Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Mania Nie przejmuj się mamą,moja teściowa też nieraz mi dokucza a za chwilę mówi,że widzi,że ja się dobrze czuję a ja mówię,że nie o wszystkich dolegliwościach jej mówię.Tak to jest z tymi mamami i teściowymi. Agi Ja też jak byłam w ósmym miesiącu wywróciłam się na oblodzonych schodach, zresztą jak wracałam z przychodni.Ale miałam grubą kurtkę i torebkę i ostatkiem świadomości spadłam na bok.Nic się nie stało i synek się urodził o czasie.Dobrze,że i Tobie i dziecku nic się nie stało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasza Validos lezy w szpitalu podlaczona do kroplowki i ma juz skorcze:) niedługo Maksio bedzie po drugiej stronie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to trzymam kciuki za Validos,oby młody był jak najszybciej na świecie i oczywiście bezproblemowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze ale nowiny, no to trzymam kciuki za szybki poród validka :) dziewczyny macie jakies opinie o preparcie na kolke infacol??? dzis go zaczelismy stosowac, tylko tam jest napisane ze przed kazdym karmieniem, mały je ok 10 razy i zastanawiam sie czy to nie bedzie za czesto?? lece pod prysznic i spac :) do juterka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ale dużo się tu dzieje Fisiu jeszcze raz gratulacje. Validosku trzymam kciuki Mania ja próbowałam infacol i nie sprawdził sie u nas ale już wiem dlaczego - właśnie trzeba podawać go przed każdym karmieniem . Też wydawało mi się że to za często(jak karmiłam małego piersią) i podawałam przed co drugim karmieniem a i to nie zawsze bo trzeba jakis tam określony czas przed karmieniem podać, a jak mały płakał z głodu to nie myślałam o kropelkach tylko podawałam pierś. U nas za to sprawdziły sie kropelki esputicon - podajesz 2-3 razy na dobe do mleka (możesz troche swojego mleka podać na łyżeczce i dodac do tego kropelki). To tyle zmoich doświadczeń acha przez pewien czas działała u nas woda koperkowa. Na szczęście ja juz zapomniałam co to kolki bo mały szybko wyrósł za to Wiki do 8 miesiąca sie męczyła. A tak pozatym to chciałam pochwalić sie Wam że mój Juleczek od dzisiaj sam siedzi i całkiem dobrze mu to wychodzi prawie wcale się nie kiwa na boczki ani do przodu i protestuje jak chce sie go położyć. Oczywiście nie pozwalamy mu długo siedziećale jest bardzo jest zadowolony gdy siedzi. Pozdrawiam gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł heloł buziaki kisiaki od Fisi i Fisiaczka Validosku trzymam kciukiiiii kochana i życze szybkiego bezbolesnego porodu. Agi tak wcześnie zrobili mi cięcie bo ONI trzymają sie terminu według ostatniej miesiączki (21.12.08) i ustalili,że cięcie przeprowadzą 2 tygodnie przed terminem.niestety nie wzieli pod uwage faktu ze na każdym USG termin był dwa tygodnie później czyli gdzieś na poczatek stycznia.więc dzidzius nie urodził sie w 38tc lecz w 36tc.SZKODA SŁÓW lece bo Bartuś wzywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł lasencje Validku krzycz na głos co by cały szpital wiedział, że Maksymilian przychodzi na świat:-) trzymam kciuki za Was. ja szykuje sie do gina, już sie denerwuje... napisze jak wrócę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej ;) Ja niedawno wstałam, zjadłam śniadanko ;) Już mam sny o naszym synku ;), strasznie mi się wiercił dzisiaj ;), aż nie mogłam za bardzo spać....już chce się wydostawać nie wygodnie mu pewnie....;( Właśnie oglądam dzień dobry tvn, dzisiaj będzie jakiś temat o niemowlaczkach ;)))) Muszę śledzić... Cebulko koniecznie się odezwij ;) po wizycie ;) Agi ja też miałam półtora tygodnia temu szyjkę długą bo 36 mm i zamkniętą, a jutro zaczynam 38 tc, też biorę witaminy i magne B6.