Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Chciałam Wam moje kochane życzyć zdrowych radosnych i spokojnych świąt i tego aby gwiazdka na niebie spełniła wszystkie wasze marzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc słonka :) życzę wam mamusie i przyszłe mamusie aby juz każde Święta były wspaniałe w grone rodziny :) z tymi których tak bardzo kochacie:) samych wspaniałych chwil:) szczęscia i powodzenia w każdej dziedzinie życia:):) u nas pełna organizacja:) wczoraj zdjeli mi szwy! mały grzeczny strasznie:) w nocy musze go budzic na karmenie ! je spi iczasem sie patrzy na rodziców:) tatus sie zpisuje na 6 z plusem :) zakochany w synku:) a ja własnie zroiłam sobie sniadanko w takim fajnym urzadzonku:) dostałam od meza za syna termomix:) super sprawa dla mamy karmiacej a potem dla dzieci:) pieklismy juz bułeczki:) ja własnie wcinam mus z jabłek i bananem:) ugotowane:) owocki:) słonka jak u Was swieta? u nas bardzo rodzinnie cała trójka bardzo szczesliwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I już drugi dzień Świąt minął.... Teraz dziewczęta czekamy ;) Cebulko jak się czujesz??? Jak samopoczucie? U mnie mój skarb strasznie się wierci, aż mnie skóra boli ;) ale to miłe...Aha jak to jest z wodami płodowymi, bo ja nie wiem coś mi się sączy ale nie wiem czy to najzwyczajniej mocz, czy to wody>.... Już się zaczęłam denerwować....Chyba jutro wybiorę się do szpitaa na ocenę tego, podobno można się zgłosić....Tylko czy oby nie zostawią mnie w szpitalu ;((((((((((( Ale ja nie będę czekała z założonymi rękami, myślę, że może sobie wymyślam ale jestem PIERWSZY RAZ W CIĄŻY i nie wiem co i jak z wodami z tym czopem....a nie chcę ryzykować, jest tego naprawdę mało, ale, no już sama nie wiem co mam robić... Trochę naczytałam się na necie i jeżeli to to, nie możną bagatelizować.... Czy miałyście coś takiego??? Jeszcze 2 tygodnie do ustalonego terminu, a może będzie wcześniej... Aha a jak to jest, jeśli byłam w tym tyg. u lekarza i powiedziała, że szyjka długa i zamknięta jak to ma się do sączących wód..... Pytam, bo może miałyście z tym jakieś doswiadczenie, dziękuję... pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczęta Nie miałam czasu by zajrzeć przed Świętami ale myslami byłam z Wami, mam nadzieję że były udane i udało się Wam odpocząć (ja dziś już od rana w pracy) Z życzeniami świątecznymi się spóźniłam, ale za to z noworocznymi będę pierwsza :) Kochane wszystkim mamom życzę by ich maleństwa się zdrowo chowały i dawały wiele radości i dumy swoim rodzicom, aby każdy dzień odkrywał przed Wami nowe pokłady miłości i cierpliwości. Zafasolkowanym życzę, by trudy ciąży znosiły łagodnie, by miały wsparcie bliskich i aby moment pojawienia się tej upragnionej istoty na świecie przyćmił cały ból związny z porodem. Niezafasolkowanym (w tym sobie samej hihi)życze szybkiego zobaczenia dwóch kresek na teście :) Pozdrawiam Was wszystkie bardzo gorąco buziorki Validosku, termomix - świetna sprawa też mamy w domku, bardzo fajne obiadki dla małych pociech można przygotować, zwłaszcza że przepisy są dołączone, ale najlepszy wychodzi ajerkoniak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki ja jeszcze w dwupaku,skurcze przepowiadające pojawiają się raz na jakiś czas,mała się wierci i wali mnie głową w pęcherz,czekamy do nowego roku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam lasencje po świetach Agi ,Malwinko gotowe do startu????:D:D:D Gdzie reszta bab???? pewnie wcinają jeszcze pierogi i kapuche u mnie lajtowo.pilnowałam sie zeby nie pęknąc no i udało się.mogłam wcinac wszystko gdyż moje baby jest na sztucznym dokarmianiu.Ale powiem Wam szczerze ,że przed porodem miałam większą chęc na te wszystkie pyszności niż teraz kiedy moge je wszamać Mały Bartolini pierwsze swoje świeta spędził bardzo spokojnie.prawie całe je przespał hihi teraz też leży i wpatruje sie w choineczke i to by było na tyle-mały zgredzior już mnie woła:D:D PSzmieniam stopke bo tamta już była przeterminowana hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisiu,nie jadłam kapuchy i pierogów przez święta.Owszem,sałatkę warzywną,rybę po grecku itp. tak.Święta szybko się skończyły.Za chwilę jadę na obiad do teściów,bo w dalszym ciągu nie mam kuchni zamontowanej.Ale już 5 stycznia wszystko ma być i po raz pierwszy zjem prawdziwy obiad w nowym domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SIEMANKO LASECZKI PO ŚWIĘTACH U NAS WSZYSCY ZDROWI NIE PRZEJEDLI SIĘ TEGO ROKU MIMO IŻ STOŁY UGINAŁY SIE OD POTRAW A JA JAK NIGDY DOTĄD NIE MIAŁAM AŻ APETYTY JEDNO CO TO CIĄGLE CHODZE ZŁA JAK OSA A NAJBARDZIEJ DZIAŁA MI NA NERWY MOJE CHŁOPISKO I NIE WIEM SAMA CZY MU WSPÓŁCZUĆ CZY DOPIEC I DLATEGO WOLE SIĘ NIE ODZYWAĆ ZA WIELE .....NO TO TYLE CO U MNIE A JAK TAM NASZA CEBULKA ??? TRZYMASZ SIĘ KOCHANA FISIA NIE MIAŁEM TWEGO MEILA I NIE PRZESYŁAŁAM CI FOTEK ,ALE TERAZ TO NA DROBIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej no i Święta mineły..... pojadłam, pośpiewałam kolędy. Mikołaj też był, zostawił cebulce prezenty:-) Czuje się co raz bardziej ocięzała, wszyscy mówią że mam duży brzuch przez co mnie przeważa i nie mam siły już chodzić. Malutka napina się i wierci w brzuszku:-) jutro zaczynam 36tc jestem juz bardziej spokojna o Nią:-) oby ten styczeń szybciutko mijał:-) a jak wy kobiałki po Swiętach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki:) Świeta i po Swietach:( mały ma katarek i był wczoraj lekarz go osłuchac -chyba załapał od taty:( na szczescie tylko katarek! ale bidulki mi szkoda! aaa zaszokowała sie wizyta domowa w swieta ! 150 zł masakra ale jestem spokojniejsza jak go lekarz zbadał! Fisiu:) ja duzo nie pojadałam małay na cycku wie musze uwazac co jem ale dałam rade wole mniej zjesc ale za to nocki przespac:) dziewczynki która w kolejce do rozpakowania:):):):) moze jeszcze przed nowym rokem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Allo :) Uprzejmie donoszę ....:) Jest nas już o JEDNĄ więcej.Dziś o 10.58 przyszła na świat Basia. to 2910g szczęścia Ani i jej rodzinki. Oj jak się cieszę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu,gratulacje,a to niespodzianka tuż przed Nowym Rokiem.Jak będziesz miała czas i siłę proszę o szczegóły tego wydarzenia oraz zdjęcia dzidzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł heloł a To Ci niespodziewajka.mnie też Ania zaskoczyła smskiem:D:D:D Aniu wielkie GRATULACJEEEEEEEE🌼🌼 Ja tu Agi i Malwinke na porodówke już wysyłam a tu nam się Ania \"rozsypała\":D:D:D:D siuuuuuper

