Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Ale gnacie z ymi postami,normalnie nie nadążam :o skąd wy macie tyle czasu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha czas:) niektórzy pracuja na kompie całymi dniami jak ja:) i jest to mała przerwa:) miedzy praca!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam jeszcze złożyć wyrazy współczucia Fisi z powodu śmierci dziadka :(❤️ Przytulam Cię bardzo mocno❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ VALIDOS 🌼 ja dziś akurat w domku ale prace też mam przy kompie tyle że teraz się ograniczam troszkę bo jak za długo klikam to mi się w głowie kręci :o Ciekawe na którą Harbatka miała dziś do lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie wszystko ok. mdłości powoliprzechodzą ale bardzo irytuje mnie to że cały czas jestem głodna :o przekichane. Ostatnio mam szczególną ochotę na kapustę kiszoną :) w sumie co wieczór :)Mąż się ze mnie śmieje i wróży synka :)Może i.....bo strasznie mam ochotę na kwaśne,dziś na obiad kapuśniak :D Mar--gerita🌼 ja ochoty na sex też wogóle nie mam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja za niedlugo bede uciekala, nie ma jeszcze kierownika wprawdzie ale mam tez troszke innej roboty do zrobienia w koncu jestem w pracy :) Gosiu mam jeszcze jedno pytanko czy jak nie mam miesiaczki np. przez 3 miesiace to czy okresy plodnosci i owulacji moga sie powtarzac cyklicznie co jakis czas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala Nie bardzo rozumiem Twojego pytanka... Chodzi ci o to czy jak nie masz @ przez 3 mc to czy bedzie normalnie wystepowac owulacja itp. O to ci chodzi ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane dziewczynki, wstretna przyszla== jestem zalamanaa wlsciwei to mi juz wszystko jedno jestem jeszcze chora i do tego tooooooooo -- zyc sie odechciewa wczoraj bylam u lekarza i mam jakies huklawe zakazenie wirusowe i nic nie moge brac zeby socie ulzyc tylko duzo pic mi kazal a do tego wczoraj wieczore zobaczylam pierwsze tyci plamienie to wiedzialam ze w nocy dostane i dostalam :( jest mi bardzo smutno i niedobrze z tego powodu a i moj m tez sie strasznie zasmucial --- powiedzial ze chce juz byc tatusiem az lzy mi teraz z oczu leca :((( bo ja juz nic z tego nie rozumiem dziewczy ktore braly tabsy nie myslce ze te ktore nie braly to od razu zachodza -- ja jestem tego dowodem jak byla w ogilniku to bralam diane na cere 8 misiecy ale to bylo jakies 8 lat temu od tamtej pory zadnych tabsow n9igdy nie bralam i tez nie moge zajsc w ciaze !!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu --- wcale nie uważma,że ktokolwiek ma tu obsesję, może źle się wyzaziłam , sorki jeśli uraziłam :(. wiktoria80 - przykro mi ,że @ przylazła, ale się nie załamuj musi być dobrze kobieto, jak nie tym razem to następnym , trzeba myśleć w tej kwestii pozytywnie :). Trzymam kciuki. Jeśli o tabsy chodzi to ja też kiedyś (3 lata temu) brałam Diane 35 prze prawie 2 lata ze względu na cerę, a jednocześnie miałąm 2 w 1 , ale po tych 2 latach cera znów wracała do swoich pryszczyków, a libido spadło całkowiecie także odstawiłam tabsy. Problemu z zajściem nie miałam także każdy organizm jest inny i wcale nie jest prawdą,że przez tabsy w ciążę zajść nie można, także wiktorio80 bądź dobrej myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiktoria🌻 to przykre ale niestety to cena za to zeby zostac rodzicem.. tylko cholera czemu to takie zroznicowane,ze jedna zachodzi od razu a inna sie meczy miesiacami:( Vichy witaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki margerita, starsznie ciezko byc dobrej mysli jesli czegos tak bardzo sie chce moja kolezanka po odtawieniu tabsow w pierwszym cyklu zaszla a wiec z tabsami to jest rozninie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć, od dwóch dni czułam kłocie w dole brzucha i dziwny ciężar na przemian z uczuciem łaskotania, dziś rano wstałam i mam piękne piersi takie większe ale nie bolesne jak przed miesiączką tylko takie pełne no i brodawki dziś pierwszy dzien są bardzo wrażliwe nawet bez dotykania...czy myślicie że mi się udało?? Na miesiączkę czekam ok 25-go listopada...?? pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
