Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

O matko, moje ręce też są suche jak wiór, wykonywanie każdej najprostszej czynności jest nieprzyjemne, zużywam całe tubki kremu... Dziubassku, ja też do świąt kompletnie nieprzygotowana jestem. Mąż od rana do nocy w pracy, nikt się nie kwapi do jakiejkolwiek pomocy, a zakupy w przedświątecznym tłumie z dwulatką u boku raczej nie należą do najlepszych pomysłów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj co do przedświątecznych zakupów to my zamawiamy np. zabawki przez internet. Chociaż prezenty np. książki dla rodzeństwa, też przez internet (Empik). Ogólnie ciężko jest ja nie mogę zabrać się do porządków przy synku a męża też dzisiaj nie ma....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie dzisiaj zupa grzybowa z suszonych grzybów. Dla synka ugotowałam krupniczek bo wolę mu nie dawać grzybów. Miłego wieczorku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry, a tu cisza :( Ja wstałam dzisiaj przed 8, tzn. synek zmusił nas do tego :) Oczywiście kanapka z wędlinką i serek wiejski musiał zjeść i dopiero jest najedzony, na razie...Głodomor mój mały... Miłej niedzieli, papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wiecier Validosku spóźnione ale szczere ,życzonka dla Maxia:) wyegzaminowanym gratuluję wyników starającym się powodzenia i dwóch kreseczek ,życze chorym dużo zdrowia U mnie pomaluśku.Jutro znowu poczatek tygodnia i znowu maraton.praca dom-dom praca mój smyk taki niedobry ,że nie daję już rady.chyba będę za nim chodziła z wodą święconą i go polewała bo juz inaczej sie nie da:):):) strach też ubierać choinkę bo nie wiadomo czy do wigilii Pozdrawiam i do nastepnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validosku Wszystkiego Naj Naj Naj dla naszego Maksika! Fisiu kope lat! jak juz będziesz chodziła z tą wodą świecona to i wstap do mnie;) ostatnio nie mam juz nerwow do niego ehh :) dzis zakupilam prezent dla mojego malucha choc nie jestem przekonana czy mu sie spodoba...chrzesniaczce męża kupilam pizame hannah montana czy inny czort bo uwielbia:P i jutro zajrzę do rossmanna po jakies kosmetyki dla starszych strojniś;) a z potraw to jakos wiele nie planuje sama zrobie salatke i bigos,kupie jakies ciasta i moze cos tam jeszcze wymysle ale nie bede szykowala nie wiadomo czego bo i tak w wigilie jedziemy do mojego taty a pozniej do dziadkow wiec tylko sie zmarnuje to co w domu bedzie milych senkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór, ja szykuję się do pracy, synek już uśpiony a ja zaraz tez do łóżeczka i 3 dzień cyklu minął :) Jutro pobudka 5 godzina i tygodnia początek :) Aby do piątku i do wigilii, dobrej nocy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validosku ja też przesyłam najszczersze życzenia :) dla Maksiunia !!!!!!!!!!!!!! Mój za 8 dni kończy 2 latka :) Oj jak to szybko minęło... Sylwia owocnych staranek!!! I inne dziewczęta starające się również, papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczorkowo niedzielnie ;p ehhh ale nudy ;p i nie mam jeszcze choinki buuuuuu. buziole i fluidki pozytywne dla staraczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja;) w imieniu Maksia dziekuje za zyczonka;) hmm Fisiu ja potrzebuje duzzzooo wody święconej:) inaczej się nie da;) a dwa lata zleciały nie wiem kiedy:) ja dzis dostałam @ i sama nie wiem co dalej czekac i troche spasować wizyty u lekarza co bedzie to bedzie:(ale już mam tego pomału dosyć!! podchodzić do inseminacji:( sama nie wiem ! ale lekkiego mam doła:( a nam z mężęm mija 15 lat razem:) połowe życia;) hmmmm corobiłam 15 lat temu:) byłam na wagarach:) to były czasy -zero zmertwień:) my na świeta do teściów ale takkk mi się nie chce ze szok:( nie dosc ze tylko na dwa dni to po 5 h w trasie uuuuuuuuuuuuuuuuuu dobrze ze wino zostało :) bedzie jak utopić smutki:) Dziubasku ja tez wczoraj byłam na zakupach prezentowych:) ale t co sie siedzje w sklepach mnie przerosło:) zmykam na kawe:) coż mi zostało:) buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku! U mnie dziś 13 d. c. Idealny moment na starania, choć powiem szczerze, że w całym tym popłochu świątecznym brakuje już czasu i siły;-) Póki co, mam za sobą starania w 8 i 10 d. c., myślę że jeśli w najbliższych godzinach nie znajdziemy czasu na powtórkę, to ten cykl będzie niestety bezowocny:-( Malwina, co u Ciebie Dobrego dnia wszystkim!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim!!! Sylwia ja trzymam kciuki cały czas za Ciebie :)U mnie 6 dzień cyklu :) więc już mogłabym rozpocząć staranka o dziewczynkę :) bo podobno przed owulacją jest szansa na dziewczynki :) Ale jak będzie chłopiec to też będzie fantastycznie :) Dzisiaj z pracy przyszłam w wcześnie bo była wigilia i wcześniej się skończyło....Ale mąż za to świętuje dzisiaj w pracy popołudniowo :( U mnie prezenty już porobione... Idę do pracy w piątek a później wyjeżdżamy do teściów, ja mam nic nie robić :) taka decyzja teściowej. Ok. może później się odezwę, papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Laski trzymam kciuki aby w tym cyklu Wam się udało:) U nas już spokojnie. Dzisiaj skończyłam porządki. Prezeny spakowane leżą juz pod choinką... no i czekamy na święta:) Już dzisiaj chciałam złozyć Wszystkim życzenia: zdrowych, spokojnych i owocnych Świąt Bożego Narodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ja jeszcze w pracy siedzę ale już niedługo wychodzę:) Ale poniedziałek mam wolny :) W tym roku wigilia w rodzinie u męża i święta również :) ja nic mam nie robić.. Chciałbym Wam zyczyć wszystkiego naj najlepszego... Nie przejadajcie się za mocno albo jedzcie do woli :) Abyście święta spędziły w miłej rodzinnej atmosferze, w spokoju, odpoczynku...Aby były śnieżnobiałe i chociaż troszkę na minusie.. Sylwia, a Tobie życzę abyś zaraz na początku stycznia dowiedziała się, że ponownie będziesz mamą:) Pozdrawiam Was wszystkie gorąco!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane zycze wam zdrowych wesolych i pogodnych swiat, duzo prezentow pod choinka :) a "staraczkom" pozytywnych testwo ciazowych w najblizszym czasie:) duuuuzo zdrowka dla kazdegio z osobna i spelnienia wszystkich marzeń ! troszke sie zaziebilam, nos zapchany i w ogole czuje sie słabo no ale nie dam sie:) dzis jedziemy do mojej rodzinki pozniej do meza rodzinki i tak minie wigilia buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorowo!!! Dzisiaj wróciliśmy, męża nie ma ponieważ koledze urodził się syn dzisiaj z rana i oczywiście musiał pójść, właśnie na niego czekam... U mnie starania rozpoczęte ale na razie tylko 10 dc :) zobaczymy jak będzie dalej :) Jutro do pracy :( najgorsze to poranne wstawanie o 5 nad ranem, masakra, ok. życzę Wam dobrej nocy i owocnych staranek dla tych starających się :) - Sylwia myślę szczególnie o Tobie :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Malwina, u mnie niestety starania zakończyły się na 14 d. c. Potem była wigilia, święta, no i zgodnie z moimi przypuszczeniami, na starania zabraklo zwyczajnie