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super wiadomości ANECZKO WIELKIE !!!!!!!!!!!! 🌼G🌼R🌼A🌼T🌼U🌼L🌼A🌼C🌼J🌼E🌼!🌼!🌼OGROMNIASTE BUZIOLE DLA CIEBIE I TWEGO SKARBECZKA I OCZYWIŚCIE WRACAJCIE INO -MYK DO SIŁ I POPROSZE O ZDJĘCIA BASIEŃKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!!! kochane składam Wam spóznione życzonka, byscie zawsze były szczesliwe i oby Nowy Rok spełnił wasze marzenia niestety nie dałam rady zajrzec przed swietami i w okresie swiat, drugiego dnia swiat probowałam napisac ale wywalało nie z kafe Aniu, GRATULACJE 🌻 super nowinka, duzo zdrówka dla Ciebie i Basi Szymonek zrobił sie coraz bardziej marudny i placzliwy i ciagle jest na rekach i przy piersi, ze czasem to juz sił mi brak, na szczescie w nocy przesypia z 4 lub 5 godzinek miedzy karmieniami pozdrawiam WAS kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anus ❤️ gratuluje Basiuni! ❤️ wiadomosc przepiekna!!! dziekuje za smska :) 😘 Yennus milo ze sie odezwalas! tyle czasu bez wiesci... co u Ciebie? skrobnij cos na maila albo tu na cafe jak znajdziesz chwilke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puk puk wstawać śpioszki piźdźioszki Ja dopiero wstałam bo mój syn sobie dzień z noca pomylił i zamiast spać to broił.Teraz smacznie śpi a ja muszę sie zająć domem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co jest grane? zmieniłam stopke już jakis czas temu a w dalszym ciagu mam tą starą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEŃ DOBEREK a ja chodzę dziś nie patomna bo w nocy bolał mnie chyba jamnik no w prawym boku !! wzięłam 4 nospy i po 3 zasnęłam a co leprze nadal boli a to wszystko przez zbliżającą się @ nawet cycuchy bolą chalejera kobieta to ma zawsze przechlapane mam tylko nadzieje że to na @ a nie wyrostek :):):0idę robić gołąbki na obiadek zrobie więcej to będzie na nowy rok fisia to współczuje takiej zamiany snu :):) aaaa wysłałam Ci foteczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł ANIU GRATULACJE PSIOSZKI🌼 🌼 🌼 a jednak dziewczynka:-) wracaj do formy i do nas. buziaki dla was👄 a ja dzisiaj jakaś wypluta jestem, nie mam siły na nic. wstałyśmy z Nadią o 10 bo ma wolne od szkoły, a ja i tak czuje sie senna. Fakt ze chodze spać ok 1, 2 w nocy. brzuch mi twardnieje jak chodze, leżeć już też nie mam siły, ogólnie czuje sie do bani. no to pposmęciłam;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no gołąbki już są !!która chętna? to zapraszam tyle narobiłam że dla każdego starczy cebulko oszczędzaj się i śpij jak tylko możesz bo jak się niunia ur. to różnie może być np. tak jak u fisi i wtedy braki snu i ciągłe zmęczenie ;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻NICK .........WiEK...MIEJSCOWOŚĆ..POTOMSTWO....CYKL....OSTAT.@ 🌻Schering.......36....Wrocław...............................6 cykl....07.08 🌻Gooosha.......25.....Ballymena.............................7 cykl....20.07 🌻Majek123......23 ....Zakopane........................................22.06 🌻Anucha26......27.....Śląsk..................................2 cykl....20.07 🌻Wiola30........30.....Kuj.-Pom........Angela 7lat.........2 cykl....03.11 🌻Anna6889......40.....Kłodzko......Gosia 18l..Ola 11 l.....8 cykl....15.08 🌻Bolerka34......34.....Warszawa.............................1 cykl....15.07 🌻Karla31.........31.....Warszawa............................10 cykl....05.08 🌻Kama26.........26.....Jelcz-Laskowice......................4 cykl....15.09 ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻...........................ZACIĄŻONE...........................termin porodu 🌻Agi37.............38....Warszawa........................ciąża......02.01.09 🌻Maliwina29......30.....Warszawa........................ciąża......09.01.09 🌻Kołderka*........24....