-niespodzianki.Oby tegoroczne święta były w nie nie mniej obfite :D Buziaki od całej Kougowej rodzinki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry kofane:):) No jak wszystkie to i ja się dołącze heh: __$$$_______________$$$ _____$___$_____________$___$ ____$_____$__________ _$_____$ ____$______$_________$______$ ___$_______$_________$_______$ ___$___ _____$_______$________$ ___$________$_______$________$ ___$_________$_____$___ ______$ ___$_________$_____$_________$ ____$________$_____$________$ ____$___ ______$___$_________$ ____$_________$___$_________$ _____$________$___$_______ _$ _____$________$___$________$ ______$_______$___$_______$ ______$_______$__ _$______$ _______$______$___$_____$ ________$_____$___$_____$ _________$____$ $$$$____$ _________$$________$$ _______$$____________$$ ______$_____$$__$$___ __$ _____$__________________$ ____$____________________$ ____$ ________$$$$________$ $$$$$$$$____$_____$___$$$$$$$$ ____$_______$_____$______ $ ___$$$$$_____$$$$$____$$$$$ ____$__________$_________$ _____$______$__$ __$_____$ ______$______$$_$$_____$ _______$$____________$$ _____$$$$$$$______ $$$$$$$ _____$__$$$$$$$$$$$$$$__$ _____$_____$$$$$$$$_____$ _____$___$$$$$$$$ $$$$___$ ______$______$$$$______$ ______$____$$____$$____$ _____$$___$_______ _$___$$ ___$$__$$$$________$$$$__$$ __$_____$____________$_____$ __$____$____ __________$____$ __$____$ ______________$____$ ___$$$$$______________$$$$$ _______$______________$ ____ ____$____________$ __$$$$$$$$__________$$$$$$$$ _$________$$______$$________$ $_____________$$_____________$ $___________$$__$$___________$ $$$$$$$$$$$$$__ __$$$$$$$$$$$$$ Moc prezentów od zajączka co koszyczek trzyma w rączkach Wielu wrażeń, mokrej głowy w poniedziałek dyngusowy. Życzę jaja święconego i wszystkiego najlepszego! Staraczką - wytrwałości i wiary:) A ciężarówką hea - żeby święta były spokojne i żeby nasze skarby nie dawały nam popalic:):) I Basiuni coby we wtorek wszystko sprawnie poszło:) i żeby przez Święta nie myślała o ... :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
______§§____________§§ _____§__§__________§__§ ___§§____§_________§___§ __§___§___§_______§____§ _§____§____§_____§____§ _§___§_§____§___§____§ _§§§§___§___§§§§§___§ _________§_________§___§§_§§ ________§___§§_§§___§_§§§c§§§ _______§_____________§_§d§§§ _______§______§______§__§§§ _______§____§___§____§___§ ________§____§§§____§___§ _______§§§§§_____§§§§§_§ _§§§__§_____§§§§§_____§__§§§ §_§_§§____§_______§__§_§§_§_§ §____§_____§_____§__§__§____§ _§____§____§_____§_§__§____§ __§____§§§§_______§§§§____§ ___§____§___________§____§ ____§____§§§_____§§§____§ _____§§§§___§§§§§___§§§§ ............((_,»*—*« »*—*«,_)) ((_,»*—**—*«,_)) ((_,»*—**—*«,_)) W koszyku-obfitości, w serduszku- miłości, w jajkach- niespodzianek w dyngusa-wody dzbanek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
**___** _**___**_________**** _**___**_______**___**** _**__**_______*___**___** __**__*______*__**__***__** ___**__*____*__**_____**__* ____**_**__**_**________** ____**___**__** ___*___________* __*_____________* _*____0_____0____* _*_______@_______* _*_______________* ___*_____v_____* _____**_____** _______*****_______ Na Wielkanoc od króliczka, niech Wam wpadną do koszyczka niezła kasa i kiełbasa, radość życia, coś do picia i na miłość chęci tyle, by mieć wszystko inne w tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór kochane Ja tylko na momencik wpadłam życzyć Wam i Waszym rodzinkom zdrowych i pogodnych świąt Wielkiej Nocy. Mnie nie bedzie w święta wiec odezwe się tuż po buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kochane, wpadłam złożyć Wam życzonka Wielkanocne, oby Święta przyniosły Wam dużo spokoju i radości z chwil spędzonych z rodzinką. pozdrawiam ps: nie zaglądam ostatnio bo nie mam kiedy, jestem zapracowana troszkę, troszkę pracuje przez internet. poza tym u mnie trochę nieciekawie bo same problemy, ale o tym nie będę pisać Wam w ten Świąteczny czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki:) ostatnio jestem bardzo zabiegana:) jak nie sprzatanie mieszaknia to wizyta rodziny, jutro chrzciny a jak nikogo nie ma to mój mały upierdliwy!! Slonka pragnę Wam złozyć najsrdeczniejsze życzenia z Okazji Wielkiej Nocy:) zdrówka, wytrwałości z naszymi maluchami:) a starajacym sie dwóch pieknych kreseczek i niech wszystkie marzenia doczekaja sie spełnienia!!!! trzymajcie kciuki ja jutrzejsze chrzciny!!!!!!! nie bedzie mnie do 21 jade do tesciów po chrzcinach wiec nadrobie wszystko jak wróce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*******@--@--@ ******@------------@ ****@-----------------@ ***@--------------------@ **@-----------------------@ **@-(\\(\\-----------/)/)--@ **@-(=\':\')-------(\':\'=)----@ **@(..