Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

tyylka????!!!! co u ciebie? Martwie się, codziennie zagladam tu z nadzieją, że napiszesz jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Haniu :* Moja Ty :* Jestem jestem tez zagladam ale brak czasu i zmeczenie po protu mnie zabijaja.... Wiec co u mnie : Pracuje ale mosialam isc na L4 ;/ mam zawroty głowy i osłabienie ogolne m, a ze pracuje z pieniedzmi nie mam ochoty ryzykowac ze zasłabne i bede kase oddawala ;/ Po za tym na razie jest dobrze :) Mmam nadzieje ze tak zostanie. Jak byłam 1,5 tyg temu na usg widziałam Moje Malenstwo z bijacym serdyszkiem ehhhhh piekny widok az lezka sie kreci ;) A jak tam i Ciebie Haniu ?? i reszta dziewczyn co tam u was ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyylka bardzo się cieszę!!!:):) to teraz juz gratuluję:) teraz dbaj o siebie a przede wszystkim dobrze sie odżywiaj i pamiętaj o foliku:) u nas do przodu, małej przebijaja się kolejne ząbki, mamy juz chyba 10 :) dużo biega, zaczyna mówić i stara sie powtarzać. To juz powoli 16 miesiecy!! czas zapierdziela! ja niestety mam doły ostatnio z powodu pracy bo ciężko znaleźc cokolwiek sensownego. Teraz czekam do połowy sierpnia wtedy to okaze się czy dostane pracę w upragnionej szkole. Jak nie to zatrudnie sie gdziekolwiek nawet w sklepie i jak dostane umowę to postaramy sie o dzidzię... w sumie jakby nie patrzeć to każdy plan jest dobry:) pozdrawiam!!! i pisac, pisać!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki! Pozdrawiam was serdecznie, jestesmy w Polsce i wygrzewamy sie w tym naszym krajowym sloneczku :) Tylkaa bijace serduszko... Ech super!!! Validosku jak ty sie miewasz? Malwinka sie urlopuje? ;) Hania, jasne ze kazdy plan jest dobry byle tylko podejsc do niego z optymizmem :) ja skonczylam studia ekonomiczne a pracuje opiekujac sie dziecmi i dobrze mi z tym:) Zmykam bo obowiazki wzywaja hehe urlop z dziecmi... Caluje was wszystkie 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyllkaa ciesze sie bardzo :) dbaj o soebie i wypoczywaj i amsz racje lepiej dmuchac na zimne. Hanna plan jest dobry :) ja chyba tez zaczne szukac pracy tyle,ze od wrzesnia... zobaczymy jak to wszystko wyjdzie :) Anika no Polska napewno bardziej sloneczny kraj niz UK ale w to lato jest wyjatkowo zmienna pogoda... U nas bunt dwulatka nadal trwa ale staram sie znajdowac mojemu dziecku jakies zajecie zeby nie mial czasu histeryzowac z nudow ;) Pozdrawiam was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko i tu cisza straszna :( Nikt się nie odzywa ja już po urlopie z tego co wiem Sylwia jeszcze na wyjeździe a gdzie inne dziewczyny :( Co u Was???? U mnie drugi dzień pracy, drugi dzień żłobka i ogólnie nastrój pogodny dopisuje...Wypoczęłam podobno wyglądam o niebo lepiej niż przed (te podkrążone oczy i zmęczenie) dawały o sobie znać....Porażka... U nas mnóstwo komarów i strach wychodzić, pojedyncze są w domu ale tłuczemy i żyć sie nadal daje :) Napiszcie parę słów chociaż :) Pozdrawiam wszystkie i każdą z osobna, buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie wszystkie sie wakacjują i juz zapomniały o kaffe:( no wreszcie troche lata a my walczymy z alergią, Hania jest bardzo obsypana pewnie przez owoce bo wcina co widzi: nektarynki,śliwki, jabłka, porzeczkę itd... tak to nic nowego pozatym, że schizuje że moge byc w ciąży!?! pewnie przez to czekanie objawy się nasiliły! ale racjonalnie myśląc nie mogłam mieć owulacji 9dc przy cyklach 30 dniowych...chyba, że to cud był jakiś....póki co mam chyba 19dc i test juz robiłam i wyszedł negatyw ale dalej schizuję!