Żyrardów..........................ciąża......13.01.09 🌻Banitka27........26....Koszalin...........................ciąża......19.01.09 🌻Lorunieczka......24....UK.................................ciąża.....22.01.09 🌻Cebulka30.......30....Piotrków Try....Nadia 7lat.......ciąża.....05.02.09 🌻Nuczka............28....podlaskie.........................ciąża.............. 🌻Robur.............31....Zach.pom.....Daniel 8 lat.......ciąża.....01.03.09 🌻Kaśka_n......................................................ciąża.....05.03.09 🌻Dziubassek.......22....Trójmiasto........................ciąża.....20.03.09 🌻Basiunia*.........29....śląsk...........Szymon 5 lat.....ciąża.....22.04.09 🌻Titowa1..........28.....Irlandia...........................ciąża.....20.07.09 ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻.................Planowane imiona dla dzidziusiów........................... 🌻Agi37....................Lenka 🌻Malwina29..............Mateusz/Łukasz/Hubert 🌻Kołderka*..............Julia 🌻Banitka27..............Bruno/Filip 🌻Cebulka30..............Norma 🌻Robur...................Wiktoria lub Patryk/Oliwer/Oliwier 🌻Dziubassek.............Kubuś ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻.........................SZCZĘŚLIWE MAMUSIE................................... 🌻Mar—gerita....26..Warszawa................chłopczyk ur. 16.06.08 🌻Madziulek81...27..Gdańsk...................Kacperek ur.17.06.08 – 2380g 45cm 🌻Sylwia .........29..Trójmiasto...............Natalka ur.20.06.08 – 3690g 54cm 🌻Demiluna......26..Anglia......Wiki 4 l......Julian ur.27.06.08 – 3640g 🌻Harbatka......29..Warszawa.................Bartuś ur.27.06.08 – 3300g 54cm 🌻Agital..........27..Żywiec.....................Piotruś ur.18.07.08 – 3450g 58cm 🌻Avinion........30..Kraków....................Martynka ur. 08.08.08 – 3700g 54cm 🌻Koug...........35..Opole..Michał 11,Ola 7..Emilka ur.23.08.08 – 3245g 54cm 🌻Dafodilek .....28..Wrocław...................Karolek ur.12.09.08 – 3400g 🌻Kasika1........23..Rzeszów...Kacper 2l.....Karolinka ur.22.10.08 – 3300g 50cm 🌻Mania23........24..Warszawa.................Szymonek ur.17.11.08 – 2600g 52cm 🌻Fisia**..........30..śląskie....Marta 4lata....Bartuś ur.10.12.08 – 2640g 52cm 🌻Validos27......28..Kraków....................Maksymilian ur.18.12.08 – 3480g 56cm 🌻Ania.K_81.....27..Dublin..Weronisia 3l.....Basia ur. 28.12.08 – 2910g 51cm ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł Anusia wkleiła tabelke znaczy się ,że jest już w domku z Barbaritką:D:D Anusia dawaj fotki i zdawaj nam tu relacje kochana jak było Malwinka i Agi proszę się meldować nam tu raz-dwa.no chyba ,że rodzicie właśnie Wiola.dzięki za fotosy.super anielica z tej Twojej niuni wczoraj byłam z Bartusiem u pediatry na pierwszym badanku.na dzień dobry się ze*srał więc odrazu było przebieranie pampersa. donoszę ,że mój syn się upasł i waży 3500g.ogólnie wszystko wporządku.calą wizyte przespał bo jak narobił to mu było lżej hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOUG KOCHANA BAAAAARDZO BARDZO BARDZOOOO CI DZIĘKUJE ZA PACZUSZKE.WCZORAJ DOTARŁA DO MNIE.POPROSTU SUPER.A ŻE TAK ZAPYTAM.W TAKI POLAREK W ROZMIARZE 42 GDZIE MOŻNA KUPIC?????? BO JA TEZ CHCE TAKI Z USZKAMIIIIIIIIIIII 😘😘😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×