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validku! kurcze juz ta godzina mysle ze juz po wszystkim kochana! leciutkiego wyciskania i daj nam tu znac jakos, smskiem czy cus :D Manius trzymaj sie tam dzielnie! mame oddeleguj jak bedzie sie za bardzo rzucala, jak ma Was dodatkowo denerwowac to niech nie przychodzi. A pidzamka buciki i kurtałka no no rewia mody jak u Jacyka! heheheh Fisia no to sie lekarze zmobilizowali, przeciez nie wszystkie cykle sa 28dniowe i owulka ma prawo sie przesunac, powinni wziasc to pod uwage. Agi dobrze ze masz sie dobrze i Lenka grzecznie czeka w brzuszku na odpowiedni czas :) Roburku to sobie slisgiem pojechalas po schodach, kurcze tyle niespodzianek czeka na nas ze strach wychodzic. Dobrze ze taraz zimy w zasadzie brak , brak sniegu i jak bedziesz w sprawach urzedowych wyskakiwac na miasto uwazaj na siebie. Cebus czekam na wiesci od ginki. Demiluna no Julianek juz siedzi sam???? boszszsze az mi sie milo zrobilo, poczekac no troche a zacznie chodzic, zaraz Fisia, Mania wyskocza nam tu z tekstem ze ich synusie siedza samodzielnie, :) jak ten czas szybko leci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaski kobietki validosku trzymam kciuki za szybki i bez komplikacji poród cebulko not tak sesyjka dla wszystkich a ,ja co cisza i pustki na poczcie je tez po proszę fotusie plissss!..napisz jak po wizycie u gin. dziubassku jak z ta glukozą w końcu ? ja np. żle nawet bardzo żle czuje sie po tym opciążeniu glukozy i wcale sie nie dziwie że Tobie było żle ,ale że nikt Ci nie powiedział byś posiedzała sobie na poczekalni ta godzinkę poprostu znieczulica i tyle maniu wielganaśne GRATULACJE fisiolek Bartuś piękny po prostu CUDOWNY DAR koug raz jeszcze dzieki !!! a najbardziej za to że jestes a ja nie zaglądałam do was bo oczywiście robiłam sprzątańsko na święta do tego wszyskiego robiłam strój aniołka a jutrzejszą jasełke w szkole juz przeżywam jak to wyjdzie będe robić zdjęcia to wam po przesyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam wspaniala wiadomosc!!!!!!!!!!!!!!!!!! nasz Validek kofany juz ma Maksika na raczkach!!!!!!!!! kurcze ale sie ciesze!!!!!!!!! bylo cc, Maksio ma 3480! i 56cm wiec pokazny mezczyzna z niego!!!! gratuluje!!!!!!! ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa i macie Wszystkie ucalowania od Validoska! 😘 😘 normalnie mam taka przezywke ze nie wiem! :D :D :D wiecie zycie jednak jest piekne! pamietam jak nasza Asiula starala sie o bąbelka, to jak pisala o tym czy sie uda a pozniej o dwoch kreseczkach, to wzrusza... chyba dzialaja mi hormony bo sie rozklejam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka, dostalam o 8 rano sms-ka od naszej Validos ,ze juz Maksio jest przy niej ale nie moglam wam przekazac bo bylam na zajeciach szczescie,ze mamy nasza dzielna Titke ktora wszystko przekazala:) Asiu jeszcze raz GRATULACJE!!!!