Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Fisiu !!!!! ale bombowe zdjęcia :D nareszcie wiem z kim rozmawiam. Poważna kobieta z Ciebie, kochana ;) Niunia śliczna, podobna do Ciebie jak dwie krople wody! A to Tatuś obok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo Kochane!!!!! Witam Serdecznie nowe koleżaanki Kasik i Julik i życzę szybkeigo zaciążenia :) Czy ja też mogę prosić wasze zdjecia adres mam w profilu :) Fisiu a ogę Cię prosić o wysłanie zdjęć Gosi,Michell,Demiluny i Harbatki :) A mam też pewien pomysł co do tabelki i mianowicie aby dziewczynki w ciąży wpisywały tydzień ciąży a nie datę ostatniej miesiaczki :) A ja się dziś czuję fatalnie :o i właśnie idę po mandarynkę bo straszny kwas mam w buzi fuuuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vichy kochana😘 i 😘😘 dla dzieciaczków.zdjatka Ci podesle w wolnej chwili Herbatka ja wcale taka poważna nie jestem:D:D:D:D ten pan obok to moj m.(mam nadzieje ze przesłałam dobre zdjecie a nie z tesciem:D:D:D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK----------------------------------------------MAIL-- ----------- Gosia*-------------------------------malgorzata001@inter ia.eu Julik24..............................kiskapl@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dostałam tylko herbatki zdjatka narazie Herbaciu wysyłam Ci pozostałych dziewczynek zdjecia Tylko cierpliwości bo moj komp ma dzisiaj takiego powera ze wcale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vichy już też mam :D. Zupełnie inaczej Was sobie wyobrażałam. Masz już dużego chłopaka! Co innego w tabelce, co innego jak się zobaczy na fotce. Fisiu -- serdecznie dziekuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Harbatka sliczne focie:) Julik poprosze o twoje foty na mojego maila:) NICK------------------------------------------MAIL---------------- Gosia*-------------------------------malgorzata001@inter ia.eu Julik24.......................................kiskapl@poczta .fm Dziubassek.................................madzienka69@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki wysyłam,ale chwilke to potrwa,bo jedno zdjęcie wgrywa mi się 4min wrrrrrrrrr julik 24 jaki masz adres bo nie mogę znaleźć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiula -- wiedziałam, że z Ciebie jest ziółko ;) zdjęcia to potwierdzają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×