sił. Teraz już 19 d. c. ,więc mam z górki - zobaczymy, co z tego wyniknie:) Teoretycznie 14 d. c. to sam środek moich dni płodnych, więc szanse są - choć nie powiem, byłabym dużo bardziej usatysfakcjonowana, gdybyśmy "poprawili" jeszcze co najmniej w 16 d.c.;-) Coś ostatnio mam kłopoty z zaobserwowaniem u siebie śluzu płodnego - wciąż wydaje mi się , że jest zbyt mało rozciągliwy i przejrzysty w tej najwyższej fazie. Pozdrawiam wieczorkiem. Malwina - do ataku:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane.. Nie miałam jak sie odezwac przed swiętami zeby wam choc zlozyc zyczonka ;/ przepraszam. Moge miec tylko nadzieje ze mineły wam one bardzo spokojnie rodzinnie i w miłej atmoswerze :) Życze naszej Sylwi i malwince owocnych staranek ;p U nas wszystko dobrze ;p Mały zadaowolony z choinki i nawet nie rozrabiał jak sobie przypuszczałam ;p Z M. w pozadku nie było niesnasek ;p wiec siweta spokojnie zaliczone tylko w bieguu ;/ to jedyny minus noo i tescie dzien i wi wigilie nas wkurwili i to ostro... ehhhhhh Nie wiem czemu od 2 cykli (włacznie z tym) kikla dni przed @ (tak 2-3) tak mnie bola piersi ze masakra;/ nie wiem czemu nigdy mnie nie bolały :(a w tym cyklu to juz wogole dziwie bo @ mam dopiero dostac 6.01. a juz mnie bola ;/ mam nadzieje ze u was wszystko w pozadku. nikomu nie zycze tak jak ja mam okropnego bólu gardła ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Malwina i Sylwia:) trzymam kciuki aby Nowy Rok przyniósł dwie kreseczki:) Tyylka moim zdaniem powinnaś iść do lekarza a w laboratorium oznaczyć poziomy hormonów. Tym bardziej, że jakiś czas temu znowu poroniłaś. Może poszukaj gdzieś w okolicy endokrynologa, który Cię obejrzy? Ja tak myslę, że nie wolno bagatelizować objawów które cię niepokoją.... dużo zdrówka Kochana:) A my czekamy na gości, moja ciocia z rodzinką się zapowiedziała!:) fajnie muszę leciec:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Haniu napedziłas mi juz teraz stracha ;( masakra. moze massz racje ale teraz bede sie bala. chyba najpierw skontaktuje sie z moja gin co o tym sadzisz ?? pozdrawiam buśka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyylka jak najbardziej idź do gina i popytaj o wszystko. Nie daj się zbyć i wymuś badania. A masz regularne miesiączki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorowo :) U mnie 14 d.c. na razie staranka były 10 d.c. i 13 d.c. nie wiem są jeszcze szanse na to aby jak nic nie zaskoczyło aby było to jeszcze :) Ale nic na siłe podobnie Sylwia u mnie święta nie ma możliwości się postarać o "owocne staranka" :) Jutro się odezwę, muszę kończyć :) Sylwia te 2 razy mogą być bardzo owocne, trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakieś zdania mi wyszły dziwaczne i chyba mało zrozumiałe jestem bardzo zmęczona ale siadłam Was poczytać :) i coś naskrobać... Papapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haniu rozmawiałam z mama i ona mowi ze jak piersi bola tydzien przed okresem to tak moze byc. ze moj organizm sie zmienia a go ginia dopiero w lutym mam wizyte. wiec do tego czasu nie mysle o tym ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwego Nowego Roku!!! Malwina, masz rację, te dwa podejścia mogły być owocne... Zobaczymy:-) Dziś już 23 d. c., no i dopiero teraz od 14 d. c. była "poprawka" - z tym, że teraz to już na pewno zupełnie bez znaczenia;-) No ale żeby nie było, że seks tylko w celach prokreacyjnych, to dobry i ten dzisiejszy dzień;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×