🌻 Wiola no ja wlasnie zasłablam w tramwaju po glukozie a juz drugim razem jak robilam to siedzialam cale 2h na lawce wprzychodni ale tez mialam odjazd:O nie przyjemne ale wyniki chyba sa ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubuss no i nie mow mi ze to mnie tez czeka :( przeciez ja na tej glukozie to im sie na srodku rozkracze! mnie sie robi niedobrze od samego ciepla i braku swiezego powietrza! a jak swoja droga wyniki? juz C cos wiadomo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz mnie powalil smak (jak kilo cukru rozpuszczone w jednej malej szklance) a potem mdłosci i nagle goraco,ze az słabo nie kazda tak reaguje wiec sie nie przejmuj ja mam problemy z mdlosicami i wymiotami od poczatku az do teraz a u ciebie bedzie lepiej, zobaczysz:) wyniki chyba mieszcza sie w normach jutro ide pokazac poloznej, mam nadzieje,ze nic juz nie wymysli i da mi spokoj:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
validku--- 🌻 GRATULACJE 🌻 ucałowania dla Ciebie i Maksia 👄 normalnie wiadomośc dnia :) ciekawe która nastepna sie rozpakuje hehe :) demiluna--- od wczora podajemy infacol ale na razie nie widze specjalnych efektów, mały prezy sie i płacze po kazdym posiłku ( w nocy jest spokojniejszy jedynie). jutro wizyta u pediatry to zobacze co powie. serce mi peka jak widze ze moje malenstwo sie meczy cebulko--- czekamy na wiesci fisia--- ci lekarze to tez potrafia namieszac. ja akurat na opieke narzekac nie moge, ale pamietam jedno, jak po cc rozwinał mi sie ten stan przedrzucawkowy i było kiepsko ze mna to przyszedł jeden lekarz i jak sie go o cos tam zapytałam to on do mnie ze nie jest ksiedzem, no dajcie spokój człowiek przerazony itp, a tu takie teksty cyniczne, wiolu--- jasełka na pewno super wypadna, mała sobier switenie poradzi i kreacja na pewno ekstra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validosku najszczersze gratulacje i buziaki dla Ciebie i Maksia 😘 ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻NICK .........WiEK...MIEJSCOWOŚĆ..POTOMSTWO....CYKL....OSTAT.@ 🌻Schering.......36....Wrocław...............................6 cykl....07.08 🌻Gooosha.......25.....Ballymena.............................7 cykl....20.07 🌻Majek123......23 ....Zakopane........................................22.06 🌻Anucha26......27.....Śląsk..................................2 cykl....20.07 🌻Wiola30........30.....Kuj.-Pom........Angela 7lat.........2 cykl....03.11 🌻Anna6889......40.....Kłodzko......Gosia 18l..Ola 11 l.....8 cykl....15.08 🌻Bolerka34......34.....Warszawa.............................1 cykl....15.07 🌻Karla31.........31.....Warszawa............................10 cykl....05.08 🌻Kama26.........26.....Jelcz-Laskowice......................4 cykl....15.09 ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻...........................ZACIĄŻONE...........................termin porodu 🌻Agi37.............38....Warszawa........................ciąża......02.01.09 🌻Maliwina29......30.....Warszawa........................ciąża......09.01.09 🌻Ania.K_81.......27.....Dublin.......Weronisia 3lata....ciąża......11.01.09 🌻Kołderka*........24....Żyrardów..........................ciąża......13.01.09 🌻Banitka27........26....Koszalin...........................ciąża......19.01.09 🌻Lorunieczka......24....UK.................................ciąża.....22.01.09 🌻Cebulka30.......30....Piotrków Try....Nadia 7lat.......ciąża.....05.02.09 🌻Nuczka............28....podlaskie.........................ciąża.............. 🌻Robur.............31....Zach.pom.....Daniel 8 lat.......ciąża.....01.03.09 🌻Kaśka_n......................................................ciąża.....05.03.09 🌻Dziubassek.......22....Trójmiasto........................ciąża.....20.03.09 🌻Basiunia*.........29....