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19. d.c. to za wcześnie Haniu...a dlaczego myślisz, że jesteś w ciąży???? Nie wiem chyba za wcześnie moim zdaniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak będziesz się tak denerwować do zwariujesz, przecież masz jeszcze 2 tyg. czekania na @, wspominasz, że masz cykle 30 dniowe...Test powinien wyjść najwcześniej w 30 d.c. jak nie później!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Ja nie wakacjuje ale pracowałam i nie mialam sily usiasc przy komputerze.... Malwiinko jak urlop sie udał ?? Haniu hi hi hi nie chcesz kolejnego malenstwa he he :* Ja wczoraj z mezem i Dominikiem u lekarza bylismy :) maluszek ma 13 tyg i pare dni ^^ Aaa Domis normalnie nie mogl sie napatrzec :) i powtarzał Mama dzidzia i pokazywał na ekran. Szkoda tylko ze dziecko bylo odwrócone do nas kregoslypem wiec ani przeziernosci ani kosci nosowej nie sprawdzilismy ;( a za miesiac bedzie juz to nie adekwatne wiec .... ajc siedzi mi to w głowie....Ktoras moze tak mmiała ?? Buziole kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) Tyllka ale czas leci i wasz maluszek juz ma teraz ponad 13 tyg. Czyli ten najniebezpieczniejszy okres minął:) Ja bym na waszym miejscu poszła znowu na usg to może maluch bedzie inaczej odwrócony? ale teraz to jużnie wiem czy ma sens? Jesteś na NK jeszcze? mieniłaś profil? bo szukałam cię i nie ma:( u nas ok... czekam bo w najblizszym tygodniu wyjasni sie czy dostane te pracę jak nie to sie zobaczy co dalej! Dziewczyny co u Was? Ma ktoś kontakt z Kamą? zaglada tu jeszcze? bo ona tez juz nie ma konta na klasie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) Tyllka ale czas leci i wasz maluszek juz ma teraz ponad 13 tyg. Czyli ten najniebezpieczniejszy okres minął:) Ja bym na waszym miejscu poszła znowu na usg to może maluch bedzie inaczej odwrócony? ale teraz to jużnie wiem czy ma sens? Jesteś na NK jeszcze? mieniłaś profil? bo szukałam cię i nie ma:( u nas ok... czekam bo w najblizszym tygodniu wyjasni sie czy dostane te pracę jak nie to sie zobaczy co dalej! Dziewczyny co u Was? Ma ktoś kontakt z Kamą? zaglada tu jeszcze? bo ona tez juz nie ma konta na klasie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haniu :* Własnie nie ma juz sensu usg ..... trudno lekarz mowił ze sie zdaza tak. Mam konto nowe na nk :) wyslij linka do Nk na moja poczte patrycja.lukow@interia.pl Aaaa co do Kamy to ona chyba ma fejsa ? Bede trzymac kciuki zeby z praca Ci wszystko wyszło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, ja już po urlopie właśnie zaczęłam 3 tydzień pracy a już mi się chce iść znów, tak fajnie nie móc wstawać z samego rana, poodpoczywać, pobyć całe dnie z dzieckiem :) A nie tylko weekendy, święta, albo zwolnienia :( Także wspaniała sprawa, stwierdziłam, że za mało mamy urlopy my jako kobiety, powinno być więcej o 100% niż faceci a pracę tez powinnyśmy kończyć o 13 max wychodzić z pracy i tyle...A jeśli chodzi o to to już moja koleżanka dawno to stwierdziła :) Ale nie ma nikogo mądrego kto pomógł by naszej płci i trochę zmniejszył godziny pracy :( Powinno być tak (bo są takie kobiety) która chce pracować i nie chce spędzać czasu z dzieckiem, mogłaby by sobie zwiększać czas pracy. Urlop w górach extra sprawa, nad jeziorkiem Czorsztyńskim, wszędzie blisko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyllka ja pamiętam z moim było tak, że poszłam i też nie było widać noska, kombinowała moja ginekolog, stwierdziła, żebym poszła pochodziła, napiła się czegoś, pospacerowała i po kolejnej pacjentce jeszcze raz weszła. I wtedy pokazał wszystko nawet siusiaka, nawet wtedy na 90% powiedziała, że to będzie chłopak, a był przecież 13 tydzień dopiero. Potem na następnych wizytach tylko potwierdzała :) Więc różnie bywa wiem sama o co chodzi, ale każda z nas wie. Tylko się pewnie trochę możesz denerwować ale na pewno będzie wszystko ok. i się wyjaśni z pewnością....