Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

kochane skasowano nam topik wiec musimy zaczynam wszystko od nowa zapraszam nasze forumowiczki oraz zapraszam nowe kolezanki:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubassek no chyba im się pokiełbasiło troszku🌼 mam nadzieje,ze dziewczyny nas tu znajdą halooooooo tu jesteśmy🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jas juz lece, jade po mamusie i siostrzyczke na lotnisko odzywajcie sie dziewczynki, ja bede wieczorkiem to zdam relacje papa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia* super mam nadzieje,że reszta dziewczynek też się pojawi🌼 dziubassek🌼pewnie mama i siostra jak przylecą to nie bedziesz miała czasu wejśc na topik i się nie dziwie bo klachanie zajmuje troszke czasu :D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane właśnie dzowniła do mnie koleżanka.wyszła od gina i się okazało ,ze jest w 4 tyg ciąży:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D ide dzisiaj do niej pogłaskać ją po brzuszku może przejdzie na mnie:D:D:D:D:D:D ja też chce 😭😭😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lake tahoe
haloooo a dlaczego skasowano nasz topik??? nie ladnie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lake tahoe 🌼 a chyba im się poprzestawiało i wykasowali nas przez pomyłke :D:Dmusimy rozkręcic topik na nowo:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo nie Ladnie ze skasowali nam topik. Wlasnie wrocilam z pracy i zajadam zupę pomidorowa mniam ;-) Jejku jutro gin ale sie boje... Musze sie dzis elegancko ogolic ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia* ja też serwuje dzisiaj pomidorówke:D:D to ulubiona zupa mojej córy tylko sie nie pozacinaj:Dmoże m. Ci pomoże.wkoncu faceci mają wprawe w goleniu:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he moj chłop mi raczej w goleniu nie pomoże ;-) a powiedzcie mi czy po luteinie sie tyje? Bo jestem osoba przy kości i to mi juz nie potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia ja Ci nie pomoge bo luteiny nie brałam ja tez mam tendencje do przybierania kg:(:(:( wiem ,że niektóre anty mają na to wpływ.sama sie roztyłam po nich:):) a teraz bezskutecznie próbuje pozbyć sie tych kilosków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez tak mówie:D:D ale z miła chęcia oddałabym jakieś 10kg może któraś chce????? oddam za darmo aaa i jeszcze chomika gratis dożuce:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rowniez oddam 10 kg całkiem za darmo! Chętni pisac. Ale mam zimno w tym domu ze tez nikt nie pali... Buu! Ale mi sie nie chce golic. Nic mi sie nie chce. Najchętniej poszlabym spac. Hura dzis jest mecz. Polska-Węgry bede ostro kibicować moze schudne ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim....
w jakim wieku dziewczyny jesteście, od niedawna jestem na forum....i rownież się staram o dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 21 lat wbrew teraźniejszej modzie w moim wieku chce zajść w ciążę. Jest to decyzja w pełni przemyślana i świadoma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim....
ja mam 29 lat//// no to siwetnie jesteś mężatką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki:) mogę sie przyłaczyć?? jestem od ponad rokamy sie u mężatka staramy sie od mamja tzn ja odstawiłam tabletki po 10 latach musiałam brac bo mi sie cysty robiły niestety powrót nie jest łatwy! mam vezowulacyjne cykle :( okazało sie ze prolaktyna po obciążeniu za wysoka sporo co moze byc przyczyna braku owulacji :( mąz sie przebadał bo chciał lekazr mówił ze za szybko na takie badania ale jak chciał to ok! jego badania dobre wiec zostaje walka ze mna jestem z Krakowa mam 27 latek mężuś w delegacji pracuje w Rudzie wiec tym rudniej nam bedzie trudniej trafic...............ale ja jestem pogodna kobietka i sie nie poddam ! na wiosne zaczynamy budowe naszego wymazonego domku:):) cóz chyba na poczatek wystarczy bo nie bede zanudzac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze nie, ale jestem pewna ze to ten facet. On ma 28 lat. Jesteśmy ze sobą 3 lata. Moi rodzice nie za bardzo go akceptują wiec zdecydowaliśmy sie ze naszemu szczęściu trzeba dopomóc. Napisz cos o sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim....
od maja jestem mężatką mąż jest mlodszy o rok mieszkanko w przyszlym roku, buduje się i wyynajmujemy teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj validos! Jasne ze mozesz sie przyłączyć ;-) a ile wy sie juz starcie. Ja rok w tym ze moj P byl pol roku w Angli takze sie urwało. Mozna powiedziec ze pol roku. Od 3 sierpnia nie mam @ w tym 4 testy negatywne i beta rowniez. W ciazy raczej nie jestem tylko cos jest nie tak z moimi hormonami. Jutro ide na pierwsza wizytę do ginka pierwsza w swoim życiu. O rany ale sie boje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lake tahoe
Witam nowe kobietki! Validos, ja rowniez mam bezowulacyjne cykle, teraz bralam tabletki na owu no i zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj!!! będzie nam miło jak do nas dołaczysz🌼 Gosia* ja się już nie moge doczekać tej Twojej jutrzejszej wizyty u gin.ja to już nie wiem co z tą moją @ bo co miesiąc inaczej ją dostaje.tak mi się popierdzieliło odkąd przestałam brać antykoncepcyjne a dziewczynki ja zaczęlam 30 rok życia:D:D ale stara jestem:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisia ty chyba masz Fisia ;-) stare to moze byc wino albo koń a nie Ty ;-) ja opuszczam was na chwilke i Jade do mojego Marcina. Zagładne ok 22. Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje za miłe przywitanie:) staramy sie od maja ale jak mam cykle bezowulacyjne to co to za starania:( z kad dziewczynki jesteście??? gosiu oj ja przeszłam po odstawieniu wszystkie objawy.......brałam luteine teraz bromergon!! lekarz napewno znjdzie @ i cos wymysli i szybko zaciążysz:) zaciążymy!!! i mam nadzieje ze sie w koncu kiedys uda.... fisia powiadzasz 30:) piekny wiek!!!!!! cóż mozna rzczec i zyczyc ;) zdrówka, pogody ducha i szybkiej ciąży:) zmykam do wanny!! mezusia nie ma:( bedzie we środe!! juz sie nie moge doczkac! nie lubie jak jest poza domem a juz sie powinnam przyzwyczaic!! napiszcie cos wiecej o sobie co porabiacie i z kad jestescie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak tak można kasować nasz topik? Dziecko mi sie troszke buntuje i nie chce spać. Zajrze jak zaśnie i jak sie wykąpie. Ja jestem z kujawsko-pomorskiego. Witaj validos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nowe forumowiczki:) validos my sie chyba znamy ale to kiedy indziej:) buzka kochane,zaleglosci nadrobie jutro bo dzis straszny u mnie tłok i w spokoju nic nie moge przeczytac buziaki,papa😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×