śląsk...........Szymon 5 lat.....ciąża.....22.04.09 🌻Titowa1..........28.....Irlandia...........................ciąża.....20.07.09 ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻.................Planowane imiona dla dzidziusiów........................... 🌻Agi37....................Lenka 🌻Malwina29..............Mateusz/Łukasz/Hubert 🌻Ania.K_81..............Adrianek lub Basia 🌻Kołderka*..............Julia 🌻Banitka27..............Bruno/Filip 🌻Cebulka30..............Norma 🌻Robur...................Wiktoria lub Patryk/Oliwer/Oliwier 🌻Dziubassek.............Kubuś ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻.........................SZCZĘŚLIWE MAMUSIE................................... 🌻Mar—gerita....26..Warszawa................chłopczyk ur. 16.06.08 🌻Madziulek81...27..Gdańsk...................Kacperek ur.17.06.08 – 2380g 45cm 🌻Sylwia .........29..Trójmiasto...............Natalka ur.20.06.08 – 3690g 54cm 🌻Demiluna......26..Anglia......Wiki 4 l......Julian ur.27.06.08 – 3640g 🌻Harbatka......29..Warszawa.................Bartuś ur.27.06.08 – 3300g 54cm 🌻Agital..........27..Żywiec.....................Piotruś ur.18.07.08 – 3450g 58cm 🌻Avinion........30..Kraków....................Martynka ur. 08.08.08 – 3700g 54cm 🌻Koug...........35..Opole..Michał 11,Ola 7..Emilka ur.23.08.08 – 3245g 54cm 🌻Dafodilek .....28..Wrocław...................Karolek ur.12.09.08 – 3400g 🌻Kasika1........23..Rzeszów...Kacper 2l.....Karolinka ur.22.10.08 – 3300g 50cm 🌻Mania23........24..Warszawa.................Szymonek ur.17.11.08 – 2600g 52cm 🌻Fisia**..........30..śląskie....Marta 4lata....Bartuś ur.10.12.08 – 2640g 52cm 🌻Validos27......28..Kraków....................Maksymilian ur.18.12.08 – 3480g 56cm ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli Agi teraz my ;) w kolejności.... Jeśli chodzi o mnie i o cukier, ja nie mialam żadnego problemu z wypiciem tej glukozy, słodka była fakt ale do przeżycia.... Ale nie dziwię się dziewczynom które mają mdłości i wymioty, to może na nich źle oddziaływać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ranyyyyyyyy Maksio już jest:-) :-) :-) buziaczki dla Ciebie Validosku i twojego synka👄 no ja dziewczynki wróciłam od gina, szyjka 20mm także króciutka :-(, Dzidzia waży już 2150g i pcha sie na świat, lekarz powiedział, że i tak długo wytrwałam bo 6 tyg. temu też miałam szyjke 25 potem 30 w sumie kazdy mierzy ja inaczej. Kazał leżeć do Świąt. Dał mi skierowanie do szpitala do Łodzi gdyby coś sie działo przed swiętami, a jak nic to mam podrzec i rodzić już po 35tc u siebie w szpitalu tam gdzie on ma dyżur. Jednym słowem jak dotrwam do Nowego Roku to juz będzie super:-) U lekarza byłam z mężem i po wyjściu mówie mu co i jak, że w każdej chwili mogę rodzić, a on na to że on jest nie gotowy, że wogóle jak to będziemy mieli już dwójkę?????? ale się uśmialiśmy oboje w samochodzie, obiecałam mu, że do sylwestra będę zaciskać nózie co by Norma nie wyszła w starym roku:-) Po drodze szybkie zakupy, prezenty dla wszystkich i znowu leżonko! Titus wieczorem wyślę Ci zdjęcia domku bo mam już:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validos - gratuluję wielkiego synka. Fisia- piękne zdjęcia,dziękuję bardzo (rownież Koug za przesłanie) Titek i Dziubassek - ja wypiłam tę okropną glukozę i nic mi nie było.Fakt,że siedziałam w przychodni 2 godziny,bo mi tak kazali.Glukoza faktycznie słodka ale mi to nie przeszkadza,bo ja uwielbiam słodkie (do herbaty wsypuję 2-3 łyżeczki cukru,do kawy - 2 łyżeczki,słodzę nawet cappuccin i kawę 3 w 1) i na moje mdłości i wymioty glukoza też nie wpłynęła. A ja załatwiłam sprawy z zasiłkiem rehabilitacyjnym,nie było tak strasznie u lekarza (nic nie skomentowała tego głupiego wymysłu ZUS),korki były dziś okropne ale przeżyłam. Rano się strasznie zdenerwowałam na synka,gdyż uparcie twierdził,że nie ma żadnych lekcji do odrobienia ale ja mu i tak godzinę przed wyjściem sprawdziłam zeszyty i ćwiczenia.I wyszło szydło z worka,że miał zadane i z matmy i z polskiego.Oczywiście nie obyło się bez wrzasków,bo mały się grzebał , i tak się spóźniliśmy na religię o 10.25 - mały wył w niebogłosy,ze ja taka niedobra mama.Przy okazji zarobił klapa,bo tak się wściekał,że zrzucił ze stołu mysz komputerową.Jedyna korzyść z tych wrzasków była taka,że odetkał sobie nos,który miał od wczoraj zatkany (katar).W szkole miał dziś mieć usuwanego mleczaka (korzonek) i strasznie się bałam,że go będzie bolało i będzie leciała krew itp.Poszłam z nim do dentysty,posiedziałam pod gabinetem przygotowana na płacze.A tu za 10 min.wychodzi dentystka,że już po wszystkim,mały był dzielny itp.Mały dumnie wstał z fotela,powiedział tylko,że pani go lekko ukłuła (jak komar - to było znieczulenie strzykawką i igłą,brrr) i posmarowała dziąsło żelem poziomkowym.A największym problemem moijego synka było,że nie zdąży zjeść ciasta (pani wychowawczyni im dałą ciasto,które zostało po wigilii) i obiadu.:) Dzielny ten mój chłopczyk,bo ja jak byłam w jego wieku to tak się bałam dentysty,że uciekałam pod fotel i gonili mnie wszyscy po gabinecie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i jeszcze jedno,nie śmiejcie się ze mnie.Czy Wy też macie takie porypane myśli czy dziecko ma wszystkie paluszki,oczki itp.Bo ja mam czasem takie głupie myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cebulko No,przykra sprawa z tą Twoją szyjką,bądź dobrej myśli i leż cały czas.A tak swoją drogą to u mnie jest wszystko w porządku i szyjka miała zawsze długość 2,5 (zapis 2,5-0-0 u jednej lekarki) a ta obecna zapisuje 2-0-0 i ostatnio jak się pytałam mówiła,że szyjka jest długa,zamknięta i twarda,ma ok.2 cm.To jak to jest? Może ta długość jest uzależniona od kobiety,jej budowy itp,bo ja już sama nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania Przypomniałam sobie o Twoim pytaniu.Ja mojemu synkowi podawałam słodzony rumianekw butelce i mały nigdy nie miał kolek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psioszki moje kofane, tak mi dzisiaj na wspominki wzięło i w swojej durnej glowie cos wymyśliłam... Zabawimy się w lustracje na topiku co???? :P :D :D :D Zaczynam od Validka, bo ona mnie dziś do tego nadchnęła... 3... 2... 1... start! 25-02 12.45 Validek otwiera 300 stronke Minuta pozniej: 300 moja, jakis znak hahaha 30-03 14.41 proszę Was o jedno kciuki o 17.45 -ide do lekarza i mam nadzieje ze mojej jamniki zaczeły pracowac, dam zaraz znac jak wróce, całsuki wielkie i do jutra! ...zaczne od nocy, bielizna bardzo sie podobała a film nie poogladalismy do konca, bo lody, owoce i bita smietana działaja jak afridyzjak. 31-03 19.18 a wiec zwyciestow meza wynuki w normie tak uwaza lekarz a ja mam pecherzyk 16mm za 3 dni owulacja huraaaaaaaa leki działaja dziekuje za kciuki a czułam lewy jajnik jak mnie kuje i niech rosnie lekarz jednak nie był zby zadowolony bo tylko jeden pecherzyk ale ja nie chce miec póki co bliźniaków wazne ze jest dziekuje za kciuki kochane bez Was nie było by tak samo a maz akurat bedzie we srode i piatek wiec działamy! 