(\")(\")..(\")(\")..)----@ ***@---------------------@ *****@----------------@ ********@--@--@ Niech Wam jajeczko dobrze smakuje, bogaty zajączek uśmiechem czaruje. Mały kurczaczek spełni marzenia, wiary, radości, miłości, spełnienia!!! Wesołego Alleluja!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny, psiapsiółki moje koffane :) Stęskniłam się za Wami :) Przede wszystkim pragnę złożyć Wam życzenia z okazji Świąt. Niech ten czas będzie radosny, spokojny i pełen miłości. Życzę Wam kochane i sobie również by nie opuszczała nas nadzieja na spełnienie marzeń a przede wszystkim byśmy zawsze czuły się kochane i doceniane. Szczególnie mocno tulę Te z Was, które przeżywają kryzys i wydaje im się że już nic dobrego je nie spotka, Kochane jestem z Wami myślami i sercem i życzę Wam by ten trudny czas szybko minął a Wasze marzenia stały się rzeczywistością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasza tabeleczka :) Mam nadzieję, że już wkrótce środkowa część znacznie się poszerzy :) ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻NICK .........WiEK...MIEJSCOWOŚĆ..POTOMSTWO....CYKL....OSTAT.@ 🌻Schering.......36....Wrocław................................................ 🌻Majek123......23.....Zakopane.............................................. 🌻Gooosha.......25.....Ballymena............................................. 🌻Anucha26......27.....Śląsk................................................... 🌻Wiola30........30.....Kuj.-Pom........Angela 7lat........................ 🌻Anna6889......40.....Kłodzko......Gosia 18l..Ola 11 l.................... 🌻Bolerka34......34.....Warszawa............................................. 🌻Karla31.........31.....Warszawa............................................. 🌻Kama26.........26.....Jelcz-Laskowice.....................10 cykl....30.03 🌻Dafodilek ......29.....Wrocław......Karolek 7 m-cy........4 cykl....23.03 🌻Matyysha.......28.....lubelskie...............................6 cykl....21.03 🌻Hanna22........23.....Wrocław...............................1 cykl....25.03 🌻Minia 24........24.....Częstochowa........................................... 🌻Kamila220579..29.....Niemcy................................1 cykl....23.03 🌻Asik79...........29.....Trójmiasto......Kacperek 4 l........................ 🌻Softis............31.....podkarpackie...Weronika 6 l..................28.02 🌻Della.............30.....Opole / Anglia........................2 cykl....26.03 ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻...........................ZACIĄŻONE...........................termin porodu 🌻Basiunia*.........29.....śląsk..........Szymon 5 lat......ciąża.....22.04.09 🌻Titowa1..........28.....Irlandia............................ciąża.....20.07.09 🌻MM_Jadziunia...32.....Opole....Jan Pawełek 4 l..........ciąża....30.08.09 🌻Motylek55555...29.....Poznań...............................ciąża....13.11.09 🌻Tyllkaaa.........19.....Dzierżoniów..........................ciąża....26.11.09 ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻.................Planowane imiona dla dzidziusiów........................... 🌻Basiunia*...............Miłosz 🌻Titowa..................Laura ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻.........................SZCZĘŚLIWE MAMUSIE................................... 🌻Mar—gerita....26..Warszawa................synek ur. 16.06.08 🌻Madziulek81...27..Gdańsk...................Kacperek ur.17.06.08 – 2380g 45cm 🌻Sylwia .........29..Trójmiasto...............Natalka ur. 20.06.08 – 3690g 54cm 🌻Demiluna......26..Anglia......Wiki 4 l......Julian ur. 27.06.08 – 3640g 🌻Harbatka......29..Warszawa.................Bartuś ur. 27.06.08 – 3300g 54cm 🌻Agital..........27..