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haniu daj znać co z pracą ;) Aha, własnie tak jak razdi Hania Tyllka może spróbuj pójść nawet prywatnie wiadomo, że nie będzie adekwatne ale jakieś przeliczenia są a i Ty będziesz spokojna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej u mnie nie najlepiej, mam teraz klopoty i nie najlepiej sie czuje ale z Kubusiem wszystko ok, jest zdrowy, ruchliwy i duzo juz mowi. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam serdecznie!!! U mnie też ostatnio nastrój daleki od ideału, więc siedzę cicho i się nie odzywam. Tylka, nawet nie wiesz, jak się cieszę, że u Ciebie wszystko do przodu:-) Ściskam Cię mocno! Malwina, buziaki dla Ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziubassku a co się dzieje?:( Tyylka jak samopoczucie?..oby do przodu:) Sylwia, Malwinka:) fajnie,że jesteście! a ja? dostałam tę pracę:):) jestem taka happy:) zawsze mnie ciągneło do szkoły a teraz pora zweryfikowac swoje marzenia. Boje się bo nie mam doswiadczenia ale w końcu po to będę pracować!! ciesze się pozdrawiam Was serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawie dwa miesiące siedzimy na jednej stronie. Tempo nam spadło, i to jak.... A kiedyś to się po 20 stron na dobę pisało:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może mi uda się wreszcie przeskoczyć na kolejną stronę:) Cześć witam Was wszystkie. Baaaaaaaaaaardzo dawno tutaj nie pisałam ale często zaglądam i ta stagnacja mnie denerwuje , nie ma co poczytać. Hania cieszę się że masz tę pracę:) Tyllka gratulacje , wczesniej nie miałam okazji:) Pozdrowienia dla całej reszty i dla starych bywalczyń które nie piszą ale pewno zaglądają od czasu do czasu . Robur, Fisia, Cebulka, Kama, titowa, Ani k.... o i nawet nie pamiętam kto jeszcze:( U mnie w miarę ok. Dzieciaczki zdrowe a to najważniejsze:) Mila cudnie się rozwija właśnie wychodzą jej kolejne ząbki i trochę marudzi ale jest przesłodka. Weronika z koleji przerażona 2 klasą ale ona to zawsze ma pzrerost ambicji i panikuje. Ja pracuję i nadal walcze z kg ale kiepsko mi to idzie. Njlepiej byloby się obudzić i nie miec tych nadprogramowych 5kg. Dziś kolejna rocznica pożegnania z moim drugim aaniołkiem ,czas mija a ja nadal pamiętam i pewno zawsze będę:( W domu jako tako martwią mnie tylko relacje z mężem. On bardzo dużo prauje irzadko jest w domu przez to bardzo oddqalamy się od siebie i to okrutnie mnie martwi. Za miesiąc nasz 10 rocznica śłubu on chce żebys wyjechali gdzies tylko we dwoje a ja w duszy sobie myślę po co ? Dzieci są mi teraz zdecydowanie bliższe niż on. Ani do głowy nie pzyszło by mi kiedyś że będę mogla tak pomyśleć. oooot tqak refleksyjnie zakończę:( Piszcie coś dziewczyny bo topik jest w fazie agonalnej. hejka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane.... Softis jak miło Cie tu widziec :* Wiem cos o tym jak Ty masz z mezem... Mam troszke podobnie. Pisze troszke bo moj pracuje tydzien na tydzien tylko ze jak juz pracuje to wychodzi z domu o 8 a wraca koło 24 w nocy ;/ Małemu tak bardzo go brak ze ciagle wola tylko tata tata tata... ehhhh Ja tak samo ciagle wchodze zeby poczytac ale jakos wydarzenia które sie wokoło mojej rodziny dzieja nie ułatwiaja mi tego zeby sie zebrac i cos naskrobac.... U mnie dobre jestem w 16 tyg i jakos to po malutku sie toczy do przodu... Dominik rosnie jak na drożdżach i mowi tak duzo ze nie nadązam za nim. Pozdrawiam Kochane i czekam na odzew :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubasku z kad to pytanie ?? aaaaa i Emilko wysłałas mi nie taki ink jak trzeba wioec ja Tobie wyslałam moj na Nk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×