schering wszystko jest mozliwe:) poczekaj a sie przkonasz:) ja juz spadam z kafe bo musze zastapic babke do 15 wiec zycze milego dnia papa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agi37 u mnie jest bardzo podobna sytuacja, podobny wiek, tez pierwszy raz i na takim samym etapie....trzymam za Ciebie kciuki moze przejdziemy razem do nastepnego etapu?? ja dzis czuje mocną wrażliwosc sutkow no i fasolke tez czylam dwa dni temu...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Schering to strasznie fajnie mieć taką bratnią duszę.Uda się jak nie teraz to pewnie w następnym podejściu,co prawda chciałabym już teraz.Mój chłop ma urodzinki 25 listopada to bym miała dla niego fajny prezent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Schering a byłaś u gina?starasz się naturalnie czy bierzesz coś na wspomaganie?brałaś długo tabsy czy zabezpieczaliście się w inny sposób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja widziałam mala i gosie:) piekne kobietki! jedna blondynka druga czarna:) hahaha jak chcecie zdjecie pewnie tez Wam wysla:) wiktoria!! grudzien to piekny miesiac aby zajsc w ciaze:) swieta , sylwester:) uda sie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry dziewczyny,że zadaję tyle pytań schering ale o Was wiem sporo bo przeczytałam topik od początku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki. wiktoria80 nie smuć się, na pewno w przyszłym miesiącu będziesz w ciąży,zobaczysz!!!Ciesz się z tego,że Twój mąż pragnie dzidziusia tak samo jak Ty.Ja niestety nie mogę się tym faktem pochwalić :( To jest dopiero smutne i przykre :( U mnie na pewno po owulacju,jakoś sucho się zrobiło a wczoraj miałam ten glutowaty śluz:( Przed wczoraj zanim wyszedł to trochę zostało w środku,myslicie że istnieje chociaż 1% szans?Zostawcie troszke nadziei bo mi żle i smutno :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogóle to czy wiele z Was stosowało jako jedyną metodę antykoncepcji stosunek przerywany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
validos27 ale ja juz chyba trace nadzieje najgorsze to jest te czekanie i kolejne rozczarowanie - sorki ze dziasiaj taka zrzeda i okropna pesymistka oprocz wstretnej@ wirus daje mi sie we znaki czuje sie fatalnie :(:( validos a ty mierzysz temp ?? ja do tej pory nie mierzylam i juz sama nie wiem czy zaczynac bo im tak naprawde wiecej wiem tym bardziej sie nakrecam a poteem rozczarownie wieksze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agi 37 Wczesniej nie robilam staran bo nie bylam gotowa, dopiero teraz dojrzalam. Nie zabezpieczalam sie procz stosunku przerywanego. Nie bylam jeszcze u ginekologa. owulacje mialam 12-go list ale wspołzylam kilka dni wczesniej i robilam kilka podejsc nastepnie jeszcze raz dzien przed owulacja i dzien po owulacji ...chcialabym byc juz !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agi 37 własnie wyjelas mi to z ust - stosunek przerywany, kocham sie tak od dwoch lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do stosunku przerywanego. To jestem ze swoim chłopem 4 lata i nigdy nie stosowaliśmy zadnej antykoncepcji. Wciaz stosunek przerywany ;-) dla mnie on daje 100% pewności. Małgosiu porozmawiaj ze swoim M ale pamiętaj ze on tez musi chcieć dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×