Żywiec.....................Piotruś ur.18.07.08 – 3450g 58cm 🌻Avinion........30..Kraków....................Martynka ur. 08.08.08 – 3700g 54cm 🌻Koug...........35..Opole..Michał 13,Ola 8..Emilka ur. 23.08.08 – 3245g 54cm 🌻Dafodilek .....28..Wrocław...................Karolek ur.12.09.08 – 3400g 🌻Kasika1........23..Rzeszów...Kacper 2l.....Karolinka ur. 22.10.08 – 3300g 50cm 🌻Mania23........24..Warszawa................Szymonek ur. 17.11.08 – 2600g 52cm 🌻Fisia**..........30..śląskie....Marta 4lata...Bartuś ur.10.12.08 – 2640g 52cm 🌻Validos27......28..Kraków....................Maksymilian ur.18.12.08 – 3480g 56cm 🌻Maliwina29....30..Warszawa.................Hubert ur. 28.12.08 – 2700g 50cm 🌻Ania.K_81.....27..Dublin...Weronisia 3l....Basia ur. 28.12.08 – 2910g 49cm 🌻Agi37...........38..Warszawa.................Paulinka ur. 31.12.08 – 3000g 52cm 🌻Banitka27......27..Koszalin...................Bruno ur. 03.01.09 – 3700g 57cm 🌻Kołderka*......24..Żyrardów..................Julia ur. 07.01.09 – 4200g 54cm 🌻Nuczka.........28..podlaskie..................Zosia ur. 20.01.09 🌻Cebulka30.....30..Piotrków Tr...Nadia 7l...Norma ur. 21.01.09 – 3350g 54cm 🌻Robur..........31..Zach.pom...Daniel 8 l....Milena ur. 26.02.09 – 3550g 🌻Dziubassek....23..Trójmiasto................Kubuś ur. 27.02.09 – 2530g 47cm ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ Gdyby było coś nie tak to dajcie znać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a tak ogólnie to szybko minął mi ten pobyt w Polsce :( No bo cóż to jest tydzień... juz nie mogę się doczekać wakacji kiedy będę sobie wypoczywać z dziewczynkami ponad miesiąc :) No i będę miała więcej okazji na spotkanie z Wami!!! Pewnie Cebulkę nawiędzę ;) i Fisi naszej nie odpuszczę :) no a kto wie może i Kraków się gdzieś po drodze odwiedzi :) Bardzo bym chciała :):):) No jak narazie to musiałam poprzestać na spotkaniu z Koug i jej super dzieciakami ale telekonferencja z Cebulką się odbyła a i z Koug miałysmy o czym rozmawiać... przecież nie widziałyśmy się od października! A jej a raczej Fisi mąż ;) zaproponował mi nawet bym została u nich do czwartku hehe Pogoda mi dopisała i wygrzałyśmy się z dziewczynkami jak latem! I zdążyłam wszystkich z rodzinki odwiedzić :) Lot też był spokojny. Wracając Basia zasnęła zaraz przy starcie i spała cały lot a potem drogę do domu i dopiero po rozebraniu i położeniu do łóżeczka się obudziła a Weronika zaczęła oglądać bajki w samolocie i też szybko zasnęła :) No ale żeby nie było zbyt pięknie to w piątek Weronika dostała ospy :( Obsypało ją masakrycznie i teraz biedactwo się męczy, bo swędzi i wszystko boli. Na dworze piękna słoneczna pogoda a my musimy siedzieć w domu :( Dobrze, że przynajmniej tatuś zabrał Basię na spacer. Wczoraj jak poszli to Baśka spała 5 godzin na dworze :) No i wczoraj dałam Basi po raz pierwszy jabłuszko łyżeczką :) Smakowało i kupka tez się niebawem pojawiła :P Bo ostatnio Basia robi sobie przerwy w brudzeniu pampersów ;) Ale to może się zdażyć u dzieci karmionych piersią. No dobra Kochane to świętujcie sobie tylko nie przesadzajcie z jedzonkim :P Jeszcze raz życzę spokojnych i radosnych świąt. 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kochane... Moje Swieta mijaja w domku... Mielismy jechac do rodziny meza, ale niestety pokrzyzowaly nam sie plany :(:(:(:(:( Jak juz pisalam wczesniej Kacper ma grype jelitowa i w piatek wieczorem wyladowalismy w szpitalu z powodu odwodnienia. Nic nie przyjmowal, wiec musial dostac kroplowke. Na szczescie puscili nas do domku, ale tam znowu niemila niespodzianka, Kacper dostal goraczki 39. Dopiero kiedy podalam mu czopek temperatura spadla i jakos do rana byl w miare spokojny.Ale potem tempka skoczyla znowu i cala sobota to byla walka z goraczka i znowu wizyta w szpitalu z temp.40. Kilka godzin spedzilismy, maly poddany byl badaniom i oczywiscie dostal kroplowke, a o 12 w nocy puscili nas do domku.jestem wykonczona, stres nie opuszcza mnie od kilku albo nawet kilkunastu dni, bo przeciez moj maz tydzien temu wyszedl za szpitala bo mial operacje kolana. Tak wiec moje Swieta nie sa za wesole a do tego jestesmy kompletnie nieprzygotowani. Mielismy przeciez kilka dni spedzic u rodziny.Modle sie tylko zeby maly wreszie poczul sie lepiej, bo nie moge patrzec jak on tak cierpi...:(:(:(:( Przepraszam ze tak Wam zawracam glowe w Swieta, ale jest mi strasznie smutno a wiem ze Wy mnie zrozumiecie. Tak wieczycze jeszcze raz wszystkim spokojnych i przede wszystkim zdrowych Swiat. 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×