03-04 9.12 hej dziewczynki wybaczcie ze mnie wczoraj nie było, zajełam sie mezem 03-01 22.22 co do jajnika to faktycznie upierdliwy jakis!!! czyli lekarz dobrze wyliczył owulacja na dzis skubany!!!!!a ja meza nie mam za to wczoraj wieczorem poszalałam, jutro poprawie a co mi szkodzi i cycuszki jakies wrazliwe!!!!!! ja to ten miesiac mam przekichany najpierw @ dała mi w kosc potem po Clo jamniki teraz owuacja a za chwile @ zyc nie umierac bosko jest byc kobieta!!!-hmmm JA CHCE MIEC SYNA JEDNAK NIECH BIDULEK NIE CIERPI hahahaha 08-04 19.57 ja przewiduje płodne na majowy weekend długi nad morzem chyba ze hmm, ale to raczej nie mozliwe po 1 cyklu z lekami nie mniej jednak własnie zjadłam nalezniki z dzemem i przegryzałam jajecznica hahahah chyba przed @ MAM ZNOWU NAPADY ZJEDZ BYLE CO BYLE NIE UCIEKAŁO 09-04 19.25 chyba Ty jedyna wierzysz ze mozna zajsc w 1 stymulowanym cyklu, i podobno wiara czyni cuda! hmm jak do 19 nie dostane to testuje ale jakos sie nie nastawiam!! 14-04 11.16 ciekawe kiedy sie dostaje @ po duphastonie!? dzis koncze ten cudowny lek! daje sobie czas do piatku a jak nie to hmmm eee nie niemozliwe 🌻 Zaczynajace się „nieprawidlowosci” Validoska i pamietny dzien 16ty! 🌻 16-04 6.30 Czesc dziewczynki!! cała noc sie przewracałam !!!!!! nie moglam spac!! 8.49 a ja mam dziwny dzien !!! jakas jestem rozkojarzona!!!!!!!!! i chce juz 16 11.45 a ja mam lenia, jak ostatnio zawsze kawa na mnie nie działa! 18.49 a ja sie objadłam spagetti I AZ MNIE MDLI SłOWO OD NARRATORA: widoczne w tekstach słowa: a ja, a ja, a ja poraz jeszcze :D :D :D 22.01 przyznanie się do uczynku! :D tylko dlaczego Validek czekał z tym do 22??? czyżby mała cenzurka?? dobra przyznaje sie!1 zrobiłam rano test z nastwawieniem ze nic z tego nie bedzie!!! ale po 2 min zobaczyłam jasniutka kreseczke i wtedy sie wkurzyłam!!!!!!!ze niby tak niby nie!! wywalilam test bo co chwile na niego patrzyłam i zastanawiałam sie czy mam moze urojenia ze tylko ja ja widze. po pracy poszłam na bete!! 63.5 a ow miałam, hmm jamniki mnie bolały czw piatek wiec wyhcodzi 12 dc po owulacji! 17-04 6.01 w niedziele powtórze test bo normalnie nie wierze!!!!!!!!!!!!! tem 37 wiec niech nie spada o to ja proszę uszczypnijcie mnie aaa jedyne objawy bo bolace sutki, uczucie ciepła a najbardziej to ze przed @ nie mam apetytu wogle a tu rano mi w brzuchu burczy i zjadła bym co tylko nie ucieka z talerza 18-04 7.26 hmm powtórzyłam test kreseczka lepiej widoczna a ja nadal nie wierze 🌻 Pozniej Fisiołek dodał trzy grosze 🌻 wiecie co dziewczynki 300 stronke zaczęła ze swoim postem Validos, uznałyśmy wtedy , że to jakiś znak na szczęscie no i proszę bardzo, a tu już się zbliża 400 strona, może komus też przyniesie szczęscie. 19-04 13.54 do Validka ostatecznie dochodzi informacja: Nio dziewczynki beta z 63.5 na 280 progestreon 24.5!!!1 hmmmmmmmmmmmmmm chyba bede mama 21-04 10.50 Namietne przemyślania naszego Fisiołka duzo imion odpada u mnie, nie dam napewno Wiktor bo sasiadka ma psa wiktora druga ma pieska Bartusia, powaliło ludzi na maxa, tej jednej sasiadki nie lubie to jak kupie sunie to dam jej na imię Zofia, hehe NO I CO????? KURZA MAC MAMY BARTUSIA!!!!! :D :D :D :D :D :D :D Pisałysmy tak pisalysmy o tym i o tamtym a tu 400 stronke otworzyla nam Wiola, 3min wczesniej od Fisi, może to taka zmylka była, może Fisia miala problemy z kompem, netem, albo się we dwie dogadaly, co by za latwo nam tu nie bylo, tego jeszcze nam z zadnych zrodel i plików nie wiadomo. :D 21-04 11.11 Fisia ponagla noooooooooooooo skoczyło nam na 400 teraz czekać na 500 dziewczyny starać mi się bo ja chce zacząc tą 500 24-04 10.52 Wpisy Fisi Cebulcia Ty mnie tak cholero nie namawiaj na ten test bo jak wyjdzie jedna kreska to Ci wpierdziele Titek pewnie wykupiła wszystkie testy w mieście i teraz zbiera mocz do wiadra 11 minut pózniej... Agitalku baaaardzo bym chciała tą drugą kreseczkę zobaczyć ale boję się jak diabli bo już paznokcie zjadłam na nie jednym teście. jak się pojawi jedna to chyba z rozpaczy dorysuję drugą 27-04 6.42 Wyjatkowy dzień, urodziny Validka i Fisiowy prezent dziewczyny testowałam sie jedna kreska mocno czerwnona a ta druga lekko widoczna.kurcze obudziłam mojego chłopa zeby zerknął na ten test ale mówi ze on jedną tylko widzi.ale poprzyglądał się no i tą drugą też widzi.kurcze urojenia mam czy co????? mam powtórzyć test???? ja pierdziele co ja mam zrobić?????dosikać do tego testu czy co??? :D :D :D :D ale jaja Tak więc same widzicie kochane, są slowa które wracaja mimowolnie z ukrycia. Validek ma synka, Fisia ma Bartusia I tak nam na przelomie jednego miesiaca, zafasolkowaly cztery z nas. Piersza lawine zaczela Mania Druga Validek Trzecia Agi Czwarta Fisia Następne tez objete beda lustracja, na dziś czasu mi już brak. Usciski dla Wszystkich i powiem ze z Wami jest jakos weselej! 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cebulko--- to i tak masz ładna szyjke, ja od 33tc to miałam juz na 1 cm i rozwarta tez na 1cm, ale mimo to nie zanosiło sie na nic, choc skurcze sie pojawiały czasem regularnie i dosc silne były. takze zobaczysz jeszcze przenosisz :) a usmiałam sie tez z Twojego meza i jego reakcji :) wesoło mieliscie. kurcze ja zawsze chciałam miec dwoje dzieci nawet o trójce myslałam jakby nam sie powodziło, ale nie wiem jak to bedzie, czy bede mogła no i czy nie bede sie bała, ten stan przedrzucawkowy niezle mnie nastaszył. ale cóż zobacze co lekarz powie a i tak pocieszam sie mysle ze kolejna dzidzie chciałabym miec za ok 5 lat wiec moze do tego czasu w medycynie cos nowego wymysla i nie bedzie to tak duze zagrozenie i dla dziecka i dla mnie. titku--- och wzieło Cie, wzięło za wspomnienia :) robur-- dzieki za rade, ja sama tak do konca nie wiem co jest małemu, zawsze myslałam ze jak jest kolka to dziecko płacze bez przerwy z kilka godzin a moj po posiłakach starasznie sie prezy i marudzi, płacze i spina brzuszek cały, wiec to chyba to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validosku gratulacje!!!!!!O rany moja kolej....Może przepuszczę Malwinkę?Nie dość,że wszystkie cztery zaciążyłyśmy w tym samym czasie to jeszcze pokrojona cała czwórka.Cebulko ja w 35 tc miałam szyjkę 20mm a teraz prawie 40!Powiem Wam,że ja obstawiam,że Sylwestrowa Noc będzie moja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Agi, Maniu ja wiem, że 2cm to nie jest jeszcze żle. Moja koleżanka chodziła z 0,5cm do samego prawie terminu. Tylko ja czuje takie parcie na dole, skurczy nnie mam. Czasami tylko brzuch mnie zaboli jak na okres. Oby do Nowego Roku:-) Robur ty jak masz 25mm to też się oszczędzaj ja szalałam i miałam. właśnie ubrałam choinkę na siedząco :-) Tituś ty nasza poetko uwielbiam twoje posty👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×